ყურადღება!!!
ფინალი ჩატარდება
21 მაისს  10 საათზე
მე-2 კლასის მოსწალეთათვის ფინალში გამსვლელი ქულა არის 61
მე-2 კლასი ფინალისტები
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ახალციხე 1 აბულაძე საბა 105
ახალციხე 1 ბოჩიკაშვილი ლევანი 65
ახალციხე 1 პეტრიაშვილი თორნიკე 96
ახალციხე 5 ბერიძე ზურა 93
ახალციხე 5 გელაშვილი მარიამი 62
ახალციხე 5 გიგოლაშვილი ციცინო 112
ახალციხე 5 გოგიშვილი ანანო 81
ახალციხე 5 თედორაძე სანდრო 63
ახალციხე 5 ინასარიძე მათე 103
ახალციხე 5 კაპანაძე კახი 88
ახალციხე 5 ნადირაძე ხატია 69
ახალციხე 5 ოქროპირიძე ლუკა 66
ახალციხე 5 ჯვარიძე თეკლა 112
ახალციხე არლის საჯარო სკოლა აფრიამაშვილი ელენე 78
ახალციხე არლის საჯარო სკოლა ნადირაძე ლუკა 61
ახალციხე არლის საჯარო სკოლა ტატალაშვილი ტატა 68
ახალციხე არლის საჯარო სკოლა ჩილინგარიშვილი თინათინი 70
ახალციხე ოშორის საჯარო სკოლა პაქსაძე საბა 77
ახალციხე სოფ. რუსთავის საჯარო სკოლა იაკობაძე ალექსანდრე 69
ახმეტა 1 შათირიშვილი ანი 66
ახმეტა 2 ქინქლაძე გარი 110
ახმეტა ზემო ალვანის 2 საჯარო სკოლა ითიურიძე საბა 112
ახმეტა მატნის 1 საჯარო სკოლა ოტიაშვილი გიორგი 66
ბათუმი 1 აბესლამიძე საბა 95
ბათუმი 1 ბერაია თიკო 103
ბათუმი 1 თავდგირიძე ჯუმბერი 88
ბათუმი 1 მაკარაძე მათე 64
ბათუმი 1 მოისწრაფიშვილი მარიამი 65
ბათუმი 1 ნაგერვაძე ავთო 72
ბათუმი 1 პრიხოდკო ანასტასია 81
ბათუმი 1 ფუტკარაძე ანა 91
ბათუმი 1 წულუკიძე გოგა 66
ბათუმი 2 გორგილაძე აკაკი 113
ბათუმი 2 დავითაძე მარიამი 74
ბათუმი 2 დავლაძე ელისაბედი 112
ბათუმი 2 დიასამიძე სესილი 76
ბათუმი 2 მჟავანაძე ელენე 95
ბათუმი 2 ჟღენტი თომა 66
ბათუმი 2 ტაბიძე დათო 95
ბათუმი 2 ცინცაძე ლიზი 98
ბათუმი 6 ბერიძე ბაჩი 83
ბათუმი 6 ბერიძე დემეტრე 109
ბათუმი 6 ბერიძე შაქრო 81
ბათუმი 6 ბუცხრიკიძე სალომე 94
ბათუმი 6 დავლაძე ალი 107
ბათუმი 6 თურმანიძე დათა 90
ბათუმი 6 ცეცხლაძე ელენე 97
ბათუმი 7 ბოჭორიშვილი საბა 96
ბათუმი 7 გოგოლაძე მარი 71
ბათუმი 7 დუმბაძე გოგი 76
ბათუმი 7 ტუნაძე ელენე 63
ბათუმი 8 მამულაძე საბა 79
ბათუმი 8 ხოფერია ლიზი 67
ბათუმი 8 ჯაიანი ბერდია 100
ბათუმი 9 ბერიძე ნიკა 73
ბათუმი 9 ბერიძე ნიკა 64
ბათუმი 9 მეტრეველი ნატალი 94
ბათუმი 9 ჩხეტიანი ლევანი 101
ბათუმი 10 ცინცაძე ნინი 66
ბათუმი 14 აჟიბა ნუცა 105
ბათუმი 14 ბერიძე ნინი 103
ბათუმი 14 თავდგირიძე თაკო 66
ბათუმი 15 ბოლქვაძე მარიამი 64
ბათუმი 15 დევიძე ლიზი 103
ბათუმი 15 ველიაძე თათია 62
ბათუმი 15 კოხრეიძე მარიამი 78
ბათუმი 15 მალაყმაძე დათო 88
ბათუმი 15 ცეცხლაძე ლიზი 103
ბათუმი 15 ძირკვაძე ლიზი 105
ბათუმი 15 ჯალაღონია შაკო 73
ბათუმი 16 ქურიძე ნინო 71
ბათუმი 16 ქუტიძე ანანო 95
ბათუმი 17 ჭუმბურიძე თაზო 64
ბათუმი 18 გაბაიძე ნათია 96
ბათუმი 18 დიდია ლუკა 94
ბათუმი 18 სანიკიძე საბა 102
ბათუმი 20 გოგიტიძე მარი 78
ბათუმი 20 გუნდაძე თომა 69
ბათუმი 20 მენაფირე ნია 72
ბათუმი 25 გვიანიძე ელენე 69
ბათუმი 25 კურცხალიძე ნიკოლოზი 71
ბათუმი 25 საკანდელიძე ანა 62
ბათუმი 25 ქოქოლაძე ნინი 93
ბათუმი 25 შოთაძე ქეთი 88
ბათუმი 27 კეკელიძე ლუკა 61
ბათუმი 28 ნაკაშიძე ელენე 74
ბათუმი 30 აბაშიძე შოთა 76
ბათუმი 30 ბაკურიძე სანდრო 83
ბათუმი 30 ბარამიძე სანდრო 81
ბათუმი 30 ზოიძე თიკა 72
ბათუმი 30 მორთულაძე მარიამი 77
ბათუმი UG დიასამიძე ნიკა 70
ბათუმი UG ეზიეშვილი ანდრია 71
ბათუმი UG ვერძაძე ვაჩე 95
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა ზოიძე ლუკა 66
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა მამულაძე ლუკა 73
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა მახარაძე ლუკა 64
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა ფუტკარაძე ოთარი 68
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა შარაშიძე ანა 98
ბათუმი გორდა ბერიძე სანდრო 87
ბათუმი გორდა ვანიძე მარი 89
ბათუმი გორდა მალაყმაძე დავიდი 90
ბათუმი გორდა სალუქვაძე აკაკი 103
ბათუმი გორდა სალუქვაძე ლუკა 103
ბათუმი ევრო-2000 ალიქაძე დანი 81
ბათუმი ევრო-2000 ბათაძე დათო 61
ბათუმი ევრო-2000 ბერიძე ელენე 93
ბათუმი ევრო-2000 გუჯაბიძე მარიამი 62
ბათუმი ევრო-2000 დავითაძე რეზო 78
ბათუმი ევრო-2000 დარჩიძე საბა 81
ბათუმი ევრო-2000 იმნაძე საბა 67
ბათუმი ევრო-2000 კახაძე კახი 81
ბათუმი ევრო-2000 კონცელიძე მარიამი 62
ბათუმი ევრო-2000 მახარაძე ალექსანდრე 81
ბათუმი ევრო-2000 ფარტენაძე ანა 86
ბათუმი ევრო-2000 ჩხარტიშვილი თეკლა 87
ბათუმი ევრო-2000 ჭანტურია თოკო 101
ბათუმი ევრო-2000 ხომერიკი ილია 81
ბათუმი ზედა თხილნარის საჯარო სკოლა დუმბაძე რეზი 80
ბათუმი კავკასიის ბიზნეს სკოლა ბერიძე ლინდა 65
ბათუმი მასტერკლასი ბარამიძე ნინი 73
ბათუმი მასტერკლასი თურმანიძე ლუი 81
ბათუმი ნერგები ხოზრევანიძე ელენე 62
ბათუმი ფერიის საჯარო სკოლა მელაძე მურადი 73
ბათუმი ქართულ-ამერიკული სკოლა ურიდია ნიკა 74
ბათუმი ქედის საჯარო სკოლა ბოლქვაძე ანანო 93
ბათუმი ქვ. ბზუბზუს საჯარო სკოლა გოგიტიძე ირაკლი 100
ბათუმი ქვ. ბზუბზუს საჯარო სკოლა თავდგირიძე გიგა 79
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. გიმნაზია გოგიაშვილი გიორგი 69
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. გიმნაზია სინჯარაძე გიორგი 67
ბათუმი   მიქაძე ლუკა 85
ბორჯომი 1 ბერაია გვანცა 64
ბორჯომი 1 გოგიჩაშვილი გიორგი 91
ბორჯომი 1 გოგოლაძე ამირანი 83
ბორჯომი 1 ქურდაძე მარი 71
ბორჯომი 1 ჭალიძე ნიკა 106
ბორჯომი 3 გეგეშიძე ნიკოლოზი 86
ბორჯომი 3 გელაშვილი მარიამი 95
ბორჯომი 3 ფაფაკურაშვილი თამარი 76
ბორჯომი 4 მუტაფიანი გიორგი 78
ბორჯომი 4 ტუღუში ანა 67
ბორჯომი ანდეზიტის საჯარო სკოლა დუგაროვა ლანა 61
ბორჯომი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა ხაჭაპურიძე თედო 79
გალი   ქირთბაია თორნიკე 78
გალი   შარია მათე 74
გალი   წირგვავა ლიზი 69
გორი 1 დავითაშვილი ლიკა 80
გორი 1 მანძულაშვილი ნინი 98
გორი 2 არაბაშვილი ლექსო 105
გორი 2 ბაინდურაშვილი ირაკლი 112
გორი 2 ბზიშვილი მარიამი 63
გორი 2 გელაშვილი ირაკლი 93
გორი 2 გოგიჩაიშვი გურამი 93
გორი 2 დოთიაშვილი ილია 93
გორი 2 დოიჯაშვილი დეა 70
გორი 2 კალანდარიშვილი ნინი 66
გორი 2 ტარუაშლი ანამარია  82
გორი 2 ჯინიყაშვილი გიორგი 84
გორი 3 კახიაშვილი გიორგი 102
გორი 3 მოგელაშვილი მარიამი 95
გორი 3 რჩეულიშვილი ანანო 67
გორი 3 სტეფანოვი მერაბი 98
გორი 3 შუბითიძე ნიკოლოზი 71
გორი 4 ტურაშვილი თემუკა 100
გორი 9 ქანაშვილი ნიკოლოზი 96
გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა ვაშაყმაძე ჯული 112
გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა მაისურაძე მარიამი 100
გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა პეტუაშვილი გუგა 88
გორი მერეთის საჯარო სკოლა გორგიშელი ანა 71
გორი პატარა მეჯვრისხევის საჯარო სკოლა მახათაძე ანანო 112
გორი სასირეთის საჯარო სკოლა ბეჟიტაშვილი ნინო 61
გორი უფლისციხის საჯარო სკოლა დავითიძე ანანო 88
გორი უფლისციხის საჯარო სკოლა მაზმიშვილი ლუკა 76
გორი უფლისციხის საჯარო სკოლა წიწიკაშვილი ნინი 91
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ბარბაქაძე თამარი 102
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ბიბილაშვილი ნინი 72
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ეგნატაშვილი ელენე 81
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ელიკაშვილი გიორგი 88
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია იაშვილი ალექსანდრე 76
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია მინდიაშვილი ლუკა 86
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია მირუაშვილი თეკლა 102
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ნასყიდაშვილი მაკუნა 102
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ქობლიანიძე ანდრია 85
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ყიფიანი ნინო 69
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია წკრიალაშვილი ბარბარე 76
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ხორგუაშვილი ნინო 66
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ჯალაბაძე ქეთი 76
გორი წმ. გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი ალიმბარაშვილი ანა 79
გორი წმ. გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი ბაბუციძე გიორგი 72
გორი წმ. გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი გიგუაშვილი ნიკა 62
გორი ხიდისთავის საჯარო სკოლა კოვზიაშვილი ნინო 76
გურჯაანი 2 გოჩიაშვილი მარიამი 87
გურჯაანი 4 ღლიღვაშვილი ლიზი 93
