3 კლასი
ქალაქი სკოლა მოსწავლე
ფინალი
II ტური
ადგილი
ბათუმი №6 საჯარო ალი დავლაძე 113 120 1
თბილისი ბაქსვუდის საერთაშორისო სკოლა დემეტრე ნადირაშვილი 113 103 2
თბილისი №173 საჯარო ნიკოლოზ ხიხაძე 112 120 3
თბილისი №55 საჯარო ბარბარე მხეიძე 112 120 3
თბილისი №62 საჯარო ნოდარი გოროზია 112 120 3
ქუთაისი №41  საჯარო ზურა-გიორგი ბუცხრიკიძე 112 120 3
ბათუმი გორდას   კერძო მრავალპროფილიანი საერო ელიტარული საშუალო სკოლა ლუკა სალუქვაძე 112 120 3
თბილისი 058 _  ქართულამერიკული უმაღლესი სკოლა ნათია ვარდოშვილი 112 113 4
თბილისი №62 საჯარო თათია წიკლაური 112 110 5
ყვარელი №2 ნინო კონჭოშვილი 112 110 5
ქუთაისი №25 საჯარო ლუკა შავგულიძე 112 110 5
ქუთაისი №41  საჯარო სანდრო ჩეჩელაშვილი 108 113 6
თბილისი №54 საჯარო ლიზი შამუგია 107 103 7
თბილისი №161 საჯარო რუთი ყაველაშვილი 107 103 7
თბილისი №171 საჯარო ნინო მიქაძე 105 120 8
თბილისი №163 საჯარო ლუკა კილაძე 105 120 8
თბილისი №165 საჯარო გიორგი გუმბერიძე 105 120 8
თბილისი №140 საჯარო ლიზი ტაბიძე 105 120 8
თბილისი მეექვსე საავტორო სკოლა ანა ხუჯაძე 105 120 8
თბილისი ცოდნა  ნათელა მურადაშვილი ლუკა ტყემალაძე 105 120 8
თბილისი №179 საჯარო ალექსანდრე უშარიძე 105 120 8
ქუთაისი №21 საჯარო ელენე ბაბუნაშვილი 105 120 8
ქუთაისი №23 საჯარო ელენე ნებიერიძე 105 120 8
ქუთაისი ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლალიცეუმი არჩილი კანდელაკი 105 120 8
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი ლუკა კოვზაძე 105 120 8
 
4 კლასი
ქალაქი სკოლა მოსწავლე
ფინალი
II ტური
ადგილი
გორი №3 საჯარო გიორგი პეტუაშვილი 112 120 1
რუსთავი №4 საჯარო ნიკოლოზი მამნიაშვილი 112 103 2
თბილისი №24 საჯარო ლაზარე ასათიანი 105 115 3
თბილისი №4 საჯარო ლონგინოზი ქიტიაშვილი 105 115 3
თბილისი 033 _  პრომეთე ილია ჩიკვილაძე 105 110 4
თბილისი №21 საჯარო სანდრო პაჭკორია 105 100 5
თბილისი №21 საჯარო დავით მეგრელიშვილი 104 120 6
თბილისი №161 საჯარო მარიამ თუშურაშვილი 104 120 6
თბილისი №87 საჯარო გვანცა ხვედელიძე 104 120 6
თბილისი №172 საჯარო ალექსანდრე მელიქჯანიანი 104 120 6
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია ილია სამყურაშვილი 102 93 7
თბილისი აიაჯესს მარიამ კუკულაძე 100 120 8
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო გოგა გულუა 100 120 8
თბილისი №173 საჯარო საბა ფერაძე 100 120 8
თბილისი 081  შავნაბადა საბა მაჭავარიანი 100 115 9
 
5 კლასი
ქალაქი სკოლა მოსწავლე
ფინალი
II ტური
ადგილი
ბათუმი №6 საჯარო ნიკა დარსალია 120 102 1
თბილისი №173 საჯარო ლია ერემაშვილი 115 89 2
თბილისი №55 საჯარო ნინა ჭილაძე 112 120 3
თბილისი  შავნაბადა თემიკო მაჭავარიანი 112 110 4
თბილისი ახალი სკოლა რატი ტაბატაძე 112 98 5
თბილისი №11 საჯარო ნიკოლოზი კვირკველია 110 102 6
თბილისი  წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის მარ გიორგი გაბუნია 107 112 7
ბათუმი №6 საჯარო ლუკა ყირიმლიშვილი 105 56 8
თბილისი №107 საჯარო მარიამ ბეკურიშვილი 104 102 9
თბილისი   მერმისი მიხეილ ჭელიძე 104 97 10
თბილისი №117 საჯარო დავით აბრამიშვილი 102 102 11
თბილისი №11 საჯარო სანდრო შიუკაშვილი 102 75 12
თბილისი  ბრიტანული ცენტრის წმინდა ნიკოლოზის სახელობის სკოლა ანასტასია ტალახაძე 102 71 13
თბილისი №52 საჯარო გიორგი ბალანჩივაძე 99 102 14
თბილისი №52 საჯარო ოთარ გაგნიძე 99 102 14
თბილისი №37 საჯარო გურამ აროშიძე 99 102 14
 
6 კლასი
ქალაქი სკოლა მოსწავლე
ფინალი
II ტური
ადგილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია დავითი კლდიაშვილი 98 113 1
თბილისი №71 საჯარო ანანო ბახტაძე 98 100 2
ქუთაისი №12 საჯარო ნიკოლოზ კეთილაძე 97 93 3
თბილისი №161 საჯარო ლუკა ყაველაშვილი 96 105 4
თბილისი №151 საჯარო გოჩა ბუაჩიძე 95 113 5
თბილისი შავნაბადა დაჩი ბოკუჩავა 95 97 6
თბილისი წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის მარ რეზი ანჩაბაძე 95 91 7
თბილისი ბაქსვუდის საერთაშორისო სკოლა სანდრო უთმელიძე 95 70 8
რუსთავი №13 საჯარო ნიკა ბერიკაშვილი 94 100 9
სენაკი კერძო სკოლალიცეუმი ლუკა ხარებავა 93 110 10
თბილისი შავნაბადა ლიზი ბოჭორიშვილი 93 103 11
თბილისი №147 საჯარო მარიამ მჭედლიძე 93 91 12
თბილისი №157 საჯარო თეკლა დაიაური 91 108 13
თბილისი იუჯი სკოლა ლუკა აბრამიშვილი 90 115 14
თბილისი  აიაჯესს ნიკა ლიპინსკი 90 108 15