2 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
II ეტაპი
I ეტაპი
ჯამი
ადგილი
თბილისი №53 საჯარო მარიამი ცაგარელი 120 120 240 1
თბილისი №192 საჯარო კრისწინა მაროშვილი 118 120 238 2
თბილისი ქ.თბილისის საშუალო სკოლა ლამპარი დემეტრე ქურდაძე 115 120 235 3
თბილისი №173 საჯარო ანდრია აკოფოვი 115 120 235
ზუგდიდი №2 საჯარო მარიამი ღვინჯილია 115 120 235
თბილისი სკოლა ლიცეუმი - სხივი ანა ხუჭუა 113 120 233 4
თბილისი აიაჯესს ელენე გაგნიძე 113 120 233
თბილისი ქართულამერიკული უმაღლესი სკოლა დავითი დუმბაძე 120 113 233
თბილისი №151 საჯარო მათე რეხვიაშვილი 120 112 232 5
თბილისი №161 საჯარო ანა მელქაძე 112 120 232
რუსთავი №24 ქართული გიმნაზია მარიამი ყაულაშვილი 112 120 232
ქუთაისი №41  საჯარო ანა ცნობილაძე 112 120 232
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო კესარია დიდბერიძე 110 120 230 6
თერჯოლა ნაგარევის საჯარო მარიამ კახიანი 110 120 230
თბილისი №52 საჯარო ნიკოლოზ ყოჩაშვილი 112 116 228 7
თბილისი №175 საჯარო ნატალი კვინტრაძე 113 115 228
თბილისი №182 საჯარო ნინო კოჭლამაზაშვილი 108 120 228
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა ელენე ომიაძე 108 120 228
თბილისი თბილისის ნიჭიერთა კერძო სკოლა აკადემია ნინო სვინტრაძე 107 120 227 8
თბილისი №126 საჯარო ანა ბარკალაია 107 120 227
სამტრედია №11 საჯარო მათე ჭკადუა 107 120 227
ბათუმი №2 საჯარო ალექსანდრე ცისკარაძე 113 113 226 9
ზუგდიდი №1 საჯარო დავით შენგელია 110 116 226
ქუთაისი №41  საჯარო გიორგი ჯვარშეიშვილი 113 113 226
თბილისი №173 საჯარო ლუკა უხურგუნაშვილი 110 115 225 10
თბილისი №77 საჯარო ეკა იაკობიშვილი 112 113 225
თბილისი №114 საჯარო ელენე ჭანტურია 112 113 225
გორი ხიდისთავის საჯარო გია გელიტაშვილი 112 113 225
ქუთაისი №37 საჯარო ქრისტინე გოლეთიანი 105 120 225
ქუთაისი №41  საჯარო ანა მაჩიტიძე 105 120 225
თბილისი ქართულამერიკული უმაღლესი სკოლა ალექსანდრე ფეიქრიშვილი 120 104 224
ოქროს ათეული
თბილისი ბრიტანული ცენტრის წმინდა ნიკოლოზის სახელობის სკოლა საბა ხანიშვილი 103 120 223
საჩხერე ჩიხის საჯარო ლევანი ჭიღლაძე 103 120 223
ქუთაისი №41  საჯარო გიორგი ნემსიწვერიძე 108 115 223
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი თეკლა ძნელაძე 103 120 223
თბილისი ინტელექტი თევდორე ონაშვილი 110 112 222
ოზურგეთი №4 საჯარო მარიამი კვაჭაძე 102 120 222
ქუთაისი №21 საჯარო ლიზა მესხიშვილი 107 115 222
თბილისი №175 საჯარო მარიამი თხელიძე 108 113 221
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ნატალია ონაშვილი 108 113 221
თბილისი №157 საჯარო მარიამი ჯაჭვაძე 108 113 221
თბილისი №175 საჯარო ლუკა ჩიქვინიძე 115 106 221
თბილისი პრომეთე ლუკა გრიგალაშვილი 101 120 221
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ანდრია ქობლიანიძე 115 106 221
ქუთაისი №41  საჯარო ანდრია კოსტავა 108 113 221
თბილისი №166 საჯარო სანდრო ორბელაძე 103 118 221
თბილისი №2 საჯარო ცოტნე მანდარია 100 120 220
ვერცხლის ათეული
თბილისი №161 საჯარო სიდონია დესპოტაშვილი 100 120 220
თბილისი №151 საჯარო გიორგი ლორია 100 120 220