გურჯაანი ახალსოფლის 1 საჯარო სკოლა თვალიაშვილი ბარბარე 102
გურჯაანი ვაზისუბნის საჯარო სკოლა ქოიავა დიანა 64
გურჯაანი ვეჯინის საჯარო სკოლა ელისაშვილი დავითი 66
გურჯაანი ვეჯინის საჯარო სკოლა მჭედლიშვილი გიორგი 64
გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა თევდორაშვილი თენგო 63
გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა ფხალაძე ავთო 93
გურჯაანი კუჭატნის საჯარო სკოლა ფაზიაშვილი საბა 89
გურჯაანი კუჭატნის საჯარო სკოლა ფარასტაშვილი მარიამი 87
ვანი ზედავანის საჯარო სკოლა როხვაძე ნია 69
ვანი ტობანიერის საჯარო სკოლა კაცაძე რამაზი 70
ვანი ტობანიერის საჯარო სკოლა მინაშვილი ნინი 79
ზუგდიდი 2 გვიჭიანი ანა 63
ზუგდიდი 3 იზორია ლევანი 80
ზუგდიდი ახალაბასთუმნის საჯარო სკოლა ბერაია მარიამი 81
თბილისი 2 ციყელაშვილი ილია 77
თბილისი 2 ჯანგირაშვილი არმაზი 95
თბილისი 2 ჯაშიაშვილი მარი 77
თბილისი 4 ასანიძე ლიზი 80
თბილისი 4 ბაბლუანი ლიზი 65
თბილისი 4 თამარაშვილი მარი 72
თბილისი 4 კაპანაძე ლუკა 109
თბილისი 4 ცევრენიდუ ანასტასია 74
თბილისი 4 წაველიძე ოთარი 103
თბილისი 4 ჭიტაძე ლადო 68
თბილისი 5 ასანიძე კატო 112
თბილისი 5 ბარბაქაძე სანდრო 79
თბილისი 5 გოგროჭიანი ნინი 69
თბილისი 5 კაპანაძე ანასტასია 64
თბილისი 6 ხარაიშვილი ბარბარე 83
თბილისი 8 გრძელიშვილი მარიამი 81
თბილისი 9 გოლაშვილი მარიამი 98
თბილისი 10 ბეგიაშვილი მარიამ 105
თბილისი 10 გოგიშვილი ნიკა 64
თბილისი 10 ვეფხვაძე ოთიკო 74
თბილისი 10 კვეტენაძე გიორგიო 66
თბილისი 10 კორტი ვანო 67
თბილისი 10 მაჩიტიძე ელო 107
თბილისი 11 ადეიშვილი ნიკა 81
თბილისი 11 ასანიძე სანდრო 67
თბილისი 11 გაბუნია ანუკი 95
თბილისი 11 გაუარაშვილი ქეთი 67
თბილისი 11 გუნთაიშვილი თაზო 81
თბილისი 11 ვაჭარაძე ოთო 81
თბილისი 11 ლილუაშვილი მარიამი 110
თბილისი 11 მაისაშვილი ცოტნე 61
თბილისი 11 ტრაპაიძე გიორგი 63
თბილისი 11 ტყაბლაძე ლევანი 107
თბილისი 11 ყურაშვილი სანდრო 92
თბილისი 11 ჩხიტუნიძე დავითი 120
თბილისი 11 ცომაია ლუკა 71
თბილისი 11 ხარიბეგაშვილი მათე 78
თბილისი 12 გემაზაშვილი თაზო 100
თბილისი 12 კოჩუაშვილი თემური 78
თბილისი 12 ოქროპირიძე გიორგი 81
თბილისი 12 სოლომნიშვილი ნია 64
თბილისი 12 ცერაძე საბა 84
თბილისი 12 ცნობილაძე საბა 90
თბილისი 17 ბექაური თორნიკე 95
თბილისი 18 ფირცხელავა ლუკა 86
თბილისი 18 ჩხიტუნიძე დიანა 79
თბილისი 20 აბუაშვილი დაჩი 62
თბილისი 20 ბუჩუკური მარიამი 105
თბილისი 20 იოსელიანი მარიამი 98
თბილისი 20 პოღოსოვი ლიკა 79
თბილისი 20 სილაგაძე მიხაილ 93
თბილისი 20 ხვედელიძე ნიკოლოზი 69
თბილისი 21 ბექაური ლანა 85
თბილისი 22 ქიტუაშვილი ნიკოლოზი 68
თბილისი 23 კაციძე ლევანი 71
თბილისი 23 ტატურაშვილი სანდრო 72
თბილისი 23 ღონიაშვილი ნატალი 70
თბილისი 23 წიკლაური გვანცა 98
თბილისი 24 აფციაური ანა 67
თბილისი 24 ბარბაქაძე გიორგი 97
თბილისი 24 გეზელიშვილი ნიკოლოზი 76
თბილისი 24 გვარამია ნიკა 91
თბილისი 24 გიორგაძე ავთანდილი  74
თბილისი 24 გოგრიჭიანი თორნიკე 105
თბილისი 24 გოცაძე მარიამი 112
თბილისი 24 კაკაბაძე ლუკა 91
თბილისი 24 კენჭაძე ლიზი 71
თბილისი 24 ლომაძე ანასტასია 79
თბილისი 24 მახათაძე ანასტასია 74
თბილისი 24 მღებრიშვილი ბარბარე 81
თბილისი 24 ნატროშვილი რატი 110
თბილისი 24 ოქროსცვარიძე ქეთი 88
თბილისი 24 სოსელია მარიამი 93
თბილისი 24 სულიაშვილი მარიამი 88
თბილისი 24 უსენაშვილი ნინო 88
თბილისი 24 ხომასურიძე დათი 62
თბილისი 24 ჯიქია ანა 89
თბილისი 26 გორგილაძე სალომე-სულიკო 98
თბილისი 26 კასოიანი ლიკა 99
თბილისი 26 ტაბატაძე ბარბარე 62
თბილისი 26 ტურაშვილი ნინო 90
თბილისი 26 ყაველაშვილი ლექსო 78
თბილისი 26 ყულოშვილი ალექსანდრე 74
თბილისი 26   76
თბილისი 31 სუთიძე ნიკა 98
თბილისი 32 გავაშელაშვილი მარი 74
თბილისი 32 ლევერაშვილი ლექსო 80
თბილისი 32 მირცხულავა ანრი 90
თბილისი 32 მიქაძე გეგა 95
თბილისი 32 პაპიძე დათუნა 62
თბილისი 32 პეტრუაშვილი ლუკა 83
თბილისი 32 სოსელია ანი 97
თბილისი 32 ცერცვაძე ლუკა 71
თბილისი 32 ხორავა ნიკა 73
თბილისი 32 ჯაიანი დათო 88
თბილისი 36 ჟიჟიაშვილი თეოდორე 108
თბილისი 36 ხურციძე გიორგი 74
თბილისი 39 ლეკვეიშვილი ანა 95
თბილისი 39 ქოჩორაშვილი მარიამი 73
თბილისი 39 ხუბაშვილი მარიამი 78
თბილისი 41 ფაღავა დავითი 82
თბილისი 45 მემანოშვილი ნიკა 73
თბილისი 45 მესხი ნიკოლოზი 63
თბილისი 45 ოდიშვილი ანდრია 81
თბილისი 47 მელიქიძე ცისა 83
თბილისი 47 ოქროპირიძე ნიკო 63
თბილისი 47 ჯიქია ავთო 70
თბილისი 48 ახალკაცი ლიზი 76
თბილისი 48 გაჩეჩილაძე ელენე 97
თბილისი 48 გვალია ანანო 81
თბილისი 48 ესვანჯია დავითი 90
თბილისი 48 მეტრეველი ნიკოლოზი 76
თბილისი 48 მეცხოვრშვილი გიორგი 91
თბილისი 48 სამაშვილი საბა 71
თბილისი 48 ცერცვაძე მარიამი 74
თბილისი 48 წულაია ანანო 88
თბილისი 48 ხიზანიშვილი ნიკოლოზი 70
თბილისი 50 ხურცილავა საბა 74
თბილისი 50 ჯალაღონია მათე 96
თბილისი 51 ბაკურაძე ლიზიკო 81
თბილისი 51 ბურჭულაძე გეგი 81
თბილისი 51 დვალი ლიზი 100
თბილისი 51 თარალაშვილი თეკლა 79
თბილისი 51 თენიეშვილი პეტრე 105
თბილისი 51 იადონიძე დემე 83
თბილისი 51 მამულაშვილი ნატა 105
თბილისი 51 მაღრაძე ნიკოლოზი 78
თბილისი 51 ოდიშვილი ლუკა 88
თბილისი 51 სარდლიშვილი ნიკოლოზი 110
თბილისი 51 ფურცელაძე ნიკოლოზი 88
თბილისი 51 ჩაჩანიძე ანდრია 62
თბილისი 51 ციმაკურიძე ნანა 98
თბილისი 51 ცხვარიაშვილი სანდრო 102
თბილისი 51 ჯიჩოშვილი ნიკა 66
თბილისი 52 ბალანჩივაძე გაბრიელი 92
თბილისი 52 ბურკაძე ზუკა 100
თბილისი 52 გაბეხაძე მარიამი 88
თბილისი 52 სახვაძე საბა 89
თბილისი 52 ცხადაძე მათე 68
თბილისი 52 წულაძე ალექსანდრე 74
თბილისი 53 ვარდიძე სალომე 88
თბილისი 53 ყალიჩავა გიორგი 103
თბილისი 53 წიკლაური ნიკა 83
თბილისი 54 ბენიძე ეკატერინე 95
თბილისი 54 გიოშვილი თამაზი 98
თბილისი 54 გოგოლაშვილი მარიამი 86
თბილისი 54 თაღიაშვილი მარიამი 70
თბილისი 54 მათიაშვილი ქეთევანი 73
თბილისი 54 მაისურაძე მათე 83
თბილისი 54 მიგრიაული იოსები 98
თბილისი 54 ტარტარაშვილი ბარბარე 88
თბილისი 54 უსანეთაშვილი ელენე 91
თბილისი 54 შამუგია ლიზი 98
თბილისი 54 ჩოხელი ნიკოლოზი 78
თბილისი 54 ჯინჭარაძე ეკატერინე 62
თბილისი 55 ალანია მარიამი 69
თბილისი 55 ალექსიძე ლუკა 66
თბილისი 55 ბოკუჩავა მარიამი 98
თბილისი 55 გაბაძე ანა 95
თბილისი 55 გელაშვილი გიო 85
თბილისი 55 დავითაძე ნიკოლოზი 78
თბილისი 55 თევდორაძე სალომე 70
თბილისი 55 მაჩიტიძე ელენე 86
თბილისი 55 მდივანი ლუკა 79
თბილისი 55 მხეიძე ბარბარე 113
თბილისი 55 პატარავა ელენე 81
თბილისი 55 სარალიძე ანასტასია 78
თბილისი 55 სიხარულიძე ნიკა 64
თბილისი 55 სულაძე ლიზა 69
თბილისი 55 ტრიპოლსკი ბარბარე 105
თბილისი 55 უგრეხელიძე შალვა 74
თბილისი 55 ჩიტიშვილი ნიკა 97
თბილისი 55 ციცქიშვილი ცოტნე 82
თბილისი 55 ხვისტანი კესო 104
თბილისი 60 კორეპანოვი ალექსანდრე 83
თბილისი 60 სამსონია ელენე 86
თბილისი 60 ყალიჩავა ლაზარე 106
თბილისი 60 წიტაიშვილი გაბო 68
თბილისი 62 ბაქრაძე ნიკუშა 85
თბილისი 62 ბერუაშვილი ეთო 71
თბილისი 62 ზირაქაშვილი თიკა 97
თბილისი 62 ქაფიანიძე ნია 88
თბილისი 62 ქუფარაშვილი გიორგი 83
თბილისი 62 წიკლაური თათია 100
თბილისი 63 ბოჭორიშვილი ომარი 118
თბილისი 63 გევორქიანი ნიკოლოზი 99
თბილისი 63 მელაძე სალომე 95
თბილისი 63 ოთინაშვილი ელენე 74
თბილისი 64 ბუჩუკური ნინო 105
თბილისი 64 გიორგაძე ნიკა 82
თბილისი 64 გუჩუა ლიზი 83
თბილისი 64 მაღლაკელიძე ლუკა 74
თბილისი 64 სურმავა გიორგი 95
თბილისი 64 ქლიბაძე მარიამი 102
თბილისი 67 ამირანაშვილი ელენე 79
თბილისი 67 ზარდიაშვილი ნინო 93
თბილისი 67 მანაგაძე ნინი 64
თბილისი 67 რამაზაშვილი ანასტასია 102
თბილისი 69 აფაქიძე ბარბარე 66
თბილისი 69 სისაური გიგი 85
თბილისი 70 არაბული მერი 77
თბილისი 70 ბეგიაშვილი სალომე 95
თბილისი 70 გიგანი ქეთი 90
თბილისი 70 ზუბალაშვილი ცოტნე 87
თბილისი 70 თასოშვილი მარიკა 84
თბილისი 70 თოთლაძე ნანიკო 83
თბილისი 70 ლამაზოშვილი თაკო 61
თბილისი 70 მარკუშინი ლევანი 66
თბილისი 70 ღონღაძე თორნიკე 63
თბილისი 70 ჯაბაური ზურა 73
თბილისი 71 დოლიძე ნიკოლოზი 72
თბილისი 71 უთალიშვილი მიხეილი 120
თბილისი 71 ქუთათელაძე ნინი 103
თბილისი 71 ღვალაძე ნინო 98
თბილისი 71 წასიძე ანასტასია 83
თბილისი 71 ჭითანავა ანა 95
თბილისი 72 ზოიძე ირაკლი 74
თბილისი 74 ზურაბაშვილი ანანო 85
თბილისი 74 ნონიკაშვილი თათია 97
თბილისი 74 ოსიყმაშვილი კესარია 84
თბილისი 74 წოტოიძე გიორგი 81
თბილისი 77 ახობაძე აკაკი 83
თბილისი 77 აჯაფაშვილი ანა 105
თბილისი 77 ბერიძე მარიამი 99
თბილისი 77 გაფრინდაშვილი თორნიკე 93
