მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა მარიამი მაისურაძე 97 120 1
2 ხაშური ილია ჭავჭავაძის სახელობის   №3 საჯარო ვალერიანი სამსონიძე 93 120 2
3 გორი უფლისციხის საჯარო ანანო დავითიძე 88 98 3
4 გორი №3 საჯარო სანდრო ქარელი 85 120 4
5 გორი №2 საჯარო ირაკლი ბაინდურაშვილი 85 120 4
6 ხაშური გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის   №6 საჯარო ქეთევან პრისიაჟნიკოვი 85 110 5
7 გორი №1 საჯარო ნინი მანძულაშვილი 83 120 6
8 გორი №3 საჯარო მარიამი მოგელაშვილი 81 113 7
9 გორი №2 საჯარო ილია დოთიაშვილი 80 95 8
10 ხაშური №7 საჯარო საბა დურგლიშვილი 78 93 9
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი №3 საჯარო გიორგი პეტუაშვილი 112 120 1
2 გორი დიცის საჯარო ანა მარკოზაშვილი 93 107 2
3 გორი ქიწნისის საჯარო ლიკა ბუთხუზი 75 91 3
4 გორი №3 საჯარო ნინო აკოფიანი 73 95 4
5 ხაშური №7 საჯარო ზურაბი ფერაძე 70 113 5
6 გორი №12 საჯარო ალექსანდრე ცხვედაძე 65 115 6
7 ხაშური ლესია უკრაინკას სახელობის   დაბა სურამის №3 საჯარო მარიამი ტალახაძე 63 105 7
8 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ნიკოლოზი კასრაძე 62 120 8
9 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ანა კაპანაძე 56 99 9
10 გორი ქიწნისის საჯარო ანანო ჯავახიშვილი 51 94 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი №1 საჯარო მირიან ოქროშიაშვილი 99 97 1
2 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია მარიამ ხორგუაშვილი 87 80 2
3 კასპი ბესიკ ნიპარიშვილი მრავალპროფილიანი სკოლაგიმნაზია ლუკა ტერტერაშვილი 79 102 3
4 გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა ნინო მაისურაძე 73 83 4
5 გორი შიდა ქართლის საერო კოლეჯი თეკლა კვიკვინია 67 71 5
6 გორი №1 საჯარო თემუკა დალაქიშვილი 65 85 6
7 გორი №2 საჯარო სერაფიმე დოთიაშვილი 57 73 7
8 გორი №9 საჯარო ქეთევან მაზმიშვილი 56 66 8
9 ხაშური ლესია უკრაინკას სახელობის   დაბა სურამის №3 საჯარო გიორგი გელაშვილი 50 51 9
10 ხაშური ა(ა)იპ  საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა პანსიონი გიორგი სარალიძე 46 60 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია დავითი კლდიაშვილი 98 113 1
2 გორი №3 საჯარო ზუკა ხორბალაძე 80 105 2
3 ხაშური ლესია უკრაინკას სახელობის   დაბა სურამის №3 საჯარო ბარბარე ცხადაძე 76 75 3
4 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ქეთევან კაპანაძე 70 105 4
5 გორი №3 საჯარო თეკლა ჩიტიშვილი 66 105 5
6 ხაშური ლესია უკრაინკას სახელობის   დაბა სურამის №3 საჯარო დაჩი შიხიაშვილი 59 80 6
7 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ანა ლოლიშვილი 58 108 7
8 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია მარიამი კიკაძე 56 91 8
9 გორი №1 საჯარო დაჩი აფციაური 54 71 9
10 გორი კარალეთის №1 საჯარო ოთარ ზაქარაშვილი 54 67 10