ყურადღება!!!
ფინალი ჩატარდება
21 მაისს  12 საათზე
მე-4 კლასის მოსწალეთათვის ფინალში გამსვლელი ქულა არის 61
მე-4 კლასი ფინალისტები
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ახალციხე 5 ზედგინიძე ქრისტინე 113
ახალციხე 5 ივანიძე ლუკა 113
ახალციხე 5 ივანიძე გიორგი 113
ახალციხე 5 კურტანიძე ალიკა 99
ახალციხე 5 მერაბიშვილი თორნიკე 84
ახალციხე 5 მერაბიშვილი ეთო 75
ახალციხე აბასთუმნის საჯარო სკოლა ფირალიშვილი ანა 78
ახალციხე ადიგენის საჯარო სკოლა იაკობაშვილი ბესო 94
ახალციხე ადიგენის საჯარო სკოლა შავაძე მარი 71
ახალციხე მლაშის საჯარო სკოლა კვიჟინაძე ელენე 82
ახალციხე უდეს 1 საჯარო სკოლა აბულაძე მარიამი 91
ბათუმი 1 ტოროშელიძე ლუკა 86
ბათუმი 1 ძნელაძე ნინი 82
ბათუმი 2 ბლაგიძე მარიამი 113
ბათუმი 2 ჭაღალიძე ანეტი 108
ბათუმი 2 ცინცაძე ილია 108
ბათუმი 2 აბსავა ალექსანდრე 99
ბათუმი 2 ხელაძე ანა 77
ბათუმი 4 ბლაგიძე ნიკა 99
ბათუმი 4 დარსალია ნიკა 96
ბათუმი 5 ცეცხლაძე ლუკა 76
ბათუმი 6 მამულაძე დათო 101
ბათუმი 6 გოგიბერიძე სალომე 66
ბათუმი 8 ხიმშიაშვილი ალექსანდრე 88
ბათუმი 10 კვირიტიძე ლიკა 84
ბათუმი 14 შერვაშიძე ნინი 98
ბათუმი 18 ჟდანოვი დათო 62
ბათუმი 25 ბოლქვაძე ანა 72
ბათუმი 25 შაინიძე ზურა 70
ბათუმი 30 ზოიძე გიორგი 64
ბათუმი UG ქუთელია მილენა 71
ბათუმი UG ბოლქვაძე ზურა 69
ბათუმი გორდა შავიშვილი ნიკოლოზი 71
ბათუმი ევრო-2000 დათიშვილი ბარბარე 90
ბათუმი ვაილოს საჯარო სკოლა მახაჭაძე ანა 72
ბათუმი კავკასიის ბიზნეს სკოლა სამნიძე ცოტნე 77
ბათუმი მასტერ კლასი ჟღენტი ნუცა 62
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სასულიერო გიმნაზია ჯელია ალექსანდრე 89
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სასულიერო გიმნაზია კიკნაძე ანდრია 72
ბორჯობი 3 ჩადუნელი გიგი 106
ბორჯობი 3 ხელისუფალი ანა-მარია 91
ბორჯობი 3 ციხისელი ქეთი 89
ბორჯობი 3 კუპრაძე სალომე 85
ბორჯობი 3 მესხი გიორგი 81
ბორჯობი 3 ჩადუნელი დათი 69
ბორჯობი 3 ჩხაიძე ნუციკო 67
ბორჯობი 3 ინასარიძე მაიკო 62
ბორჯობი 6 ქაჯაია ზუკა 91
ბორჯობი 6 მჭედლიშვილი ნიკოლოზი 89
ბორჯობი ლიცეუმი კრაველიძე გიორგი 72
ბორჯობი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა რეხვიაშვილი ნიკოლოზი 62
გალი   მირცხულავა სულხანი 91
გალი   წირღვავა ანი 70
გორი 1 დალაქიშვილი თემუკა 79
გორი 1 სამხარაძე ანანო 66
გორი 2 დოთიაშვილი სერაფიმე 89
გორი 4 წულაია ალექსანდრე 104
გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა ბერაშვილი ლიკა 74
გორი კასპის 4 საჯარო სკოლა ნონიაშვილი საბა 79
გორი კასპის გიმნაზია ტერტერაშვილი ლუკა 92
გორი ურბნისის საჯარო სკოლა ხანიშვილი ავთო 98
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ხორგუაშვილი მარიამი 105
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ახალკაცი დავითი 91
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კოპაძე ნიკა 89
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია სხირელი ნინო 85
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია გოგიაშვილი ქეთევანი 84
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია აკოპიანი ნიკოლოზი 81
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია გოლოშვილი შალვა 67
გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ალიმბარაშვილი ნიკოლოზი 96
გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ვაშაყმაძე გიორგი 96
გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ჩიტაძე დავითი 78
გურჯაანი 2 ხარაზიშვილი ნიკოლოზი 91
გურჯაანი ბაკურციხის საჯარო სკოლა ჯადუგიშვილი ბექა 79
გურჯაანი ბაკურციხის საჯარო სკოლა ბეჟაშვილი ნინო 72
გურჯაანი კარდენახის 1 საჯარო სკოლა ბედენაშვილი ჯაბა 101
გურჯაანი ნუკრიანიაანის 1 საჯარო სკოლა შალვაშვილი ნიკა 75
გურჯაანი ნუკრიანიაანის 1 საჯარო სკოლა შალვაშვილი თამაზი 75
