ყურადღება!!!
ფინალი ჩატარდება
21 მაისს  16 საათზე
მე-6 კლასის მოსწალეთათვის ფინალში გამსვლელი ქულა არის 21
მე-6 კლასი ფინალისტები
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ადიგენი დიდი სმადის საჯარო სკოლა მაჭარაშვილი საბა 105
ადიგენი უდეს 2 საჯარო სკოლა თუმანიშვილი დიანა 83
ახალციხე 1 მათოშვილი აჩიკო 91
ახალციხე 5 მერაბიშვილი თორნიკე 69
ახალციხე აწყურის საჯარო სკოლა არუთიუნოვი ვიტალი 50
ახალციხე აწყურის საჯარო სკოლა ბალახაძე ოთარი 47
ახალციხე ახალქალაქის 3 საჯარო სკოლა თეთვაძე მარიამი 112
ახალციხე ახალქალაქის 3 საჯარო სკოლა იაკობაძე ანა 98
ახალციხე ახალქალაქის 3 საჯარო სკოლა მიქელაძე რეზო 89
ახალციხე ახალქალაქის 3 საჯარო სკოლა ზედგინიძე ნიკა 80
ახალციხე ახალქალაქის 3 საჯარო სკოლა მაცუკატოვი არსენი 43
ახალციხე მუსხის საჯარო სკოლა ოქრომელიძე ია 63
ახმეტა 2 არაბული ხატია 94
ახმეტა მატნის 1 საჯარო სკოლა ნონიაშვილი ცოტნე 59
ბათუმი 1 როინიძე თედო 106
ბათუმი 2 ვარშალომიძე თორნიკე 113
ბათუმი 2 ბერია თორნიკე 106
ბათუმი 2 ბოჟაძე ლუკა 63
ბათუმი 6 მამულაძე ლუკა 77
ბათუმი 8 მიქელაძე მათე 49
ბათუმი 14 ქამადაძე ნატა 51
ბათუმი 16 დუმბაძე მარიამი 37
ბათუმი 25 არძენაძე საბა 67
ბათუმი 25 ბოლქვაძე დიანა 44
ბათუმი 25 პაქსაძე გიორგი 44
ბათუმი 25 ჯაიანი მარიამი 41
ბათუმი 25 მახარაძე მეგი 31
ბათუმი 27 დუმბაძე ნიკა 42
ბათუმი 30 მალაყმაძე მარიამი 46
ბათუმი 30 მახარაძე ჯონი 46
ბათუმი UG ქუთელია ემილი 76
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა მამულაძე გიორგი 47
ბათუმი ახოს საჯარო სკოლა ბოლქვაძე მიხეილი 63
ბათუმი დანდალოს საჯარო სკოლა მამუჭაძე მაია 59
ბათუმი დანისპარაულის საჯარო სკოლა შამანაძე როსტომი 90
ბათუმი დანისპარაულის საჯარო სკოლა მიქელაძე სოფო 90
ბათუმი დანისპარაულის საჯარო სკოლა პაპიძე ანუკი 90
ბათუმი ზედა ბზუბზუს საჯარო სკოლა ღოღობერიძე მარიამი 52
ბათუმი ზედა ბზუბზუს საჯარო სკოლა შოთაძე თამრიკო 36
ბათუმი ზედა ბზუბზუს საჯარო სკოლა მალყმაძე ლანა 35
ბათუმი მასტერკლასი ცეცხლაძე ზვიადი 85
ბათუმი მასტერკლასი ჟორჟოლიანი ლუკა 76
ბათუმი მაწყვალთის საჯარო სკოლა მაკარაძე ლაურა 52
ბათუმი მაწყვალთის საჯარო სკოლა ცეცხლაძე მათე 40
ბათუმი მერისის საჯარო სკოლა თურმანიძე ბექა 50
ბათუმი მერისის საჯარო სკოლა დევაძე ლაშა 35
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. სკოლა-გიმნაზია შერვაშიძე თორნიკე 78
ბორჯომი 1 ქურდაძე გიორგი 106
ბორჯომი 1 დიასამიძე საბა 89
ბორჯომი 3 სალარიძე ალექსანდრე 54
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა მიქაბერიძე ლუკა 51
გალი   ადამია ზაზა 84
გალი   მირცხულავა საბა 76
გალი   ბულისკერია ვიქტორია 73
გალი   კვარაცხელია ანა 73
გალი   სოსელია მურმანი 66
გალი   სიჭინავა ლუკა 66
გალი   შენგელია საბა 64
გალი   შამათავა ნიკოლოზი 61
გალი   ხუბულავა ნიკა 61
გალი   ანჩაბაძე მეგი 61
