ქალაქ ქუთაისში ოლიმპიადა ჩატარდება  შაბათს, 11 ნოემბერს,
  ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა–ლიცეუმის შენობაში                   
           (
მის: ირ. აბაშიძის  № 22)
 
   
  1   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  2   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  3   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  5   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  6   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  7   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  8   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  9   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  10   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  11   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  12   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  14   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  15   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  17   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  19   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  20   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  21   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  22   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  23   მე-2 კლასი 14 სთ. 30 წთ. მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  24   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  25   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  26   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  28   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  29   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  30   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  31   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  32   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  33   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  34   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  35   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  36   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  37   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  38   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  40   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  41   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 13 საათი    მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  შპს მერაბ ჭოხონელიძის საავტორო სკოლა   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  არგვეთის საჯარო სკოლა   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  აფხაზეთის 5 საჯარო სკოლა   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  აფხაზეთის 6 საჯარო სკოლა   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  ზოვრეთის საჯარო სკოლა   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  კვახჭირის საჯარო სკოლა   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  იმედი   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  ნ, ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  პროგრესი   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  ფარცხანაყანების 2 საჯარო სკოლა   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  შ.პ.ს 1   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  ჩაღლარის სკოლა ლიცეუმი   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  წყალტუბოს  საჯარო სკოლა   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
  ჭოგნარის საჯარო სკოლა   მე-2 კლასი 16 საათი  მე-3 კლასი 11 სთ. 30 წთ.   მე-4 კლასი 10 საათი    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი