ყურადღება!!!
ფინალი ჩატარდება
21 მაისს  16 საათზე
მე-5 კლასის მოსწალეთათვის ფინალში გამსვლელი ქულა არის 61
მე-5 კლასი ფინალისტები
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ახალციხე 5 ზედგინიძე ლუკა 113
ახალციხე 5 ლურსმანაშვილი ნიკა 106
ახალციხე 5 ნარიმანიშვილი მარგარიტა 67
ახალციხე ზიკილიის საჯარო სკოლა გაჩეჩილაძე სერგო 93
ბათუმი 1 დუმბაძე საბა 106
ბათუმი 1 ორაგველიძე ნიკა 96
ბათუმი 1 თეთრაძე ლუკა 96
ბათუმი 1 დუმბაძე ალექსანდრე 61
ბათუმი 4 მგალობლიშვილი გიგა 76
ბათუმი 6 ზოიძე მარიამი 85
ბათუმი 6 ქარცივაძე თამაზი 77
ბათუმი 7 კაზარიანი კარინა 81
ბათუმი 8 ინაიშვილი გიორგი 103
ბათუმი 8 შანთაძე მირზა 83
ბათუმი 8 ვარშანიძე ნიკოლოზი 78
ბათუმი 9 ბერიძე ნინი 64
ბათუმი 14 თავდგირიძე ნინი 98
ბათუმი 14 დავითაძე მაგდა 85
ბათუმი 17 აბაშიძე ლერი 68
ბათუმი 22 ბერიძე ნინი 83
ბათუმი 25 სირაბიძე გიგი 95
ბათუმი 25 სურმანიძე ლუკა 89
ბათუმი 25 დიასამიძე გიორგი 75
ბათუმი 25 სიმონიშვილი ანასტასია 73
ბათუმი 25 გაბაიძე ქეთი 65
ბათუმი 30 ქოქოლაძე მარიამი 81
ბათუმი დანდალოს საჯარო სკოლა მგელაძე რაინდი 75
ბათუმი დანისპარაულის საჯარო სკოლა პაპიძე დიანა 69
ბათუმი ზედა ბზუბზუს საჯარო სკოლა ღოღობერიძე ანეტი 68
ბათუმი ზედა ბზუბზუს საჯარო სკოლა ღოღობერიძე მარიამი 66
ბათუმი კავკასიის ბიზნეს სკოლა ყურშუბაძე ირაკლი 95
ბათუმი მასტერ-კლასი ბოლქვაძე ჯემალი 106
ბათუმი მასტერ-კლასი ჭყონია იზაბელ 101
ბათუმი მასტერ-კლასი ბერიძე ილია 99
ბათუმი მასტერ-კლასი პაპუნიძე რეზი 93
ბათუმი მასტერ-კლასი დიასამიძე აკაკი 93
ბათუმი მასტერ-კლასი ჯაშიტაშვილი თამარი 75
ბათუმი ქვედა ბახვის საჯარო სკოლა თენიეშვილი ლიზი 106
ბათუმი ქვედა ბახვის საჯარო სკოლა აბულაძე ქეთი  106
ბათუმი ჩაქვის წმ. კეთილმორწმუნე დავითი აღმაშენებლის გიმნაზია ნემსაძე სერგი 66
ბათუმი წმ. ანდია პირველწოდებულის სახ. სკოლა გიმნაზია რუხაძე ქეთევანი 79
ბორჯომი 4 გოგოლაძე სოფიო 113
ბორჯომი 4 ბერიძე მირიანი 105
ბორჯომი 4 სარიდი ანა 100
ბორჯომი 4 გოგოლაძე მირიანი 89
ბორჯომი 4 გაგლოშვილი სალომე 81
ბორჯომი 4 ბედიაშვილი საბა 74
ბორჯომი ლიცეუმი კაპანაძე ნინო 95
გალი   შარია მიხეილი 106
გალი   ცატავა ილია 84
გალი   სტეფანია მაყვალა 81
გალი   ძანძავა ირაკლი  78
გალი   ლაგვილავა ანანო 70
გალი   ლაგვილავა ელენე 68
გალი   სექანია ანი 64
გალი   ცაავა ნინო 64
გალი   საბულუა საბა 61
გორი 3 ჩიტიშვილი თეკლა 113
გორი 3 ხორბალაძე ზუკა 106
გორი 3 ბაბუციძე მიხეილი 100
გორი 3 მძინარაშვილი ნინო 78
გორი 4 ჯორბენაძე გიორგი 78
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კლდიაშვილი დავითი 98
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კაპანაძე ქეთევანი 96
