ირმა  კენტელაძე კლასი 11 მოსწავლე
თბილისი  პრომეთე 3 თეონა ქეშიკაშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 ნინო მაისურაძე
თბილისი  პრომეთე 3 ლუკა ჩოფიკაშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 სალომე ცერცვაძე
თბილისი  პრომეთე 3 კესო ბოჯგუა
თბილისი  პრომეთე 3 სოფიო ბაინდურაშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 ტატო გობეჯიშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 თორნიკე კოპალიანი
თბილისი  პრომეთე 3 გიორგი ირემაძე
თბილისი  პრომეთე 3 გიორგი ილიაევი-კვიწინაძე
თბილისი  პრომეთე 3 ლუკა ცატავა
მაია მისხელაშვილი კლასი 12 მოსწავლე
თბილისი  პრომეთე 4 გიორგი ალიხანაშვილი
თბილისი  პრომეთე 4 გიორგი ლომიძე
თბილისი  პრომეთე 4 თამარ ჯიბლაძე
თბილისი  პრომეთე 4 მარინა ვართასაშვილი
თბილისი  პრომეთე 4 გიორგი წიკლაური
თბილისი  პრომეთე 4 მათე ბედელაძე
თბილისი  პრომეთე 4 საბა ზვიადაძე
თბილისი  პრომეთე 4 ნინო მარჯანიძე
თბილისი  პრომეთე 4 გიორგი ჩაჩავა
თბილისი  პრომეთე 4 ლიზი გამგებელი
თბილისი  პრომეთე 4 ანა ქემოკლიძე
თბილისი  პრომეთე 4 ნიკა მელიქიშვილი
ნატალია ბეიტრიშვილი კლასი 11 მოსწავლე
თბილისი  პრომეთე 4 ბაჩანა მუმლაძე
თბილისი  პრომეთე 4 გიორგი რომელაშვილი
თბილისი  პრომეთე 4 გიორგი ბოდოკია
თბილისი  პრომეთე 4 ლიზი ესიავა
თბილისი  პრომეთე 4 ლუკა დორეული
თბილისი  პრომეთე 4 საბა თევზაძე
თბილისი  პრომეთე 4 ცოტნე ჭიტაძე
თბილისი  პრომეთე 4 ელისაბედ ბელენკო
თბილისი  პრომეთე 4 ნინო კაპანაძე
თბილისი  პრომეთე 4 ილია ჩიკვილაძე
თბილისი  პრომეთე 4 ნიკოლოზი ჩიქოვანი
ცისანა ლუაშვილი კლასი 17 მოსწავლე
თბილისი  პრომეთე 3 ილია ქურასბედიანი
თბილისი  პრომეთე 3 მარიამი უგრეხელიძე
თბილისი  პრომეთე 3 საბა ქართველიშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 ნიკოლოზ გელაშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 ავთანდილი ალიხანაშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 გიორგი ჯგუშია
თბილისი  პრომეთე 3 ნია თოდრაძე
თბილისი  პრომეთე 3 ვახტანგი წიკლაური
თბილისი  პრომეთე 3 ნანუკა ბერუაშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 გიორგი ყურაშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 საბა კომლაძე
თბილისი  პრომეთე 3 სანდრო აბდუშელიშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 ვატო გვილავა
თბილისი  პრომეთე 3 მარიამ ხარაზიშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 ჯანო გრძელიშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 ნია ჩხიკვიშვილი
თბილისი  პრომეთე 3 გიორგი კვაშილავა
ლია ბაშარული კლასი 14 მოსწავლე
თბილისი  აიაჯესს 4 თევდორე გაროზაშვილი
თბილისი  აიაჯესს 4 მარიამ სამსონოვი
თბილისი  აიაჯესს 4 გიორგი ონიანი
თბილისი  აიაჯესს 4 ლიზი პეტროსიანი
თბილისი  აიაჯესს 4 ანა რაზმაძე
თბილისი  აიაჯესს 4 ელენე ჩაკვეტაძე
თბილისი  აიაჯესს 4 ლიზი ქავთარაძე
თბილისი  აიაჯესს 4 მარიამ ჯანელიძე
თბილისი  აიაჯესს 4 ანა ფაჯიშვილი
თბილისი  აიაჯესს 4 ნიკოლოზ უგულავა
თბილისი  აიაჯესს 4 ნიკოლოზ ებანოიძე
თბილისი  აიაჯესს 4 ნიკოლოზ დანელია
თბილისი  აიაჯესს 4 ირინა თოფურია
თბილისი  აიაჯესს 4 თედო ნაჭყებია
თბილისი  აიაჯესს 4 ნიკოლოზ აფხაზავა
თბილისი  აიაჯესს 4 ლუკა შატაიძე
თბილისი  აიაჯესს 4 ბარბარე ჩუბინიძე
თბილისი  აიაჯესს 4 ნიკოლოზ ჩანტლაძე
ნინო ციმაკურიძე კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი   ახალი სკოლა 4 დარია ვადაჭკორია
თბილისი   ახალი სკოლა 4 კირა ყანჩაველი
თბილისი   ახალი სკოლა 4 ნინი ქიქოძე
თბილისი   ახალი სკოლა 4 ქეთა კუკულაძე
თბილისი   ახალი სკოლა 4 ზუკა კახიანი
თბილისი   ახალი სკოლა 4 ლევანი კარანაძე
თბილისი   ახალი სკოლა 4 მარიამი ზაკალაშვილი
თბილისი   ახალი სკოლა 4 გიორგი კუპრავა
თბილისი   ახალი სკოლა 4 სანდრო მრევლიშვილი
თბილისი   ახალი სკოლა 4 ნანუ ჭიჭინაძე
ნინო  სამხარაძე კლასი 15 მოსწავლე
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 4 დავითი ლაგვილავა
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 3 ალექსანდრე ნიკოლაიშვილი
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 3 გიორგი ხურციძე
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 3 კობახიძე ნუცა
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 3 ანდრია ტყეშელაშვილი
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 4 დავით ოთარაშვილი
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 4 სალომე კაპატაძე
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 4 საბა ხოფერია
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 4 დათუნა გაბაშვილი
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 4 ეკატერინე ქადაგიშვილი
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 4 თათია ჭანყოშვილი
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 4 ნიკოლოზ ჯაფარიძე
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 4 გეგა კაშია
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 6 გიორგი ქადაგიშვილი
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი 3 ლუკა კონდოლელი
ქეთევან ბერიძე კლასი 13 მოსწავლე
თბილისი  ლამპარი 3 ლუკა ცარიელაშვილი
თბილისი  ლამპარი 3 გიორგი კევლიშვილი
თბილისი  ლამპარი 3 ანასტასია გორდეზიანი
თბილისი  ლამპარი 3 ილია არევაძე
თბილისი  ლამპარი 3 სესილი შილაკაძე
თბილისი  ლამპარი 3 ელენე შერაზადიშვილი
თბილისი  ლამპარი 3 გიორგი ტორუა
თბილისი  ლამპარი 3 გიორგი მოდებაძე
თბილისი  ლამპარი 3 თინათინ მთვარელიშვილი
თბილისი  ლამპარი 3 გეგა გაგიშვილი
თბილისი  ლამპარი 3 ლიზი ბახუაშვილი
თბილისი  ლამპარი 4 ნიკოლოზ მუხიგული
თბილისი  ლამპარი 4 ნინო ხარაული
დალი ჭიჭინაძე კლასი 13 მოსწავლე
თბილისი  შავნაბადა 3 ელიზავეტა თანდაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 ანანო ტვილდიანი
თბილისი  შავნაბადა 3 თეკლე აბელაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 მათე მელაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 თეკლა კილასონია
თბილისი  შავნაბადა 3 ირაკლი ქვარცხავა
თბილისი  შავნაბადა 3 ანა ურიდია
თბილისი  შავნაბადა 3 გიორგი მდივნიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 მარიამ თაქთაქიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 ნოდარ ფუტკარაძე
თბილისი  შავნაბადა 3 ქეთევან ფხალაძე
თბილისი  შავნაბადა 3 ვოვა ხალატოვი
თბილისი  შავნაბადა 3 ლიზი ელოშვილი
მერი ონიკაშვილი კლასი 11 მოსწავლე
თბილისი  შავნაბადა 5 ელენე თაბუაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 5 ანა ელბაქიძე
თბილისი  შავნაბადა 5 ნიკოლოზ სოხაძე
თბილისი  შავნაბადა 5 ვიქტორია სოხაძე
თბილისი  შავნაბადა 5 ჯამბული ხორავა
თბილისი  შავნაბადა 5 მარიამ დარსალია
თბილისი  შავნაბადა 5 ლიზი პერანიძე
თბილისი  შავნაბადა 5 იოანე ლაბუჩიძე
თბილისი  შავნაბადა 5 აბესაძე ნინო
თბილისი  შავნაბადა 5 კესარია პეტრიაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 5 ანნა ადეიშვილი
ნინო  ბუაძე კლასი 13 მოსწავლე
თბილისი  შავნაბადა 3 ლილე სხირტლაძე
თბილისი  შავნაბადა 3 ნატალი ბურკაძე
თბილისი  შავნაბადა 3 ნიკოლოზ ლაგაზიძე
თბილისი  შავნაბადა 3 გაბრიელ შიხიაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 საბა სალთხუციშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 მარიამ მჭედლიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 მათე ელაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 ანანო ბერიძე
თბილისი  შავნაბადა 3 ანანო კვირკველია
თბილისი  შავნაბადა 3 ლუკა პაიაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 გიორგი მახარაძე
თბილისი  შავნაბადა 3 მათე ბაღდავაძე
თბილისი  შავნაბადა 3 გიორგი მაკარიძე
ნინო ლიკლიკაძე კლასი 16 მოსწავლე
თბილისი  შავნაბადა 3 დავით სილაგავა
თბილისი  შავნაბადა 3 ქეთევან ყიფიანი
თბილისი  შავნაბადა 3 ჯაბა ძულიაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 ქეთი ბაბუციძე
თბილისი  შავნაბადა 3 ალექსი ახალმოსულიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 სოფია ოზელი
თბილისი  შავნაბადა 3 დაჩი ტურაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 ლიზი ხონელიძე
თბილისი  შავნაბადა 3 ქეთევან გუგუშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 ბარბარე გოჩიტაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 თომა გიუაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 ილია ტატანაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 გიორგი ნადირაძე
თბილისი  შავნაბადა 3 ანდრია თაბუაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 გეგა ქოჩორაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 3 ანასტასია აბულაძე
ნინო ფაცია კლასი 23 მოსწავლე
თბილისი  შავნაბადა 4 ანდრია ბუნტური
თბილისი  შავნაბადა 5 ლუკა ჯაჭვლიანი
თბილისი  შავნაბადა 4 მარიამ სოლომნიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 ვასო ჩეჯია
თბილისი  შავნაბადა 5 დიეგო ალაგარდაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 მარიამ ბაჩალიაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 ირაკლი ჯაფარიძე
თბილისი  შავნაბადა 4 გია გრიგალაშვლი
თბილისი  შავნაბადა 4 რუსლან წულაძე
თბილისი  შავნაბადა 4 ლევან სიდამონიძე
თბილისი  შავნაბადა 4 ნიკოლოზი მერებაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 მარიამ კაჭკაჭიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 ლუკა ბერიძე
თბილისი  შავნაბადა 4 გიორგი ზაქაიძე
თბილისი  შავნაბადა 4 თამარ დარსაძე
თბილისი  შავნაბადა 4 ვახტანგ კეკელია
თბილისი  შავნაბადა 4 სესილი წიქარიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 საბა ფაჩუაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 5 ლაშა თეგეთაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 5 სანდრო აბუაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 5 გუგა მღებრიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 5 ზუკა სუთიძე