გურჯაანი ჭაბუკიანის 1 საჯარო სკოლა  ჩალაძე მარიამი 76
ვანი ამღლების საჯარო სკოლა მესხი გიორგი 88
ზუგდიდი 2 კილასონია მარიამი 93
ზუგდიდი 3 იზორია ნანა 69
ზუგდიდი ახალაბასთუმნის საჯარო სკოლა მითაგვარია ელენე 70
ზუგდიდი წმ. გიორგის სახ. გიმნაზია გურგულია მათე 75
თბილისი 4 ჯანჯღავა ნუცა 87
თბილისი 9 ხეტეშვილი ლევანი 83
თბილისი 10 რაზმაძე მარიამი 120
თბილისი 10 რუხაძე ლუკა 97
თბილისი 10 ბეგიაშვილი დავითი 91
თბილისი 10 ღვინაძე ანასტასია 89
თბილისი 11 კვირკველია ნიკოლოზი 98
თბილისი 11 შიუკაშვილი სანდრო 91
თბილისი 11 შიუკაშვილი ანდრია 86
თბილისი 11 ლილუაშვილი ელენე 86
თბილისი 11 ფეხშელაშვილი გიორგი 81
თბილისი 11 მერაბიშვილი რატი 72
თბილისი 11 წოწონავა ნინო 70
თბილისი 11 ნარიმანიძე ელენე 70
თბილისი 11 რაზმაძე ლუკა 69
თბილისი 16 მინესაშვილი ანი 91
თბილისი 18 ქარჩავა საბა 105
თბილისი 18 ჭანტურიძე ანა 73
თბილისი 21 კარიჭაშვილი ანა 113
თბილისი 21 მასხარაშვილი თამარი 106
თბილისი 21 გუჯაბიძე ნიკოლოზი 91
თბილისი 21 ბუქური მარიამი 89
თბილისი 21 ლიპარტია საბა 70
თბილისი 21 გამყრელიძე ოთო 67
თბილისი 21 ბექაური ივა 64
თბილისი 23 ჟღენტი გიორგი 113
თბილისი 23 ჭკადუა ნიკოლოზი 100
თბილისი 23 დარახველიძე გვანცა 77
თბილისი 23 ალიმბარაშვილი დემეტრე 74
თბილისი 24 იჩქითი ანა 112
თბილისი 24 ბიჭიაშვილი მათე 106
თბილისი 24 ფირცხალავა საბა 106
თბილისი 24 ბერიძე ანი 105
თბილისი 24 გურჩიანი ელენე 98
თბილისი 24 ქარჩავა მარიამი 92
თბილისი 24 გვარმიანი გიორგი 91
თბილისი 24 ტატიშვილი ილია 90
თბილისი 24 ფარცვანია გიორგი 77
თბილისი 24 ჭოლარია ანდრია 62
თბილისი 32 ზავრადაშვილი მარიამი 94
თბილისი 32 კუბლაშვილი ანი 94
თბილისი 32 ზუმბაძე ანი 80
თბილისი 32 მალიძე ნინო 75
თბილისი 32 მაზანიშვილი ალექსანდრე 72
თბილისი 32 გოთუა მარიამი 65
თბილისი 32 მაისურაძე ანა 64
თბილისი 37 საფაროვი დენიელი 98
თბილისი 37 აროშიძე გურამი 94
თბილისი 39 ქობალია გიგი 91
თბილისი 39 პიტერი დათა 87
თბილისი 41 კაპანაძე მიხეილი 91
თბილისი 45 ნასყიდაშვილი ლევანი 78
თბილისი 45 მემანიშვილი გიორგი 71
თბილისი 47 ყურაშვილი ქეთევანი 98
თბილისი 47 ყავლაშვილი მათე 77
თბილისი 47 მარცვალაშვილი თეკლა 66
თბილისი 50 სოიტაშვილი სანდრო 99
თბილისი 51 გიკაშვილი ათუკა 99
თბილისი 51 კობაიძე ივანე 91
თბილისი 51 ლონდარიძე მარიამი 91
თბილისი 51 მაისურაძე ნიკოლოზი 76
თბილისი 51 გუგუნავა გიორგი 71
თბილისი 51 ჩიტიაშვილი გიორგი 69
თბილისი 51 გაჩეჩილაძე ლიზი 67
თბილისი 51 ჩუბინიძე ანასტასია 62
თბილისი 51 რობაქიძე ლიზი 62
თბილისი 52 მაღულარია დავითი 106
თბილისი 52 ბალანჩივაძე გიორგი 106
თბილისი 52 გაგნიძე ოთო 101
თბილისი 52 გოგუაძე ნუცა 99
თბილისი 52 ახვლედიანი ბარბარე 98
თბილისი 52 კიწმარიშვილი ბესო 91
თბილისი 52 ქირია საბა 81
თბილისი 52 წოწონავა ბაია 77
თბილისი 53 ღვინიანიძე ბექა 76
თბილისი 54 გიგაური ნიკოლოზი 93
თბილისი 54 გოგოლაშვილი გიორგი 84
თბილისი 54 ფიფია მილანა 78
თბილისი 55 ჭილაძე ნინა 120
თბილისი 55 კუჭუხიძე დემეტრე 107
თბილისი 55 ბოკუჩავა ირაკლი 105
თბილისი 55 მირველაშვილი ლუკა 97
თბილისი 55 კოღონია მარიამი 91
თბილისი 55 თარგამაძე ნიკა 85
თბილისი 55 იმერლიშვილი დავითი 84
თბილისი 55 ციცქიშვილი ეკატერინე 84
თბილისი 55 ლეფსაია დავითი 83
თბილისი 55 კოდუა ლუკა 74
თბილისი 55 ღონღაძე მარიამი 66
თბილისი 59 ყალიჩავა ელენე 101
თბილისი 60 ყალიჩავა პეტრე 74
თბილისი 61 ბესელია ანა 106
თბილისი 61 კობაიძე ნიკოლოზი 98
თბილისი 61 მეტრეველი ცოტნე 91
თბილისი 61 ვეკუა ივა 91
თბილისი 61 კოკოლაშვილი ელენე 74
თბილისი 61 ულიანოვა სოფო 71
თბილისი 61 კაკაურიძე დავითი 69
თბილისი 61 მეტრეველი ნინო 62
თბილისი 62 კოზმანიშვილი დავითი 88
თბილისი 62 მექვაბიძე დაჩი 84
თბილისი 63 შენგელია გიორგი 106
თბილისი 63 აივაზოვი ანა 71
თბილისი 64 კილაძე ანდრია 98
თბილისი 64 გოგია ელენე 92