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია დადიანიძე ნიკოლოზი 95
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კიკაძე მარიამი 82
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ლოლიშვილი ანა 81
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ჯორჯაშვილი გიორგი 69
გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა ლიცეუმი შოშიაშვილი ქრისტი 63
გურჯაანი 4 ცინცაძე დავითი 101
გურჯაანი 4 თარხნიშვილი ვიტალი 101
გურჯაანი 4 აბრამიშვილი ზურა 77
გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა ღვინიშვილი ნინო 93
გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა ჯაფარიძე გიორგი 86
გურჯაანი კუჭატნის საჯარო სკოლა ნადირაშვილი მარიამი 72
გურჯაანი ჭიკაანის საჯარო სკოლა შუბითიძე ნათია 69
ზუგდიდი 4 გამსახურდია გიგი 85
ზუგდიდი 7 გოგოხია ნინი 91
თბილისი 8 შენგელია ნიკოლა 103
თბილისი 9 ფერაძე გიორგი 112
თბილისი 10 კვეტენაძე საბა 88
თბილისი 11 მჭედლიძე გიორგი 96
თბილისი 11 ბატკუაშვილი მარიამი 68
თბილისი 12 ჯიქია ნინო 82
თბილისი 20 ბერულავა თამარი 93
თბილისი 23 ჩიკვილაძე ანა 93
თბილისი 24 იაშვილი ანდრია 120
თბილისი 24 ციცქიშვილი ლილე 113
თბილისი 24 დემეტრაშვილი დემეტრე 113
თბილისი 24 მეზვრიშვილი ელიზაბეტი 89
თბილისი 24 ნატროშვილი მარიამი 64
თბილისი 32 ქორიძე ნანა 120
თბილისი 32 ფარცხალაძე ლუკა 105
თბილისი 32 ტყეშელაშვილი ლუკა 88
თბილისი 32 ჯაიანი ნიკოლოზი 82
თბილისი 32 ცერცვაძე ანა 61
თბილისი 39 ფალიანი ქეთევანი 68
თბილისი 41 გრიგორენკო ვიქტორია 67
თბილისი 47 ჩაფიჩაძე ნიკა 103
თბილისი 47 ჯაფარიძე ნიკა 98
თბილისი 47 მეტონიძე ეკატერინე 73
თბილისი 47 აბაშიძე ლუკა 69
თბილისი 48 წიკლაური მარიამი 62
თბილისი 50 ფილფანი სანდრო 120
თბილისი 50 სარიშვილი სანდრო 83
თბილისი 51 მოისწრაფიშვილი დავითი 113
თბილისი 51 ფარცხალაძე მარიამი 108
თბილისი 51 რობაქიძე გოჩა 99
თბილისი 51 ლაბაძე მარიამი 98
თბილისი 51 მოისწრაფიშვილი ანდრია 95
თბილისი 51 კიკნაველიძე თეკლა 88
თბილისი 51 გოგიშვილი ანასტასია 86
თბილისი 51 ჩუბინიძე ლუკა 76
თბილისი 51 გუგუნავა ნიკა 69
თბილისი 52 ცისკარიძე ნიკოლოზი 106
თბილისი 52 გურული თინათინი 101
თბილისი 52 გოგელიძე ანა 99
თბილისი 52 მუსხელაძე ალექსანდრე 95
თბილისი 52 შვანგირაძე მარიამი 66
თბილისი 53 ახვლედიანი ლუკა 61
თბილისი 54 აფხაიძე ლილე 113
თბილისი 54 მექვაბიშვილი სოფიო 94
თბილისი 54 ალიევა აიშან 68
თბილისი 54 გუგეშაშვილი დავითი 67
თბილისი 54 შონია ელენე 64
თბილისი 55 ბერულავა თედო 106
თბილისი 55 მირველაშვილი გიორგი 106
თბილისი 55 თოთოსაშვილი ნუცა 98
თბილისი 55 ჭიღვარია ნიკა 88
თბილისი 55 სარალიძე ვერა 85
თბილისი 55 სიხარულიძე საბა 83
თბილისი 55 ხელიძე ნიკოლოზი 81
თბილისი 55 ავლოხაშვილი იოსები 72
