ოლიმპიადა ჩატარდება კვირას, 10 დეკემბერს, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მაღლივი კორპუსის ბიბლიოთეკაში,
მის: უნივერტეტის ქუჩა N 11 
სკოლა   კლასი დრო  
2   მე–2 კლასი 10 საათი  
4   მე–2 კლასი 10 საათი  
5   მე–2 კლასი 10 საათი  
6   მე–2 კლასი 16 საათი  
8   მე–2 კლასი 10 საათი  
9   მე–2 კლასი 10 საათი  
10   მე–2 კლასი 10 საათი  
11   მე–2 კლასი 10 საათი  
12   მე–2 კლასი 10 საათი  
14   მე–2 კლასი 10 საათი  
16   მე–2 კლასი 16 საათი  
17   მე–2 კლასი 10 საათი  
18   მე–2 კლასი 10 საათი  
20   მე–2 კლასი 10 საათი  
21   მე–2 კლასი 10 საათი  
22   მე–2 კლასი 10 საათი  
23   მე–2 კლასი 10 საათი  
24   მე–2 კლასი 10 საათი  
26   მე–2 კლასი 10 საათი  
28   მე–2 კლასი 10 საათი  
29   მე–2 კლასი 10 საათი  
30   მე–2 კლასი 10 საათი  
31   მე–2 კლასი 10 საათი  
32   მე–2 კლასი 10 საათი  
35   მე–2 კლასი 10 საათი  
36   მე–2 კლასი 10 საათი  
37   მე–2 კლასი 10 საათი  
39   მე–2 კლასი 16 საათი  
41   მე–2 კლასი 10 საათი  
43   მე–2 კლასი 10 საათი  
45   მე–2 კლასი 16 საათი  
47   მე–2 კლასი 10 საათი  
48   მე–2 კლასი 16 საათი  
49   მე–2 კლასი 10 საათი  
50   მე–2 კლასი 10 საათი  
51   მე–2 კლასი 10 საათი  
52   მე–2 კლასი 10 საათი  
53   მე–2 კლასი 10 საათი  
54   მე–2 კლასი 10 საათი  
55   მე–2 კლასი 10 საათი  
59   მე–2 კლასი 16 საათი  
60   მე–2 კლასი 10 საათი  
61   მე–2 კლასი 10 საათი  
62   მე–2 კლასი 10 საათი  
63   მე–2 კლასი 10 საათი  
64   მე–2 კლასი 10 საათი  
65   მე–2 კლასი 10 საათი  
67   მე–2 კლასი 10 საათი  
69   მე–2 კლასი 16 საათი  
70   მე–2 კლასი 16 საათი  
71   მე–2 კლასი 16 საათი  
72   მე–2 კლასი 10 საათი  
74   მე–2 კლასი 16 საათი  
75   მე–2 კლასი 10 საათი  
76   მე–2 კლასი 16 საათი  
77   მე–2 კლასი 10 საათი  
79   მე–2 კლასი 16 საათი  
81   მე–2 კლასი 16 საათი  
82   მე–2 კლასი 16 საათი  
83   მე–2 კლასი 16 საათი  
84   მე–2 კლასი 16 საათი  
85   მე–2 კლასი 16 საათი  
87   მე–2 კლასი 16 საათი  
88   მე–2 კლასი 16 საათი  
89   მე–2 კლასი 16 საათი  
90   მე–2 კლასი 16 საათი  
92   მე–2 კლასი 16 საათი  
94   მე–2 კლასი 16 საათი  
95   მე–2 კლასი 16 საათი  
96   მე–2 კლასი 16 საათი  
97   მე–2 კლასი 16 საათი  
98   მე–2 კლასი 16 საათი  
99   მე–2 კლასი 16 საათი  
102   მე–2 კლასი 10 საათი  
103   მე–2 კლასი 16 საათი  
104   მე–2 კლასი 10 საათი  
105   მე–2 კლასი 16 საათი  
106   მე–2 კლასი 16 საათი  
107   მე–2 კლასი 16 საათი  
108   მე–2 კლასი 16 საათი  
112   მე–2 კლასი 10 საათი  
113   მე–2 კლასი 10 საათი  
114   მე–2 კლასი 16 საათი  
115   მე–2 კლასი 16 საათი  
116   მე–2 კლასი 10 საათი  
117   მე–2 კლასი 16 საათი  
118   მე–2 კლასი 16 საათი  
119   მე–2 კლასი 16 საათი  
120   მე–2 კლასი 16 საათი  
122   მე–2 კლასი 10 საათი  
123   მე–2 კლასი 10 საათი  
124   მე–2 კლასი 16 საათი  
126   მე–2 კლასი 10 საათი  
127   მე–2 კლასი 16 საათი  
128   მე–2 კლასი 10 საათი  
129   მე–2 კლასი 10 საათი  
130   მე–2 კლასი 10 საათი  
131   მე–2 კლასი 16 საათი  
132   მე–2 კლასი 16 საათი  
133   მე–2 კლასი 16 საათი  
136   მე–2 კლასი 16 საათი  
137   მე–2 კლასი 10 საათი  
138   მე–2 კლასი 16 საათი  