თბილისი 71 წითელაშვილი ნინო 81
თბილისი 71 ლურსმანაშვილი საბა 79
თბილისი 74 მეჭურჭლიშვილი სოფო 84
თბილისი 74 გოჩიაშვილი საბა 82
თბილისი 74 ყანდარელი დავითი 79
თბილისი 77 ტურაშვილი საბა  105
თბილისი 77 მკერლიშვილი ლუკა 98
თბილისი 77 რურუა დემეტრე 90
თბილისი 77 უგულავა ანი 84
თბილისი 77 ლეკვეიშვილი ილია 84
თბილისი 77 ტრაპაიძე ლუკა 77
თბილისი 77 ყაჭეიშვილი ლუკა 67
თბილისი 81 ახვლედიანი კესო 83
თბილისი 83 ჩარკვიანი ელენე 88
თბილისი 83 ბუაძე ანანო 88
თბილისი 83 ქარცივაძე ლიზი 80
თბილისი 87 ტალახაძე გიორგი 106
თბილისი 87 ფხოველიშვილი საბა 92
თბილისი 87 ჯორბენაძე დავითი 89
თბილისი 87 ვარადაშვილი დემნა 72
თბილისი 89 კაზაროვი ელენე 76
თბილისი 94 წიკლაური გიორგი 77
თბილისი 94 მარგიანი გიორგი 76
თბილისი 94 როჭიკაშვილი ნინო 76
თბილისი 94 ორველაშვილი ელენე 64
თბილისი 99 ფაჩუაშვილი დათო 98
თბილისი 99 კოტოვი ტარიელი 89
თბილისი 99 მალხაზიანი სერგი 81
თბილისი 106 ხახანაშვილი ანა 113
თბილისი 106 გაბედავა ანდრია 97
თბილისი 106 დევნოზაშვილი შოთიკო 93
თბილისი 108 ხაჩაუტუროვი გიორგი 64
თბილისი 114 ციკოლია ნინო 89
თბილისი 114 გოგიშვილი ბექა 82
თბილისი 114 ჯარიაშვილი ბაჩი 72
თბილისი 116 ნიპარიშვილი ელენე 93
თბილისი 117 აბრამიშვილი დავითი 113
თბილისი 117 იმერლიშვილი საბა 94
თბილისი 117 ხმალაძე მარიამი 89
თბილისი 117 ვაშაკიძე თეონა 74
თბილისი 117 სააკიანი მარიამი 74
თბილისი 117 გოტიაშვილი გიორგი 67
თბილისი 117 ჩაჩუა ანა 67
თბილისი 118 არსენაშვილი დავითი 84
თბილისი 118 პაპუაშვილი იაკობი 84
თბილისი 122 ერქვანია საბა 105
თბილისი 122 აბაშიძე ანდრია 77
თბილისი 124 კუპრაძე გიორგი 98
თბილისი 124 მუჯირიშვილი დავითი 86
თბილისი 124 ჟორჟოლაძე ლეილა 84
თბილისი 124 შუბითიძე ანასტასია 74
თბილისი 124 გოგუაძე ილია 64
თბილისი 126 ჭანტურია გიორგი 113
თბილისი 126 სამხარაძე გიორგი 98
თბილისი 126 მამფორია თეკლა 84
თბილისი 128 ლეკვეიშვილი საბა 100
თბილისი 128 ჯინჭარაძე ეკატერინე 86
თბილისი 128 გვარლიანი იოანე 83
თბილისი 128 თევდორაძე ანანო 81
თბილისი 128 ჯოჯუა ბარბარე 66
თბილისი 129 ბიწაძე ია 106
თბილისი 130 სოსელია მიხეილი 99
თბილისი 130 ჭაღიაშვილი მარიამი 95
თბილისი 133 ივანიშვილი გვანცა 98
თბილისი 133 ბრეგვაძე ანასტასია 90
თბილისი 133 ტვილდიანი დავითი 89
თბილისი 133 ძაბირაძე დავითი 84
თბილისი 133 ახალაძე დემეტრე 84
თბილისი 133 პავლიაშვილი ვანო 82
თბილისი 133 მირზოევი ანა-მარია 81
თბილისი 133 ჭიღლაძე ზუკა 62
თბილისი 143 ბახბახაშვილი სოფო 105
თბილისი 143 კობიძე გიო 71
თბილისი 144 ბეჟანიშვილი დავითი 65
თბილისი 145 ლომიძე ლუკა 96
თბილისი 145 ღამბაშიძე თამარი 96
თბილისი 145 კუჭავა ანა 87
თბილისი 145 მინაშვილი მარიტა 84
თბილისი 145 ლომიძე აბო 75
თბილისი 145 ბაღიშვილი ლიზი 67
თბილისი 145 ღამბაშიძე მარიამი 67
თბილისი 146 ქარდავა მათე 113
თბილისი 146 ბურდული მარიამი 110
თბილისი 146 ჯოგლიძე ნიკა 98
თბილისი 146 იოსებაშვილი ნათია 95
თბილისი 146 კობახიძე საბა 93
თბილისი 146 გაგელიძე თათია 92
თბილისი 146 ბორჯაძე ელიზავეტა 89
თბილისი 146 ბიბილაშვილი თათა 88
თბილისი 146 პლიევა ლიკა 88
თბილისი 146 ყაყიჩაშვილი ანანო 83
თბილისი 146 მაყიშვილი ლუკა 79
თბილისი 146 ყაყიჩაშვილი კახი 79
თბილისი 146 შარაშენიძე ამბაკო 72
თბილისი 147 ლაცაბიძე თენგო 98
თბილისი 147 მამისაშვილი ნინო 98
თბილისი 147 კაპანაძე მარიამი 92
თბილისი 147 ალუდაური ნინო 91
თბილისი 147 ცინაძე საბა 91
თბილისი 147 ბროლაძე ნატალი 84
თბილისი 147 ბასილაშვილი გიორგი 76
თბილისი 147 მამუჭაძე თათია 74
თბილისი 147 მურდალაშვილი სალომე 72
თბილისი 147 ალიბეგაშვილი მარიამი 71
თბილისი 147 ანტონიანი ივანე 68
თბილისი 151 ჯაღმაიძე ელენე 99
თბილისი 151 ჭინჭარაშვილი ნიკა 80
თბილისი 151 ლაშქარაძე რეზი 80
თბილისი 151 ჯაღმაიძე ბექა 79
თბილისი 151 ბაღათურია ლუკა 77
თბილისი 151 სადუნიშვილი თეკლა 74