გალი   ანჩაბაძე მეგიმარიამი 58
გალი   ოყუჯავა გვანცა 56
გალი   მარხულია ნინო 52
გალი   აგუმავა ნიკა 51
გალი   დგებუაძე ლაშა 49
გალი   პერტაია ლიკა 35
გორი 1 მანძულაშვილი გიორგი 107
გორი დიცის საჯარო სკოლა მარკოზაშვილი ნიკოლოზი 87
გორი კარალეტის 1 საჯარო სკოლა ჩუხრუკიძე ტატო 90
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზი დადიანიძე სალომე 72
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზი ინაური იოსები 53
გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი შავარდენიძე მარიამი 59
გურჯაანი 4 თარხნიშვილი საბა 98
გურჯაანი ბაკურციხის საჯარო სკოლა ქრისტესიაშვილი ნინო 59
გურჯაანი ვაზისუბნის საჯარო სკოლა მათიაშვილი ამირანი 90
გურჯაანი ვეჯინის საჯარო სკოლა ქოჩეჩაშვილი ლუკა 62
გურჯაანი ვეჯინის საჯარო სკოლა მამაცაშვილი ოთარი 49
გურჯაანი ჭანდრის საჯარო სკოლა რაქვიაშვილი მარიამი 68
ვანი მართლმადიდებლური გიმნაზია სვანაძე ნინო 98
ვანი მართლმადიდებლური გიმნაზია ქიმუცაძე ქეთი 73
ზუგდიდი 3 იზორია ალექსი 91
ზუგდიდი 7 კეზუა ლუკა 113
ზუგდიდი აფხაზეთის 2 საჯარო სკოლა ყოლბაია მერაბი 51
ზუგდიდი წმ. გიორგის სახ. სკოლა გურგულია მარიამი 52
თბილისი 5 ჭელიშვილი საბა 80
თბილისი 11 ტეტელაშვილი დემეტრე 90
თბილისი 11 რაზმაძე ნია 79
თბილისი 18 აბუაშვილი ნიკოლოზი 80
თბილისი 18 კოპალიანი ლიზა 78
თბილისი 22 რაქვიაშვილი ქრისტინე 105
თბილისი 23 გვრიტიშვილი ლუკა 95
თბილისი 23 ბეიტრიშვილი თემური 70
თბილისი 23 მაჭავარიანი იოანე 57
თბილისი 23 უფლისაშვილი ნენსი 52
თბილისი 24 ჩინჩალაძე ანა 98
თბილისი 24 ჯელია ნიკოლოზი 92
თბილისი 24 აღლაძე გიორგი 67
თბილისი 24 დათიშვილი თათია 54
თბილისი 24 ჭიღლაძე  გვანცა 51
თბილისი 24 ხერგიანი მარიამი 46
თბილისი 31 გაბუნია მარიამი 59
თბილისი 32 ტყეშელაშვილი თემო 95
თბილისი 32 დიასამიძე ბექა 73
თბილისი 32 გზირიშვილი ანა 71
თბილისი 32 თოლორდავა მათე 62
თბილისი 32 ტყეშელაშვილი თეონა 59
თბილისი 39 სულეიმანაშვილი ნიკოლოზი 113
თბილისი 47 ყავლაშვილი დაჩი 97
თბილისი 47 სანამაშვილი გიორგი 72
თბილისი 48 კახიძე თეონა 99
თბილისი 50 პერანიძე ნინო 55
თბილისი 51 ნატრიაშვილი ლუკა 113
თბილისი 51 აგლაძე ფრიდონი 78
თბილისი 51 ქუთათელაძე ნინი 76
თბილისი 51 კასრაძე კესო 64
თბილისი 52 მეტრეველი აჩიკო 103
თბილისი 52 სიხარულიძე გიორგი 81
თბილისი 55 ბოკუჩავა თამუნა 112
თბილისი 55 მარგალიტაძე გურამი 91
თბილისი 55 ქარჩაიძე გიორგი 91
თბილისი 55 მახათაძე ოთო 88
თბილისი 55 დარბაისელი ირაკლი 86
თბილისი 55 კიკნაველიძე დავითი 80
თბილისი 55 კუბლაშვილი მათე 71
თბილისი 55 იმერლიშვილი ნიკა 71
თბილისი 55 კულუმბეგაშვილი ლევანი 69
თბილისი 55 ფარულავა ალექსანდრე 68
თბილისი 55 ქართველიშვილი ანა 66
თბილისი 55 ციცქიშვილი ლაზარე 64
თბილისი 55 კულუმბეგაშვილი მარიამი 51
თბილისი 60 ნადირაშვილი მარიამი 83
თბილისი 62 ტაბატაძე ალეკო 98
თბილისი 63 ძნელაძე თამარი 65
