მასწავლებლის კონკურში მონაწილე პედაგოგთა სია - XVI სეზონი

ქალაქი სკოლა სახელი, გვარი სულ
ბათუმი 1 ნანა წერეთელი 10
ბათუმი 2 ცირა კვაჭანტირაძე 12
ბათუმი 6 ხათუნა წილოსანი 10
ბათუმი 15 თამრიკო ტრაპაიძე 11
ბათუმი 15 ნანი თავდგირიძე 12
ბათუმი 25 მარინა ჩავლეიშვილი 10
ბათუმი 25 ნაილე ბოლქვაძე 12
ბათუმი ახალ სოფლის საჯარო სკოლა მზიური ნაგერვაძე 14
ბორჯომი 1 მერი ხარატიშვილი 12
ბორჯომი 3 თამრიკო ლომსაძე 12
ბორჯომი 3 მაია გიაშვილი 10
გორი 2 ნატო ტაველიძე 14
გორი 4 ნინო ოქროპირიძე 11
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია მანანა სირბილაძე 39
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია რუსუდან მღებლიშვილი 32
გორი წმ გიორგის სახელობის თამარ მინდიაშვილი 16
თბილისი 10 ნინო პაპუაშვილი 12
თბილისი 11 ნინო რაზმაძე 10
თბილისი 24 ირმა გახოკია 10
თბილისი 26 ჯულიეტა კობზანძე 10
თბილისი 32 ეკა მათიაშვილი 11
თბილისი 48 ლეილა ვაშაკიძე 10
თბილისი 54 თინა ნიკოლაძე 13
თბილისი 55 თეონა ჩიქოვანი 10
თბილისი 94 მადონა ლაშხია 13
თბილისი 112 სოფიკო შულაია 10
თბილისი 118 მაია ჩქარეული 11
თბილისი 122 მაია გომარელი 12
თბილისი 124 მანანა ჭაფოძე 12
თბილისი 138 ნატო სიბაშვილი 10
თბილისი 146 ლია შანყულაშვილი 16
თბილისი 146 ნაზი რეხვიაშვილი 16
თბილისი 146 ნონა გოგილაშვილი 12
თბილისი 147 მაია საყვარელიძე 10
თბილისი 147 ნინო კოჭლამაზიშვილი 11
თბილისი 151 ეკა სებისკვერაძე 11
თბილისი 157 იამზე ზეინკლიშვილი 14
თბილისი 157 მარი პარუნაშვილი 15
თბილისი 161 მაია მაჭავარიანი 12
თბილისი 161 ნინო ბაბუციძე 17
თბილისი 166 ნანა ანდრიაძე 16
თბილისი 173 მადლენა ასლანიკაშვილი 14
თბილისი 173 მაია ნანავა 12
თბილისი 173 მაია ხარატი 11
თბილისი 173 ნინო გიორგაძე 11
თბილისი 175 თამთა მასხულია 17
თბილისი 175 ხათუნა გლურჯიძე 16
თბილისი 177 ნანა ბაიაშვილი 12
თბილისი 186 ანა კუხიანიძე 11
თბილისი 191 დიანა ზაქარაია 14
თბილისი 191 ლელა გადახაბაძე 12
თბილისი 191 ნონა გამხიტაშვილი 11
თბილისი 192 ნატო წიქარაშვილი 18
თბილისი 1 ექსპერიმენტული დალი კედელაშვილი 14
თბილისი 1 ექსპერიმენტული ირმა მაღალაშვილი 13
თბილისი 1 ექსპერიმენტული რუსუდან გვათუა 13
თბილისი აია ჯესი ლია ბაშარაული 13
თბილისი ბრიტანიკა მზია ჯიმშიტაშვილი 16
თბილისი ბრიტანული ქართული აკადემია მაგდა აბესაძე 10
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დალი ჭიჭინაძე 12
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ეკა ჯაფარიძე 14
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ინგა ლაზარია 12
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მერი ონიკაშვილი 18
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნინო ბარჯაძე 11
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნინო ბუაძე 16
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნინო ლიკლიკაძე 13