თბილისი 151 კობაიძე გიორგი 74
თბილისი 151 ადამაშვილი თორნიკე 72
თბილისი 151 არახამია ნინო 69
თბილისი 153 ჯინჯოლავა ნუცა 93
თბილისი 153 გულბანი ანა 81
თბილისი 154 საყვარელიძე ქეთი 82
თბილისი 155 მელიქიძე კესანე 84
თბილისი 157 აივაზაშვილი ქეთი 62
თბილისი 158 სახეჩიძე სალომე 98
თბილისი 161 ქარჩავა ოთო 106
თბილისი 161 ჯიმშიაშვილი ალექსანდრე 98
თბილისი 161 ჩიქოვანი კესო 97
თბილისი 161 ციბაძე ნიკოლოზი 91
თბილისი 161 გოცირიძე ალექსანდრე 88
თბილისი 161 ნოზაძე ანდრია 85
თბილისი 161 მდივანი სესილი  83
თბილისი 161 ჩიტიშვილი მარიამი 81
თბილისი 161 სახოკია თედო 78
თბილისი 161 გრიგოლიშვილი დათა 76
თბილისი 161 ტატუაშვილი მარიამი 76
თბილისი 161 იაკუბოვა კატო 64
თბილისი 161 ბურჯანაძე ნიკო 64
თბილისი 161 თედელური ნია 63
თბილისი 161 კობახიძე თამარი 63
თბილისი 161 მაჩხოშვილი გიორგი 63
თბილისი 162 მეტონიძე ნიკა 86
თბილისი 162 მორჩაძე ანი 81
თბილისი 163 ადეიშვილი ლუკა 81
თბილისი 166 ცხადაძე გიორგი 113
თბილისი 166 მამამთავრიშვილი ნატალი 98
თბილისი 166 კუჭაშვილი ირაკლი 98
თბილისი 166 სალუქვაძე სულხან-საბა 74
თბილისი 166 ხუციძე ზურა 67
თბილისი 167 მიქელაძე ელენე 99
თბილისი 167 კვარაცხელია ზიზი 98
თბილისი 172 თათენაშვილი გიორგი 120
თბილისი 173 ონეზაშვილი ლაშა 113
თბილისი 173 ერემაშვილი ლია 112
თბილისი 173 მანაგაძე გურამი 108
თბილისი 173 ბეჭვაია ბორისი 99
თბილისი 173 ურუბაშვილი ქეთი 98
თბილისი 173 ანთაძე ნიკოლიზი 90
თბილისი 173 გვასალია ანასტასია 86
თბილისი 173 ფერაძე თინათინი 85
თბილისი 173 ყულჯანიშვილი მინდია 85
თბილისი 173 ფიფია იოანე 84
თბილისი 173 მელაძე სალომე 84
თბილისი 173 დილანიანი ნიკოლოზი 83
თბილისი 173 კემულარია ლევანი 79
თბილისი 173 სამხარაძე სოფიო 76
თბილისი 173 გორგაძე დავითი 73
თბილისი 173 კიკინავა თამუნა 67
თბილისი 174 სირბილაშვილი სალომე 91
თბილისი 174 ქათამაძე ნია 69
თბილისი 175 სინაურიძე ოთო 113
თბილისი 175 წეროძე თაკო 101
თბილისი 175 ანსიანი ნიკოლოზი 98
თბილისი 175 ვეშაგური ნიკოლოზი 92
თბილისი 175 მურადაშვილი ლუკა 84
თბილისი 175 ნახუცრიშვილი გიორგი 81
თბილისი 175 დოლიძე ნინო 67
თბილისი 176 იაკობიშვილი ზურა 95
თბილისი 176 ცინცაძე ნიკოლოზი 71
თბილისი 177 ბანძელაძე ანასტასია 104
თბილისი 177 მოდებაძე ლაშა 98
თბილისი 177 კელენჯერიძე დემეტრე 86
თბილისი 177 ქიშმარეია ანასტასია 74
თბილისი 178 ლომიძე ლუკა 82
თბილისი 179 ყრუაშვილი ნიკოლოზი 106
თბილისი 179 ხუხუა სესილია 98
თბილისი 179 უშარიძე მარიამი 91
თბილისი 180 ცერცვაძე ლიზი 106
თბილისი 180 შეყელაძე ნუციკო 101
თბილისი 180 შოშიაშვილი თამარი 96
თბილისი 181 ჯუღელი გიორგი 90
თბილისი 186 კვიჟინაძე გიორგი 91
თბილისი 186 მანაგაძე ლუკა 91
თბილისი 186 კოხრეიძე საბა 90
თბილისი 186 ბოჭორიშვილი მათე 85
თბილისი 186 იასაღაშვილი ლუკა 82
თბილისი 186 გიორგაძე ირაკლი 77
თბილისი 186 პატარაია ანი 62
თბილისი 190 სამხარაძე გიორგი 87
თბილისი 190 ბერიძე ნუცა 84
თბილისი 190 გოგიჩაშვილი მარიამი 67
თბილისი 191 გელაშვილი მარიამი 113
თბილისი 191 გეგეჭკორი ლიზი 99
თბილისი 191 ბიბილეიშვილი მარიამი 93
თბილისი 191 გეგეშიძე ნიკა 92
თბილისი 191 ვარსიმაშვილი უტა 90
თბილისი 191 ჯამაგიძე მარიამი 79
თბილისი 191 ცუხიშვილი თომა 77
თბილისი 191 ყარანაშვილი ნიკოლოზი 75
თბილისი 192 ხაჩიძე გიორგი 108
თბილისი 192 არაბული სანდრო 103
თბილისი 192 ზაკალაშვილი ოთო 94
თბილისი 192 თოლორდავა გიორგი 91
თბილისი 192 ასპანიძე ნატალი 87
თბილისი I ექსპერიმენტული  გოგალაძე ანნა 99
თბილისი I ექსპერიმენტული  ფანცულაია საბა 99
თბილისი I ექსპერიმენტული  ჯიშკარიანი მარიამი 98
თბილისი I ექსპერიმენტული  მუსელიანი ბაქარი 98
თბილისი I ექსპერიმენტული  გიორგაძე გიორგი 91
თბილისი I ექსპერიმენტული  კვაჭაძე ზუკა 91
თბილისი I ექსპერიმენტული  კაპანაძე ლიზა 91
თბილისი I ექსპერიმენტული  კუპატაძე მარიამი 89
