მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ქუთაისი №41  საჯარო ზურა-გიორგი ბუცხრიკიძე 112 120 1
2 ქუთაისი №25 საჯარო ლუკა შავგულიძე 112 110 2
3 ქუთაისი №41  საჯარო სანდრო ჩეჩელაშვილი 108 113 3
4 ქუთაისი №21 საჯარო ელენე ბაბუნაშვილი 105 120 4
5 ქუთაისი №23 საჯარო ელენე ნებიერიძე 105 120 4
6 ქუთაისი  ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი არჩილი კანდელაკი 105 120 4
7 ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი ლუკა კოვზაძე 105 120 4
8 ქუთაისი  ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი თეკლე ფაილოძე 105 113 5
9 ქუთაისი №41  საჯარო ელენე მარგველაშვილი 105 108 6
10 ქუთაისი №37 საჯარო გურამ გურეშიძე 105 105 7
11 ქუთაისი №21 საჯარო გიორგი ჯანელიძე 105 105 7
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ქუთაისი №41  საჯარო მარიამ ჩუბინიძე 100 107 1
2 ქუთაისი №41  საჯარო გუგა ალფაიძე 99 105 2
3 ქუთაისი №41  საჯარო ირაკლი ხიზანეიშვილი 99 98 3
4 ქუთაისი №41  საჯარო ზურაბი ქოჩიაშვილი 98 103 4
5 ქუთაისი №41  საჯარო საბა კეპულაძე 97 102 5
6 ქუთაისი №41  საჯარო ბექა ბაბუნაშვილი 95 110 6
7 ქუთაისი  ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი სანდრო სილაგაძე 95 105 7
8 ქუთაისი №7 საჯარო საბა ქირია 94 120 8
9 ქუთაისი №41  საჯარო ალექსანდრე ლორთქიფანიძ 94 97 9
10 ქუთაისი №41  საჯარო დავითი ციბაძე 92 120 10
11 ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი გიორგი მიქიაშვილი 92 120 10
12 ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი გურამი ტრაპაიძე 92 120 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ქუთაისი №41  საჯარო ანა სალდაძე 94 95 1
2 ქუთაისი №37 საჯარო გულადი ნერგაძე 92 95 2
3 ქუთაისი №2 საჯარო ლიკა ბაქრაძე 92 87 3
4 საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი ნიკა გელბახიანი 89 90 4
5 ქუთაისი №41  საჯარო ლინდა ზივზივაძე 87 87 5
6 ქუთაისი  ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი ნიკოლას ბობოხიძე 84 102 6
7 ქუთაისი №1 საჯარო სანდრო დოგრაშვილი 84 90 7
8 ქუთაისი №41  საჯარო ნინო კუტივაძე 80 80 8
9 ქუთაისი №41  საჯარო თამარი შალიკიანი 79 100 9
10 თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო საბა კვახაჯელიძე 79 73 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ქუთაისი №12 საჯარო ნიკოლოზ კეთილაძე 97 93 1
2 ქუთაისი №1 საჯარო ლუკა სახელაშვილი 90 91 2
3 ქუთაისი №41  საჯარო ლიზიკო ქებულაძე 88 88 3
4 საჩხერე ჭალის საჯარო ტატო სადღობელაშვილი 88 85 4
5 ქუთაისი №31 საჯარო საბა მახარე კამლაძე 87 108 5
6 ქუთაისი №41  საჯარო სანდრო ქოჩიაშვილი 85 120 6
7 საჩხერე ქორეთის საჯარო თორნიკე მოდებაძე 83 96 7
8 ქუთაისი №41  საჯარო მათე გურეშიძე 82 105 8
9 ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი ანა გოგიტიძე 82 100 9
10 ქუთაისი №20 საჯარო პაპუნა ბრეგვაძე 81 98 10