თბილისი 55 სახამბერიძე ქეთა 66
თბილისი 60 სამსონია გიორგი 76
თბილისი 63 ბლაგიძე ლუკა 93
თბილისი 64 ჯანჯღავა ელენე 105
თბილისი 64 მორგოშია ნია 71
თბილისი 69 ტოგონიძე თეკლა 96
თბილისი 69 რეხვიაშვილი ანზორი 94
თბილისი 70 მუშკუდიანი ლუკა 96
თბილისი 71 ბახტაძე ანანო 113
თბილისი 71 ლიქოკელი ნია 105
თბილისი 71 ტატუნაშვილი ტატო-გიორგი 67
თბილისი 72 მკერვალი დათო 67
თბილისი 74 ჩაჩანიძე ნიკოლოზი 96
თბილისი 77 წითელაშვილი დაჩი 98
თბილისი 77 წითელაშვილი ლუკა 92
თბილისი 77 თადიაშვილი ანა 86
თბილისი 77 თავაძე ქეთი 86
თბილისი 83 ცისკარაული ნიკოლოზი 113
თბილისი 83 აბულაშვილი რამზესი 113
თბილისი 87 ჩუბინიშვილი მარიამი 120
თბილისი 87 ხურცილავა გიორგი 108
თბილისი 88 კოკილაშვილი ლიზი 63
თბილისი 92 ჩაკვეტაძე გიორგი 113
თბილისი 94 სურგულაძე ანი 97
თბილისი 94 ბუხნიკაშვილი საბა 93
თბილისი 94 გვარამაძე ნინი 93
თბილისი 94 ზასუხოვი გიორგი 87
თბილისი 94 მარგიანი სალომე 86
თბილისი 113 ბერუაშვილი ლიზი 79
თბილისი 113 გორგაძე გიორგი 78
თბილისი 113 არაბული ნიკოლოზი 76
თბილისი 113 ჯაჭვაძე მარიამი 75
თბილისი 115 ოდიშვილი მარიამი 86
თბილისი 117 პეტროსიანი ლანა 113
თბილისი 122 ქუტაშვილი ზუკა 74
თბილისი 124 მალვენიშვილი ირაკლი 120
თბილისი 124 თოდაძე ნატალი 86
თბილისი 124 კუპრაძე მერაბი 74
თბილისი 128 მეიშვილი მარიამი 98
თბილისი 128 ლეკიშვილი ლუკა 79
თბილისი 128 ოქროპირიძე ნიკოლოზი 78
თბილისი 128 წიქარიშვილი ლიზი 72
თბილისი 128 შატბერაშვილი შალვა 68
თბილისი 130 წიწილაშვილი ლუკა 93
თბილისი 130 გაბუნია ლიზი 86
თბილისი 130 წიწილაშვილი გვანცა 71
თბილისი 133 ესართია თორნიკე 97
თბილისი 133 მიშველიძე დიმიტრი 89
თბილისი 137 ჩალაძე ლუკა 106
თბილისი 137 ღვინჯილია დათო 91
თბილისი 140 კანდელაკი გიორგი 108
თბილისი 141 დემეტრაძე ბაჩო 79
თბილისი 145 სამაკაშვილი ქეთი 78
თბილისი 147 მჭედლიძე მარიამი 113
თბილისი 147 ოდიშარია ანი 113
თბილისი 147 ხურციძე გოჩა 106
თბილისი 147 ციკოლია ცოტნე 105
თბილისი 147 შარიქაძე ლაშა გაბრიელი 96
თბილისი 147 მურდალაშვილი ზურა 94
თბილისი 147 დიღმელაშვილი გიორგი 91
თბილისი 147 აბაშიძე ნიკა 90
თბილისი 147 გორჯელაძე ნია 69
თბილისი 149 ბოჩიკაშვილი გიორგი 64
თბილისი 151 ხითარიშვილი სოფიო 108
თბილისი 151 ბუაჩიძე გოჩა 100
თბილისი 151 ცირეკიძე საბა 100
თბილისი 151 მეტრეველი თაზო 99
თბილისი 151 მახარაშვილი ნიკოლოზი 91
თბილისი 153 ხაჩიძე მარი 62
თბილისი 157 ბოჭორიშვილი ლიზი 108
თბილისი 158 ნოდია დავითი 93
თბილისი 159 ბერაშვილი ანი 73
თბილისი 161 ყაველაშვილი ლუკა 120
თბილისი 161 ანთაძე ზუკა 106
თბილისი 161 ისაკაძე ლუკა 101
თბილისი 161 კერატიშვილი ალექსანდრე 98
თბილისი 161 ყურაშვილი მარაიამი 92
თბილისი 161 ცისკარიშვილი მარიამი 84