თბილისი I ექსპერიმენტული  ბაბლიძე თეკლა 88
თბილისი I ექსპერიმენტული  ხულორდავა ვერა 86
თბილისი I ექსპერიმენტული  ხარშილაძე  ნიკოლოზი 82
თბილისი I ექსპერიმენტული  გეფერიძე იოანე 82
თბილისი I ექსპერიმენტული  სირაძე ლუკა 81
თბილისი I ექსპერიმენტული  ჭელიძე გიო 81
თბილისი I ექსპერიმენტული  დგებუაძე მიხო 79
თბილისი I ექსპერიმენტული  ხასაია ნიკა 74
თბილისი I ექსპერიმენტული  არქანია გიორგი 73
თბილისი I ექსპერიმენტული  ხუნდაძე ლუკა 72
თბილისი I ექსპერიმენტული  ჯალაღონია შალვა 71
თბილისი I ექსპერიმენტული  ვაჩეიშვილი ვაკო 67
თბილისი I ექსპერიმენტული  ზარდიაშვილი თამარი 65
თბილისი I ექსპერიმენტული  გიორგაძე დაჩი 64
თბილისი I ექსპერიმენტული  ჭელიძე მარიამი 64
თბილისი I ექსპერიმენტული  ურუშაძე მარიამი 64
თბილისი I ექსპერიმენტული  შერგელაშვილი ალექსანდრე 62
თბილისი I ექსპერიმენტული  გოძიაშვილი ანა 61
თბილისი IB-მთიები გვენეტაძე დათა 93
თბილისი NK დავითაშვილი ილია 92
თბილისი XXI საუკუნე ცანავა ლუკა 98
თბილისი XXI საუკუნე თოდუა სალვადორი 86
თბილისი XXI საუკუნე კაშია სანდრო 76
თბილისი აია-GESS ზაუტაშვილი გიორგი 106
თბილისი აია-GESS სოზიაშვილი ვაკო 83
თბილისი აია-GESS დარჩია ლიზი 64
თბილისი ალბიონი კვირკვაია სანდრო 80
თბილისი ალბიონი გიუნაშვილი ნიკოლოზი 79
თბილისი ალბიონი ძამაშვილი ლიზი 68
თბილისი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა კვიკვინია თეკლა 103
თბილისი არქიმედე ჯაბუა გვანცა 106
თბილისი ახალი ლიცეუმი კურეშიძე ნიკა 106
თბილისი ახალი სკოლა ჭელიძე ირაკლი 113
თბილისი ახალი სკოლა ტაბატაძე რატი 113
თბილისი ახალი სკოლა მრელაშვილი ანანო 106
თბილისი ახალი სკოლა გრიშიკაშვილი ანასტასია 98
თბილისი ახალი სკოლა ჯაფარიძე ნიკოლოზი 93
თბილისი ბაქსვუდი ხაჩიაშვილი ნიკოლოზი 98
თბილისი ბაქსვუდი უსანეთაშვილი საბა 98
თბილისი ბაქსვუდი ჯინჭარაძე ლუკა 98
თბილისი ბაქსვუდი ჯობავა დავითი 82
თბილისი ბაქსვუდი მატოსოვი ალინა 76
თბილისი ბრიტანიკა იდუკაშვილი თათია 98
თბილისი ბრიტანიკა გაბადაძე იაკობი 94
თბილისი ბრიტანიკა ელიზბარაშვილი ნინი 94
თბილისი ბრიტანიკა ახობაძე დათა 91
თბილისი ბრიტანიკა მაისურაძე ნოდუკა 89
თბილისი ბრიტანიკა ქობულია ლიზი-მარია 74
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია მახარაძე ანდრია 106
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია ხოხიაშვილი ელისაბედი 98
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია საყვარელიძე სოფიო 69
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია ნიკოლაიშვილი თორნიკე 65
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ბეგაშვილი ბექა 113
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' პეტრიაშვილი კესო 112
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' მაჭავარიანი თემიკო 112
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' თაბუაშვილი ელენე 106
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ფეიქრიშვილი  საბა 98
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' მღებრიშვილი გუგა 98
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ადეიშვილი ანნა 95
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' პერანიძე ლიზი 93
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' დარსალია მარიამი 93
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ხაჩიძე საბა 91
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ფიროსმანაშვილი გიორგი 88
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' შათირიშვილი თათია 87
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' სოხაძე ვიქტორია 84
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ლაბუჩიძე იოანე 84
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ბონდარენკო ნიკიტა 81