თბილისი  შავნაბადა 5 ლუკა მიქაუტაძე
სოფიო ლომიძე კლასი 17 მოსწავლე
თბილისი  შავნაბადა 4 გიორგი ნავერიანი
თბილისი  შავნაბადა 4 ანდრია გაბაძე
თბილისი  შავნაბადა 4 მარიამ ადეიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 ლაშა კილასონია
თბილისი  შავნაბადა 4 გიორგი ჭიაბრიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 დათა დიასამიძე
თბილისი  შავნაბადა 4 მარიამი ჯაჩვლიანი
თბილისი  შავნაბადა 5 როსტომი დემურაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 ანა ქუთელია
თბილისი  შავნაბადა 4 ეფემია გუგუშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 რუსუდან ჭიკაიძე
თბილისი  შავნაბადა 4 თეკლა გავაშელიშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 სალომე სამბელაშვილი
თბილისი  შავნაბადა 4 საბა მაჭავარიანი
თბილისი  შავნაბადა 4 საბა სილაგაძე
თბილისი  შავნაბადა 5 ლიზი ცერცვაძე
თბილისი  შავნაბადა 5 თემიკო მაჭავარიანი
დაჩი ნანობაშვილი კლასი 12 მოსწავლე
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 5 საბა სებასტიან გუგეშაშვილი
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 5 ანასტასია გულორდავა
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 5 ელენე პატარიძე
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 5 ნიკოლოზ სომხიშვილი
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 5 ლიზა კაპანაძე
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 6 რატი გოგიძე
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 6 ანა ქომეთიანი
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 6 კონსტანტინე არჩვაძე
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 6 ნიკოლოზ კუბლაშვილი
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 6 ლიზა ბაქანიძე
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 6 ნინო ნანობაშვილი
თბილისი ამერიკულქართული განათლების ცენტრი - ჰამილტონი 6 ნიკოლოზი იდუკაშვილი
ნინო რაზმაძე კლასი 11 მოსწავლე
თბილისი №11 საჯარო 3 სანდრო ასანიძე
თბილისი №11 საჯარო 3 ლაშა ცხელიშვილი
თბილისი №11 საჯარო 3 თაზო გუნთაიშვილი
თბილისი №11 საჯარო 3 გიორგი ტრაპაიძე
თბილისი №11 საჯარო 3 ლუკა ჩაჩხუნაშვილი
თბილისი №11 საჯარო 3 თეკლე ლომიძე
თბილისი №11 საჯარო 3 ლევანი ტყაბლაძე
თბილისი №11 საჯარო 3 მათე ხარიბეგაშვილი
თბილისი №11 საჯარო 3 მარიამი ლილუაშვილი
თბილისი №11 საჯარო 3 დავითი ჩხიტუნიძე
შორენა მაისურაძე კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი №145 საჯარო 3 სოფია ბუზიაშვილი
თბილისი №145 საჯარო 3 ანანო ფეიქრიშვილი
თბილისი №145 საჯარო 3 ანა სარქისიანი
თბილისი №145 საჯარო 3 ნინო დარციმელია
თბილისი №145 საჯარო 3 ნია ონიანი
თბილისი №145 საჯარო 3 ნინო ხუმარაშვილი
თბილისი №145 საჯარო 3 ანდრია ჯელაძე
თბილისი №145 საჯარო 3 შოთა მორბედაძე
თბილისი №145 საჯარო 3 თიკო კეჟერაშვილი
თბილისი №145 საჯარო 3 მარიამი კოპალიანი
მაია საყვარელიძე კლასი 16 მოსწავლე
თბილისი №147 საჯარო 3 ერეკლე კვეტენაძე
თბილისი №147 საჯარო 3 პაატა თაბაგარი
თბილისი №147 საჯარო 3 მარიამი ბეკურიშვილი
თბილისი №147 საჯარო 3 ალექსანდრე ლომთათიძე
თბილისი №147 საჯარო 3 გიორგი აბრამიშვილი
თბილისი №147 საჯარო 3 ნიკოლოზ ბარამაშვილი
თბილისი №147 საჯარო 3 მარიამ ალავიძე
თბილისი №147 საჯარო 3 ნიკოლოზ მანდარია
თბილისი №147 საჯარო 3 მარიამ რამიშვილი
თბილისი №147 საჯარო 3 ელენე ჭუმბურიძე
თბილისი №147 საჯარო 3 გეგა დემურიშვილი
თბილისი №147 საჯარო 3 კატო ლუტიძე
თბილისი №147 საჯარო 3 ლუკა ჩიკვილაძე
თბილისი №147 საჯარო 3 ელენე გაგნიძე
თბილისი №147 საჯარო 3 დავით ქენქაძე
თბილისი №147 საჯარო 3 ილია ალიბეგაშვილი
მარინე გელაშვილი კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი №147 საჯარო 4 ნიკოლოზ ჯგერენაია
თბილისი №147 საჯარო 4 მელანია სიდამონიძე
თბილისი №147 საჯარო 4 თამარი დანელია
თბილისი №147 საჯარო 4 მარიამ ხეცურიანი
თბილისი №147 საჯარო 4 ვაჟა პაჭკორია
თბილისი №147 საჯარო 4 მარიამ თალაკვაძე
თბილისი №147 საჯარო 4 ალექსანდრე ჩაჩხიანი
თბილისი №147 საჯარო 4 ნია ხაჩიძე
თბილისი №147 საჯარო 4 ნინი მამულაშვილი
თბილისი №147 საჯარო 4 ილია ალადაშვილი
ნუნუ დავითიშვილი კლასი 11 მოსწავლე
თბილისი №147 საჯარო 3 მარიამ რეხვიაშვილი
თბილისი №147 საჯარო 3 გიორგი ჩიტიშვილი
თბილისი №147 საჯარო 3 ლიზი კალანდაძე
თბილისი №147 საჯარო 3 მიხეილი ზურაბიანი
თბილისი №147 საჯარო 3 ელენე თოლორაია
თბილისი №147 საჯარო 3 პაპუნა ჯოხაძე
თბილისი №147 საჯარო 3 გიგი გრიგოლაშვილი
თბილისი №147 საჯარო 3 ლუკა ჩხარჩხალია
თბილისი №147 საჯარო 3 ლიზა კრაპჩეტოვა
თბილისი №147 საჯარო 3 ნიკოლოზი მუქერია
თბილისი №147 საჯარო 3 ირაკლი დალაქიშვილი
ნინო ბაბუციძე კლასი 15 მოსწავლე
თბილისი №161 საჯარო 3 ნიკუშა მაისურაძე
თბილისი №161 საჯარო 3 ანდრია კალმახელიძე
თბილისი №161 საჯარო 3 ელენე ორბელიანი
თბილისი №161 საჯარო 3 მარიამ გახელაძე
თბილისი №161 საჯარო 3 ნუგზარი აბრამიშვილი
თბილისი №161 საჯარო 3 ალექსანდრე გობეჯიშვილი
თბილისი №161 საჯარო 3 ნია სებისკვერაძე
თბილისი №161 საჯარო 3 ანდრია კიკნაძე
თბილისი №161 საჯარო 3 დავითი ტაბატაძე
თბილისი №161 საჯარო 3 ანამარია მძინარაშვილი
თბილისი №161 საჯარო 3 ლიკა ხრიკაძე
თბილისი №161 საჯარო 3 ალექსანდრე კოხრეიძე
თბილისი №161 საჯარო 3 ნიკოლოზ მამულაშვილი
თბილისი №161 საჯარო 3 საბა ნაცვლიშვილი
თბილისი №161 საჯარო 3 ნიკოლოზ დონაძე
მაია ლასხიშვილი კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი №166 საჯარო 3 კახა ნადარაია
თბილისი №166 საჯარო 3 მია ჯამბურია
თბილისი №166 საჯარო 3 გიორგი ორბელაძე
თბილისი №166 საჯარო 3 მარიამი ოკუჯავა
თბილისი №166 საჯარო 3 თამარ ჩაჩხიანი
თბილისი №166 საჯარო 3 თინათინ კუპრავა
თბილისი №166 საჯარო 3 ანასტასია სანებლიძე
თბილისი №166 საჯარო 3 დავითი ბეჭვაია
თბილისი №166 საჯარო 3 ანდრია ღამბაშიძე
თბილისი №166 საჯარო 3 მარიამ ჭარელაშვილი
ნანა კახაძე კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი №172 საჯარო 4 გიორგი კომლაზე
თბილისი №172 საჯარო 4 დავით დეკანოიძე
თბილისი №172 საჯარო 4 სალომე გენგაშვილი
თბილისი №172 საჯარო 4 ელენე ჯიმშელეიშვილი
თბილისი №172 საჯარო 4 ანდრია ქობელაშვილი
თბილისი №172 საჯარო 4 ანანო თათენაშვილი
თბილისი №172 საჯარო 4 ანა ტყებუჩავა
თბილისი №172 საჯარო 4 გიორგი გონგლაძე
თბილისი №172 საჯარო 4 თამარ კაკაურიძე
თბილისი №172 საჯარო 4 ანამარია სამხარაძე
ლალი ჩიკვილაძე კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი №173 საჯარო 4 ნია მეფარიძე
თბილისი №173 საჯარო 4 ნიკა ტაბატაძე
თბილისი №173 საჯარო 4 ნიკოლოზ გოლავა
თბილისი №173 საჯარო 4 ლუკა რუხაძე
თბილისი №173 საჯარო 4 სალი ქასრაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 4 ელენე დვალიშვილი
თბილისი №173 საჯარო 4 თაზო ქოჩორაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 4 მამია დარცმელია
თბილისი №173 საჯარო 4 ანა ბუაძე
თბილისი №173 საჯარო 4 ნიკოლოზ ბარბაქაძე
მაია ნანავა კლასი 14 მოსწავლე
თბილისი №173 საჯარო 3 ტატა მეხრიშცილი
თბილისი №173 საჯარო 3 ლუკა ფრეწუაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 ნინო სვანიშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 ნინო თადუმაძე
თბილისი №173 საჯარო 3 მარინა კუჭაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 დაჩი ბაზაძე
თბილისი №173 საჯარო 3 გიორგი ლეჟავა
თბილისი №173 საჯარო 3 სანდრო გამხიტაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 მათე ჭანტურია
თბილისი №173 საჯარო 3 ნიკოლოზ ბიძინაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 დავით ჩიტიშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 ერეკლე ჯანელიძე
თბილისი №173 საჯარო 3 აკაკი ჯანელიძე
თბილისი №173 საჯარო 3 სოფო ჭოლიკაური
მაია ხარატი კლასი 12 მოსწავლე
თბილისი №173 საჯარო 3 მარიამი მამულაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 ლუკა კაპანაძე
თბილისი №173 საჯარო 3 მარიამ ქადაგიშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 ლიზა ერემაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 ნიკოლოზ ბირთველიშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 მარიამ გურგენაძე
თბილისი №173 საჯარო 3 დანიელ აბულაძე
თბილისი №173 საჯარო 3 მარიამ იოსელიანი
თბილისი №173 საჯარო 3 ნათია ძაბახიძე
თბილისი №173 საჯარო 3 სალი თაყნიაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 გიორგი ხაჩიძე
თბილისი №173 საჯარო 3 ნიკოლოზ სანიკიძე
თბილისი №173 საჯარო 3 ლუკა მამულაშვილი
ნინო გიორგაძე კლასი 11 მოსწავლე
თბილისი №173 საჯარო 3 ელენე ჩიტაია
თბილისი №173 საჯარო 3 ლუკა არევაძე
თბილისი №173 საჯარო 3 ლუკა ჩანტლაძე
თბილისი №173 საჯარო 3 ბარბარე მუსერიძე
თბილისი №173 საჯარო 3 ანდრია ზირაქაძე
თბილისი №173 საჯარო 3 ლიკა დეკანაძე
თბილისი №173 საჯარო 3 ლიზი ბერიძე
თბილისი №173 საჯარო 3 გვანცა ბერუაშვილი
თბილისი №173 საჯარო 3 ბექა ლაცაბიძე
თბილისი №173 საჯარო 3 მარიამ ასანიძე
თბილისი №173 საჯარო 3 ნინი მეყანწიშვილი
თამილა კობახიძე კლასი 12 მოსწავლე
თბილისი №174 საჯარო 3 გიორგი ედიშერაშვილი
თბილისი №174 საჯარო 3 ქეტევან კანკია
თბილისი №174 საჯარო 3 გიორგი კორკოტაშვილი
თბილისი №174 საჯარო 3 ნიკოლოზ მახარაძე
თბილისი №174 საჯარო 3 ნიკოლოზი ნაბახტეველი
თბილისი №174 საჯარო 3 მიშიკო წიკლაური
თბილისი №174 საჯარო 3 მარიამ ალანია
თბილისი №174 საჯარო 3 მარიამი ცანავა
თბილისი №174 საჯარო 3 საბა ჭანტურია
თბილისი №174 საჯარო 3 საბა ნოზაძე
თბილისი №174 საჯარო 3 გურამ ჩიხელიძე
თბილისი №174 საჯარო 3 გიორგი ფარულავა
თამთა მასხულია კლასი 13 მოსწავლე
თბილისი №175 საჯარო 4 გუგა კიკუტაძე
თბილისი №175 საჯარო 4 ალექსანდრე პაპიძე
თბილისი №175 საჯარო 4 თათა ხვედელიძე
თბილისი №175 საჯარო 4 მერაბ შიოლაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 თეკლა ცერცვაძე
თბილისი №175 საჯარო 4 ვანო ქუშაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 ელენე ბიწაძე