თბილისი 161 ფიცხელაური ლაშა-გიორგი 79
თბილისი 161 ვარნაზიშვილი ლიზი 79
თბილისი 161 ჩხეიძე ლიკა 78
თბილისი 161 ობოლაძე ლაშა 77
თბილისი 161 გუდავაძე მარიამი 76
თბილისი 162 ჯმუხაძე ბარბარე 113
თბილისი 162 უთრუთაშვილი გიორგი 83
თბილისი 162 კარდენახიშვილი მარიამი 76
თბილისი 166 ჩაჩხიანი ნანა 91
თბილისი 166 რეხვიაშვილი გიორგი 91
თბილისი 166 ოკუჯავა გიორგი 88
თბილისი 166 ხორავა ნინი 83
თბილისი 166 მღვდელაძე კესო 79
თბილისი 166 ტეფნაძე ლაშა 78
თბილისი 167 საყვარელიძე ნიკა 70
თბილისი 172 ხუნდაძე მარიამი 81
თბილისი 173 აბრამიშვილი ანა 113
თბილისი 173 ცოცხალაშვილი ვალერი 87
თბილისი 174 ხუციანიძე თათა 81
თბილისი 175 ილაშვილი შოთა 113
თბილისი 175 ნოდია ნუცა 91
თბილისი 175 ბაბუცაშვილი ანა 91
თბილისი 175 ბელთაძე თემური 90
თბილისი 175 ხუციშვილი ელენე 86
თბილისი 175 გოგოლაური ნინო 74
თბილისი 177 ბადურაშვილი ანანო 94
თბილისი 177 ნიკურაძე დავითი 76
თბილისი 178 ბუხრაშვილი სანდრო 97
თბილისი 178 მუმლაძე მათე 96
თბილისი 178 ჯულაყიძე ლუკა 88
თბილისი 178 მუმლაძე მართა 88
თბილისი 179 ჭინჭარაული ოთარი 85
თბილისი 180 გოჩაშვილი აკაკი 113
თბილისი 180 ქამუშაძე ლევანი 93
თბილისი 180 მაისურაძე ნიკოლასი 93
თბილისი 180 კანდელაკი გიგი 74
თბილისი 180 ჩადუნელი ნინო 66
თბილისი 180 ჯიქია მარიამი 61
თბილისი 182 მერაბიშვილი ვერიკო 113
თბილისი 186 წულაია ლუკა 113
თბილისი 191 დოლიძე გიორგი 64
თბილისი 191 ტარუაშვილი ვაჟა 64
თბილისი 195 ხელია ნიკოლოზი 82
თბილისი 207 სუხმანი გიორგი 93
თბილისი 207 გოცირიძე დავითი 66
თბილისი I ექსპერიმენტული ფაილოძე ნიკა 113
თბილისი I ექსპერიმენტული ჯორჯანელი გიორგი 103
თბილისი I ექსპერიმენტული ჩინჩალაძე ელისაბედი 100
თბილისი I ექსპერიმენტული ციცვიძე გიორგი 99
თბილისი I ექსპერიმენტული გუგუშვილი ანა 87
თბილისი I ექსპერიმენტული ქაფიანიძე ნიკოლოზი 79
თბილისი I ექსპერიმენტული სალუქვაძე საბა 73
თბილისი I ექსპერიმენტული ნოზაძე ნიკოლოზი 69
თბილისი I ექსპერიმენტული ჯაბუა ელენე 67
თბილისი I ექსპერიმენტული იმედაძე თეიმურაზ-დავითი 64
თბილისი I ექსპერიმენტული გოგსაძე დავითი 61
თბილისი NK რატიანი ანი 113
თბილისი NK დავითაშვილი კონსტანტინე 113
თბილისი NK პაპიაშვილი ცოტნე 91
თბილისი NK აბულაძე ალექსანდრე 79
თბილისი UG ვერძეული ლაშა 120
თბილისი UG აბრამიშვილი ლუკა 113
თბილისი UG გოგელია ლუკა 106
თბილისი UG ხვედელიანი ნიკოლოზი 81
თბილისი აისი როგავა ელენე 62
თბილისი ახალი სკოლა ხოჯაშვილი სანდრო 113
თბილისი ახალი სკოლა რაიმანი ემილი 106
თბილისი ახალი სკოლა სალაყაია ნიკოლოზი 92
თბილისი ახალი სკოლა ცხადაძე გუკა 64
თბილისი ახალი ქართული სკოლა ბერია ქეთი 73
თბილისი ახალი ქართული სკოლა ღვაბერიძე ლაშა 65
თბილისი ბაქსვუდი ხაფავა რატი 120
