მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ფოთი №5 საჯარო ლიკა დუმბაძე 98 102 1
2 ფოთი №15 საჯარო გაგა ფერცხელავა 97 110 2
3 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია ალექსი შუშანია 92 103 3
4 ხობი №2 საჯარო გაგა ცქირია 88 98 4
5 ფოთი №5 საჯარო ანა შავაძე 82 102 5
6 ფოთი №8 საჯარო ბარბარა ბარბაქაძე 81 94 6
7 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია ელენე გვასალია 78 120 7
8 ფოთი №15 საჯარო გიორგი ხორავა 77 102 8
9 სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო ნინო გოგია 75 110 9
10 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია გიორგი ჭანტურია 75 105 10
             
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ფოთი №3 საჯარო ჯუმბერ სიჭინავა 92 110 1
2 ფოთი №5 საჯარო ელენე ჩხარტიშვილი 92 95 2
3 ფოთი №5 საჯარო საბა ჯობავა 89 104 3
4 ფოთი №15 საჯარო კახაბერ კიზირია 82 120 4
5 სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო მათე ჯღამაძე 82 108 5
6 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია ანანო ღაღანიძე 80 98 6
7 ფოთი წმინდა ნიკოლოზის სახელობის ზოგადსაგანმანათლებლო საშუალო სკოლა ნატა კვირკვაია 80 91 7
8 სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო თამარ ლომია 77 115 8
9 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია დავითი ფეტელავა 77 115 8
10 სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო ნინო ცხვიტარია 77 91 9
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია ალექსანდრე გოგია 87 89 1
2 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია გიორგი პაპავა 84 94 2
3 ფოთი №15 საჯარო მართა ქანთარია 80 65 3
4 ზუგდიდი №2 საჯარო მარიამი კილასონია 77 97 4
5 ზუგდიდი გრიგოლიშის საჯარო ბარბარე ლაგვილავა 74 75 5
6 ფოთი წმინდა ნიკოლოზის სახელობის ზოგადსაგანმანათლებლო საშუალო სკოლა საბა მუსელიანი 70 75 6
7 ზუგდიდი №3 საჯარო ნანა იზორია 65 108 7
8 ფოთი წმინდა ნიკოლოზის სახელობის ზოგადსაგანმანათლებლო საშუალო სკოლა ნია კუპრაძე 64 97 8
9 ხობი ხეთის საჯარო ანასტასია ტურავა 58 68 9
10 ფოთი №5 საჯარო ლიზი წოწონავა 56 63 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 სენაკი კერძო სკოლალიცეუმი ლუკა ხარებავა 93 110 1
2 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია მარიამი ფიფია 74 92 2
3 ზუგდიდი №7 საჯარო ნინი გოგოხია 74 81 3
4 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია სანდრო ლომაია 73 105 4
5 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია საბა ხაბურზანია 66 98 5
6 ჩხოროწყუ რამინ დიხამინჯიას სახელობის დაბა  №1 საჯარო გიგი ჩალიგავა 65 82 6
7 ზუგდიდი №4 საჯარო გიგი გამსახურდია 63 83 7
8 სენაკი აპოდიქსი ლიზი ბარკალაია 60 88 8
9 ფოთი №3 საჯარო ლუკა გოგილავა 58 54 9
10 სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია გიორგი ჯანჯღავა 57 105 10