თბილისი №175 საჯარო 4 ნიკოლოზი ბადურაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 თორნიკე თორდია
თბილისი №175 საჯარო 4 ნინი ბერუაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 ნინო ტაბუცაძე
თბილისი №175 საჯარო 4 რევაზ მიქიაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 ანა გაგოშიძე
ირმა ჩუბინიძე კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი №175 საჯარო 4 ლიზი მემარნიშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 ნაზი კობახიძე
თბილისი №175 საჯარო 4 თათია თექთუმანაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 ნიკოლოზ გაგუა
თბილისი №175 საჯარო 4 ალექსანდრე გაგუა
თბილისი №175 საჯარო 4 უჩა ხომასურიძე
თბილისი №175 საჯარო 4 ელენე ხუციშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 ნიკოლოზ ზუბიაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 მარიამ შეყრილაძე
თბილისი №175 საჯარო 4 ოთო მინდიაშვილი
სოფო ჯამბურია კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი №175 საჯარო 5 მათე ადეიშვილი
თბილისი №175 საჯარო 5 ქეთი ხატიაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 5 ლიზი გოგიშვილი
თბილისი №175 საჯარო 5 მარი ივანიძე
თბილისი №175 საჯარო 5 გიორგი ნემსაძე
თბილისი №175 საჯარო 5 ანი ტიტვინიძე
თბილისი №175 საჯარო 5 ნიკოლოზ ბოლქვაძე
თბილისი №175 საჯარო 5 ნია ივანიაძე
თბილისი №175 საჯარო 5 ნია ფოლადაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 5 გიორგი ყიფშიძე
ხათუნა გლურჯიძე კლასი 12 მოსწავლე
თბილისი №175 საჯარო 4 ელენე ანდღულაძე
თბილისი №175 საჯარო 4 ნიკოლოზ გუგუშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 საბა ქავთარია
თბილისი №175 საჯარო 4 სალომე დავითაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 ნიკა მარკოზაშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 მაშო ბოჭორიშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 დემეტრე დოლიძე
თბილისი №175 საჯარო 4 ლუკა ყუბანეიშვილი
თბილისი №175 საჯარო 4 საბა ჩიქვინიძე
თბილისი №175 საჯარო 4 არჩილ შუკაკიძე
თბილისი №175 საჯარო 4 ანი გაჩეჩილაძე
თბილისი №175 საჯარო 4 ოთო ხარანაული
ნინო კალაძე კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი №191 საჯარო 3 ელენე შიუკაშვილი
თბილისი №191 საჯარო 3 ლუკა შონია
თბილისი №191 საჯარო 3 დატო მეშვილდიშვილი
თბილისი №191 საჯარო 4 ჯემალი გაბიჩვაძე
თბილისი №191 საჯარო 3 ალექსამდრე თუთისანი
თბილისი №191 საჯარო 3 ანა ლომაურიძე
თბილისი №191 საჯარო 3 ნიკოლოზი გრიგალაშვილი
თბილისი №191 საჯარო 3 საბა სოლომნიშვილი
თბილისი №191 საჯარო 3 მარიამი სოლომნიშვილი
თბილისი №191 საჯარო 3 დიმიტრი ნადირაძე
ჟულიეტა  კობზონაძე კლასი 13 მოსწავლე
თბილისი №26 საჯარო 3 გიორგი მესტუმრიშვილი
თბილისი №26 საჯარო 5 ანანო ცირდავა
თბილისი №26 საჯარო 3 ნინო ტურაშვილი
თბილისი №26 საჯარო 3 ალექსანდრე ყულოშვილი
თბილისი №26 საჯარო 3 სულიკო  სალომე გორგილაძე
თბილისი №26 საჯარო 4 ლუკა არჯევანიძე
თბილისი №26 საჯარო 4 ნიკა კილაძე
თბილისი №26 საჯარო 5 ქეთევან ცირეკიძე
თბილისი №26 საჯარო 3 ბარბარე ტაბატაძე
თბილისი №26 საჯარო 3 ანდრია ბაზალი
თბილისი №26 საჯარო 3 ლექსო ყაველაშვილი
თბილისი №26 საჯარო 3 მარიამ ჩიმჩიური
თბილისი №26 საჯარო 3 ლიზი ჯავახიშვილი
დარეჯან კენჭოშვილი კლასი 12 მოსწავლე
თბილისი №4 საჯარო 3 მარიამ თამარაშვილი
თბილისი №4 საჯარო 3 ქეთი მამულაშვილი
თბილისი №4 საჯარო 3 ლიზი ბაბლუანი
თბილისი №4 საჯარო 3 ალექსანდრე ბარატაშვილი
თბილისი №4 საჯარო 4 ლია ხიზანიშვილი
თბილისი №4 საჯარო 3 ნანა ტეფნაძე
თბილისი №4 საჯარო 3 ოთარი წაველიძე
თბილისი №4 საჯარო 3 ლადო ჭიტაძე
თბილისი №4 საჯარო 3 მარიამ ქანთარია
თბილისი №4 საჯარო 3 ნიკოლოზ ქანთარია
თბილისი №4 საჯარო 3 გივიკო ღოღობერიძე
თბილისი №4 საჯარო 3 ალექსანდრე პოპოვი
ეკა დვალი კლასი 12 მოსწავლე
თბილისი №51 საჯარო 3 მარიამი გლუნჩაძე
თბილისი №51 საჯარო 3 მარია ჩიტიაშვილი
თბილისი №51 საჯარო 3 ნიკოლოზ ფურცელაძე
თბილისი №51 საჯარო 3 ნუცა ბერაძე
თბილისი №51 საჯარო 3 ლიზიკო ბაკურაძე
თბილისი №51 საჯარო 3 ბარბარე ტეფნაძე
თბილისი №51 საჯარო 3 ელისაბედ წითლაური
თბილისი №51 საჯარო 3 მარი მიხაელი
თბილისი №51 საჯარო 3 ანდრია ჩაჩანიძე
თბილისი №51 საჯარო 3 სანდრო გველესიანი
თბილისი №51 საჯარო 3 გობრონი წითლაური
თბილისი №51 საჯარო 3 ანნა გვაგვალია
მზეო ბერუაშვილი კლასი 11 მოსწავლე
თბილისი №51 საჯარო 4 ანა რუხაძე
თბილისი №51 საჯარო 4 ლუკა ოზბეთელაშვილი
თბილისი №51 საჯარო 4 ლუკა კეთილაძე
თბილისი №51 საჯარო 4 სანდრო საჯაია
თბილისი №51 საჯარო 4 გიორგი შაიშმელაშვილი
თბილისი №51 საჯარო 4 ელენე მარტიაშვილი
თბილისი №51 საჯარო 4 ბარბარე წირღვავა
თბილისი №51 საჯარო 4 დავით სუბელიანი
თბილისი №51 საჯარო 4 ლეო პაპავა
თბილისი №51 საჯარო 4 მათე პაპავა
თბილისი №51 საჯარო 4 საბა ოქრუაშვილი
ქეთი ქველაძე კლასი 12 მოსწავლე
თბილისი №51 საჯარო 3 ნუცა ჭაბაშვილი
თბილისი №51 საჯარო 3 დათო ჯავახიშვილი
თბილისი №51 საჯარო 3 ბარბარე ჩხეიძე
თბილისი №51 საჯარო 3 ანდრია კევლიშვილი
თბილისი №51 საჯარო 3 ნატალია გაბუნია
თბილისი №51 საჯარო 3 ლუკა ზუხბაია
თბილისი №51 საჯარო 3 დავით ნიქაბაძე
თბილისი №51 საჯარო 3 ნია პეტრიაშვილი
თბილისი №51 საჯარო 3 ნია ქურდაძე
თბილისი №51 საჯარო 3 ნუცა კასრაძე
თბილისი №51 საჯარო 3 კონსტანტინე შაბურიშვილი
თბილისი №51 საჯარო 3 თათია კურცხალია
მარინა ხუციშვილი კლასი 11 მოსწავლე
თბილისი №61 საჯარო 5 ანანო ჯაჭვლიანი
თბილისი №61 საჯარო 5 საბა სიბაშვილი
თბილისი №61 საჯარო 5 ლიზი იაშაღაშვილი
თბილისი №61 საჯარო 5 საბა დარსაველიძე
თბილისი №61 საჯარო 5 ნინო მეტრეველი
თბილისი №61 საჯარო 5 ნიკოლოზი კობაიძე
თბილისი №61 საჯარო 5 ცოტნე მეტრეველი
თბილისი №61 საჯარო 5 ივა ვეკუა
თბილისი №61 საჯარო 5 ანა ბესელია
თბილისი №61 საჯარო 5 სოფიო ულიანოვა
თბილისი №61 საჯარო 5 სანდრო არჯევნიშვილი
თბილისი №61 საჯარო 5 ნინო მეგრელიშვილი
ინეზა ფრანგიშვილი კლასი 14 მოსწავლე
თბილისი №62 საჯარო 4 ლია ფარულავა
თბილისი №62 საჯარო 4 ნიკოლოზ შალიკიანი
თბილისი №62 საჯარო 4 ლიზი ჯანგირაშვილი
თბილისი №62 საჯარო 4 მონიკა ხაჩატრიანი
თბილისი №62 საჯარო 4 ნატალია მირზოიანი
თბილისი №62 საჯარო 4 გიორგი ლაზვიაშვილი
თბილისი №62 საჯარო 4 ნია კურკუმული
თბილისი №62 საჯარო 4 დიმიტრი იმნაიშვილი
თბილისი №62 საჯარო 4 ლუკა გოგიჩაიშვილი
თბილისი №62 საჯარო 4 მარიამი ქვლივიძე
თბილისი №62 საჯარო 4 ლუკა ბაბუნაშვილი
თბილისი №62 საჯარო 4 მარიამ ხოსრუაშვილი
თბილისი №62 საჯარო 4 ნიკოლოზ სანაია
თბილისი №62 საჯარო 4 ნინი ბუცხრიკიძე
ხათუნა ფახურიძე კლასი 10 მოსწავლე
თბილისი №71 საჯარო 3 საბა ცერცვაძე
თბილისი №71 საჯარო 3 ანასტასია წასიძე
თბილისი №71 საჯარო 3 მარიამ ნავაძე
თბილისი №71 საჯარო 3 ნინო ღვალაძე
თბილისი №71 საჯარო 3 გვანცა ამოევი
თბილისი №71 საჯარო 3 კახაბერ პაჭკორია
თბილისი №71 საჯარო 3 ანა ნემსაძე
თბილისი №71 საჯარო 3 ანანო ჩიტაიშვილი
თბილისი №71 საჯარო 3 ლიზი ასოიანი
თბილისი №71 საჯარო 3 მიხეილ უთალიშვილი
თეა კელენჯერიძე კლასი 13 მოსწავლე
თბილისი №77 საჯარო 3 ვიქტორია პარონიანი
თბილისი №77 საჯარო 3 ლევან სულუაშვილი
თბილისი №77 საჯარო 3 გიორგი ოგანოვი
თბილისი №77 საჯარო 3 ანი აჯაფაშვილი
თბილისი №77 საჯარო 3 ანუკი შიშნიაშვილი
თბილისი №77 საჯარო 3 მარიამი ბერიძე
თბილისი №77 საჯარო 3 ერეკლე თავდიდიშვილი
თბილისი №77 საჯარო 3 ლუკა გელაშვილი
თბილისი №77 საჯარო 3 აკაკი ახობაძე
თბილისი №77 საჯარო 3 დაჩი ჩუბინიძე
თბილისი №77 საჯარო 3 მარიამი რურუა
თბილისი №77 საჯარო 3 ლუკა კირთაძე
თბილისი №77 საჯარო 3 ლიზი ქებურია
მადონა ლაშხია კლასი 15 მოსწავლე
თბილისი №94 საჯარო 4 ანა არჯევანიძე
თბილისი №94 საჯარო 4 თორნიკე გიორგაშვილი
თბილისი №94 საჯარო 4 ელიზა ბარდაძე
თბილისი №94 საჯარო 4 საბა ბუჯიაშვილი
თბილისი №94 საჯარო 4 ალეკო კუსრაევი
თბილისი №94 საჯარო 4 ირაკლი ჩინჩალაძე
თბილისი №94 საჯარო 4 სოფო ბერულავა
თბილისი №94 საჯარო 4 ლიზი ბარბაქაძე
თბილისი №94 საჯარო 4 ნინი მესხიშვილი
თბილისი №94 საჯარო 4 თეკლე არჩვაძე
თბილისი №94 საჯარო 4 ერეკლე არჩვაძე
თბილისი №94 საჯარო 4 თორნიკე არჩვაძე
თბილისი №94 საჯარო 4 ანა პაპიაშვილი
თბილისი №94 საჯარო 4 ანნა ბაგრატიანი
თბილისი №94 საჯარო 4 ანრი ნავროზაშვილი
ნინო ლომსაძე კლასი 11 მოსწავლე
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 ანასტასია ქუთელია
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 ლაშა გიორგი კაპანაძე
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 გიორგი გოგვაძე
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 ბარბარე-თამარი დეკანოიძე
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 თორნიკე ჯიქია
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 ქეთევანი ერიშვილი
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 მარიამი მირიანაშვილი
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 ნინო გრიგოლია
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 სესილია ლომიძე
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 ანა მიქაძე
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია 3 გიორგი მარტიროსიანი
დალი კედელაშვილი კლასი 15 მოსწავლე
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 6 ნინო ჯანგულაშვილი
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ლიზი გორგასლიძე
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 მარიამი ჯიშკარიანი
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ნიცა კეჭაყმაძე
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ანა მარდალეიშვილი
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ალექსანდე აგლაძე
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ალექსანდრე ნავროზაშვილი
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 6 ელისაბედ ჩინჩალაძე