თბილისი ბაქსვუდი სეთურიძე მარიამი 113
თბილისი ბაქსვუდი ჩიქოვანი ანდრია 96
თბილისი ბაქსვუდი დაუშვილი სანდრო 93
თბილისი ბაქსვუდი ანდრიაძე ნიკა 76
თბილისი ბაქსვუდი გურამიშვილი-დარჩია ნიკოლოზი 61
თბილისი ბრიტანიკა შარაშენიძე ირაკლი 94
თბილისი გერგეტი მიკუჩაძე ლუკა 64
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' კუპრაძე დავითი 113
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ნავერიანი ნიკოლოზი 101
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' გოგებაშვილი ანნა 96
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ობოლაშვილი მერაბი 93
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ნაჭყებია ნანო 91
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ბერიკიშვილი ნუცა 77
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' შუბითიძე რუსუდანი 76
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' მიქაუტაძე რომანი 75
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ოჩიგავა ანა 74
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' კიკალიშვილი ლიზი 74
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ჯაჭვაძე ანასტასია 73
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ტატანაშვილი კესო 71
თბილისი დეა გეგეშიძე ნინო 63
თბილისი დემირელის სახ. კერძო კოლეჯი ნოზაძე ოთო 107
თბილისი დემირელის სახ. კერძო კოლეჯი ბოკუჩავა დაჩი 105
თბილისი დემირელის სახ. კერძო კოლეჯი  ფეიქრიშვილი თამარი 98
თბილისი დემირელის სახ. კერძო კოლეჯი ყუფარაძე საბა 98
თბილისი დემირელის სახ. კერძო კოლეჯი კეკენაძე გიორგი 90
თბილისი დემირელის სახ. კერძო კოლეჯი ჯარიაშვილი ნიკოლოზი 76
თბილისი ევროპული სკოლა თედორაძე ნინო 100
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია ხატიაშვილი ნიკა 81
თბილისი იაკობ გოგებაშვილის სახ. სასწავლებელი მჭედლიძე ლუკა 66
თბილისი იბერია  ნეფარიძე ნიკოლოზი 79
თბილისი კაი ყმა ტოგონიძე ელენე 105
თბილისი კლასიკური გიმნაზია შონია ლუკა 91
თბილისი ლაშარი მჭედლიშვილი ნინო 89
თბილისი ლაშარი რიჟამაძე გურამი 81
თბილისი მარი ბროსე კუჭუხიძე რუსუდანი 91
თბილისი მე-6 საავტორო ლოლაძე ნინო 79
თბილისი მოძღვარი ჯიმშელეიშვილი გიორგი 93
თბილისი მწვანე სკოლა ზარდიაშვილი დავითი 106
თბილისი მწვანე სკოლა მეტივიშვილი ელენე 96
თბილისი მწვანე სკოლა ახვლედიანი ელენე 66
თბილისი მწიგნობართუხუცესი მჭედლიძე გიო 98
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ბაქრაძე ლუკა 96
თბილისი მწიგნობართუხუცესი კლდიაშვილი ნიკა 96
თბილისი მწიგნობართუხუცესი მაცაბერიძე საბა 94
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ჩხაიძე ნინო 88
თბილისი ნიჩბისის საჯარო სკოლა კენჩხაძე მარიამი 93