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' სოხაძე ნიკა 79
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ჩხუტიაშვილი მარიამი 79
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ხორავა ჯაბა 76
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' აბესაძე ნინო 72
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ჯაჭვლიანი ლუკა 72
თბილისი დემირელის სახ. კერძო კოლეჯი ოზდემირი იაკობი 84
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია ხატიაშვილი თორნიკე 72
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია წულაია ლევანი 72
თბილისი კავთისხევის საჯარო სკოლა ბარდაძე ვატო 81
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ხიზანეიშვილი ლუკა 105
თბილისი კლასიკური გიმნაზია თაბაგარი ლუკა 99
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ფრანგულაშვილი დავითი 96
თბილისი კლასიკური გიმნაზია მარგიანი ანა 82
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჭიჭინაძე ნიკოლოზი 73
თბილისი ლამპარი ჩაჩანიძე ილია 98
თბილისი ლაშარი მელიქიშვილი ნინო 71
თბილისი ლაშარი დალალიშვილი ეთი 67
თბილისი მერმისი ჭელიძე მიხეილი 113
თბილისი მერმისი ცხადაძე ნუცა 99
თბილისი მერმისი ყიფშიძე ანა 84
თბილისი მერმისი აბაზაძე გიორგი 70
თბილისი მერმისი აგლაძე სანდრო 67
თბილისი მომავლის სკოალა კაციტაძე გუკა 91
თბილისი მომავლის სკოალა ჩიქავა ნიკა 89
თბილისი მომავლის სკოალა ჯაყელი ივანე 62
თბილისი მომავლის სკოლა გამრეკელი ალექსანდრე 92
თბილისი მომავლის სკოლა უშვერიძე ნუცა 88
თბილისი მოძღვარი ასლანიკაშვილი ანტონი 86
თბილისი მოძღვარი ფიფია ნინი 73
თბილისი მოძღვარი მუმლაძე დათო 64
თბილისი მწვანე სკოლა ჯავახიშვილი ლუკა 108
თბილისი მწიგნობართუხუცესი არაბული ანა 99
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ტრაპაიძე ტატო 98
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა კირვალიძე გელა 120
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა გოგავა ქეთო 113
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა ნიკოლაძე ნიკა 98
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა ბესტავაშვილი სანდრო 86
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა თევზაძე სერგი 62
თბილისი ოლიმპი მიქაუტაძე ცოტნე 91
თბილისი ოლიმპი ხეცურიანი ნინი 74
თბილისი პოლიგლოტი პატარაია ნინო 80
თბილისი პრომეთე დვალიშვილი დავითი 98
თბილისი პრომეთე წიწიკაშვილი ლიზი 73
თბილისი საერთაშორისო ქართული  სკოლა მარი პეტრე 96
თბილისი სენტ ეგზუპერის სახ. სასწავლებელი დვალიშვილი ქეთევანი 106
თბილისი სენტ ეგზუპერის სახ. სასწავლებელი წულუკიანი ათუკა 82
თბილისი სხივი ოგანესიანი ანნა 99
თბილისი სხივი ხაინდრავა ნიკა 99
თბილისი სხივი მამედოვი დავითი 98
თბილისი სხივი მურვანიძე რატი 86
თბილისი სხივი მურვანიძე დაჩი 74
თბილისი ფესვები ბარბაქაძე ირაკლი 98
თბილისი ფესვები ფანჩვიძე მარიამი 86
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა მხეიძე ნატალი 101
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა აბაშიძე ანდრო 64
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ებრალიძე ლუკა 64
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა ჯავრიშვილი ანასტასია 82
თბილისი ქართული სასწავლებელი ღვინიაშვილი გიორგი 92
თბილისი ქართული სასწავლებელი ვანიძე ოთო 81
თბილისი ქართული სასწავლებელი ჩაჩანიძე ვახტანგი 77
თბილისი ქართული სასწავლებელი ვასაძე ნიცა 73
თბილისი ქორალი წოწორია დავითი 98
თბილისი ქორალი სხირტლაძე ლიზი 94
თბილისი ქორალი ღურწკაია ლიზი 61
თბილისი ცისკარი კოვალენკო გერმანე 85
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა მუხადგვერდელი ელენე 95
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა კვინიკაძე ვახტანგი 83
თბილისი წმ. გიორგის ბრიტანულ-ქართული სკოლა არქანია ილია 86