თბილისი 77 იჩქიტიძე ლუკა 79
თბილისი 77 მეხაშიშვილი თეკლა 112
თბილისი 77 ნადირაშვილი გუგა 70
თბილისი 77 რურუა მარიამი 70
თბილისი 77 შიშნიაშვილი ანუკი 63
თბილისი 77 ჩუბინიძე დაჩი 91
თბილისი 81 ჯალაღონია მარი 72
თბილისი 82 ბუწაშვილი ნატალი 66
თბილისი 82 გაგანაშვილი ნანა 90
თბილისი 82 გეთიაშვილი ქეთევანი 73
თბილისი 82 რატიანი ანა 95
თბილისი 82 ცინცაძე მარი 85
თბილისი 83 ბასილაძე ელენე 73
თბილისი 83 თავაძე თათული 88
თბილისი 83 თუთბერიძე საბა 92
თბილისი 83 ჟვანია ნია 98
თბილისი 83 ტაბატაძე ნანა 112
თბილისი 83 ჩაჩუა გაბრიელი 90
თბილისი 83 ხურციძე ლაზარე 88
თბილისი 85 თუთბერიძე თათა 120
თბილისი 85 მენთეშაშვილი ანდრია 102
თბილისი 85 ნავროზაშვილი დათუნა 68
თბილისი 85 ცერცვაძე შოთა 78
თბილისი 87 ნაჭყებია მარიამი 105
თბილისი 87 ყიფშიძე მათე 105
თბილისი 87 ჯორბენაძე ნინო 103
თბილისი 88 ჯოლოხავა გიორგი 79
თბილისი 88 ჯოლოხავა საბა 67
თბილისი 89 გავაშელი კესარია 105
თბილისი 89 ქათამაძე ნინო 112
თბილისი 92 გარიბოვა საკინა 88
თბილისი 92 კუტალაძე ანანო 105
თბილისი 92 მაისურაძე თამარი 61
თბილისი 92 მხიტარიანი ალექსი 65
თბილისი 92 შავიძე ბარბარე 81
თბილისი 94 ბარბაქაძე დავითი 88
თბილისი 94 სურმავა იესე 83
თბილისი 94 ცერცვაძე გურამი 98
თბილისი 96 მირზოიანი სოფია 68
თბილისი 99 ერგეშიძე ნიკოლოზი 112
თბილისი 99 მაისურაძე გელა 72
თბილისი 105 ლომიძე გიორგი 112
თბილისი 105 მირიანაშვილი ნიცა 77
თბილისი 105 ნაჭყებია ნიკოლოზი 110
თბილისი 106 ბრეგვაძე ბარბარე 81
თბილისი 106 მნათობიშვილი ნიკა 69
თბილისი 106 მწარიაშვილი ანა 81
თბილისი 106 შველიძე გიორგი 91
თბილისი 106 ცისკარაშვილი ლუკა 69
თბილისი 107 აგაბაბიანი ლანა 91
თბილისი 107 გაბიდაური მეგი 93
თბილისი 107 ვაჩეიშვილი გურამი 71
თბილისი 107 ოგანიანი სოფო 74
თბილისი 107 ქურასბედინია გიორგი 88
თბილისი 107 ხადილაშვილი ნიკა 81
თბილისი 109 ჯამბურია დათო 65
თბილისი 112 გამხუაშვილი ლუკა 106
თბილისი 112 ქვათაძე ჯაბა 98
თბილისი 114 ბიწაძე გიორგი 105
თბილისი 114 კიბაბიძე ნიკოლოზი 76
თბილისი 114 ნაცვლიშვილი მარიამი 62
თბილისი 115 ბექაური ანა 106
თბილისი 115 მურადაშვილი ნიკა 112
თბილისი 115 სიმონიშვილი ნინო 103
თბილისი 115 ქოიავა ნინო 95
თბილისი 115 შიომღვდლიშვილი ლუკა 91
თბილისი 115 ცოტაძე გიორგი 79
თბილისი 115 ძიძიგური სალომე 105
თბილისი 115 წიგნაძე დემეტრე 79
თბილისი 115 ჭიალაშვილი მათე 79
თბილისი 116 აბაიაძე ნიკოლოზი 72
თბილისი 117 კუჭუხიძე ელენე 71
თბილისი 117 მენაბდიშვილი ზურა 112
თბილისი 117 პეტროსიანი ნატა 102
თბილისი 117 ტაბიძე თომა 102
თბილისი 117 ქემაშვილი ლუკა 103
თბილისი 118 ქარქაშაძე ანდრია 98
თბილისი 119 ბენია ანა 71
თბილისი 122 ბერძენიშვილი ალექსანდრე 61
თბილისი 122 დათაშვილი სალომე 64
თბილისი 122 დევდარიანი ნინო 67
თბილისი 122 დვალი სალომე 89
თბილისი 122 კოშაძე მარიამი 93
თბილისი 122 კოხრეიძე ალექსი 76
თბილისი 122 ნატრიაშვილი ლუკა 86
თბილისი 122 ნაცვლიშვილი ვატო 93
თბილისი 122 სუხიტაშვილი სანდრო 105
თბილისი 122 ქისიშვილი ნიკა 79
თბილისი 122 ქიშმარეიშვილი ლიზა 93
თბილისი 122 შამუგია ნიკო 81
თბილისი 122 შეითნიშვილი კესო 86
თბილისი 122 ჩახაია გიორგი 69
თბილისი 122 ცხვედაძე ნინო 98
თბილისი 123 ცქვიტაია ქეთევანი 88
თბილისი 123 ხოსიტაშვილი დაჩი 96
თბილისი 124 ბუბაშვილი ბარბარე 112
თბილისი 124 ბუხნიკაშვილი თომა 81
თბილისი 124 გოგოლაძე მარიამი 84
თბილისი 124 მირუაშვილი მარიამი 77
თბილისი 124 ნოზაძე ლიზი 62
თბილისი 124 რამაზაშვილი საბა 112
თბილისი 124 სიმონია ელენე 75
თბილისი 124 ღუჭაშვილი ლელა 74
თბილისი 124 ჩილაშვილი ვასილი 70
თბილისი 124 ჭიღლაძე შოთა 73
თბილისი 124 ხარატიძე თემური 98
თბილისი 126 სადაღაშვილი დავითი 83
თბილისი 126 ჭეიშვილი საბა 77
თბილისი 128 თევდორაძე ელენე 102
თბილისი 129 ლორთქიფანიძე ლილე 77
თბილისი 129 ფარცვანია ანდრია 72
თბილისი 129 ხუჭუა თეკლა 81
თბილისი 130 კაპანაძე ნინი 83
თბილისი 130 სოსელია გიორგი 66
თბილისი 130 ყაველაშვილი საბა 61
თბილისი 132 ლომთაძე სალომე 63
თბილისი 132 ქურციკიძე კახა 65
თბილისი 133 გამგონიძე ლუკა 95
თბილისი 133 გელაშვილი ლიზი 82
თბილისი 133 გოგიაშვილი საბა 97
თბილისი 133 მახვილაძე მართა 98
თბილისი 133 მოდებაძე გიო 74
თბილისი 133 ქვრივიშვილი რომანი 81
თბილისი 137 კანტიძე ელენე 105
თბილისი 137 ლაღიძე დათო 89
თბილისი 137 ღვინჯილია კონსტანტინე 105
თბილისი 137 წიკლაური ლუკა 63
თბილისი 138 ბოდაველი გიორგი 78
თბილისი 138 გახელაძე ნუცა 105
თბილისი 138 სოზიაშვილი ლალი 81
თბილისი 140 ეჯიბია მართა 93
თბილისი 140 ქოიავა დაჩი 89
თბილისი 142 ზუბიაშვილი თამარი 71
თბილისი 142 მჭედლიშვილი ლაშა 78
თბილისი 143 გურასპაშვილი გიორგი 71
თბილისი 145 ქვარცხავა შოთა 96
თბილისი 146 არჯაკელი გაგა 77
თბილისი 146 ბასილაშვილი ანასტასია 81
თბილისი 146 ბიბილაშვილი დათა 90
თბილისი 146 გორგაძე ცოტნე 88
თბილისი 146 კვანტალიანი ნიკა 69
თბილისი 146 კილასონია ნუცა 80
თბილისი 146 ობგაიძე ნიკა 71
თბილისი 146 შენგელია თამარი 71
თბილისი 146 ჯაგაშვილი ანა 76
თბილისი 147 ალიბეგაშვილი ილია 76
თბილისი 147 ბჟიტაშვილი ელენე 72
თბილისი 147 გაგნიძე ელენე 69
თბილისი 147 გაგუა ალექსანდრე 88
თბილისი 147 გოგოლაძე ნიკოლოზი 105
თბილისი 147 დევიძე ლიკა 62
თბილისი 147 დემურიშვილი გეგა 83
თბილისი 147 ეკალაძე გიორგი 62
თბილისი 147 ვეშაპიძე ნინო 76
თბილისი 147 თაბაგარი პაატა 93
თბილისი 147 თავაძე ნიკოლოზი 112
თბილისი 147 თოთლაძე სალომე 62
თბილისი 147 კვეტენაძე ერეკლე 70
თბილისი 147 მგალობლიშვილი ლუკა 91
თბილისი 147 მეტრეველი ნინო 105
თბილისი 147 მოდებაძე მარიამი 66
თბილისი 147 მღებრიშვილი ნუცა 69
თბილისი 147 მშვილდაძე ნინი 88
თბილისი 147 პაპუნაშვილი გიორგი 88
თბილისი 147 საბიაშვილი საბა 71
თბილისი 147 სიდამონიძე მარიამი 86
თბილისი 147 ქებაძე გიორგი 68
თბილისი 147 ქენქაძე დავითი 88
თბილისი 147 ქიქავა ელიზაბეტი 84
თბილისი 147 ცერცვაძე საბა 97
თბილისი 147 ცხოვრებაშვილი ქეთევანი 85
თბილისი 147 ჭაბუკიანი ალექსი 103
თბილისი 147 ჭალელიშვილი საბა 63
თბილისი 149 ასლამაძე ანასტასია 103
თბილისი 149 ბუკია ნინო 102
თბილისი 149 ზაზაძე გიორგი 78
თბილისი 149 კალაძე გიორგი 81
თბილისი 149 ფილიშვილი ნიკა 90
თბილისი 149 ჩიკაშუა სესილი 70
თბილისი 149 ჯიშკარიანი ნიკა 83
თბილისი 151 ბაღათურია მათე 74
თბილისი 151 ბურჯანაძე მარიამი 91
თბილისი 151 გულაშვილი ანდრია 93
თბილისი 151 ზაზაშვილი სალომე 69
თბილისი 151 თურმანიძე ნატალია 105
თბილისი 151 ლობჯანიძე ლუკა 98
თბილისი 151 მკერვალიშვილი ანდრია 85
თბილისი 151 მურჯიკნელი დათუნა 91
თბილისი 151 ომანაძე გიორგი 69
თბილისი 151 პაპავა ნიკოლოზი 62
თბილისი 151 სვანაძე დიმიტრი 93
თბილისი 151 წიქარიძე ალექსანდრე 89
თბილისი 152 მანწკავა თორნიკე 105
თბილისი 153 გაგუა ნუცა 64
თბილისი 153 თავაური ლიკა 78
თბილისი 153 იაძე ნინო 81
თბილისი 153 იბრაგიმოვი ალექსანდრე 86
თბილისი 153 მაისურაძე რობიზონი 102
თბილისი 153 მნათობიშვილი ნატალია 88
თბილისი 153 სარალიძე ნინო 74
თბილისი 153 უსანეთაშვილი ნინო 71
თბილისი 153 ფანჯარაშვილი სოფიო 102
თბილისი 153 ფხალაძე დავითი 83
თბილისი 153 ქველიაშვილი მათე 71
თბილისი 153 ყამარაული ალექსანდრე 72
თბილისი 153 ხაჩიძე საბა 76
თბილისი 154 გიორგანაშვილი ნინო 78
თბილისი 154 ცირეკიძე მათე 98
თბილისი 154 ძამაშვილი თამარი 111
თბილისი 157 ბეიტრიშვილი სესილი 67
თბილისი 157 ბრეგვაძე მარიამი 83
თბილისი 157 გელბახიანი თორნიკე 84
თბილისი 157 გლოველი ერეკლე 98
თბილისი 157 გოლეთიანი მარიამი 76
თბილისი 157 დარჩია დაჩი 61
თბილისი 157 ესიტაშვილი გიორგი 81
თბილისი 157 იანვარაშვილი ელენე 103
თბილისი 157 ივანიძე საბა 112
თბილისი 157 კიპაროიძე ირაკლი 81
თბილისი 157 ტვილდიანი ბექა 83
თბილისი 157 ღვალაძე ბაქარი 110
თბილისი 157 ჩეჩელაშვილი ალექსანდრე 95
თბილისი 157 ცაავა ნატალი 90
თბილისი 157 წიკლაური ლიზი 89
თბილისი 157 ხორგუაშვილი ლიზი 81
თბილისი 157 ხულელიძე ანანო 103
თბილისი 158 ფეიქრიშვილი ლაშა 83
თბილისი 159 დვალიშვილი ლიზი 75
თბილისი 159 ლუტიძე მარიამი 68
თბილისი 159 ნაცვლიშვილი გიორგი 98
თბილისი 161 აბრამიშვილი ნუგზარი 63
თბილისი 161 ანდრიაძე ლაზარე 81
თბილისი 161 ახობაძე ანდრია 79
თბილისი 161 ბერიაშვილი რატი 84
თბილისი 161 გობეჯიშვილი ალექსანდრე 71
თბილისი 161 გოგელაშვილი ლიზი 91
თბილისი 161 გოცირიძე თეიმურაზი 102
თბილისი 161 დანელია ნიკოლოზი 62
თბილისი 161 დონაძე ნიკოლოზი 65
თბილისი 161 კევლიშვილი ნიკა 106
თბილისი 161 კიკნაძე ანდრია 88