139   მე–2 კლასი 16 საათი  
140   მე–2 კლასი 10 საათი  
141   მე–2 კლასი 10 საათი  
142   მე–2 კლასი 16 საათი  
143   მე–2 კლასი 16 საათი  
144   მე–2 კლასი 10 საათი  
145   მე–2 კლასი 16 საათი  
146   მე–2 კლასი 16 საათი  
147   მე–2 კლასი 10 საათი  
149   მე–2 კლასი 16 საათი  
150   მე–2 კლასი 10 საათი  
151   მე–2 კლასი 10 საათი  
152   მე–2 კლასი 16 საათი  
153   მე–2 კლასი 16 საათი  
154   მე–2 კლასი 16 საათი  
155   მე–2 კლასი 10 საათი  
156   მე–2 კლასი 16 საათი  
157   მე–2 კლასი 16 საათი  
158   მე–2 კლასი 10 საათი  
159   მე–2 კლასი 16 საათი  
160   მე–2 კლასი 16 საათი  
161   მე–2 კლასი 10 საათი  
162   მე–2 კლასი 10 საათი  
163   მე–2 კლასი 16 საათი  
165   მე–2 კლასი 10 საათი  
166   მე–2 კლასი 10 საათი  
167   მე–2 კლასი 16 საათი  
168   მე–2 კლასი 16 საათი  
169   მე–2 კლასი 10 საათი  
171   მე–2 კლასი 10 საათი  
172   მე–2 კლასი 16 საათი  
173   მე–2 კლასი 16 საათი  
174   მე–2 კლასი 16 საათი  
175   მე–2 კლასი 16 საათი  
176   მე–2 კლასი 16 საათი  
177   მე–2 კლასი 16 საათი  
178   მე–2 კლასი 16 საათი  
179   მე–2 კლასი 16 საათი  
180   მე–2 კლასი 16 საათი  
181   მე–2 კლასი 16 საათი  
182   მე–2 კლასი 16 საათი  
183   მე–2 კლასი 10 საათი  
186   მე–2 კლასი 10 საათი  
190   მე–2 კლასი 10 საათი  
191   მე–2 კლასი 16 საათი  
192   მე–2 კლასი 10 საათი  
195   მე–2 კლასი 10 საათი  
207   მე–2 კლასი 16 საათი  
213   მე–2 კლასი 10 საათი  
216   მე–2 კლასი 10 საათი  
219   მე–2 კლასი 10 საათი  
GLC   მე–2 კლასი 10 საათი  
I ექსპერიმენტული   მე–2 კლასი 10 საათი  
IB მთიები   მე–2 კლასი 10 საათი  
NK   მე–2 კლასი 10 საათი  
UG SCOOL   მე–2 კლასი 10 საათი  
XXI საუკუნე   მე–2 კლასი 10 საათი  
ათასწლეულის სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ათინათი   მე–2 კლასი 10 საათი  
აია–ჯესი   მე–2 კლასი 16 საათი  
აისი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ალბიონი   მე–2 კლასი 16 საათი  
ალბიონი   მე–2 კლასი 16 საათი  
ალმასი   მე–2 კლასი 16 საათი  
ანი–ცეტი   მე–2 კლასი 10 საათი  
არქიმედე   მე–2 კლასი 10 საათი  
ახალი ლიცეუმი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ახალი სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ახალი ქართული გიმნაზია   მე–2 კლასი 16 საათი  
ახალი ქართული სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ბაქსვუდი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ბინული   მე–2 კლასი 10 საათი  
ბრიტანიკა   მე–2 კლასი 16 საათი  
ბრიტანულ–ქართული აკადემია   მე–2 კლასი 10 საათი  
გაძლიერებული ინგლისურის სკოლა "ნინო"   მე–2 კლასი 16 საათი  
გერგეტი   მე–2 კლასი 10 საათი  
დამოუკუდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა"   მე–2 კლასი 16 საათი  
დეა   მე–2 კლასი 16 საათი  
დედოფლისწყაროს  საჯარო სკოლა   მე–2 კლასი 16 საათი  
ევროპული სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
თამარიონი   მე–2 კლასი 16 საათი  
თანამედროვე განათლების სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ი. გოგებაშვილის სახ სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
იბერია   მე–2 კლასი 10 საათი  
ივერია   მე–2 კლასი 16 საათი  