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 6 ნიკოლოზი ქუთათელაძე
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ალექსანდრე ქუხილავა
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ირაკლი მებუკე
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 მარიამ აბულაძე
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ლუკა კობერიძე
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ელენე შენგელია
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო 5 ანნა რატიანი
ნინო ბართიშვილი კლასი 12 მოსწავლე
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 ნიკოლოზ ჩხეტიანი
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 ანნა ჰამიდა საკერ
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 ელენე ლომთაძე
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 გიორგი ცხაკაია
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 ნიკოლოზ ყულოშვილი
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 ალექსანდრე ხოდელი
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 ნიკოლოზ კოკაია
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 ელენე მაღრაძე
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 ალექსანდრე ნაზღაიძე
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 სანდრო აფციაური
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 მარიამ სოხაძე
თბილისი ქართულამერიკული სკოლა 4 თორნიკე გაბელია
ნონა ბოკუჩავა კლასი 14 მოსწავლე
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 ლაშა შანავა
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 ანასტასია ბანძავა
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 ჯესიკა ქარდავა
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 ტარიელი გეგეჭკორი
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 ნანიკო ვერხვიაშვილი
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 ლუკა თორია
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 დავითი ყუფუნია
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 მარიამი ჯოჯუა
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 ანა-მარია ლოგუა
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 ანდრია რურუა
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 ანასტასია ბასილაია
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 მარიამ ფიფია
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 დავით მესხია
ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია 3 დიმიტრი განგია
ჯავიდან ჩაზმავა კლასი 20 მოსწავლე
ბათუმი 14 3 ანრი გიმირონოვი
ბათუმი 14 3 ჯონი ველიაძე
ბათუმი 14 3 ანრი დიასამიძე
ბათუმი 14 3 ქეთი მამულაძე
ბათუმი 14 3 ლანა ბოლქვაძე
ბათუმი 14 3 ელენე ბერიძე
ბათუმი 14 3 ზია დავითაძე
ბათუმი 14 3 თაკო თავდგირიძე
ბათუმი 14 3 ელენე ბერიძე
ბათუმი 14 3 ლუკა დიასამიძე
ბათუმი 14 3 იაგო ცეცხლაძე
ბათუმი 14 3 მარი ნოზაძე
ბათუმი 14 3 ანრი ალიქაძე
ბათუმი 14 3 სესილი თურმანიძე
ბათუმი 14 3 დავით ქამადაძე
ბათუმი 14 3 ლუკა აბაშიძე
ბათუმი 14 3 ნინი ტარიელაძე
ბათუმი 14 3 ლიკა ბერუაშვილი
ბათუმი 14 3 გიორგი ბიწაძე
ბათუმი 14 3 ლიზი ნაყოფია
მაია ფირცხალაიშვილი კლასი 10 მოსწავლე
ბათუმი 16 3 ლიკა მახარაძე
ბათუმი 16 3 ლიკა მამულაძე
ბათუმი 16 3 ლია ბუჭუხიშვილი
ბათუმი 16 3 ნინი შავაძე
ბათუმი 16 3 ნიკოლოზ ლაზიშვილი
ბათუმი 16 3 დავითი ბაგრატიონი
ბათუმი 16 3 ელისაბედი როდინაძე
ბათუმი 16 3 ანანო ქუტიძე
ბათუმი 16 3 ლიზი ბოლქვაძე
ბათუმი 16 3 ნინო ქურიძე
ნანა გიორგაძე კლასი 11 მოსწავლე
ბათუმი 25 3 ანა დუმბაძე
ბათუმი 25 3 გოჩა ბოლქვაძე
ბათუმი 25 3 ნესტანი პაქსაძე
ბათუმი 25 3 დაჩი ქოქოლაძე
ბათუმი 25 3 ანუკი თავდგირიძე
ბათუმი 25 3 ლუკა აბულაძე
ბათუმი 25 3 ანა მახარაძე
ბათუმი 25 3 ლანა ხოშორაძე
ბათუმი 25 3 სოფა ხაბაძე
ბათუმი 25 3 ლუკა მგელაძე
ბათუმი 25 3 მირანდა მგელაძე
ჟუჟუნა  ბოლქვაზე კლასი 17 მოსწავლე
ბათუმი 25 6 თაკო მახარაზე
ბათუმი 25 6 ანა სურმანიძე
ბათუმი 25 5 ვაჟა კვაშილავა
ბათუმი 25 5 ლინდა აბულაძე
ბათუმი 25 5 რამაზ დუმბაძე
ბათუმი 25 5 გიორგი თავდგირიძე
ბათუმი 25 5 ნინიკო კვირიკაძე
ბათუმი 25 5 სოსო ხოზრევანიძე
ბათუმი 25 5 ნიკოლოზ კიკალიშვილი
ბათუმი 25 5 ლინდა ხოზრევანიძე
ბათუმი 25 5 ალექსანდრე თავდგირიძე
ბათუმი 25 5 ანა ბოლქვაძე
ბათუმი 25 5 ნაზი ხინკილაძე
ბათუმი 25 5 ენრიკე არძენაძე
ბათუმი 25 6 მზია დევაძე
ბათუმი 25 6 ნინი ლორთქიფანიძე
ბათუმი 25 6 გიგი სირაბიძე
ეკა გოგიტიძე კლასი 16 მოსწავლე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 3 ლილე პატარიძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 4 ელისაბედ ჯინჭარაძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 3 ხატია ბერიძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 3 გიორგი მიქელაძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 3 გურამ მუმლაძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 3 საბა დავითაძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 3 ლიკა თედორაძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 4 დათო ჯაიანი
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 4 ზურა ჯიბლაძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 4 დაჩი ქარცივაძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 4 საბა ბერიძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 3 ლუკა ხავთასი
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 3 გიორგი შაინიძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 4 ბაჩი ჯაიანი
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 4 ანი ბოლქვაძე
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა 4 ლაშა ცეცხლაძე ცეცხლაძე
მთვარისა  ბიწაძე კლასი 16 მოსწავლე
რუსთავი №14 საჯარო 3 ნიკა გაგლოშვილი
რუსთავი №14 საჯარო 3 ლიზი გოგოლაძე
რუსთავი №14 საჯარო 3 ანა-მარია ყიფიანი
რუსთავი №14 საჯარო 3 ეთერი ცინცაძე
რუსთავი №14 საჯარო 3 ბუბა ურუშაძე
რუსთავი №14 საჯარო 3 მარიამ აბულაშვილი
რუსთავი №14 საჯარო 3 თეკლა თარაშვილი
რუსთავი №14 საჯარო 3 საბა ბაგაური
რუსთავი №14 საჯარო 3 ნათია კიწბაბაშვილი
რუსთავი №14 საჯარო 3 ლაშა სიბაშვილი
რუსთავი №14 საჯარო 3 საბა ხამხაძე
რუსთავი №14 საჯარო 3 რობერტი ფიჩხნარაშვილი
რუსთავი №14 საჯარო 3 ლუკა ოზბეთელაშვილი
რუსთავი №14 საჯარო 3 ანა წიკლაური
რუსთავი №14 საჯარო 3 გაბრიელ ორდენიძე
რუსთავი №14 საჯარო 3 ნიკა ალავიძე
ნათია წიკლაური კლასი 16 მოსწავლე
რუსთავი №4 საჯარო 4 ხინჩაგოვი ანდრია
რუსთავი №4 საჯარო 4 დათა გვასალია
რუსთავი №4 საჯარო 4 ნატალი გათიკოევი
რუსთავი №4 საჯარო 4 ნინო მიდელაშვილი
რუსთავი №4 საჯარო 4 მარიამი შუბითიძე
რუსთავი №4 საჯარო 4 ელისაბედი ფიროსმანიშვილი
რუსთავი №4 საჯარო 4 ლიზი მაგრაქველიძე
რუსთავი №4 საჯარო 4 საბა ალადაშვილი
რუსთავი №4 საჯარო 4 ჯარჯი სირაძე
რუსთავი №4 საჯარო 4 ანრი აბრამიშვილი
რუსთავი №4 საჯარო 4 ნიკოლოზი მამნიაშვილი
რუსთავი №4 საჯარო 4 დავით ქურდაძე
რუსთავი №4 საჯარო 4 ანა კამკამიძე
რუსთავი №4 საჯარო 4 დაჩი გაჩეჩილაძე
რუსთავი №4 საჯარო 4 ნინო მეტრეველი
რუსთავი №4 საჯარო 4 ნიკოლოზ ყაჭეიშვილი
ივეტა იმედაძე კლასი 15 მოსწავლე
ქუთაისი №21 საჯარო 3 დემეტრე მარდალეიშვილი
ქუთაისი №21 საჯარო 3 ანდრეა კოჩაძე
ქუთაისი №21 საჯარო 3 ნია ბალანჩივაძე
ქუთაისი №21 საჯარო 3 მარიამ რევიშვილი
ქუთაისი №21 საჯარო 3 ნინი ინასარიძე
ქუთაისი №21 საჯარო 3 ანა უგრეხელიძე
ქუთაისი №21 საჯარო 3 ანანო გაგუა
ქუთაისი №21 საჯარო 3 ნათია კვერნაძე
ქუთაისი №21 საჯარო 3 ანანო ობოლაძე
ქუთაისი №21 საჯარო 3 ლიზა ცაგარეიშვილი
ქუთაისი №21 საჯარო 3 დავით ძოწენიძე
ქუთაისი №21 საჯარო 3 ელენე ბაბუნაშვილი
ქუთაისი №21 საჯარო 3 საბა ჯიქია
ქუთაისი №21 საჯარო 4 ამირან ჩუბინიძე
ქუთაისი №21 საჯარო 4 გურამ ზურაბიანი
მადონა   დოღონაძე კლასი 15 მოსწავლე
ქუთაისი №31 საჯარო 3 ნინო კინწურაშვილი
ქუთაისი №31 საჯარო 3 მარიამ როხვაძე
ქუთაისი №31 საჯარო 3 თამაზ ხაჭიპერაძე
ქუთაისი №31 საჯარო 3 ანი ბობოხიძე
ქუთაისი №31 საჯარო 3 ანა კამლაძე
ქუთაისი №31 საჯარო 3 ლევან ბაღდავაძე
ქუთაისი №31 საჯარო 3 ლუკა მამაგეიშვილი
ქუთაისი №31 საჯარო 3 ლუკა ჭყონია
ქუთაისი №31 საჯარო 3 დათა მაჭავარიანი
ქუთაისი №31 საჯარო 3 გაბრიელ ზურაბიანი
ქუთაისი №31 საჯარო 3 ლუკა გოჩელაშვილი
ქუთაისი №31 საჯარო 3 მარიამ ედიბერიძე
ქუთაისი №31 საჯარო 3 თემურ დოღონაძე
ქუთაისი №31 საჯარო 3 ანასტასია ფურცხვანიძე
ქუთაისი №31 საჯარო 3 ნიკოლოზ ოქროჭელიძე
ბაია მაჩიტიძე კლასი 11 მოსწავლე
ქუთაისი №33 საჯარო 3 ხატია წიკლაური
ქუთაისი №33 საჯარო 3 მარიამი სირაძე
ქუთაისი №33 საჯარო 3 თემური საპანაძე
ქუთაისი №33 საჯარო 3 ნინო მორალიშვილი
ქუთაისი №33 საჯარო 3 მათე მებურიშვილი
ქუთაისი №33 საჯარო 3 თორნიკე ლორია
ქუთაისი №33 საჯარო 3 მელინდა ლომინაშვილი
ქუთაისი №33 საჯარო 3 ლანა დახუნდარიძე
ქუთაისი №33 საჯარო 3 საბა გუმბერიძე
ქუთაისი №33 საჯარო 3 ნიკა აფციაური
ქუთაისი №33 საჯარო 3 მარიამი არზიანი
ანა კვირკაშვილი კლასი 12 მოსწავლე
ქუთაისი №37 საჯარო 3 ნათია ხაჟომია
ქუთაისი №37 საჯარო 3 ია ბუცხრიკიძე
ქუთაისი №37 საჯარო 3 ავთო სალაძე
ქუთაისი №37 საჯარო 3 მათე ენუქიძე
ქუთაისი №37 საჯარო 3 მართა ფანცულაია
ქუთაისი №37 საჯარო 3 ნინო ჟვანია
ქუთაისი №37 საჯარო 3 ნიკოლოზ დავითულიანი
ქუთაისი №37 საჯარო 3 ლიზი დიდებელი
ქუთაისი №37 საჯარო 3 ნიკოლოზ ხარაიშვილი
ქუთაისი №37 საჯარო 3 დავით ბეღელაძე
ქუთაისი №37 საჯარო 3 გურამ გურეშიძე
ქუთაისი №37 საჯარო 3 ბარბარე კუჭავა
ესმა ღვინიანიძე კლასი 12 მოსწავლე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ლაშა მშვილდაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ლილე მეშველიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ლიზი კაკოიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 4 თეიმურაზ გოდოლაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 დავითი ციბაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 რუსუდან უბილავა