თბილისი ნიჭიერთა კერძო სკოლა აკადემია გოგიტიძე ლიკა 98
თბილისი ნიჭიერთა კერძო სკოლა აკადემია დავითაშვილი გიორგი 95
თბილისი ოლიმპი ბეჟანიშვილი ლიზი 113
თბილისი ოლიმპი ენუქიძე ელენე 93
თბილისი ოლიმპი დიასამიძე თომა 86
თბილისი პოლუსი ჩაფიძე ნიკოლოზი 103
თბილისი პრომეთე ლობჟანიძე ბასილი 108
თბილისი პრომეთე ბელენკო ანასტასია 96
თბილისი პრომეთე ჯიბლაძე დავითი 72
თბილისი რ. შუმანის სახ. ევროპული სასწავლებელი ბჟალავა ანა 99
თბილისი სადუნი არჩვაძე ნინო 88
თბილისი სამრეკლოს საჯარო სკოლა იაკობიშვილი ტელმანი 98
თბილისი ფ. გოგიჩაიშვილის კერძო სკოლა სტურუა ანანო 66
თბილისი ფესვები ავსაჯანიშვილი თეკლა 83
თბილისი ქართულ-ამერიკუილი სკოლა ჩომახიძე გიორგი 101
თბილისი ქართულ-ამერიკუილი უმაღლესი სკოლა აბესაძე სანდრო 105
თბილისი ქართულ-ამერიკუილი უმაღლესი სკოლა ჯავრიშვილი ავთანდილი 93
თბილისი ქართული სასწავლებელი გოცაძე ნიკა 113
თბილისი ქართული სასწავლებელი ცქიტიშვილი მარიამი 101
თბილისი ქართული სასწავლებელი ქადაგიშვილი გიორგი 99
თბილისი ქართული სასწავლებელი ოთარაშვილი გიორგი 94
თბილისი ქართული სასწავლებელი კინწურაშვილი ელენე 84
თბილისი ქართული სასწავლებელი ხუცურაული ბექა 68
თბილისი ქართული სასწავლებელი ბაკურაძე ლაშა 65
თბილისი ქორალი ხავთასი ნიკა 101
თბილისი ქორალი მჭედლიშვილი ალექსანდრე 84
თბილისი ცისკარი კოვალენკო დავითი 96
თბილისი ცისკარი ასპანიძე პაპუნა 94
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ანჩაბაძე რეზი 113
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გვილავა ილია 106
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა კილაძე თეოდორე 94
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ქობალია ნიკოლოზი 69
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა აგაშენაშვილი თინათინი 62
თბილისი წმ. თამარ მეფის სახ. სკოლა-პანსიონი მასურაშვილი გიორგი 115
თბილისი წმ. თამარ მეფის სახ. სკოლა-პანსიონი ოთინაშვილი საბა 96
თბილისი ჰამილტონი ნანობაშვილი ნინი 105
თბილისი ჰამილტონი გოგიძე რატი 101
თბილისი ჰამილტონი ცაბუტაშვილი გიორგი 98
თბილისი ჰამილტონი დოლაბერიძე ნიკიტა 93
თბილისი ჰამილტონი იდუკაშვილი ნიკო 89
თბილისი ჰამილტონი არჩვაძე კონსტანტინე 88
თბილისი ჰამილტონი აბალაკი ელენე 88
თბილისი ჰამილტონი კვაჭანტირაძე ნიკა 86
თბილისი ჰამილტონი კუბლაშვილი ნიკა 77
თბილისი ჰამილტონი საყვარელიძე ნიკა 66
თბილისი ჰამილტონი დარახველიძე ლიზი 64
თელავი 2 ალადაშვილი ნინო 106
თელავი 2 მოსესოვი გურამი 68
თელავი 4 ბაზერაშვილი სერგი 64
თელავი ეპარქიასთან არსებული წმ. ბიძინა, შალვა და ერისბარის ზ/ს სკოლა  ბოიკო ლუდმილა 83
თელავი კისისხევის საჯარო სკოლა ფაციაშვილი ანი 96
თელავი კურდღელაურის საჯარო სკოლა მესტვირიშვილი თიკა 106