თბილისი 161 კოპალეიშვილი ტატო 91
თბილისი 161 კორშია დავითი 97
თბილისი 161 მაისურაძე ნიკუშა 65
თბილისი 161 მაისურაძე ოთო 65
თბილისი 161 მაჩხოშვილი ნინია 71
თბილისი 161 მაცაბერიძე ელენე 66
თბილისი 161 ნაცვლიშვილი საბა 72
თბილისი 161 როსტიაშვილი გაბრიელი 93
თბილისი 161 ტაბატაძე დათი 112
თბილისი 161 ტომარაძე ნიკა 76
თბილისი 161 ქარელიშვილი საბა 93
თბილისი 161 ყაველაშვილი რუთი 112
თბილისი 161 შავდათუაშვილი ელენე 93
თბილისი 161 შონია ზუკა 75
თბილისი 161 ჩივჩიური ლელა 112
თბილისი 161 ჩიქოვანი სანდრო 112
თბილისი 161 ჩიხლაძე გიორგი 78
თბილისი 161 ხრიკაძე ლიკა 73
თბილისი 161 ჯაყელი ელენე 75
თბილისი 161 ჯაში ლუკა 91
თბილისი 162 გულიაშვილი გიორგი 88
თბილისი 162 თელია ანა 64
თბილისი 162 კაკაბაძე ნიკოლოზი 64
თბილისი 162 მეტონიძე ანა 91
თბილისი 162 მოლოდინი ბექა 91
თბილისი 162 რევაზიშვილი თამარი 73
თბილისი 162 ჩიქოვანი მარიამი 83
თბილისი 162 ჩიღოშვილი გიორგი 63
თბილისი 162 ჯაფარიძე ნიკა 83
თბილისი 163 კილაძე ლუკა 112
თბილისი 163 ქევხიშვილი ანდრია 81
თბილისი 165 გუმბერიძე გიორგი 100
თბილისი 165 ხარებავა საბა 91
თბილისი 166 ბეჭვაია დავითი 112
თბილისი 166 მაგრაქველიძე გიო 83
თბილისი 166 ოკუჯავა მარიამი 105
თბილისი 166 სანებლიძე ანასტასია 75
თბილისი 166 ჭარელაშვილი მარიამი 97
თბილისი 166 ჯიქია ანდრია 105
თბილისი 167 სულაქველიძე ანდრია 66
თბილისი 167 ცუხიშვილი სოფო 68
თბილისი 171 ლორთქიფანიძე თადეოზი 66
თბილისი 171 მიქაძე ნინო 120
თბილისი 172 კომლაძე გივი 112
თბილისი 172 მჭედლიძე ანდრია 79
თბილისი 172 ყველაშვილი ანდრია 78
თბილისი 172 ჯუკაშვილი გიორგი 101
თბილისი 173 აბულაძე დანიელი 86
თბილისი 173 ავსაჯანიშვილი მარიამი 80
თბილისი 173 ამირეზაშვილი სოსო 77
თბილისი 173 არევაძე ლუკა 101
თბილისი 173 ბაზაძე დაჩი 103
თბილისი 173 ბერიძე ლიზი 88
თბილისი 173 ბერუაშვილი გვანცა 98
თბილისი 173 ბიძინაშვილი ნიკოლოზი 77
თბილისი 173 გალუაშვილი ლუკა 83
თბილისი 173 დეკანაძე ლიკა 78
თბილისი 173 დოლიძე ზურაბი 95
თბილისი 173 ერემაშვილი ლიზა 81
თბილისი 173 ზეიკიძე ლაშა 75
თბილისი 173 თადუმაძე ნინო 85
თბილისი 173 თუშიშვილი სანდრო 80
თბილისი 173 იოსელიანი მარი 73
თბილისი 173 კაპანაძე ლუკა 67
თბილისი 173 კეჭაყმაძე ლუკა 76
თბილისი 173 კვაშილავა თამარი 88
თბილისი 173 კვიჭიძე ელენე 76
თბილისი 173 კოპალეიშვილი დავითი 103
თბილისი 173 კოხრეიძე ალექსანდრე 83
თბილისი 173 ლეჟავა გიორგი 85
თბილისი 173 მამულაშვილი მარიამი 83
თბილისი 173 მეხრიშვილი თათა 103
თბილისი 173 მუსერიძე ბარბარე 105
თბილისი 173 სანიკიძე ნიკოლოზი 105
თბილისი 173 სიდამონიძე ნინო 67
თბილისი 173 სიხუაშვილი ნატალი 83
თბილისი 173 ტატანაშვილი საბა 76
თბილისი 173 ფრეწუაშვილი ლუკა 105
თბილისი 173 ქადაგიშვილი მარიამი 100
თბილისი 173 ჩიტიშვილი დავითი 115
თბილისი 173 ჭანტურია მათე 81
თბილისი 173 ჭოლიკაური სოფი 81
თბილისი 173 ჭრელაშვილი თეკლა 78
თბილისი 173 ჭუმბურიძე მათე 91
თბილისი 173 ხაჩიძე გიორგი 98
თბილისი 173 ხიხაძე ნიკოლოზი 103
თბილისი 173 ჯანგულაშვილი გიო 102
თბილისი 174 გურიევა ნატალია 62
თბილისი 174 მაჭარაძე მარიამი 112
თბილისი 174 მელიქიშვილი დავითი 61
თბილისი 174 მერკვილაძე თეკლა 81
თბილისი 174 სირბილაშვილი ნიკოლოზი 65
თბილისი 174 ქათამაძე ბარბარე 67
თბილისი 174 ჩიხელიძე გურამი 84
თბილისი 174 ცანავა მარიამი 85
თბილისი 174 ცოფურაშვილი ზურა 71
თბილისი 175 დათიკაშვილი ანა 76
თბილისი 175 ლაგვილავა ზურაბი 69
თბილისი 175 მაკარაშვილი ნიკოლოზი 76
თბილისი 175 მჭედლიშვილი გიორგი 83
თბილისი 176 ეუაშვილი ანა 83
თბილისი 176 ჯაყელი ჯაბა 78
თბილისი 177 თაბუკაშვილი ნია 92
თბილისი 177 თოფურია ქეთევანი 67
თბილისი 177 კახაძე ლიკა 91
თბილისი 177 ლორთქიფანიძე გიგი 88
თბილისი 177 მამულაძე დავითი 84
თბილისი 177 მაჭარაშვილი დათო 71
თბილისი 177 ოგანესიანი მარიამი 103
თბილისი 177 სამხარაძე თამარი 92
თბილისი 177 ჭიღლაძე გიო 98
თბილისი 177 ჭყოიძე ლიზიკო 96
თბილისი 179 ბეგლარაშვილი დავითი 65
თბილისი 179 ბეგლარაშვილი მარი 76
თბილისი 179 უშარიძე ალექსანდრე 107
თბილისი 179 ყრუაშვილი ლუკა 98
თბილისი 179 ჭელიძე მათე 98
თბილისი 179 ჯანქაიძე ლუკა 81
თბილისი 180 გელაშვილი ლუკა 105
თბილისი 180 გურგენიშვილი ქეთევანი 81
თბილისი 180 ნადაშვილი ანდრია 76
თბილისი 180 სარჯველაძე სალომე 70
თბილისი 180 შოშიაშვილი იოანე 105
თბილისი 181 არაბული ბარბარე 78
თბილისი 181 ბარბაქაძე მარიამი 64
თბილისი 181 ბაძგარაძე ბაჩანა 91
თბილისი 181 კაპანაძე ანა 68
თბილისი 181 მესხია მარიამი მაშო 88
თბილისი 181 ჯუღელი ლუკა 69
თბილისი 182 კოხრეიძე თამთა 92
თბილისი 182 ლუაშვილი რეზი 98
თბილისი 182 ფეიქრიშვილი გიგი 105
თბილისი 182 ჩხიკვიშვილი თეკლა  88
თბილისი 182 ხავთასი მარიამი 83
თბილისი 186 ბებიაშვილი ნიკოლოზი 81
თბილისი 186 გოცირიძე მათე 96
თბილისი 186 გუნია ნიკოლოზი 71
თბილისი 186 დაბრუნდაშვილი კატო 68
თბილისი 186 კუთახაშვილი ივანე 91
თბილისი 186 მიგრიაული ლაზარე 64
თბილისი 186 მიკუტიშვილი გიორგი 86
თბილისი 186 პაპიძე ნიკა 76
თბილისი 186 სუთიძე ნიკა 81
თბილისი 186 ქამხაძე იზაბელი 81
თბილისი 186 ყველაშვილი ნიკოლოზი 81
თბილისი 186 ცინცაძე ზურაბი 74
თბილისი 186 წურიაშვილი მარი 85
თბილისი 186 ხარებაშვილი კესარია 74
თბილისი 190 კვიჟინაძე თაზო 73
თბილისი 191 ავაზნელი თეკლა 83
თბილისი 191 გაბიჩვაძე ილია 85
თბილისი 191 გადაბაძე მათე 71
თბილისი 191 გოგრიჭიანი მათე 108
თბილისი 191 გრიგალაშავილი ნათია 89
თბილისი 191 ელიკაშვილი სალომე 69
თბილისი 191 ირემაშვილი ზურაბი 91
თბილისი 191 იჩქიტიძე ანამარია 98
თბილისი 191 კოტკირაძე რეზი 73
თბილისი 191 კუდინოვი სანდრო 93
თბილისი 191 მექვაბიძე თეკლა 95
თბილისი 191 მჭედლიშვილი მარიამი 93
თბილისი 191 ნადირაძე ნუცა 83
თბილისი 191 ქუსიკაშვილი ლუკა 72
თბილისი 191 ცუცქირიძე გიორგი 82
თბილისი 191 ჭურღულია სალომე 65
თბილისი 192 ბაშარული ელისაბედი 83
თბილისი 192 გაჩეჩილაძე ნუცა 83
თბილისი 192 დოლიძე ნინო 95
თბილისი 192 მაშანეიშვილი ათუკა 71
თბილისი 192 ონიაშვილი სალომე 84
თბილისი 192 ხიზანიშვილი ნიკოლოზი 80
თბილისი 192 ჯინიყაშვილი ანა 65
თბილისი 195 გოგოლაძე მარიამი 84
თბილისი 195 ხელაშვილი საბა 61
თბილისი 207 მალძიგაშვილი გიგა 71
თბილისი 207 ნურაშვილი გიორგი 81
თბილისი 207 უზუნალოვი ამინა 68
თბილისი I ექსპერიმენტული ბარბაქაძე ანა 86
თბილისი I ექსპერიმენტული ბულია მარი 72
თბილისი I ექსპერიმენტული გიორგაძე ანა 88
თბილისი I ექსპერიმენტული მიქაძე ნიკა 73
თბილისი I ექსპერიმენტული ჟღენტი სანდრო 89
თბილისი I ექსპერიმენტული სანაძე ანასტასია 98
თბილისი I ექსპერიმენტული სანაძე ლიზი 103
თბილისი I ექსპერიმენტული ფანჩულიძე ელენე 76
თბილისი I ექსპერიმენტული ძაგანია ნიკოლოზი 106
თბილისი I ექსპერიმენტული ჭანტურია მართა 77
თბილისი I ექსპერიმენტული ჯანგულაშვილი ბექა 112
თბილისი UG ავალიშვილი გიო 102
თბილისი UG რუსიშვილი ელენე 71
თბილისი აია-GESS ათურელი მათე 84
თბილისი აია-GESS ონიაშვილი გიორგი 96
თბილისი აია-GESS პეტაშვილი ანდრია 78
თბილისი აია-GESS სირაძე დავითი 92
თბილისი აია-GESS სოფრომაძე მარიამი 89
თბილისი აია-GESS ქოჩიაშვილი დავითი 105
თბილისი აია-GESS ჩილინგარაშვილი გიორგი 105
თბილისი აია-GESS ხაჩატრიანი ალექსი 86
თბილისი აიბი მთიები გვენეტაძე მალხაზი 66
თბილისი აიბი მთიები თედიაშვილი ვახო 105
თბილისი აიბი მთიები შარვაძე ნიკოლოზი 75
თბილისი აიბი მთიები ხაბაძე კესო 69
თბილისი აიბი მთიები ჯიქია ნიკა 71
თბილისი ალბიონი დობორჯგინიძე დემნა 103
თბილისი ალბიონი თევდორაძე თორნიკე 81
თბილისი ალმასი მეჭურჭლიშვილი ნინო 95
თბილისი ახალი სკოლა მარგველაშვილი ალექსი 98
თბილისი ახალი სკოლა ყორანაშვილი ჯარჯი 78
თბილისი ახალი ქართული გიმნაზია სიხარულიძე მარიამი 61
თბილისი ბაგრატიონის სახ. სკოლა ჩხატარაშვილი ელენე 83
თბილისი ბაქსვუდი კირთაძე ნიკოლოზი 103
თბილისი ბაქსვუდი კუნჭულია ოთო 78
თბილისი ბაქსვუდი ნადირაშვილი გიორგი 69
თბილისი ბაქსვუდი ნადირაშვილი დემეტრე 98
თბილისი ბრიტანიკა ახობაძე კესარია 84
თბილისი ბრიტანიკა ბენდიანიშვილი თაზო 113
თბილისი ბრიტანიკა ბიგანიშვილი ლიზი 98
თბილისი ბრიტანიკა გოგაშვილი ლალიკო 69
თბილისი ბრიტანიკა გოგოლაძე ლიზი 83
თბილისი ბრიტანიკა ვარძიელი ნანუკა 94
თბილისი ბრიტანიკა კუთხაშვილი ანანო 94
თბილისი ბრიტანიკა მაისურაძე კესო 92
თბილისი ბრიტანიკა ჯავახიშვილი თომა 81
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია აბასოვი ჯავიდი 88