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ.სკოლა ბაქანიძე ელენე 120
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ.სკოლა გაბუნია გიორგი 106
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ.სკოლა სამსონიძე იოანე 81
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ.სკოლა ტალახაძე ანასტასია 101
თბილისი ჰამილტონი საყვარელიძე ალექსანდრე 82
თბილისი ჰამილტონი ქომეთიანი სანდრო 82
თელავი 2 ალადაშვილი გიორგი 84
თელავი 9 ხუცურაული გიგა 98
თელავი 9 თამარაშვილი დათა 64
თელავი ლაფანყურის საჯარო სკოლა ჩიტაშვილი გიორგი 91
თერჯოლა 1 აბულაძე ანანო 75
თერჯოლა 2 კვახაჯელიძე საბა 98
თერჯოლა დავით კლდიაშვილის საჯარო სკოლა რობაქიძე ელენე 79
თერჯოლა მზეკაბანი 2007 გურული ნიკა 92
თერჯოლა მზეკაბანი 2007 გეწაძე გუგა 80
თერჯოლა მზეკაბანი 2007 ქათამაძე ომარი 69
თერჯოლა სიქთარვის საჯარო სკოლა გვენეტაძე ლიზი 62
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო სკოლა ასათიანი გურამი 64
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო სკოლა კუბლაშვილი ნიკოლოზი 61
თერჯოლა ჩხარის 1 საჯარო სკოლა ნებიერიძე ნია 67
თერჯოლა ჩხარის 2 საჯარო სკოლა ღიბრაძე ლიკა 69
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა კუტალაძე თეკლა 62
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ქუფარაშვილი ნინი 106
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა გრიგალაშვილი გიორგი 67
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ქუფარაშვილი ნიკა 65
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ტალიაშვილი თაზო 64
ლაგოდეხი მსხალგორის საჯარო სკოლა ბარბაქაძე შოთა 72
ლაგოდეხი მსხალგორის საჯარო სკოლა სამხარაძე მათე 61
ლაგოდეხი ჰერეთის კარის საჯარო სკოლა ასტანოვა თურქანა 62
ლანჩხუთი 1 ზოიძე გივი 110
ლანჩხუთი 1 ზენაიშვილი ანა 105
ლანჩხუთი 1 თევდორაძე დავითი 98
ლანჩხუთი 1 თადუმაძე ნიკოლოზი 76
ლანჩხუთი 1 ბოლქვაძე ქრისტინე 72
ლანჩხუთი 1 კუკულაძე მარიამი 66
ლანჩხუთი ლისის საჯარო სკოლა კუნჭულია ნანი 80
ლანჩხუთი ლისის საჯარო სკოლა კვაჭაძე მარიამი 65
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა ჩხაიძე ქეთი 70
რუსთავი 2 სულიაშვილი ლიკა 105
რუსთავი 2 ოქრომჭედლიძე მარიამი 105
რუსთავი 2 ნანუაშვილი ლევანი 99
რუსთავი 2 თამაზაშვილი ლექსო 99
რუსთავი 2 მარშანიშვილი თემუკა 94
რუსთავი 2 ხუციშვილი ნიკა 87
რუსთავი 2 მესხი ანანო 73
რუსთავი 4 კიკნაძე გიორგი 120
რუსთავი 4 ლოლაშვილი მარიამი 120
რუსთავი 4 ღვინიფაძე სალომე 108
რუსთავი 4 წიკლაური გიორგი 101
რუსთავი 4 ბარბაქაძე ნიკა 101
რუსთავი 4 მანაგაძე ლუკა 99
რუსთავი 4 სვიმონიშვილი მარიამი 99
რუსთავი 4 ბიგანაშვილი ნიკოლოზი 97
რუსთავი 4 ზურაბაშვილი ნიკოლოზი 96
რუსთავი 4 გელაშვილი საბა 95
რუსთავი 4 ქიტიაშვილი ლუკა 94
რუსთავი 4 გავაშელი გიორგი 93
რუსთავი 4 ლომიძე მარიამი 84
რუსთავი 4 კაციაშვილი გიორგი 84
რუსთავი 4 ხარაიშვილი ლიზი 81
რუსთავი 4 კამკამიძე ნიკა 79
რუსთავი 4 ბაცანაძე საბა 77
რუსთავი 4 თევდორაძე ნიკა 77
რუსთავი 4 დემეტრაშვილი ლევანი 77
რუსთავი 20 ზაქარეიშვილი მარიამი 79
რუსთავი 20 კაკალაშვილი ელენე 75
რუსთავი 24 სამუნაშვილი გიორგი 120
რუსთავი 24 საბაშვილი ანა 105
რუსთავი 24 ზაბახიძე აჩი 98
რუსთავი 24 ჭანკვეტაძე სალომე 92
რუსთავი 24 ქავთარაძე ანასტასია 86
რუსთავი მილენიუმი კობახიძე სოფიო 105
საგარეჯოს  1 საჯარო სკოლა დიღმელაშვილი ბიჭიკო 66
საგარეჯოს პატარძეულის საჯარო სკოლა ზუკაკიშვილი ლევანი 106
საჩხერე 1 მოდებაძე მარიამი 75
საჩხერე 2 ცერცვაძე მერაბი 106
საჩხერე 2 კაპანაძე ნინო 101
საჩხერე 2 ფცქიალაძე ჯაბა 99
საჩხერე 2 ციბაძე მამუკა 98
საჩხერე 2 მაკასარაშვილი ოთიკო 98
საჩხერე 2 ყიფიანი სანდრო 96
საჩხერე 2 ქურციკიძე ნიკა 96
საჩხერე 2 კიპაროიძე სანდრო 80
საჩხერე 2 დარბაიძე ლიზი 78
საჩხერე 2 კაპანაძე მარიამი 71
