მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი ბაქსვუდის საერთაშორისო სკოლა დემეტრე ნადირაშვილი 113 103 1
2 თბილისი №173 საჯარო ნიკოლოზ ხიხაძე 112 120 2
3 თბილისი №55 საჯარო ბარბარე მხეიძე 112 120 2
4 თბილისი №62 საჯარო ნოდარი გოროზია 112 120 2
5 თბილისი  ქართულამერიკული უმაღლესი სკოლა ნათია ვარდოშვილი 112 113 3
6 თბილისი №62 საჯარო თათია წიკლაური 112 110 4
7 თბილისი №54 საჯარო ლიზი შამუგია 107 103 5
8 თბილისი №161 საჯარო რუთი ყაველაშვილი 107 103 5
9 თბილისი №171 საჯარო ნინო მიქაძე 105 120 6
10 თბილისი №163 საჯარო ლუკა კილაძე 105 120 6
11 თბილისი №165 საჯარო გიორგი გუმბერიძე 105 120 6
12 თბილისი №140 საჯარო ლიზი ტაბიძე 105 120 6
13 თბილისი  მეექვსე საავტორო სკოლა ანა ხუჯაძე 105 120 6
14 თბილისი   ცოდნა  ნათელა მურადაშვილი ლუკა ტყემალაძე 105 120 6
15 თბილისი №179 საჯარო ალექსანდრე უშარიძე 105 120 6
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი №24 საჯარო ლაზარე ასათიანი 105 115 1
2 თბილისი №4 საჯარო ლონგინოზი ქიტიაშვილი 105 115 1
3 თბილისი პრომეთე ილია ჩიკვილაძე 105 110 2
4 თბილისი №21 საჯარო სანდრო პაჭკორია 105 100 3
5 თბილისი №21 საჯარო დავით მეგრელიშვილი 104 120 4
6 თბილისი №161 საჯარო მარიამ თუშურაშვილი 104 120 4
7 თბილისი №87 საჯარო გვანცა ხვედელიძე 104 120 4
8 თბილისი №172 საჯარო ალექსანდრე მელიქჯანიანი 104 120 4
9 თბილისი  ბრიტანულ ქართული აკადემია ილია სამყურაშვილი 102 93 5
10 თბილისი აიაჯესს მარიამ კუკულაძე 100 120 6
11 თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო გოგა გულუა 100 120 6
12 თბილისი №173 საჯარო საბა ფერაძე 100 120 6
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი №173 საჯარო ლია ერემაშვილი 115 89 1
2 თბილისი №55 საჯარო ნინა ჭილაძე 112 120 2
3 თბილისი  შავნაბადა თემიკო მაჭავარიანი 112 110 3
4 თბილისი   ახალი სკოლა რატი ტაბატაძე 112 98 4
5 თბილისი №11 საჯარო ნიკოლოზი კვირკველია 110 102 5
6 თბილისი  წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის გიმნაზია გიორგი გაბუნია 107 112 6
7 თბილისი №107 საჯარო მარიამ ბეკურიშვილი 104 102 7
8 თბილისი არასახელმწიფო საერო ზოგადსაგანმანათლებლო საშუალო სკოლა  მერმისი მიხეილ ჭელიძე 104 97 8
9 თბილისი №117 საჯარო დავით აბრამიშვილი 102 102 9
10 თბილისი №11 საჯარო სანდრო შიუკაშვილი 102 75 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი №71 საჯარო ანანო ბახტაძე 98 100 1
2 თბილისი №161 საჯარო ლუკა ყაველაშვილი 96 105 2
3 თბილისი №151 საჯარო გოჩა ბუაჩიძე 95 113 3
4 თბილისი  შავნაბადა დაჩი ბოკუჩავა 95 97 4
5 თბილისი  წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის გიმნაზია რეზი ანჩაბაძე 95 91 5
6 თბილისი ბაქსვუდის საერთაშორისო სკოლა სანდრო უთმელიძე 95 70 6
7 თბილისი  შავნაბადა ლიზი ბოჭორიშვილი 93 103 7
8 თბილისი №147 საჯარო მარიამ მჭედლიძე 93 91 8
9 თბილისი №157 საჯარო თეკლა დაიაური 91 108 9
10 თბილისი იუჯი სკოლა ლუკა აბრამიშვილი 90 115 10