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია ბაკურაძე ირაკლი 87
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია ჯურხაძე სესილი 105
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" აბელაშვილი თეკლე 86
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" აბსანძე ერეკლე 61
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" აბულაძე ანასტასია 102
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბაბუციძე ქეთი 77
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბაღდავაძე მათე 82
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბეგაშვილი მარიამი 88
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბეგიჯანაშვილი ბაჩანა 98
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბერიძე ანანო 120
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბორაშვილი მარიამი 86
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბურკაძე ნატალი 101
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გიუაშვილი თომა 113
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გოჩიტაშვილი ბარბარე 88
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გუგუშვილი ქეთევანი 83
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დადვაძე დაჩი 88
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ელაშვილი მათე 105
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ელოშვილი ლიზი 94
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" თაბუაშვილი ანდრია 106
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" თანდაშვილი ლიზა 112
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" თაქთაქიშვილი მარიამი 68
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კეპაშვილი დავითი 95
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კვირკველია ანანო 79
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კუცია მარიამი 105
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლაგაზიძე ნიკოლოზი 98
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლომიძე ლიზი 95
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მაკარიძე გიორგი 93
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მახარაძე გიორგი 71
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მელაშვილი მათე 95
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მურჯიკნელი ირაკლი 78
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მჭედლიშვილი მარი 64
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნადირაძე გიორგი 61
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" პაიაშვილი ლუკა 62
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სალთხუციშვილი საბა 96
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სილაგავა დათო 89
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სხირტლაძე ლილე 63
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ტატანაშვილი ილია 92
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ტვილდიანი ანანო 78
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ტურაშვილი დაჩი 92
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ურიდია ანა 112
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ფხალაძე ქეთი 74
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ქვარცხავა ირაკლი 65
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ყიფიანი ქეთი 86
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" შათირიშვილი ანანო 64
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" შარაშენიძე გიორგი 85
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" შველიძე ნინი 83
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" შიხიაშვილი გაბრიელი 86
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ძულიაშვილი ჯაბა 77
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ხალატოვი ვოვა 73
თბილისი დემირელის სახ. სკოლა ფეიქრიშვილი სანდრო 95
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია აბუაშვილი ელენე 82
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია გიორგაძე ანდრია 98
თბილისი ილია მართლის სახ. სკოლა ზარიძე თათა 70
თბილისი კაი ყმა ბაკურია ანასტასია 93
თბილისი კაი ყმა ტოგონიძე ანა 88
თბილისი კაი ყმა შარიფაშვილი მარიამი 96
თბილისი კანდიდი კაცია ალექსანდრე 91
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ალიბეგაშვილი მარიამი 80
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ბახტაძე დავითი 78
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ბიჭიაშვილი ნიკოლოზი 103
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გელენიძე დავითი 94
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გოგილავა მარიამი 91
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გოგოლაძე მარიამი 110
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გრიგოლია ნინო 81
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გრძელიძე გიო 70
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გრძელიძე მათე 66
თბილისი კლასიკური გიმნაზია დეკანოიძე ბარბარე 86
თბილისი კლასიკური გიმნაზია იაკობიშვილი ნია 76
თბილისი კლასიკური გიმნაზია კალანდარიშვილი გაბრიელი 91
თბილისი კლასიკური გიმნაზია კაპანაძე ლაშა-გიორგი 99
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ლომიძე სესილი 78
თბილისი კლასიკური გიმნაზია მარტიროსიანი გიორგი 73
თბილისი კლასიკური გიმნაზია მირიანაშვილი მარიამი 68
თბილისი კლასიკური გიმნაზია მიქაძე ანა 77
თბილისი კლასიკური გიმნაზია პაჭკორია ნიკა 98
თბილისი კლასიკური გიმნაზია სამხარაძე მარიამი 84
თბილისი კლასიკური გიმნაზია სოლოღაშვილი ნიკა 64
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ტეტიაშვილი ბარბარე 73
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ფრანგულაშვილი ნონო 112
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ქუთელია ანასტასია 95
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ქუმსიაშვილი ქეთევანი 85
თბილისი კლასიკური გიმნაზია შარია გიორგი 66
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ცარციძე თამარი 95
თბილისი კლასიკური გიმნაზია წენგუაშვილი დემეტრე 72
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ხაჩიძე ბექა 82
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ხუბუნაია ანდრია 66
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჯავახიშვილი მარიამი 78
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჯიქია თორნიკე 80
თბილისი ლამპარი არევაძე ილია 98
თბილისი ლამპარი გვარიძიშვილი გიორგი 88
თბილისი ლამპარი გორდეზიანი ანასტასია 110
თბილისი ლამპარი გურეშიძე კესო 91
თბილისი ლამპარი მოდებაძე გიორგი 105
თბილისი ლამპარი პაპავა ლიზი 83
თბილისი ლამპარი შერაზადიშვილი ელენე 85
თბილისი ლამპარი შილაკაძე სესილი 83
თბილისი ლამპარი ჩაჩანიძე ნინი 74
თბილისი ლამპარი წიკლაური ქეთევანი 70
თბილისი ლაშარი მაისურაძე გიორგი 91
თბილისი ლაშარი მჭედლიშვილი რეზო 105
თბილისი ლაშარი ორაგველიძე საბა 86
თბილისი ლაშარი ცხვედაძე ჯუკა 96
თბილისი მარნეულის 5 საჯარო სკოლა წოწონავა რეზი 76
თბილისი მე-6 საავტორო ხუჯაძე ანა 103
თბილისი მერმისი ჭელიძე ნუცა 112
თბილისი მომავლის სკოლა მაღლაკელიძე კატო 76
თბილისი მომავლის სკოლა ჩიხიაშვილი ლიზი 69
თბილისი მოძღვარი ბურჯანაძე ნია 71
თბილისი მოძღვარი კაპანაძე სანდრო 62
თბილისი მოძღვარი ნიშნიანიძე ნატალია 70
თბილისი მოძღვარი სირაძე ეკატერინე 96
თბილისი მოძღვარი სულუაშვილი ვახო 77
თბილისი მოძღვარი ჩალათაშვილი ნიაკო 74
თბილისი მოძღვარი ჩაჩუა გვანცა 61
თბილისი მოძღვარი ხაჩიძე დეა 70
თბილისი მოძღვარი ჯიმშელეიშვილი ირაკლი 65
თბილისი მწვანე სკოლა შამუგია ლუკა 112
თბილისი მწიგნობართუხუცესი აბაშიძე ლიზა 98
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ბაქრაძე ლაზარე 65
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ბაქრაძე ლუკა 95
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ივანაშვილი მარიამი 94
თბილისი მწიგნობართუხუცესი კლდიაშვილი გიო 75
თბილისი მწიგნობართუხუცესი კლდიაშვილი მარიამი 71
თბილისი მწიგნობართუხუცესი მირველაშვილი დიტო 89
თბილისი მწიგნობართუხუცესი პაპავა ნიკოლოზი 72
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ჩაჩუა ლაზარე 67
თბილისი მწიგნობარი გეგენავა ნიკოლოზი 70
