მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ყვარელი №2 ნინო კონჭოშვილი 112 110 1
2 ახმეტა №2 გარი ქინქლაძე 95 120 2
3 ახმეტა ზემო ალვანის №2 საჯარო სკოლა საბა ითიურიძე 88 113 3
4 ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა ბარბარა თვალიაშვილო 88 110 4
5 სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა მარიამი ბოლაშვილი 78 110 5
6 ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა ნინი თადიაშვილი 78 108 6
7 ახმეტა №1 ნინო მეჭურჭლიშვილი 78 90 7
8 თელავი №4 საჯარო ნიკა დანელაშვილი 68 110 8
9 სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა დავით დოლაშვილი 65 110 9
10 ახმეტა №2 ალბერტი მარუქაშვილი 63 103 10
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 სიღნაღი წნორის №3 საჯარო სკოლა ოთო ახვლედიანი 83 105 1
2 ყვარელი შილდის №1 საჯარო სკოლა ლაშა ჩახტაური 83 103 2
3 ახმეტა №2 ბესო ბასილაშვილი 78 95 3
4 სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა თორნიკე ბოქოლიშვილი 78 93 4
5 ახმეტა აწყურის საჯარო სკოლა დათო დანელაშვილი 77 112 5
6 სიღნაღი ანაგის საჯარო სკოლა ნინო საგინაშვილი 75 108 6
7 სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა მარიამ ფხოველიშვილი 71 100 7
8 თელავი №4 საჯარო ალექსანდრე ჩიკვაიძე 63 96 8
9 წნორი პროგრესი როლანდი ბაღაშვილი 61 106 9
10 თელავი №2 საჯარო გია კონჭოშვილი 58 105 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ყვარელი ახალსოფლის №2 საჯარო სკოლა ეთი ნადირაძე 89 95 1
2 გურჯაანი გურჯაანის  საჯარო გიორგი კახეთელიძე 80 80 2
3 თელავი №2 საჯარო გიორგი ალადაშვილი 80 69 3
4 გურჯაანი №2 საჯარო ნიკუშა ყალაბეგაშვილი 77 82 4
5 გურჯაანი №2 საჯარო გიგა მებაღიშვილი 77 82 4
6 თელავი №1 საჯარო გიორგი ვარძელაშვილი 72 82 5
7 წნორი №1 საჯარო სკოლა ვასიკო აბულაშვილი 70 61 6
8 სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა მარიამ გოგაშვილი 68 61 7
9 ყვარელი №2 მარიამი ფერაშვილი 62 92 8
10 სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა ნანუკა კიკილაშვილი 62 85 9
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ყვარელი №2 გიორგი კონჭოშვილი 88 88 1
2 დედოფლისწყარო სამრეკლოს საჯარო სკოლა ტელმანი იაკობიშვილი 85 105 2
3 ყვარელი №1 თამარ სურამლიშვილი 83 72 3
4 თელავი №9 საჯარო მათე გორთამაშვილი 82 65 4
5 გურჯაანი გურამ ჭილაშვილის სახელობის   №4 საჯარო ვიტალი თარხნიშვილი 71 83 5
6 ყვარელი №1 ელენე ქსოვრელი 69 56 6
7 წნორი №1 საჯარო სკოლა გიორგი ცაბუტაშვილი 68 80 7
8 ახმეტა ქვემო ალვანის საჯარო სკოლა მარიამი მიშიძე 68 75 8
9 თელავი კურდღელაურის საჯარო თიკა მესტვირიშვილი 66 79 9
10 გურჯაანი გურამ ჭილაშვილის სახელობის   №4 საჯარო საბა ღვინიაშვილი 61 64 10