თელავი კურდღელაურის საჯარო სკოლა მუმლაური ირინა 86
თელავი კურდღელაურის საჯარო სკოლა მუმლაური ბელა 71
თერჯოლა 2 ჯანგიანი გიორგი 71
თერჯოლა 2 ზარნაძე საბა 61
თერჯოლა ალისუბნის 1 საჯარო სკოლა მაკარიძე ლაშა 72
თერჯოლა ალისუბნის 1 საჯარო სკოლა ფოცხვერაშვილი ზვიადი 63
თერჯოლა ახალ თერჯოლის საჯარო სკოლა ბუცხრიკიძე პაპუნა 71
თერჯოლა ეწრის საჯარო სკოლა ჭელიშვილი ელენე 77
თერჯოლა ქვედა სიმონეთის 2 საჯარო სკოლა ბუიღლიშვილი ნოდიკო 69
თერჯოლა ჩხარის 1 საჯარო სკოლა ფართლაძე ნინო 81
ლაგოდეხი 1 ბოჭორიშვილი ნიკა 67
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა ფერაძე საბა 94
ლაგოდეხი ბაისუბნის საჯარო სკოლა ლაბაძე რეზო 96
ლაგოდეხი ბაისუბნის საჯარო სკოლა ლობჟანიძე ირაკლი 82
ლაგოდეხი გიორგეთის საჯარო სკოლა ალლაზოვა ნათავან 79
ლაგოდეხი გიორგეთის საჯარო სკოლა ალლაზოვა თურქან 67
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ბუწაშვილი ელენე 66
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა კევლიშვილი ზურა 65
ლაგოდეხი თამარიანის საჯარო სკოლა კოპალეიშვილი ლუკა 88
ლაგოდეხი თამარიანის საჯარო სკოლა ჩუბინიძე ირინა 80
ლანჩხუთი 1 ვენჯელაშვილი დემეტრე 88
ლანჩხუთი 1 ურუშაძე ლიზი 82
ლანჩხუთი 1 ჭეიშვილი საბა 63
ლანჩხუთი ლესის საჯარო სკოლა კუნჭულია ანა 68
რუსთავი 4 მაისურაძე ანა 112
რუსთავი 4 მამნიაშვილი გიორგი 112
რუსთავი 4 ვეფხვაძე ნიკოლოზი 101
რუსთავი 4 მაისაია თორნიკე 99
რუსთავი 13 ბერიკაშვილი ნიკა 107
რუსთავი 14 ჯვარიძე თინანო 111
რუსთავი 14 გაგლოშვილი საბა 101
რუსთავი 14 ალავიძე საბა 93
რუსთავი 17 აბრამიშვილი სოფია 99
რუსთავი 21 ლომსაძე საბა 80
რუსთავი 24 კალანდაძე გიორგი 113
რუსთავი 24 ბერუაშვილი გიორგი 105
რუსთავი 24 იმერლიშვილი ნია 61
რუსთავი 28 ორჯონიკიძე ელენე 103
საჩხერე 1 სისვაძე ლიკა 75
საჩხერე 1 ტალახაძე მარიამი 64
საჩხერე 2 კირვალიძე თინათინი 106
საჩხერე 2 მღებრიშვილი რუსუდანი 69
საჩხერე 3 ზაბახიძე ლიზი 76
საჩხერე  მერჯევის საჯარო სკოლა დემეტრაშვილი გიორგი 79
საჩხერე  მოძვის საჯარო სკოლა ზაქაშვილი ანი 113
საჩხერე  მოძვის საჯარო სკოლა ნოზაძე ფიქრია 91
საჩხერე  ქორეთის საჯარო სკოლა მოდებაძე თორნიკე 112
საჩხერე  ქორეთის საჯარო სკოლა ბერიძე მაგდა 71
საჩხერე ირაკლი ბაზაძის სახ. მახათაურის სკოლა აბესაძე გიორგი 99
საჩხერე ჭალის საჯარო სკოლა ბურძენიძე მიშიკო 108
საჩხერე ჭალის საჯარო სკოლა სადღობელაშვილი ტატო 108
საჩხერე ჭალის საჯარო სკოლა ბურძენიძე რევაზი 91
საჩხერე ჭალის საჯარო სკოლა ქიმაძე მარიამი 72
სენაკი აპოდიქსი ბარკალაია ლიზი 78
სენაკი მარიოტა ნარსია ანა 65
სენაკი სკოლა-ლიცეუმი ხარებავა ლუკა 113
სენაკი შპს საერო სკოლა მაია მზარეულის სკოლა კვირკველია ვიტალი 108