თბილისი მწიგნობარი შელეგია ნინო 112
თბილისი მწიგნობარი ხვისტანი ანდრია 100
თბილისი მჭევრი მუჩიაშვილი სესილი 71
თბილისი მჭევრი ქათამაძე მაგდა 61
თბილისი ნინო გულაღაშვილი დავითი 105
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა ტოროშელიძე ანკა 88
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა ღონიაშვილი საბა 76
თბილისი ნიჭიერთა კერძო სკოლა-აკადემია ბოლქვაძე ანა 83
თბილისი ნიჭიერთა კერძო სკოლა-აკადემია მარიამიძე ნიკოლოზი 88
თბილისი ნიჭიერთა კერძო სკოლა-აკადემია ჩაჩანიძე გვანცა 74
თბილისი ოაზისი გოგლიჩიძე ირაკლი 84
თბილისი ოაზისი მჭედლიშვილი ანდრია 83
თბილისი ოპიზა ხაბაზი რეზი 102
თბილისი პოლუსი ხაჭვანი გიორგი 101
თბილისი პრომეთე აბდუშელიშვილი სანდრო 63
თბილისი პრომეთე ალიხანაშვილი ათუკა 80
თბილისი პრომეთე ბაზანდარაშვილი ანდრია 80
თბილისი პრომეთე ბაინდურაშვილი სოფიო 67
თბილისი პრომეთე ბეჟიტაშვილი დეა 64
თბილისი პრომეთე ბერუაშვილი ნანუკა 73
თბილისი პრომეთე ბრეგვაძე მარიამი 71
თბილისი პრომეთე გელაშვილი ნიკოლოზი 79
თბილისი პრომეთე გიგაური გიგა 77
თბილისი პრომეთე გლოველი გიორგი 91
თბილისი პრომეთე გრძელიშვილი ჯანო 107
თბილისი პრომეთე დიდბარიძე ქრისტინე 112
თბილისი პრომეთე ელგენდარაშვილი კესო 76
თბილისი პრომეთე თოდრაძე ნიაკო 93
თბილისი პრომეთე ირემაშვილი ზურა 78
თბილისი პრომეთე კვაშილავა გიორგი 105
თბილისი პრომეთე კვიწინაძე გიორგი 71
თბილისი პრომეთე კომლაძე საბა 105
თბილისი პრომეთე კუბლაშვილი ირინა 83
თბილისი პრომეთე მაკასარაშვილი არჩილი 98
თბილისი პრომეთე მემანიშვილი თამარი 95
თბილისი პრომეთე მოთიაშვილი სესილი 99
თბილისი პრომეთე მუმლაძე გაბრიელი 81
თბილისი პრომეთე ნადარეიშვილი საბა 96
თბილისი პრომეთე ნიორაძე თორნიკე 108
თბილისი პრომეთე ტაბატაძე ნიკოლოზი 81
თბილისი პრომეთე უგრეხელიძე მარიამი 79
თბილისი პრომეთე ფალელაშვილი ნიკოლოზი 81
თბილისი პრომეთე ქართველიშვილი საბა 81
თბილისი პრომეთე ყურაშვილი გიორგი 84
თბილისი პრომეთე შამუგია ბარბარე 120
თბილისი პრომეთე ჩუბინიძე ნიკოლოზი 86
თბილისი პრომეთე ჩხაიძე ანანო 75
თბილისი პრომეთე ჩხიკვიშვილი ნია 105
თბილისი პრომეთე ცატავა ლუკა 91
თბილისი პრომეთე წიკლაური ვახტანგი 87
თბილისი პრომეთე ხარაზიშვილი მარიამი 95
თბილისი რ. შუმანის სახ. ევროპული სასწავლებელი ცისკარიშვილი ნიკა 79
თბილისი რ. შუმანის სახ. ევროპული სასწავლებელი ხახიაური ანასტასია 99
თბილისი სადუნი თევდორაშვილი მარიამი 77
თბილისი სადუნი რამაზაშვილი დავითი 81
თბილისი სენტ ეგზიუპერის სახ. ფრანგული კოლეჯი ბართაია ანასტასია 113
თბილისი სხივი ჭანტურია ნიკოლოზი 98
თბილისი ფ. გოგიჩაიშვილის სახ. სკოლა დათუნაიშვილი ნიკოლოზი 67
თბილისი ფესვები ვაშაკიძე ლუკა 86
თბილისი ფესვები კვარაცხელია ანდრია 68
თბილისი ფესვები მუშარბაძე მარიამი 90
თბილისი ფესვები ქურცაძე მაგდა 105
თბილისი ფესვები ჯახუა ნიკოლოზი 65
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა გურგენიძე ნიტა 62
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა დვალიშვილი ნანუკა 120
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ელიზბარაშვილი ვანო 61
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა თურმანიძე სოფო 112
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა კაპანაძე სანდრო 80
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა კაციტაძე თაკო 103
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა კაციტაძე სესილი 101
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა კერვალიშვილი ნიკოლოზი 74
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა მუკუტაძე ელენე 78
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა მუჯირი ნატალი 85
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ფაშალიშვილი ელენე 72
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ჩაკვეტაძე ანა-სოფია 86
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ჯავახიშვილი ლაშა 74
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ჯიქურაული ალქესი 102
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი  სკოლა ბარნოვი ილია 112
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი  სკოლა ბითიძე მერაბი 110
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი  სკოლა ვარდოშვილი ნათია 112
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი  სკოლა მჭედლიშვილი დავითი 95
თბილისი ქართული სასწავლებელი აბრამიშვილი თომა 79
თბილისი ქართული სასწავლებელი კობახიძე ნუცა 105
თბილისი ქართული სასწავლებელი ტყეშელაშვილი ანდრია 85
თბილისი ქართული სასწავლებელი ჩაჩანიძე ანა 85
თბილისი ქართული სასწავლებელი ხურციძე გიორგი 83
თბილისი ქორალი ლომიძე ქეთი 81
თბილისი ქორალი ოთარაშვილი ლუკა 88
თბილისი ქორალი ღურწკაია ანასტასია 112
თბილისი ცისკარი ასპანიძე ცოტნე 88
თბილისი ცისკარი კობერიძე ნიკოლოზი 87
თბილისი ცისკარი კუკავა ხატია 120
თბილისი ცისკარი მარკოზაშვილი ანა 62
თბილისი ცისკარი მელქაძე საბა 112
თბილისი ცისკარი მშვილდაძე ანა 105
თბილისი ცისკარი ქოქოლაძე ირაკლი 76
თბილისი ცისკარი ჩიხრაძე ნინო 105
თბილისი ცისკარი ჩხეიძე ბარბარე 82
თბილისი ცოდნა ბესელია ნინი 97
თბილისი ცოდნა კაბულაშვილი იანა 100
თბილისი ცოდნა ლომიძე გიორგი 62
თბილისი ცოდნა ტყემალაძე ლუკა 78
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა ალავერდაშვილი მათე 68
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა ბარბაქაძე თემური 72
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა ჟიჟიაშვილი გიორგი 72
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა ფილიევი ზურა 84
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა ჯაჭვაძე გიორგი 74
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა ამირანაშვილი გიორგი 83
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა ბალაშვილი გიორგი 83
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა ბაშარული საბა 71
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა მაღალდაძე გაბრიელი 68
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა მისირელი გიორგი 66
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა მისირელი ლაშა 67
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა ოთინაშვილი გიორგი 80
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა რუსიტაშვილი მარიამი 71
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა ქურთაული ნინი 94
თბილისი წეროვნის 3 საჯარო სკოლა შერმადინი ანა 92
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა აგაშენაშვილი ზუკა 70
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა არჩვაძე ლუკა 95
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ასათიანი გიორგი 78
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გვილავა ირაკლი 112
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა დალაქიშვილი გიო 86
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ეფრემიძე მარი 75
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა იამანიძე ლაზარე 65
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა კუნდუხაშვილი ანასტასია 95
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა კუპრავა თინათინი 88
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ორბაელაძე ქეთევანი 73
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ქსოვრელი ლაზარე 86
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა შარაშიძე ანამარია 69
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა ადეიშვილი ნოე 107
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა გვარაძე ილია 91
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა ვაშაკიძე ანა 78
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა მჟავანაძე გუჯა 81
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა ცერცვაძე ნიკოლოზი 90
თბილისი   ხულორდავა მარიამი 96
თელავი 4 დანელაშვილი ნიკა 79
თელავი 9 ბუცხრიკიძე ამირანი 61
თელავი ეპარქიის სკოლა მრელაშვილი ნათია 73
თელავი იყალთოს საჯარო სკოლა ბოტკოველი ანი 82
თელავი იყალთოს საჯარო სკოლა ლაჩაშვილი გიორგი 70
თელავი კისისხევის საჯარო სკოლა ნასყიდაშვილი დავითი 88
თელავი კურდღელაურის საჯარო სკოლა ენგიბარიანი ალიკა 75
თელავი კურდღელაურის საჯარო სკოლა მარელიშვილი გიორგი 63
თელავი კურდღელაურის საჯარო სკოლა შათირიშვილი ვანო 83