საჩხერე 2 თოდაძე ნინო 66
საჩხერე 3 იაკობაშვილი ქეთი 69
საჩხერე კორბოულის 2 საჯარო სკოლა გოგალაძე ოლეგი 80
საჩხერე კორბოულის 2 საჯარო სკოლა კილაძე საბა 79
საჩხერე კორბოულის 2 საჯარო სკოლა კაპანაძე კახა 64
საჩხერე საირხის საჯარო სკოლა შუკაკიძე თინათინი 69
საჩხერე საირხის წმ.ნინოს სასულიერო სკოლა პანსიონი გიორგაძე დავითი 98
საჩხერე ჭალის საჯარო სკოლა გიორგაძე სალომე 65
სენაკი 2 გაბუნია ნინი 67
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სკოლა-გიმნაზია გოგია ალექსი 113
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სკოლა-გიმნაზია ბებია ლიზი 92
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სკოლა-გიმნაზია ბახტაძე დავითი 67
სიღნაღი ანაგის საჯარო სკოლა კახოიძე ლილე 67
ფოთი 1 ჯიღაური ელისაბედი 81
ფოთი 1 აროსია ლუკა 70
ფოთი 1 გოგიჩაიშვილი ლილია 67
ფოთი 2 ჯაბელია ლაშა 86
ფოთი 2 ბაკურაძე თათული 81
ფოთი 5 წოწონავა ლიზი 99
ფოთი 5 ქაქუთია ლუკა 98
ფოთი 5 ლემონჯავა ელიზა 88
ფოთი 5 ღლონტი მათე 84
ფოთი 5 შონია საბა 74
ფოთი 5 ლომაია ლუკა 72
ფოთი 5 ქარჩავა ელენე 64
ფოთი 15 ქანთარია მართა 106
ფოთი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა მუსელიანი საბა 91
ფოთი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა კუპრაძე ნია 76
ქუთაისი 1 დოგრაშვილი სანდრო 108
ქუთაისი 1 ჩიქოვანი ლუკა 106
ქუთაისი 1 ტყეშელიაძე ანი 84
ქუთაისი 2 ბაქრაძე ლიკა 106
ქუთაისი 2 შალიკიანი თამარი 106
ქუთაისი 2 დიაკონიძე ირაკლი 69
ქუთაისი 2 გვარამაძე გიორგი 63
ქუთაისი 3 დვალი დაჩი 87
ქუთაისი 3 მეფარიშვილი ლუკა 84
ქუთაისი 3 ძნელაძე ელენე 62
ქუთაისი 7 ეფაძე ნინი 65
ქუთაისი 9 ჭელიძე ლაშა 91
ქუთაისი 19 ჩაფიჩაძე თამუნა 74
ქუთაისი 21 საკანდელიძე არჩილი 71
ქუთაისი 21 ხელაძე ლუკა 61
ქუთაისი 37 ნერგაძე გულადი 99
ქუთაისი 37 რუხაძე ნინო 76
ქუთაისი 37 ფერაძე სანდრო 69
ქუთაისი 40 მუშკუდიანი მათე 99
ქუთაისი 41 შვანგირაძე ამიკო 120
ქუთაისი 41 მიქაუტაძე გოგა 106
ქუთაისი 41 ფორჩხიძე ლუკა 106
ქუთაისი 41 სალდაძე ანა 105
ქუთაისი 41 ჯუღელი მარიამი 101
ქუთაისი 41 შავგულიძე ლუკა 92
ქუთაისი 41 ფხაკაძე გიორგი 92
ქუთაისი 41 ხარაბაძე თორნიკე 90
ქუთაისი 41 ბარაბაძე ლიზი 89
ქუთაისი 41 ჩუბინიძე გური 89
ქუთაისი 41 ჩუბინიძე სანდრო 85
ქუთაისი 41 გაბუნია დავითი 84
ქუთაისი 41 ლანჩავა ლიზი 84
ქუთაისი 41 ჩაკვეტაძე გიორგი 82
ქუთაისი 41 პაიჭაძე თეკლა 82
ქუთაისი 41 გიორგაძე გიგი 76
ქუთაისი 41 კაკაურიძე ლიზა 76
ქუთაისი 41 ბუცხრიკიძე მარიამი 74
ქუთაისი 41 ქარსელაძე მარიამი 72
ქუთაისი 41 ქავთარაძე ნანო 70
ქუთაისი 41 ტყაბლაძე თინათინი 65
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ჩხაიძე თათია 98
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ბობოხიძე ნიკოლასი 91
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი კანდელაკი დემეტრე 79
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ფხაკაძე ლიზი 74
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ბაკურაძე  საბა 74
ყვარელი  2 საჯარო სკოლა ფერაშვილი მარიამი 74
ყვარელი ახალსოფლის 2 საჯარო სკოლა ნადირაძე ეთო 106
ყვარელი ახალსოფლის 2 საჯარო სკოლა ჯამალაშვილი მარიამი 77
წნორი 1 აბულაშვილი ვასიკო 86
წნორი 1 შიხაშვილი დემეტრე 82
წნორი 1 სამხარაძე მარიამი 77
წნორი 1 ნასრაშვილი გიორგი 77
წნორი პროგრესი 010 ბაინდურაშვილი ბიჭიკო 88
წნორი საქობოს საჯარო სკოლა წიკლაშვილი გიორგი 90
წნორი ხვიჩა ბიძინაშვილის სახ. საჯარო სკოლა ათანელიშვილი ზუკა 67
წნორი ჯუგაანის საჯარო სკოლა ელაშვილი ნიკოლოზი 64
წნორი ჯუგაანის საჯარო სკოლა ნარინდოშვილი დავითი 62
ჭიათურა 2 ჩუბინიძე მარიამი 98
ჭიათურა 2 ასანიძე თამარი 80
ხაშური 3 ქურდაძე გიორგი 69
ხაშური დ. ყიფიანის სახ. სკოლა-პანსიონი ქურდაძე ნია 91
ხაშური დ. ყიფიანის სახ. სკოლა-პანსიონი სარალიძე გიორგი 69
ხობი 2 ცხადაია ანანო 77