ივერიონი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ინტელექტი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ინტელექტი XXI   მე–2 კლასი 16 საათი  
კაი ყმა   მე–2 კლასი 10 საათი  
კანდიდი   მე–2 კლასი 16 საათი  
კლასიკური გიმნაზია   მე–2 კლასი 10 საათი  
ლამპარი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ლაშარი   მე–2 კლასი 16 საათი  
ლიდერი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ლილე   მე–2 კლასი 16 საათი  
ლომისი 1   მე–2 კლასი 16 საათი  
მარნეულის საჯარო სკოლა   მე–2 კლასი 16 საათი  
მე–6 საავტორო   მე–2 კლასი 10 საათი  
მერმისი   მე–2 კლასი 10 საათი  
მეფე თამარი ს სახ. სკოლა–პანსიონი   მე–2 კლასი 10 საათი  
მომავლის სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
მოძღვარი   მე–2 კლასი 10 საათი  
მოძღვარი   მე–2 კლასი 16 საათი  
მცხეთის 1 საჯარო სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
მწვანე სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
მწიგნობართუხუცესი   მე–2 კლასი 10 საათი  
მწიგნობარი    მე–2 კლასი 10 საათი  
მჭევრი   მე–2 კლასი 16 საათი  
ნ. ბაგრატიონის სახ. სკოლა-ლიცეუმი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ნიუტონის თავისუფალი სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ნიჩბისის საჯარო სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ნიჭიერთა კერძო სკოლა აკადემია   მე–2 კლასი 16 საათი  
ოაზისი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ოლიმპი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ოპიზა   მე–2 კლასი 16 საათი  
პეგასი   მე–2 კლასი 10 საათი  
პოლიგლოტი   მე–2 კლასი 16 საათი  
პოლუსი   მე–2 კლასი 16 საათი  
პრომეთე   მე–2 კლასი 16 საათი  
რ. შუმანის სახ. ევროპული სასწავლებელი   მე–2 კლასი 10 საათი  
სადუნი   მე–2 კლასი 10 საათი  
საერთაშორისო ქართული სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
სენტ ეგზიუპერის სახ. ფრანგული სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
სხივი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ფ. გოგიჩაიშვილის სახ. კერძო სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ფესვები   მე–2 კლასი 10 საათი  
ქართულ ამერიკული უმაღლესი სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ქართულ–ამერიკული სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ქართული სასწავლებელი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ქორალი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ჩარდახის საჯარო სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ცისაკარი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ცისკარი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ცოდნა   მე–2 კლასი 16 საათი  
წეროვნის საჯარო სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
წმ. გიორგის სახ. ბრიტანულ–ქართული სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების
 სახ. გიმნაზია
  მე–2 კლასი 10 საათი  
წმ. ილია მართლის სახ.სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
წმ. ნინოს სახ. სკოლა   მე–2 კლასი 10 საათი  
ჯეჯილი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ჰამილტონი   მე–2 კლასი 10 საათი  
ჰელიოსი   მე–2 კლასი 10 საათი