ქუთაისი №41  საჯარო 4 თეკლა ბზიკაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 დანიელი ჩაფიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ნიკოლოზი ჩანტლაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ანრი ჩოგოვაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ვახტანგი ციკოლია
ქუთაისი №41  საჯარო 4 თემო დადუანი
თამარ ფოჩხუა კლასი 15 მოსწავლე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლუკა გურეშიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ბაჩო ლილუაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 დავითი ბილისეიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 გიორგი კაკაურიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მარიამი გოგორიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მათე მაღლაფერიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 საბა ზუმბაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მარიამ მაცაბერიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 თეკლე ფხაკაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ალექსი ქორიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ანდრია ხვადაგიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მარიამ მაცაბერიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 გიორგი კახიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მართა გაგნიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 დათა მშვილდაძე
თეა კურდღელია კლასი 11 მოსწავლე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ზურა-გიორგი ბუცხრიკიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ელენე უშხვანი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ელენე ფოფხაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მარიამ კაპანაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მათე მესხორაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 საბა წილოსანი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ანასტასია ლეკვეიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ქეთა მაწკეპლაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მარიამი კოხრეიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ალექსანდრე გურეშიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ნიკოლოზ თალაკვაძე
მარიკა ყურაშვილი კლასი 16 მოსწავლე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 რევაზ შენგელია
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ვაჩე მირიანოვი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლიზი მეგრელიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 გაბრიელ ზვიადაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლუკა ერემეიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ელენე მანაგაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ანანო გეწაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 გეგი აბულაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ანა ხელიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლუკა მახარაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლევანი ლევიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ნინო გოშაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 სანდრო ბაშალეიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ეკატერინე ჯაიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ანა ივანეიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლუკა სარალიძე
ნათია ფხაკაძე კლასი 11 მოსწავლე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 გიორგი ბოგვერაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ერეკლე ყიფიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ზურაბი ქოჩიაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ელისო ირემაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ელისო ირემაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ცოტნე ჯაკონია
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ბარბარე კუხალაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ალექსანდრე ლორთქიფანიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 გუგა ალფაიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ილია ლობჯანიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 მიხეილ ჭეიშვილი
ნანა ძებოშვილი კლასი 17 მოსწავლე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 დათა ღურჭუმელია
ქუთაისი №41  საჯარო 3 გუგა სახეჩიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ჯემალი ბალანჩივაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 გიორგი ცარციძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 სანდრო სარალიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლიზი გოდერიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 საბა ხეთაგური
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ნინო გოდოლაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მარიამ ხიზანეიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლიზი ჭარხალაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ბორის მუშკუდიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 გიორგი აპლაკოვი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მარიამი მამრიკიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 კონსტანტინე ვერულაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ვახო კუჭუხიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ანასტასია აბრამიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 დავით ახობაძე
ნინო  ბედიაშვილი კლასი 18 მოსწავლე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 მარიამ ზუმბაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 ნინო კუტივაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 ნანო ქავთარაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 სანდრო ჩუბინიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 გური ჩუბინიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 ლუკა შავგულიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 ლიზი გაზდელიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 5 ნინო პაპიაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 5 მარიამ ჯუღელი
ქუთაისი №41  საჯარო 5 თეკლა ვერულაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 5 თამარ ლომთაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 ანა სალდაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 6 მათე ბიბიჩაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 ნინი გიორგაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 გიგი გიორგაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 5 ამიკო შვანგირაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 6 მათე გურეშიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 6 ნიკა ქობულოვი
ქეთევან ყვირილიანი კლასი 15 მოსწავლე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 სოზარ ლომთაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ანა პირტახია
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ბარბარე ხვადაგიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მარიამი ბუსხრიკიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ამირან ლილუაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 დავით პაპიაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლუკა მარდალეიშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 კონსტანტინე გოტიაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლუკა თელია
ქუთაისი №41  საჯარო 3 მათე ზარნაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ანასტასია გურეშიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ნინო ნაროუშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ელენე მარგველაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 დავითი ჟორჟოლიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 3 ლუკა გამრეკლიძე
ხათუნა ბენდელიანი კლასი 12 მოსწავლე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 მარიამ ჩუბინიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ლუკა გოგელიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 საბა ბრეგაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 კონსტანტინე ხელაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ნიკოლოზი ბერაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 გიორგი სარალიძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 თომა ქომეთიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ნინო გულიკაშვილი
ქუთაისი №41  საჯარო 4 საბა კეპულაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 გიორგი კაცაძე
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ბაქარი მუშკუდიანი
ქუთაისი №41  საჯარო 4 ნინო გოტიაშვილი
ირმა გაჩეჩილაძე კლასი 19 მოსწავლე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 მარიამი ენუქიძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 ანდრია წიქორიძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 მარიამ წიწილაშვილი
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 მიხეილ შავგულიძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 გიორგი კანკავა
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 გაბრიელ გვალია
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 ბესო ბუცხრიკიძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 ლუკა კოვზაძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 ლაზარე ხინგავა