თელავი ქისტაურის საჯარო სკოლა სააკაშვილი მარიამი 98
თერჯოლა 1 ბუცხრიკიძე მირიანი 61
თერჯოლა 1 გელიაშვილი ტატო 76
თერჯოლა 1 ჟორჟოლაძე გიორგი 71
თერჯოლა 1 შუღლაძე ბექა 73
თერჯოლა 1 ცქიფურიშვილი ლუკა 64
თერჯოლა 1 ჯაშიტაშვილი ნიკა 66
თერჯოლა 2 არეშიძე ლიზი 78
თერჯოლა 2 ბუიღლიშვილი ანი 105
თერჯოლა 2 ბუცხრიკიძე ნათია 83
თერჯოლა 2 ზარნაძე ანდრია 88
თერჯოლა 2 კვახაჯელიძე ივა 98
თერჯოლა 2 რობაქიძე დავითი 66
თერჯოლა 2 რობაქიძე ნიკა 68
თერჯოლა 2 ძოწენიძე იაკობი 82
თერჯოლა ალისუბნის 2 საჯარი სკოლა კერესელიძე სოსო 95
თერჯოლა ალისუბნის 2 საჯარი სკოლა სახელაშვილი მარიამი 66
თერჯოლა გოგნის საჯარო სკოლა რობაქიძე ნინო 71
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა გიორგაძე ლიკა 92
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა ვარდოსანიძე ვახტანგი 73
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა გოგოლაშვილი გიორგი 88
თერჯოლა ილმის საჯარო სკოლა სხილაძე გიორგი 102
თერჯოლა ილმის საჯარო სკოლა სხილაძე მათე 68
თერჯოლა მზეკაბანი 2007 არაბიძე ლაშა 65
თერჯოლა მზეკაბანი 2007 გეწაძე გოგა 64
თერჯოლა მზეკაბანი 2007 გურული ლიკა 100
თერჯოლა მზეკაბანი 2007 ლეჟავა ელენე 86
თერჯოლა სიქთარვის საჯარო სკოლა აბულაძე ლევანი 97
თერჯოლა სიქთარვის საჯარო სკოლა ისაკაძე მარი 78
თერჯოლა ქვედა სიმონეთის 2 საჯარო სკოლა ამბროლაძე ცეზარი 70
თერჯოლა ქვედა სიმონეთის 2 საჯარო სკოლა ბუიღლიშვილი ლულა 61
თერჯოლა ქვედა სიმონეთის 2 საჯარო სკოლა კლდიაშვილი ნანა 69
თერჯოლა ქვედა სიმონეთის 2 საჯარო სკოლა ლიკლიკაძე ეთო 66
თერჯოლა ქვედა სიმონეთის 2 საჯარო სკოლა ღვინეფაძე ოთარი 78
თერჯოლა ქვედა სიმონეთის 2 საჯარო სკოლა ჭეიშვილი გურამი 81
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო სკოლა კოვზირიძე მურმანი 96
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო სკოლა ქარქაშაძე გიგა 82
თერჯოლა ჩხარის 2 საჯარო სკოლა ზარნაძე ნიკა 91
ლაგოდეხი 1 რეხვიაშვილი სანდრო 64
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა გობეჯიშვილი საბა 62
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა კაპანაძე საბა 90
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა კობერიძე ქრისტინე 65
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა კოვზირიძე ელენე 67
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა მოდებაძე დავითი 63
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა სუმბაძე საბა 68
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა ჭანტურიძე ირაკლი 81
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა კიკილაშვილი ზუკა 64
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ტუხაშვილი ლევანი 79
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ქუფარაშვილი ნინო 66
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ყარალაშვილი ლანა 62
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ყოჩიაშვილი ლუკა 65
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა წიქარიშვილი მარიამი 83
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ჭაბაშვილი ანამარია 98
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ხანდოლიშვილი ხატია 87
ლაგოდეხი თამარიანის საჯარო სკოლა ხარშილაძე გიორგი 94
ლაგოდეხი კართუბნის საჯარო სკოლა აბრამიშვილი ნიკოლოზი 78
ლაგოდეხი კართუბნის საჯარო სკოლა ფოფხაძე ლანა 84
ლაგოდეხი ლელიანის საჯარო სკოლა კობერიძე ლუკა 80
ლაგოდეხი ლელიანის საჯარო სკოლა მაღლაკელიძე ანანო 81
ლაგოდეხი ცოდნისკარის საჯარო სკოლა ბატიაშვილი სალომე 68
ლაგოდეხი ცოდნისკარის საჯარო სკოლა ფოლადაშვილი საბა 88
ლაგოდეხი ცოდნისკარის საჯარო სკოლა ხინგავა ანანო 72
ლაგოდეხი ჰერეთისკარის საჯარო სკოლა ბერიძე ნათია 67
ლაგოდეხი ჰერეთისკარის საჯარო სკოლა ხოზრევანიძე ლიკა 91
ლანჩხუთი 1 აფხაზავა ლილე 95
ლანჩხუთი 1 თოფურია თამარი 85
ლანჩხუთი 1 კუნჭულია ზური 73
ლანჩხუთი 1 ლომაძე ლანა 74
ლანჩხუთი 1 მენაღარიშვილი ქეთა 65
ლანჩხუთი 1 ფირცხალაიშვილი ბიძინა 66
ლანჩხუთი 1 ღლონტი ილია 77
ლანჩხუთი 1 შეწირული გიორგი 112
ლანჩხუთი 1 შურღაია ეკა 74
ლანჩხუთი 1 ჩარგაზია ქრისტინე 93
ლანჩხუთი 1 ჩხაიძე დათო 81
ლანჩხუთი 1 წილოსანი ნიკოლოზი 101
ლანჩხუთი 1 წილოსანი ნინი 112
ლანჩხუთი 1 ჯანაჯაშია ანდრია 103
ლანჩხუთი შრომისუბნის საჯარო სკოლა გუჯაბიძე ქეთი 98
ლანჩხუთი ჭალის საჯარო სკოლა ლომაძე ლიკა 95
რუსთავი 2 მარშანიშვილი საბა 86
რუსთავი 2 ღვინიაშვილი ნიკა 105
რუსთავი 4 მანჯგალაძე ანდრია 71
რუსთავი 4 ჯანაშია ელენე 73
რუსთავი 5 გურგენიშვილი ანანო 103
რუსთავი 7 ბუნტური ერეკლე 87
რუსთავი 7 სხირტლაძე ანდრია 86
რუსთავი 7 ტიკიშვილი ელენე 97
რუსთავი 7 შუკაკიძე ლუკა 97
რუსთავი 11 ივეჩიანი არჩილი 63
რუსთავი 13 მეხრიშვილი ბარბარე 84
რუსთავი 13 მეხრიშვილი ელენე 80
რუსთავი 14 აბულაშვილი მარიამი 100
რუსთავი 14 ალავიძე ნიკა 103
რუსთავი 14 ბოსტაშვილი მარი 100
რუსთავი 14 გაგლოშვილი ნიკა 95
რუსთავი 14 ორდენიძე გაბრიელი 81
რუსთავი 14 ფიჩხნარაშვილი რობა 63
რუსთავი 14 წიკლაური ანანო 83
რუსთავი 21 მაჭარაშვილი ნანა 75
რუსთავი 22 ბერაძე საბა 62
რუსთავი 22 კაციტაძე ბარბარე 95
რუსთავი 22 კურტანიძე დავითი 88
რუსთავი 22 ორმოცაძე საბა 80
რუსთავი 22 ჭყონია გიორგი 88
რუსთავი 24 იმერლიშვილი ანა 89
რუსთავი 24 ლაბაძე გაბრიელი 112
რუსთავი 24 მახარაშვილი ანანო 64
რუსთავი 24 ქავთარაძე ნიკოლოზი 105
რუსთავი 24 შატაკიშვილი ნუცა 81
რუსთავი 25 ჩიტაძე ნანა 75
რუსთავი თელეთის საჯარო სკოლა კიკოლაშვილი ილია 76
რუსთავი მილენიუმი კობახიძე ირაკლი 72
საჩხერე 1 მარუაშვილი ნიკოლოზი 77
საჩხერე 1 ჭიღლაძე გიორგი 85
საჩხერე 2 დაუშვილი დაჩი 77
საჩხერე 2 კაპანაძე მარი 103
საჩხერე 2 ლობჯანიძე დემეტრე 112
საჩხერე 2 ფარქოსაძე თათია 112
საჩხერე 2 ჩხეიძე პაპუნა 74
საჩხერე ზოდის საჯარო სკოლა გაბესკელიანი მარიამი 97
საჩხერე საირხის სასულიერო სკოლა-პანსიონი გელბახიანი ნატალი 105
საჩხერე საირხის სასულიერო სკოლა-პანსიონი გულიტაშვილი ლიზი 76
საჩხერე საირხის სასულიერო სკოლა-პანსიონი დვალი ლუკა 66
საჩხერე საირხის სასულიერო სკოლა-პანსიონი ნოზაძე ნიკა 74
საჩხერე საირხის სასულიერო სკოლა-პანსიონი სოფრომაძე რუსუდანი 66
საჩხერე ჩიხის საჯარო სკოლა ბანძელაძე თაკო 86
საჩხერე ჩიხის საჯარო სკოლა ნოზაძე ნინი 64
საჩხერე ჩიხის საჯარო სკოლა ჭიღლაძე ნიკა 78
საჩხერე ჭალის საჯარო სკოლა გოგოლაძე საბა 87
სენაკი 1 სიხარულია ლიკა 71
სენაკი 1 ცირდავა მათე 64
სენაკი 2 ადამია მარიამი 89
სენაკი 2 ბერიშვილი ნიკა 105
სენაკი 2 გაბელია თათია 93
სენაკი 2 გაბელია თაკო 108
სენაკი 2 გოგია ამირანი 93
სენაკი 2 გოგია გიგი 100
სენაკი 2 გოგია ნინი 112
სენაკი 2 ვაშაკიძე ანდრია 72
სენაკი 2 კანკია ლუკა 63
სენაკი 2 კაპანაძე მარიამი 90
სენაკი 2 რუსია კახი 98
სენაკი 2 სიგუა ლიზი 105
სენაკი 2 ჯალაღონია ქეთევანი 88
სენაკი წმ. ალექსი შუაშინიას სახ. სკოლა-გიმნაზია გვასალია ელენე 92
სენაკი წმ. ალექსი შუაშინიას სახ. სკოლა-გიმნაზია გვასალია მათე 96
სენაკი წმ. ალექსი შუაშინიას სახ. სკოლა-გიმნაზია კოკაია გიორგი 66
სენაკი წმ. ალექსი შუაშინიას სახ. სკოლა-გიმნაზია მელქაძე ნინი 86
სენაკი წმ. ალექსი შუაშინიას სახ. სკოლა-გიმნაზია ოჩიგავა შორენა 103
სენაკი წმ. ალექსი შუაშინიას სახ. სკოლა-გიმნაზია შუშანია ალექსი 113
სენაკი წმ. ალექსი შუაშინიას სახ. სკოლა-გიმნაზია ჩოჩია თედო 66
სენაკი წმ. ალექსი შუაშინიას სახ. სკოლა-გიმნაზია ცირამუა ანდრია 98
ფოთი 1 ალავიძე ელენე 74
ფოთი 1 აროსია ნინი 69
ფოთი 1 დადიანი ელისაბედი 82
ფოთი 1 თურქია ნათია 71
ფოთი 1 კვარაცხელია თომა 72
ფოთი 1 მოსულიშვილი მარიამი 79
ფოთი 1 სხულუხია ლუკა 72
ფოთი 1 ჭანტურია ლიზი 69
ფოთი 2 გუჯაბიძე ელენე 61
ფოთი 2 მირცხულავა ანატოლი 64
ფოთი 2 სანიკიძე ანა 75
ფოთი 2 ქოიავა დათო 88
ფოთი 2 ხარაიშვილი ლუკა 68
ფოთი 3 სიჭინავა ნინო 83
ფოთი 5 დუმბაძე ლიკა 112
ფოთი 5 თორია ანამარია 78
ფოთი 5 კუხიანიძე ანა 84
ფოთი 5 სამხარაძე დათო 82
ფოთი 5 ჭაჭუა ლერი 76
ფოთი 15 გვასალია თეკლა 98
ფოთი 15 კაკულია თიკა 86
ფოთი 15 ხარშილაძე დავითი 81
ფოთი 15 ხოჭოლავა ნინი 84
ფოთი 15 ჯობავა ლუკა 107
ფოთი წმ. ნიკოლოზის სახ. სასულიერო სკოლა ალექსანდრია ნიკოლოზი 63
ფოთი წმ. ნიკოლოზის სახ. სასულიერო სკოლა უჩანეიშვილი თემო 73
ქუთაისი 1 ბელთაძე რუსკა 79
ქუთაისი 1 დოგრაშვილი კესო 70
ქუთაისი 1 მიქიაშვილი მარიამი 62
ქუთაისი 1 ტყეშელიაძე ლიზი 100
ქუთაისი 1 ქუთათელაძე თეკლა 90
ქუთაისი 2 დოგრაშვილი ილია 98
ქუთაისი 2 კარკაძე საბა 74