სენაკი წმ. ა. შუშანიას სახ. სკოლა გიმნაზია ფიფია მარიამი 98
სენაკი წმ. ა. შუშანიას სახ. სკოლა გიმნაზია ჯანჯღავა გიორგი 93
სენაკი წმ. ა. შუშანიას სახ. სკოლა გიმნაზია ხარგელია ზურა 81
სენაკი წმ. ა. შუშანიას სახ. სკოლა გიმნაზია კანკავა ლუკა 81
სენაკი წმ. ა. შუშანიას სახ. სკოლა გიმნაზია შამათავა გიორგი 76
ფოთი 1 ლეფსაია ნუცა 81
ფოთი 15 ალექსანდრია ნატა 67
ფოთი წმ. ნიკოლოსის სახ. სკოლა ზარიძე ანდრია 86
ფოთი წმ. ნიკოლოსის სახ. სკოლა ბასილაია იოანე 82
ქუთაისი 1 სახელაშვილი ლუკა 96
ქუთაისი 1 ჩალაური ალექსი 79
ქუთაისი 1 სახელაშვილი ანი 70
ქუთაისი 2 გოგსაძე გურამი 69
ქუთაისი 3 მეგრელიშვილი ბაჩო 108
ქუთაისი 3 ბობოხიძე ნიკოლოზი 105
ქუთაისი 3 მეგრელიშვილი ბესო 94
ქუთაისი 3 ბაბუნაშვილი ნანუკა 71
ქუთაისი 7 შაოშაძე თენგიზი 96
ქუთაისი 10 გათაშვილი მარიამი 61
ქუთაისი 11 კაპანაძე სანდრო 101
ქუთაისი 12 ხაჭაპურიძე დემეტრე 113
ქუთაისი 12 კეთილაძე ნიკოლოზი 106
ქუთაისი 17 ხურციძე დავითი 93
ქუთაისი 17 ლომთაძე ეთო 93
ქუთაისი 17 ქათამაძე ელენე 68
ქუთაისი 20 ბრეგვაძე პაპუნა 101
ქუთაისი 21 ასათიანი ნინო 74
ქუთაისი 29 კუბლაშვილი გიორგი 80
ქუთაისი 31 კამლაძე საბა მახარე 106
ქუთაისი 31 გიორგაძე თინათინი 80
ქუთაისი 36 სტაჯაძე ლიზი 98
ქუთაისი 41 ცხადაძე თეკლა 120
ქუთაისი 41 გურეშიძე მათე 113
ქუთაისი 41 დვალიშვილი აკაკი 113
ქუთაისი 41 გვენეტაძე გიორგი 106
ქუთაისი 41 ქებულაძე ლიზიკო 106
ქუთაისი 41 ქოშიაშვილი ალექსანდრე 105
ქუთაისი 41 ქობულოვი ნიკა 101
ქუთაისი 41 გაბრიაძე ნიკოლოზი 101
ქუთაისი 41 მანჯგალაძე გეგე 96
ქუთაისი 41 კოპალიანი სოსო 91
ქუთაისი 41 ლომთაძე თაბა 88
ქუთაისი 41 კორძაია ნია 76
ქუთაისი 41 ჯინჭარაძე ბარბარე 74
ქუთაისი მახაშის საჯარო სკოლა ცხვედიანი ეთერი 85
ქუთაისი პროგრესი გოგიტიძე ანა 103
ყვარელი 2 კონჭოშვილი გიორგი 106
ყვარელი ყვარლის გიმნაზია ქსოვრელი ელენე 82
წნორი 1 სიფრაშვილი ეკა 106
წნორი 1 ჯალიაშვილი ნათია 106
წნორი 1 ზედელაშვილი გიორგი 106
წნორი 1 ცაბუტაშვილი გიორგი 98
წნორი 1 ჯიყაშვილი იოსები 68
წნორი  ტიბაანის საჯარო სკოლა გოგილაშვილი ნიკა 76
წნორი  ტიბაანის საჯარო სკოლა მაისურაძე ნიკოლოზი 63
წნორი  ტიბაანის საჯარო სკოლა ცენტერაძე სალომე 61
წნორი პროგრესი ,,010'' ჯავახიშვილი სალომე 96
წნორი პროგრესი ,,010'' ყატაშვილი თეონა 96
წნორი პროგრესი ,,010'' ბაკაშვილი ლიზი 96
წნორი პროგრესი ,,010'' მთავრიშვილი ბაჩო 94
წნორი პროგრესი ,,010'' ბაინდურაშვილი გიორგი 91
წნორი სამრეკლოს საჯარო სკოლა ცაკაშვილი გიორგი 91
ხაშური სურამის 2 საჯარო სკოლა კურტანიძე ანასტასია 83
ხაშური სურამის 3 საჯარო სკოლა ცხადაძე ბარბარე 105
ხაშური სურამის 3 საჯარო სკოლა შიხიაშვილი დაჩი 85
ხაშური ტეზერის საჯარო სკოლა ალექსანიანი ლექსო 78
ხობი 2 ქირია სალომე 91