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 ლუკა ჯინჭველაშვილი
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 ელიზა მიქავა
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 საბა ხურციძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 თენგო სვინტრაძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 გია ტორაძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 არჩილი ლომაშვილი
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 ნიკოლოზ აბზიანიძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 ლუკა ფრუიძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 ნია როხვაძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 3 სანდრო ტურაბელიძე
მაგდა შურღაია კლასი 10 მოსწავლე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 ალექსი კუხიანიძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 ეთიკო ჩოგოვაძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 გიორგი გურგენიძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 კესო აბულაძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 გიორგი მიქიაშვილი
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 სერგო ადეიშვილი
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 ოთარ ჭეიშვილი
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 ზურაბ ხოჯამიროვი
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 ელისაბედ კიკაბიძე
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი 4 გურამი ტრაპაიძე
სიფიო ჯამბრიშვილი კლასი 13 მოსწავლე
გორი №1 საჯარო 3 ანა დარბაიძე
გორი №1 საჯარო 3 ლუკა სამხარაძე
გორი №1 საჯარო 3 ბაჩო დემეტრაშვილი
გორი №1 საჯარო 3 ერეკლე ახობაძე
გორი №1 საჯარო 3 ნინი მანძულაშვილი
გორი №1 საჯარო 3 როსტომ იარღანაშვილი
გორი №1 საჯარო 3 ანიტა მურადაშვილი
გორი №1 საჯარო 3 კესარია ხუროშვილი
გორი №1 საჯარო 3 ლიკა გუგულაშვილი
გორი №1 საჯარო 3 ნუცა დალაქიშვილი
გორი №1 საჯარო 3 ლიკა დავითაშვილი
გორი №1 საჯარო 3 ანა ოქროშიაშვილი
გორი №1 საჯარო 3 ავთანდილ გუგეშაშვილი
მარინა ტატიშვილი კლასი 11 მოსწავლე
გორი №2 საჯარო 3 გიორგი ჯინიყაშვილი
გორი №2 საჯარო 3 დავიტი კეკოშვილი
გორი №2 საჯარო 3 ნინო მეზვრიშვილი
გორი №2 საჯარო 3 ანა გურგენაშვილი
გორი №2 საჯარო 3 საბა ცალქალამანიძე
გორი №2 საჯარო 3 ნატალი კოვზირიძე
გორი №2 საჯარო 3 გურამ გოგიჩაიშვილი
გორი №2 საჯარო 3 ნინო ყურელი
გორი №2 საჯარო 3 ირაკლი გელაშვილი
გორი №2 საჯარო 3 ანამარია ტარუაშვილი
გორი №2 საჯარო 3 ზურა მეზვრიშვილი
მანანა სირბილაძე კლასი 23 მოსწავლე
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ნიკოლოზი მაჭარაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ტატო თეთვაძე
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ანდრია თოფჩიშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ნინო ბიბილაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ნატალი ბიწაძე
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 მაია ნასყიდაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 საბა ტატალაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ნინო ხორგუაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ანდრია ახვლედიანი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 გიორგი ელიკაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ავთანდილ ქუჩუკაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 კეკოშვილი შალვა
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 მარიამ კოპაძე
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ლუკა მინდიაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ქეთი ჯალაბაძე
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 დათა ხორგუაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 სერგო გოდერძიშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 პაატა გიგაია
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ოქროპირიძე ანნა
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 თეკლა მირუაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 თამარი ბარბაქაძე
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ბარბარე წკრიალაშვილი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 3 ალექსანდრე იაშვილი
მალვინა კარკუჩაშვილი კლასი 10 მოსწავლე
ფოთი №15 საჯარო 4 ნია ბერაია
ფოთი №15 საჯარო 4 დემეტრე ხურცილავა
ფოთი №15 საჯარო 4 ილია ლაგვილავა
ფოთი №15 საჯარო 4 სანდრო წოწონავა
ფოთი №15 საჯარო 4 საბა კალანდია
ფოთი №15 საჯარო 4 დემეტრე აბსარიძე
ფოთი №15 საჯარო 4 ნიკოლოზ ჭედია
ფოთი №15 საჯარო 4 დემეტრე ქირია
ფოთი №15 საჯარო 4 კახაბერ კიზირია
ფოთი №15 საჯარო 4 ნინი კაჭარავა
ნონა ჩხიტუნიძე კლასი 15 მოსწავლე
ფოთი №5 საჯარო 4 გიორგი გურტოვოი
ფოთი №5 საჯარო 4 გიორგი შურგულაია
ფოთი №5 საჯარო 4 ნიკოლოზი კილასონია
ფოთი №5 საჯარო 4 მაგდა ბიგვავა
ფოთი №5 საჯარო 4 ნიკოლოზ სილოგავა
ფოთი №5 საჯარო 4 ანი კოზმავა
ფოთი №5 საჯარო 4 თამარ-ნია კოპალიანი
ფოთი №5 საჯარო 4 ვიოლეტა გოგინავა
ფოთი №5 საჯარო 4 ალექსანდრე აბსარიძე
ფოთი №5 საჯარო 4 ანასტასია ზარბაბოვა
ფოთი №5 საჯარო 4 მარიამ მიქაძე
ფოთი №5 საჯარო 4 საბა ჯობავა
ფოთი №5 საჯარო 4 ქეთევან სიჭინავა
ფოთი №5 საჯარო 4 მარიამ თოშხუა
ფოთი №5 საჯარო 4 ელენე შენგელია
შორენა გეწაძე კლასი 15 მოსწავლე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 მარიამ ჩუბინიძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 დალი თარგალაძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 ლანა ჩუბინიძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 ანანო ცხელიშვილი
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 ბექა თარგალაძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 მარინე ქაშაკაშვილი
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 მარიამ ჯაოშვილი
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 მარიამ მემანიშვილი
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 თეკლა ჭანტურიძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 ვალენტინა ვარდოსანიძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 დალი გიორგაძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 ნინი ჯანელიძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 ლიზი ჩუბინიძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 ლიზი ჭანტურიძე
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო 4 თიკო მექვაბიძე
ელისო  ჯანელიძე კლასი 10 მოსწავლე
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო 3 ნიკა რობაქიძე
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო 3 ქეთი ტოფაძე
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო 3 გიორგი გოგოლაშვილი
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო 3 ირაკლი ბუცხრიკიძე
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო 3 ლინდა ფანჩულიძე
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო 3 ანასტასია გიორგაძე
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო 3 თენგიზი ბარდაველიდზე
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა 3 თეკლა ღვინეფაძე
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა 3 ანანო სულამანიძე
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა 3 ლიზი ბოგვერაძე
დარეჯან სარალიძე კლასი 11 მოსწავლე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 თეიმურაზ ბუცხრიკიძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 5 ლიკა ლილუაშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 5 ანანო აბულაძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 5 ზურა ლილუაშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 5 ნინი რობაქიძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 6 ზურაბ ქარქაშაძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 6 ანამარია მაჩიტიძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 6 თორნიკე რობაქიძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 6 ანრი სახელაშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 6 მარიამი სახელაშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 6 ლუკა ურიადმყოფელი
თეა მაცაბერიძე კლასი 10 მოსწავლე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 ნიკოლოზ ჯაშიტაშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 ლუკა ცქიფურიშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 მათე ცერცვაძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 ქრისტინე ზარნაძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 სოფო გიორგაძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 ტარიელ გელიაშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 მარიამი მაღლაკელიძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 ბექა შუღლაძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 მირიან ბუცხრიკიძე
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო 3 გიორგი ჟორჟოლაძე
ზოია ბუცხრიკიძე კლასი 10 მოსწავლე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 ნინო ფორჩხიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 ირაკლი არაბიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 მარიამი ჭანტურიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 იაკობი ძოწენიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 ანი ბუიღლიშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 ლიზი არეშიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 გივი ქოჩიაშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 ანანო მაღლაკელიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 დავით რობაქიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 3 ივა კვახაჯელიძე