ქუთაისი 2 ყურაშვილი ქრისტი 64
ქუთაისი 3 ბრეგაძე ლუკა 70
ქუთაისი 3 გამგია ბუბა 86
ქუთაისი 3 ობოლაძე შაკო 103
ქუთაისი 3 ტურაბელიძე საბა 95
ქუთაისი 3 ჩიხლაძე მარიამი 86
ქუთაისი 3 ხარშილაძე თემო 83
ქუთაისი 7 გურეშიძე გურამი 85
ქუთაისი 7 ეფაძე ანი 88
ქუთაისი 9 ჟორჟოლიანი ნინო 113
ქუთაისი 9 სანიკიძე ლუკა 90
ქუთაისი 9 შათირიშვილი ნოდარი 85
ქუთაისი 9 შალიკიანი ნიკოლოზი 93
ქუთაისი 10 დარჯანია ლიზი 87
ქუთაისი 10 ყალიჩავა მარიამი 91
ქუთაისი 12 ბარაბაძე გია 112
ქუთაისი 12 ბარდაველიძე ლუკა 71
ქუთაისი 12 მოწონელიძე ნია 89
ქუთაისი 12 რევიშვილი ლუკა 108
ქუთაისი 12 უშხვანი მარი 64
ქუთაისი 12 ჭუმბურიძე დავითი 84
ქუთაისი 14 კვერნაძე გიორგი 61
ქუთაისი 14 ჩაკვეტაძე ვერონიკა 64
ქუთაისი 16 მამრიკიშვილი გიორგი 89
ქუთაისი 17 ბუცხრიკიძე მარიამი 69
ქუთაისი 17 თვალაბეიშვილი ლიზი 74
ქუთაისი 17 მურადაშვილი ლუკა 79
ქუთაისი 17 ხელაია ნიკოლოზი 65
ქუთაისი 21 ბაბუნაშვილი ელენე 112
ქუთაისი 21 ბალანჩივაძე ნია 98
ქუთაისი 21 კვერნაძე ნათია 99
ქუთაისი 21 მარდალეიშვილი დემეტრე 72
ქუთაისი 21 მუმლაძე სანდრო 83
ქუთაისი 21 ობოლაძე ანანო 76
ქუთაისი 21 რევიშვილი მარიამი 105
ქუთაისი 21 ფუტკარაძე ლუკა 67
ქუთაისი 21 ქურჩიშვილი მარიამი 86
ქუთაისი 21 ძოწენიძე დავითი 98
ქუთაისი 21 ჭელიძე მარი 103
ქუთაისი 21 ჯიქია საბა 83
ქუთაისი 22 ბენიძე გიორგი 83
ქუთაისი 23 ავალიანი ლიზი 87
ქუთაისი 23 ნებიერიძე ელენე 105
ქუთაისი 23 ტორაძე ანასტასია 77
ქუთაისი 23 ქუთელია ნიკოლოზი 85
ქუთაისი 23 შიშინაშვილი გიორგი 91
ქუთაისი 25 ტორაძე ნიკოლოზი 98
ქუთაისი 25 შავგულიძე ლუკა 95
ქუთაისი 30 ბაბუნაშვილი თომა 103
ქუთაისი 30 ლუკავა მარიამი 113
ქუთაისი 30 ჭუმბურიძე ანა 76
ქუთაისი 31 გოლეთიანი მარიამი 63
ქუთაისი 31 კოღუაშვილი თეკლა 89
ქუთაისი 31 ნოზაძე მათე 84
ქუთაისი 31 ჩილინდრიშვილი მარიამი 89
ქუთაისი 33 მაღლაკელიძე გიორგი 91
ქუთაისი 33 ქობულაძე სალომე 78
ქუთაისი 36 გაბუნია ლუკა 66
ქუთაისი 36 დვალიშვილი ნია 98
ქუთაისი 36 ვაშაყმაძე მარიანა 62
ქუთაისი 36 სალდაძე მარიამი 90
ქუთაისი 37 ბენდელიანი ლიკა 88
ქუთაისი 37 ბეღელაძე დავითი 83
ქუთაისი 37 ბუცხრიკიძე ია 95
ქუთაისი 37 გურეშიძე გურამი 93
ქუთაისი 37 დიდებელი ლიზი 70
ქუთაისი 37 კუჭავა ბარბარე 103
ქუთაისი 37 ჟვანია ნინო 103
ქუთაისი 37 ფანცულაია მართა 105
ქუთაისი 40 ხეცურიანი იოსები 63
ქუთაისი 41 ალავიძე ლუკა 69
ქუთაისი 41 აპლაკოვი გიორგი 105
ქუთაისი 41 ბალანჩივაძე ჯემიკო 88
ქუთაისი 41 ბაშალეიშვილი სანდრო 112
ქუთაისი 41 ბილისეიშვილი დათო 82
ქუთაისი 41 ბუსხრიკიძე მარიამი 81
ქუთაისი 41 ბუცხრიკიძე ზურა გიორგი 112
ქუთაისი 41 გამრეკლიძე ლუკა 96
ქუთაისი 41 გოგორიშვილი მარიამი 79
ქუთაისი 41 გოდერიძე ლიზი 88
ქუთაისი 41 გოდოლაძე ნინო 76
ქუთაისი 41 გოტიაშვილი კონსტანტინე 112
ქუთაისი 41 გურეშიძე ალექსანდრე 66
ქუთაისი 41 გურეშიძე ანასტასია 105
ქუთაისი 41 გურეშიძე ლუკა 95
ქუთაისი 41 ერაძე მალხაზი 100
ქუთაისი 41 ვერულაშვილი კონსტანტინე  76
ქუთაისი 41 თალაკვაძე ნიკოლოზი 61
ქუთაისი 41 თელია ლუკა 112
ქუთაისი 41 კაკაურიძე გიორგი 94
ქუთაისი 41 კაპანაძე მარი 100
ქუთაისი 41 კაპატაძე ნინო 83
ქუთაისი 41 კახიძე გიორგი 85
ქუთაისი 41 კირკიტაძე საბა 94
ქუთაისი 41 კუჭუხიძე ვახო 88
ქუთაისი 41 ლილუაშვილი ამირანი 103
ქუთაისი 41 ლომთაძე სოზარი 110
ქუთაისი 41 მამრიკიშვილი მარიამი 86
ქუთაისი 41 მარგველაშვილი ელენე 98
ქუთაისი 41 მაწკეპლაძე ქეთა 90
ქუთაისი 41 მეგრელიშვილი ლიზი 102
ქუთაისი 41 მესხორაძე მათე 84
ქუთაისი 41 მშვილდაძე დათა 81
ქუთაისი 41 ობოლაძე გაბრიელი 78
ქუთაისი 41 ობოლაძე თედი 98
ქუთაისი 41 პაპიაშვილი დავითი 96
ქუთაისი 41 პირტახია ანა 105
ქუთაისი 41 ჟორჟოლიანი დავითი 105
ქუთაისი 41 სარალიძე ლუკა 101
ქუთაისი 41 შენგელია რევაზი 61
ქუთაისი 41 ცარციძე გიორგი 74
ქუთაისი 41 ციბაძე ლუკა 71
ქუთაისი 41 ხვადაგიანი ბარბარე 103
ქუთაისი 41 ხიზანეიშვილი მარიამი 105
ქუთაისი 41 ჯაიანი ეკატერინე 78
ქუთაისი ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა გოცირიძე ლიზი 88
ქუთაისი იმედი კერესელიძე გიორგი 100
ქუთაისი მესხეთის საჯარო სკოლა კუხიანიძე მერი 62
ქუთაისი მესხეთის საჯარო სკოლა ხელაძე თემური 64
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ბაკურაძე მათე 90
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი კანდელაკი არჩილი 84
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი კოხრეიძე ნიკო 108
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი კურტანიძე საბა 89
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ლორთქიფანიძე ლიზი 108
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი მეფარიშვილი დავითი 100
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი პატარიძე ანასტასია 110
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ტყეშელაშვილი თამარი 83
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ფაილოძე თეკლა 112
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ფურცხვანიძე თეკლა 77
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ფხაკაძე გუჯა 99
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი შერგელაშვილი საბა 98
ქუთაისი პროგრესი ბუცხრიკიძე  ბესო 102
ქუთაისი პროგრესი ენუქიძე მარიამი 83
ქუთაისი პროგრესი კანკავა გიორგი 106
ქუთაისი პროგრესი კოვზაძე ლუკა 105
ქუთაისი პროგრესი ლომაშვილი არჩილი 112
ქუთაისი პროგრესი მიქავა ელიზა 89
ქუთაისი პროგრესი ჟორჟოლიანი ნინი 108
ქუთაისი პროგრესი როხვაძე ნია 84
ქუთაისი პროგრესი სვინტრაძე თენგო 102
ქუთაისი პროგრესი ტორაძე გიო 93
ქუთაისი პროგრესი ტურაბელიძე სანდრო 98
ქუთაისი პროგრესი შავგულიძე მიხეილი 112
ქუთაისი პროგრესი შალიკიანი სალომე 113
ქუთაისი პროგრესი ხაჩიძე ნატალია 105
ქუთაისი პროგრესი ხინგავა ლაზარე 100
ქუთაისი პროგრესი ჯინჭველაშვილი ლუკა 120
ქუთაისი შ.პ.ს 1 გვარაკიძე ნიცა 91
ქუთაისი შ.პ.ს 1 მახარეიშვილი ბარბარე 83
ქუთაისი შ.პ.ს 1 ჩხოლარია გიორგი 91
ქუთაისი ცაგერის საჯარო სკოლა გურგუჩიანი მარიამი 112
ქუთაისი ცაგერის საჯარო სკოლა საღინაძე მარიამი 73
ქუთაისი ცაგერის საჯარო სკოლა ფუტკარაძე ლიკა 95
ქუთაისი ცაგერის საჯარო სკოლა ქურასბედიანი თამარი 71
ყვარელი 2 კონჭოშვილი ნინო 106
ყვარელი 2 პეტრუზაშვილი ბადრი 80
ყვარელი საბუის საჯარო სკოლა დათუკიშვილი გივიკო 71
ყვარელი საბუის საჯარო სკოლა დვალი ნუცა 86
ყვარელი შილდის 2 საჯარო სკოლა თიგიშვილი საბა 82
ჩხოროწყუ მუხურის საჯარო სკოლა გაბედავა ანდრია 68
წეროვანი 3 პაპუნაშვილი ლიზი 76
წნორი 1 მათეშვილი თიკო 74
წნორი 1 ოსკანიანი ქეთი 69
წნორი 1 პაპუაშვილი ბარბარე 112
წნორი 1 პოლიკარპოვი დიტო 105
წნორი 1 სიფრაშვილი ანი 105
წნორი 1 ცერცვაძე მარიამი 76
წნორი 1 ძმანაშვილი ნინო 81
წნორი 1 ჭანყოშვილი ნიკოლოზი 100
წნორი 1 ჭინჭარაული თათია 105
წნორი 1 ჯიყაშვილი ლუკა 105
წნორი ანაგის საჯარო სკოლა დემეტრაშვილი გიორგი 86
წნორი ერისიმიდის საჯარო სკოლა თავართქილაძე აკაკი 72
წნორი ერისიმიდის საჯარო სკოლა თავართქილაძე ანა 62
წნორი ვაქირის საჯარო სკოლა ნანობაშვილი ლიზი 62
წნორი ვაქირის საჯარო სკოლა ჯანაშვილი დავითი 61
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა ათანელიშვილი ნანუკა 68
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა თორღაშვილი მარიამი 105
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა მამალაძე ნინი 65
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა ჯავახიშვილი ლიზი 68
ჭიათურა 2 ბარჯაძე რეზო 98
ჭიათურა 2 ბიწაძე ანასტასია 67
ჭიათურა 2 ბუზალაძე ლუკა 90
ჭიათურა 2 გელაშვილი ელენე 83
ჭიათურა 2 კვიჟინაძე თამარი 84
ჭიათურა 2 ლაბაძე ანი 103
ჭიათურა 2 მიქაცაძე მარიამი 95
ჭიათურა 2 მუმლაძე გიორგი 86
ჭიათურა 2 სარალიძე თეკლა 64
ჭიათურა 2 ფხალაძე გვანცა 71
ჭიათურა 2 ძინძიბაძე ბარბარე 81
ჭიათურა 4 მოდებაძე შოთა 76
ხაშური 3 სამსონიძე ვალერიანი 81
ხაშური 3 ხაჩიძე მარიამი 73
ხაშური 8 დევაძე ნანა 79
ხაშური 8 კურტანიძე ანანო 89
ხაშური 8 ლომიძე მარი 80
ხაშური 8 ლომსაძე ნია 83
ხაშური 8 მეტრეველი მათე 67
ხაშური 8 ხარაზიშვილი ნიკა 81
ხაშური 9 გუდაძე თედო 92
ხაშური 9 ჯანაშია ლიზი 105
ხაშური სურამის 1 საჯარო სკოლა ჭანტურიძე მარიამი 76
ხაშური ტეზრის საჯარო სკოლა ხოლუაშვილი მარიამი 66
ხობი 1 ახალაია ანდრია 73
ხობი 2 ბიგვავა ივანე 69
ხობი 2 გერგაია ეკატერინე 105
ხობი 2 კუჭავა გიორგი 98
ხობი 2 კუჭავა მარიამი 69
ხობი 2 სხულიხია ნანა 78
ხობი 2 ჩარგაზია გიორგი 98
ხობი 2 ჯალაღონია ლიზი 91