თბილისი №157 საჯარო ნიცა ქარდავა 115 105 220
ახალციხე №1 საჯარო გიორგი ტატალაშვილი 107 113 220
ფოთი №2 საჯარო გაბრიელი ზარგინავა 107 113 220
ქუთაისი №37 საჯარო ნინი კუჭავა 107 113 220
თბილისი №133 საჯარო ალექსანდრე ქუმსიაშვილი 99 120 219
თბილისი არქიმედე გიგი მერებაშვილი 107 112 219
ბორჯომი №1 მარიამ გაგლოშვილი 107 112 219
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია ნიკოლოზი გაბელაია 106 113 219
თბილისი №133 საჯარო ლიზი ჩაჩუა 105 113 218
ასეული
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი ალექსანდრე წიკლაური 98 120 218
თბილისი №175 საჯარო ელენე გუგუშვილი 105 113 218
თბილისი №167 საჯარო ნიკოლოზი მუქერია 103 115 218
თბილისი №18 საჯარო შალვა ხომერიკი 103 115 218
თბილისი №24 საჯარო ანიტა გუგულაშვილი 98 120 218
თბილისი 044 _  პეგას თამარ გვილავა 105 113 218
თბილისი №147 საჯარო ნინი კუჭაშვილი 98 120 218
ქუთაისი №41  საჯარო ლუკა ფხაკაძე 115 103 218
ქუთაისი №37 საჯარო გიორგი ოდიკაძე 113 105 218
ქუთაისი №41  საჯარო ანასტასია კუჭავა 98 120 218
ქუთაისი №41  საჯარო თომა თუთბერიძე 98 120 218
თბილისი №106 საჯარო ანანო ფარულავა 120 97 217
რუსთავი №7 საჯარო ლუკა ქაბზინაძე 113 104 217
თბილისი  ჯიელსი ალექსანდრე ხორგუაშვილი 96 120 216
თბილისი №151 საჯარო მათე ელერდაშვილი 103 113 216
თბილისი №161 საჯარო ნია ქურდაძე 103 113 216
თბილისი №6 საჯარო გაბრიელ შუბითიძე 105 111 216
ფოთი №1 საჯარო მარიამ ყამარაული 96 120 216
ფოთი №1 საჯარო ბარბარე მაღლაკელიძე 96 120 216
თბილისი ქართულამერიკული უმაღლესი სკოლა ირაკლი ბარნოვი 95 120 215
თბილისი №24 საჯარო ლუკა იჩქითი 95 120 215
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო მარიამი ხომასურიძე 103 112 215
ქუთაისი №21 საჯარო თეკლა ჩიხლაძე 95 120 215
ქუთაისი №37 საჯარო აკაკი წიტაიშვილი 105 110 215
ქუთაისი №7 საჯარო მარიამ კოხრეიძე 95 120 215
ქუთაისი №41  საჯარო მათე თუთბერიძე 95 120 215
თბილისი №52 საჯარო ოთო კვირიკაშვილი 94 120 214
თბილისი წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის სკოლა ხატია მათიაშვილი 110 103 213
თბილისი თამარიონი ალექსანდრე კაკაბაძე 100 113 213
თბილისი №103 საჯარო გაბრიელი აბულაძე 93 120 213
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი ალექსანდრე უსტარაშვილი 100 113 213
თბილისი ინტელექტი მარიამ ქიტოშვილი 93 120 213
თბილისი №128 საჯარო მარიამი აბუსერიძე 93 120 213
თბილისი №82 საჯარო გიორგი ტაბატაძე 100 113 213
თბილისი №157 საჯარო მარიამი ქოქიაშვილი 100 113 213
ქუთაისი №1 საჯარო გიორგი რობაქიძე 93 120 213
ქუთაისი ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულებების ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლალიცეუმი მურთაზი მემარნიშვილი 93 120 213
ქუთაისი №1 საჯარო ლიზი ხაჭიპერაძე 108 105 213
თბილისი №180 საჯარო ანანო სირბილაშვილი 100 112 212
თბილისი ახალი ქართული გიმნაზია ილია ჭელიძე 92 120 212
საჩხერე № 3 საჯარო ლიზი ბედიანიძე 100 112 212
ქუთაისი №41  საჯარო ანიტა იობიძე 92 120 212
ქუთაისი №41  საჯარო საბა გოდუაძე 92 120 212