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ქეთი ოთარაშვილი 13
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" შორენა გოგია 15
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ხათუნა ფოფხაძე 12
თბილისი დემირელის კერძო ნინო შაშიაშვილი 13
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია მაია აბაშიძე 13
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია ნინო ლომსაძე 15
თბილისი ლამპარი ქეათევან ბერიძე 12
თბილისი პრომეთე თამარ ნარჩემაშვილი 12
თბილისი პრომეთე ირინა ჩაგინავა 16
თბილისი პრომეთე ირმა ბაკურაძე 12
თბილისი პრომეთე ფატი გოდერიძე 10
თბილისი პრომეთე ცისანა ლუაშვილი 15
თბილისი პრომეთე ციცო მელაძე 16
თბილისი ფესვები თამარ ნათაძე 11
თბილისი ქართულ ამერიკული სკოლა მარადი ჩოხელი 12
თბილისი ქართული სასწავლებელი ნინო სამხარაძე 14
თბილისი წეროვნის საჯარო სკოლა ინგა ხალიბეგაშვილი 15
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახელობის სკოლა ნინო ტატიაშვილი 11
თერჯოლა 1 თეა მაცაბერიძე 10
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა შორენა გეწაძე 13
თერჯოლა მზეკაბანი 2007 ინგა გაბრიჭიძე 15
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა მარინა ჯიღაური 11
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა თამარი კაპანაძე 13
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა მართა ტაბატაძე 12
რუსთავი 4 ნათია წიკლაური 20
რუსთავი 4 ხათუნა მაჭარაშვილი 12
რუსთავი 14 მთვარისა ბიწაძე 10
რუსთავი 22 რიტა დათეშიძე 14
საჩხერე 2 ასმათ ქაშაკაშვილი 13
საჩხერე 2 ლალი ვეშაპაძე 11
საჩხერე 2 მანანა ერაძე 10
სენაკი 2 მეგი გრიგოლია 13
სენაკი 2 სოფო შეროზია 18
სენაკი წმ. ალექსანდრე შუსანიას მართამდიდებული თამთა კუპრეიშვილი 22
სენაკი წმ. ალექსანდრე შუსანიას მართამდიდებული მზია ჩემია 10
სენაკი წმ. ალექსანდრე შუსანიას მართამდიდებული ნათია სიჭინავა 13
სენაკი წმ. ალექსანდრე შუსანიას მართამდიდებული სოფო ფაჩულია 10
სიღნაღი ტიბაანის საჯარო სკოლა თამრიკო ონანაშვილი 14
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა ნუნუ ქუშიკაშვილი 10
სიღნაღი წნორის 1 საჯარო სკოლა იზა ბულაშვილი 24
ფოთი 1 სოფო მესხი 13
ფოთი 5 ნონა ჩხიტუნაძე 18
ქუთაისი 21 ივეტა იმედაძე 16
ქუთაისი 37 ანა კვირიკაშვილი 11
ქუთაისი 41 თამარ ფოჩხუა 11
ქუთაისი 41 მაგდა პაპიძე 13
ქუთაისი 41 მაკა მარგველაშვილი 13
ქუთაისი 41 ნათია ფხაკაძე 13
ქუთაისი 41 ნანა ბენდელიანი 10
ქუთაისი 41 ნანა ძეგოშვილი 12
ქუთაისი 41 ქეთევან ყვირილიანი 12
ქუთაისი 41 ხათუნა ბენდელიანი 14
ქუთაისი ნ.ნიკოლაძის სახელობის ნინო ელიაშვილი 11
ქუთაისი პროგრესი ირმა გაჩეჩილაძე 15
ქუთაისი პროგრესი მაგდა შურღაია 13
ქუთაისი მესხეთის საჯარო სკოლა ჯაჯალა კლდიაშვილი 10

 

ახალი ამბები

22 მაისი 2017
ყველა სიახლე

დამფუძნებლის ბლოგი

18
ოქტ, 2016
დაჩი ნანობაშვილი
ევერესტის შესახებ

ყველა სტატია