ირმა მაკარიძე კლასი 14 მოსწავლე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 თათია მორალიშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 სესილი მორალიშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 სალომე კირვალიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 საბა აბჯანდაძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 აკაკი გიორგაძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 სალომე გოგლიჩიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 ნიკოლოზ ტოფაძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 ნია ძიძიშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 კახაბერი ნებიერიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 კესო მორალიშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 ჯონი აბჟანდაძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 სანდრო აბჟანდაძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 საბა ვერულაშვილი
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 მარიამ სახელაშვილი
ნონა კუპატაძე კლასი 10 მოსწავლე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 მარიამ რობაქიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 მარიამ კირკიტაძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 ნიკა ურიადმყოფელი
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 გიორგი რობაქიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 ნატალი კარტოზია
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 ნინი სულამანიძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 ნინო ტალახაძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 ლუკა ჩანთაძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 გიორგი ხაცაკვაძე
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო 4 ნინო ოდიკაძე
იზა ბუსკივაძე კლასი 10 მოსწავლე
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 ნიკა კუბლაშვილი
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 ნინი გავაშელაშვილი
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 ლანა კუბლაშვილი
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 მარიამი ქარქაშაძე
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 ქრისტინე კუბლაშვილი
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 ანა აფხაიძე
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 თამუნა სარდანაძე
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 ზურა ბუსკივაძე
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 გურამი ასათიანი
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო 5 ნინო ბოჭორიშვილი
ინგა გაბრიჭიძე კლასი 10 მოსწავლე
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 5 ბეჟანი ზანდარაშვილი
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 5 ლაშა თოდუა
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 3 ლაშა არაბიძე
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 3 ლიკა გურული
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 3 გოგა გეწაძე
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 4 იური ფორჩხიძე
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 5 ომარ ქათამაძე
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 5 ნიკა გურული
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 5 გუგა გეწაძე
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 6 ბაია მაკარიძე
მაია ბოჭორიშვილი კლასი 10 მოსწავლე
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 3 თორნიკე ჭიღლაძე
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 3 ვახტანგი კობერიძე
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 3 თეკლა გოგესაშვილი
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 3 ნატალი გელბახიანი
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 3 რუსუდან სოფრომაძე
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 3 საბა მჭედლიშვილი
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 3 ნიკოლოზ ნოზაძე
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 3 ლიზი გულიტაშვილი
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 3 ლიზი გაბაძე
საჩხერე ა(ა)იპ წმინდა ნინოს სახელობის საირხის სასულიერო სკოლაპანსიონი 5 ნიკა გელბახიანი
შორენა ცუხისშვილი კლასი 10 მოსწავლე
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 5 ბაჩო ტაბაგარი
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 5 ტატია ტაბაგარი
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 5 ბარბარე შუკაკიძე
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 5 მარიამ შუბიტიძე
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 6 ლიკა სისვაძე
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 5 ვაჟა ცარციძე
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 6 ეკატერინე წერეთელი
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 6 თამარ ღონღაძე
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 6 ნინო ხარაიშვილი
საჩხერე აკაკი წერეთლის სახელობის   №1 საჯარო 6 მარიამ ტალახაძე
თინათინ რურუა კლასი 11 მოსწავლე
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 ანრი ჭითავა
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 ელისაბედ მეფიშვილი
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 გიორგი სორდია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 დავითი მალანია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 ლუკა ხურცილავს
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 ალექსანდრე გოგია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 სიდონია ჭანტურია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 დავით შომახია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 მეგი მურღულია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 თათია ფაჩუაშვილი
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 5 გიორგი პაპავა
მარინა სახოკია კლასი 11 მოსწავლე
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 ალეკსი მეფიშვილი
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 საბა ჟვანია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 გიორგი ხარბედია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 ანდრია ცირამუა
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 ქეთევან ნადარეიშვილი
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 თედო ჩოჩია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 გიორგი კოკაია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 ნინი მელქაძე
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 თიკო ყეინაშვილი
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 ბესო ორდენიძე
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 3 მათე გვასალია
სოფიო  ფაჩულია კლასი 11 მოსწავლე
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 დაჯი კუჭავა
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 ნიკოლოზ ხურცილავა
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 ტამაზი გრიგოლავა
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 ნინო მეფიშვილი
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 გაბრიელი კაჭარავა
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 ანანო ღაღანიძე
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 ნინი ჯახუა
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 ნიკოლოზ ბჟალავა
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 დავით ტყებუჩავა
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 გიორგი ქუთელია
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია 4 ნია დარსალია
მეგი გრიგოლია კლასი 11 მოსწავლე
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 ნიკა ბერიშვილი
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 ნიკოლოზ კვიკვინია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 დიმიტრი ოდიშარია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 მარიამ ადამია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 კახაბერ რუსია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 ანდრია ვაშაკიძე
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 ქეთევან ჯალაღონია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 მარიამი კაპანაძე
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 ნინო გოგია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 გიგი გოგია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 3 ამირან გოგია
სოფო შეროზია კლასი 15 მოსწავლე
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 თამარ გუნია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 მარიამ ჯიმშელეიშვილი
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 დაჩი გრიგოლავა
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 ვალერ პაპასკირი
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 სოფიკო შურღულაია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 ცოტნე იოსელიანი
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 მარიამ ქაჯაია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 გიორგი გვათუა
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 ნიკა ხურცია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 საბა მოსიძე
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 მათე ჯღამაძე
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 თეკლა გრიგოლავა
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 ნინო ცხვიტარია
