მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბორჯომი №1 ნიკა ჭალიძე 90 110 1
2 ახალციხე №5 საჯარო თეკლა ჯვარიძე 83 91 2
3 ბორჯომი №3 იოანე აბრამაშვილი 82 90 3
4 ბორჯომი №6 მარიამ ბუზალაძე 80 93 4
5 ბორჯომი №6 თორნიკე გელაშვილი 73 110 5
6 ახალციხე №5 საჯარო ზურა ბერიძე 68 103 6
7 ბორჯომი №1 მარიამ ქურდაძე 61 115 7
8 ადიგენი სხვა საბა მათოშვილი 61 109 8
9 ახალციხე №1 საჯარო მარიამი მჭედლიძე 60 98 9
10 ბორჯომი №4 მარიამ ცხაკაია 56 102 10
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა რუსა სოტიშვილი 86 96 1
2 ბორჯომი შპს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ბორჯომის კერძო ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლა მარიამ ბერიძე 85 113 2
3 ბორჯომი №3 ლაშა გელაშვილი 80 100 3
4 ბორჯომი №3 ანამარია გასიშვილი 77 97 4
5 ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა ალექსანდრე გეორქოვი 73 108 5
6 ახალციხე №5 საჯარო ელენე ტაბატაძე 73 103 6
7 ახალციხე №5 საჯარო ნადია მელიქიძე 73 102 7
8 ადიგენი ლელოვნის საჯარო სკოლა ავთო ხვედელიძე 56 91 8
9 ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა დაჩი დარჩია 49 100 9
10 ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა ვიქტორ ხაჩატურიან 46 112 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ახალციხე №5 საჯარო ალიკა კურტანიძე 99 82 1
2 ახალციხე №6 საჯარო გიორგი ივანიძე 84 70 2
3 ბორჯომი №3 ზურაბ შალიბაშვილი 81 63 3
4 ბორჯომი №6 მჭედლიშვილი ნიკოლოზი 80 80 4
5 ადიგენი ბენარის საჯარო სკოლა თამაზი ბარდაველიძე 65 61 5
6 ადიგენი დაბა ადიგენის საჯარო სკოლა ბესო იაკობაშვილი 56 80 6
7 ახალციხე №5 საჯარო ნიკოლოზი მერაბიშვილი 55 76 7
8 ახალციხე №5 საჯარო ქეთევანი მაჩიტიძე 51 56 8
9 ბორჯომი №6 ზაური ქაჯაია 50 101 9
10 ბორჯომი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა სოფიკო მაისურაძე 49 58 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ახალციხე ზიკილიის საჯარო სერგო გაჩეჩილაძე 88 79 1
2 ბორჯომი შპს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ბორჯომის კერძო ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლა ნინო კაპანაძე 85 96 2
3 ბორჯომი №4 მირიან გოგოლაძე 73 96 3
4 ბორჯომი №4 სოფიო გოგოლაძე 71 96 4
5 ასპინძა ივერიის საჯარო სკოლა ნინი კოჩალიძე 66 86 5
6 ბორჯომი №6 მარიამი ქობალავა 58 60 6
7 ასპინძა ივერიის საჯარო სკოლა ლანა შანთაძე 56 78 7
8 ასპინძა ივერიის საჯარო სკოლა ლიკა ხოზრევანიძე 54 57 8
9 ახალციხე ვალის №1 საჯარო ლუკა მანველიშვილი 53 61 9
10 ბორჯომი №6 შოთიკო ჩადუნელი 48 68 10