მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი №6 საჯარო ალი დავლაძე 113 120 1
2 ბათუმი გორდას   კერძო მრავალპროფილიანი საერო ელიტარული საშუალო სკოლა ლუკა სალუქვაძე 112 120 2
3 ბათუმი №1 საჯარო ჯუმბერ თავდგირიძე 104 120 3
4 ბათუმი №2 საჯარო აკაკი გორგილაძე 104 120 3
5 ბათუმი №15 საჯარო ლიზი ძირკვაძე 104 110 4
6 ბათუმი №1 საჯარო ანასტასია პრიხოდკო 94 112 5
7 ბათუმი №1 საჯარო თიკო ბერაია 83 120 6
8 ბათუმი №2 საჯარო ელისაბედ დავლაძე 83 98 7
9 ბათუმი გორდას   კერძო მრავალპროფილიანი საერო ელიტარული საშუალო სკოლა აკაკი სალუქვაძე 75 120 8
10 ბათუმი N 2 საჯარო ალექსი კაიკაციშვილი 75 110 9
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა თეკლა შერვაშიძე 92 120 1
2 ბათუმი №9 საჯარო ნატალი აბულაძე 87 115 2
3 ბათუმი №6 საჯარო თორნიკე ბერიძე 87 100 3
4 ბათუმი ნერგები თორნიკე შარვაშიძე 87 97 4
5 ბათუმი №4 საჯარო ელისაბედ გეგეშიძე 86 110 5
6 ბათუმი №6 საჯარო მიხეილ დონაძე 81 110 6
7 ბათუმი წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა გიორგი ცინცაძე 80 95 7
8 ბათუმი №22 საჯარო ლიზი შარაშიძე 77 102 8
9 ბათუმი №18 საჯარო ნია აბაშიძე 75 92 9
10 ბათუმი წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა ნიკოლოზ ლორია 73 101 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი №6 საჯარო ნიკა დარსალია 120 102 1
2 ბათუმი №6 საჯარო ლუკა ყირიმლიშვილი 105 56 2
3 ბათუმი წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა ანდრია კიკნაძე 99 70 3
4 ბათუმი №8 საჯარო ალექსანდრე ხიმშიაშვილი 90 83 4
5 ბათუმი №6 საჯარო დავით მამულაძე 89 102 5
6 ბათუმი ქართულ-ამერიკული სკოლა 'პროგრესი' დავით დიასამიძე 89 90 6
7 ბათუმი წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა ალექსანდრე ჯელია 79 97 7
8 ბათუმი N 2 საჯარო ანეტი ჭაღალიძე 77 85 8
9 ბათუმი №20 საჯარო ზალიკო ბერიძე 72 82 9
10 ბათუმი №3 საჯარო ნიკოლოზ ბლაგიძე 70 89 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი №8 საჯარო ნიკოლოზი ვარშანიძე 88 54 1
2 ბათუმი N 1 საჯარო საბა დუმბაძე 83 98 2
3 ბათუმი №8 საჯარო მირზა შანთაძე 76 76 3
4 ბათუმი №8 საჯარო გიორგი ინაიშვილი 66 110 4
5 ბათუმი წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა ქეთევან რუხაძე 59 79 5
6 ბათუმი №14 საჯარო ნინი თავდგირიძე 58 105 6
7 ქედა ხარაულის საჯარო სკოლა ნიკა მჟავანაძე 56 93 7
8 ბათუმი №8 საჯარო კესარია მემიშიში 54 76 8
9 ბათუმი N 1 საჯარო ელგუჯა ვანაძე 49 72 9
10 ბათუმი №17 საჯარო ლერი აბაშიძე 49 52 10