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 დიმიტრი იოსელიანი
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო 4 თამარ ლომია
ნატო ნებიერიძე კლასი 14 მოსწავლე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 გიორგი ენდელაძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 თეკლა ჩუბინიძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 შალვა მორჩიაშვილი
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 მარიამ სახამბერიძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 თეკლა გორგოძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 თინათინ ენდელაძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 ალექსანდრე სალუქვაძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 თეკლა კარკაძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 ანასტასია კბილაშვილი
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 ანდრო გუმბერიძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 გვანცა გიორგიძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 ელენე გუმბერიძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 ვახტანგ გუმბერიძე
ბაღდათი დიმის №1 საჯარო 3 თამარ კობახიძე
ია შველიძე კლასი 11 მოსწავლე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 ლაშა მახათაძე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 ნინო ტეფნაძე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 საბა სუმბაძე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 დავითი მოდებაძე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 ნუგზარი მაქაძე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 ქრისტინე კობერიძე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 საბა კაპანაძე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 ელენე კოვზირიძე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 საბა გობეჯიშვილი
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 ირაკლი ჭანტურიძე
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   3 ვერიკო ღვინაშვილი
ლია ირემაძე კლასი 13 მოსწავლე
ახმეტა №2 4 მარიამი გოგოჭური
ახმეტა №2 4 ბესო მაისურაძე
ახმეტა №2 4 ალექსანდრე იტონიევი
ახმეტა №2 4 ოთარი ქარსალაძე
ახმეტა №2 4 აკაკი ბუწანკალური
ახმეტა №2 4 ანი კაცელაშვილი
ახმეტა №2 4 ანანო მიდელაური
ახმეტა №2 4 თამარი დავითაშვილი
ახმეტა №2 4 ლაშა-გიორგი ახალაური
ახმეტა №2 4 თორნიკე სვიმონიშვილი
ახმეტა №2 4 მოსე მგელიაშვილი
ახმეტა №2 4 ვლადიმერი უძილაური
ახმეტა №2 4 რატი არაბული
მერი ხარატიშვილი კლასი 16 მოსწავლე
ბორჯომი №1 3 ნიკოლოზ კალანდაძე
ბორჯომი №1 3 ლუკა აზარაშვილი
ბორჯომი №1 3 ანასტასია სტეფანიანი
ბორჯომი №1 3 გიორგი მაისურაძე
ბორჯომი №1 3 ელენე პაქსაშვილი
ბორჯომი №1 3 იოანე არბოლიშვილი
ბორჯომი №1 3 ეთიკო ხუციშვილი
ბორჯომი №1 3 გიორგი დათიაშვილი
ბორჯომი №1 3 ნიკა ჭალიძე
ბორჯომი №1 3 ამირან გოგოლაძე
ბორჯომი №1 3 თამარ თაბუნიძე
ბორჯომი №1 3 გიორგი გოგიჩაიშვილი
ბორჯომი №1 3 თაზო გოგოლაძე
ბორჯომი №1 3 მარიამ ქურდაძე
ბორჯომი №1 3 მელიქიძე გიორგი
ბორჯომი №1 3 გიორგი შოთაშვილი
ნანა წერეთელი კლასი 10 მოსწავლე
ლანჩხუთი №1 3 გიორგი გოგუაძე
ლანჩხუთი №1 3 ქეთევან მენაღარიშვილი
ლანჩხუთი №1 3 გიორგი ნაცვალაძე
ლანჩხუთი №1 3 ნინო იმნაძე
ლანჩხუთი №1 3 ნინო თოდრია
ლანჩხუთი №1 3 ნიკოლოზ წილოსანი
ლანჩხუთი №1 3 ნინი წილოსანი
ლანჩხუთი №1 3 ლილე აფხაზავა
ლანჩხუთი №1 3 დავით ჩხაიძე
ლანჩხუთი №1 3 გიორგი შეწირული
იზა ბულაშვილი კლასი 15 მოსწავლე
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 4 მარიამ ჭაბაშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 4 ნატალი სულაშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 4 ალექსანდრე წიკლაური
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 4 ნინო მოსაშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 4 მარიამ ფხოველიშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 4 გურამ ჩითინაშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 4 თამარ ტუხაშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 4 ნიკა ხაჩატუროვი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 3 დავითი მღებრიშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 3 თათია ჭინჭარაული
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 3 ნიკოლოზი ჭანყოშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 4 ლიზი დაიაური
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 6 გიორგი ცაბუტაშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 6 გიორგი ზედელაშვილი
სიღნაღი წნორის №1 საჯარო სკოლა 6 ლიკა ბესტაევი
იზოლდი ნარინდოშვილი კლასი 12 მოსწავლე
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 ნიკა ზედელაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 გიორგი შათირიშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 ნინო ნარინდოშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 დავითი ნარინდოშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 გიორგი ალადაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 ელენე მატიაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 ნიკოლოზ ელაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 ანამარია ბოლაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 ნათია ალადაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 მარიამ გოგაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 ნანუკა კიკილაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 5 ცოტნე კიკილაშვილი
ნათელა ნარინდოშვილი კლასი 10 მოსწავლე
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 გიორგი ბოლაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 მარიამ კიკილაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 გიორგი ალადაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 მარიამი ბოლაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 ანი ანდღულაძე
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 ნინი ჩითინაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 გიორგი მამაიაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 გიორგი ალადაშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 გიორგი ნარინდოშვილი
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა 3 მარიამი აბულაშვილი
მაია ოთიაშვილი კლასი 16 მოსწავლე
ყვარელი №2 4 ნინო ღონიაშვილი
ყვარელი №2 4 სალომე მირიანაშვილი
ყვარელი №2 4 ნიკა ჭუნაშვილი
ყვარელი №2 4 მარიამი დოლმაზაშვილი
ყვარელი №2 4 მაიკო ზაუტაშვილი
ყვარელი №2 4 გიორგი ღონიაშვილი
ყვარელი №2 4 მარიამი ზაკალაშვილი
ყვარელი №2 4 თიკა სეფაშვილი
ყვარელი №2 4 სალომე მეტრეველი
ყვარელი №2 4 ნიკა დოდაშვილი
ყვარელი №2 4 თათია ხალათიანი
ყვარელი №2 4 ნიკოლოზი გელაძე
ყვარელი №2 5 ვაკო ცირიკაშვილი
ყვარელი №2 5 მარიამი ფერაშვილი
ყვარელი №2 5 ნიკა გიგილოშვილი
ყვარელი №2 5 ირაკლი გიგილოშვილი
ფატი ლუხოშვილი კლასი 12 მოსწავლე
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 მარიამ ონოფრიშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 ნია პავლიაშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 ლუკა პავლიაშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 ლაშა ნემსაძე
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 თამაზი ქააძე
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 ზურა შარიაშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 ნოდარი ტიღაშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 ირაკლი ტურიაშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 ანა ცერცვაძე
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 ალექსანდრე გიორგაძე
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 კესარია გიორგაძე
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 4 ანი ვარდიაშვილი
ქეთევანი სხირტლაძე კლასი 12 მოსწავლე
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 ანი დაუდაშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 ნიკოლოზ ქიტოშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 გიორგი მეძმარიშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 ილია აბულაძე
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 ირაკლი მექვევრიშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 თიკა ჭიჭიბოშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 მარიამ ჭიჭიბოშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 ბარბარა თვალიაშვილო
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 ანა ჩოხადარი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 მარიამი დარიაშვილი
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 ლიზი ბერიანიძე
ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა 3 ანამარია ლუარსაბიშვილი
დალი რევაზიშვილი კლასი 11 მოსწავლე
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 კახა ცუკოშვილი
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 გიორგი მინდიაშვილი
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 ნინი ნინაშვილი
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 მარიამი ფიტიკაშვილი
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 მარიამი ჩულაშვილი
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 დავითი რუაძე
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 გიორგი იმედაშვილი
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 ნანა სეხნიაშვილი
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 იზაბელი ხუციშვილი
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 ნინო ბუთიაშვილი
ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა 3 ლილი მინდიაშვილი