თბილისი 64 გუჩუა მილენა 71
თბილისი 67 ხარძიანი ნინო 79
თბილისი 67 ობოლაძე ნინო 72
თბილისი 71 ხელაშვილი ალექსანდრე 113
თბილისი 72 გვიჩიანი ლუკა 93
თბილისი 74 თვალაბეიშვილი ნიკა 61
თბილისი 81 შევჩენკო ნიკოლოზი 78
თბილისი 81 კახნიაშვილი დათო 78
თბილისი 81 გოგოშვილი გიორგი 71
თბილისი 81 კანკია თორნიკე 70
თბილისი 81 ჯაბიშვილი დემეტრე 69
თბილისი 81 ალახვერდიევი აიხანი 54
თბილისი 83 ჩაჩავა გივი 69
თბილისი 89 მელიაშვილი დეა 71
თბილისი 94 შონია დავითი 88
თბილისი 94 კაველიძე ვასილი 66
თბილისი 94 იუნუსოვი ამინ 58
თბილისი 94 კობერიძე ლექსო 33
თბილისი 96 ბუჩნევა დარია 120
თბილისი 99 სიხარულიძე ლევანი 66
თბილისი 106 დადიანი მიხეილი 113
თბილისი 106 ცუცქირიძე გიორგი 74
თბილისი 114 მელაძე ლუკა 113
თბილისი 114 აფციაური ლუკა 95
თბილისი 115 პაპულაშვილი დავითი 54
თბილისი 116 კუტივაძე თამარი 88
თბილისი 120 ზაქარაშვილი გიორგი 90
თბილისი 133 იდნოევი რაუფი 120
თბილისი 133 ესართია მარიამი 91
თბილისი 137 კვაშილავა ნიკოლოზი 106
თბილისი 138 ცუცქირიძე თამაზი 73
თბილისი 140 მაჭარაშვილი გიორგი 85
თბილისი 145 აბულაძე ანა 90
თბილისი 146 სიჭინავა ლუკა 97
თბილისი 147 მთვარელიძე ალექსანდრე 88
თბილისი 147 ალადაშვილი სალომე 84
თბილისი 147 ბახტაძე ნიკა 79
თბილისი 147 გვიანიშვილი არჩილი 73
თბილისი 147 პაიჭაშვილი საბა 66
თბილისი 151 კიკორია თორნიკე 113
თბილისი 151 ბუხსიანიძე ანასტასია 112
თბილისი 151 ანტონაშვილი დათო 107
თბილისი 151 მეტრეველი ანდრია 105
თბილისი 151 თურმანიძე სანდრო 105
თბილისი 151 მამფორია მარიამი 97
თბილისი 151 მანჯავიძე ანდრია 91
თბილისი 151 შალამბერიძე გიორგი 84
თბილისი 151 კორტი ვახტანგი 72
თბილისი 153 აბუაშვილი სოფიო 106
თბილისი 153 ოსიძე ანი 79
თბილისი 153 გიორგობიანი გიორგი 66
თბილისი 153 გირგვლიანი ნიკა 66
თბილისი 157 შაიშმელაშვილი ეთერი 59
თბილისი 158 ნოდია ანი 85
თბილისი 161 თედიაშვილი ნინო 105
თბილისი 161 ძურძუკი ვახო 98
თბილისი 161 გოცირიძე ანასტასია 97
თბილისი 161 ახალკაცი ელენე 90
თბილისი 161 ბენდუქიძე ანა 84
თბილისი 162 სტეფლიანი საბა 81
თბილისი 163 გორდელაძე ნიკოლოზი 33
თბილისი 166 ჯანაშია გურამი 92
თბილისი 167 კვარაცხელია ალექსანდრე 91
თბილისი 169 თეთრაშვილი ვასიკო 91
თბილისი 173 ღონღაძე ქეთი 105
თბილისი 173 ღონღაძე ლუკა 105
თბილისი 173 აბრამიშვილი ნინო 90
თბილისი 175 ანსიანი საბა 113
თბილისი 175 ცაციაშვილი გიორგი 76
თბილისი 177 ოგანესიანი ანა 44
თბილისი 179 ლეკიშვილი ნათია 105
თბილისი 180 მოსიაშვილი ლუკა 113
თბილისი 180 გარშაულიშვილი აკაკი 106
თბილისი 180 ჭუჭულაშვილი ნინო 59
თბილისი 180 კობერიძე დანიელი 56
თბილისი 182 ცინცაძე ანდრია 92
თბილისი 191 ბეჭვაია თამარი 115
თბილისი 192 ცინცაძე ლიზი 113
თბილისი 195 არხოზაშვილი ელენე 97
თბილისი I ექსპერიმენტული მახარაძე ანა 91
თბილისი I ექსპერიმენტული ცნობილაძე გიორგი 90
თბილისი I ექსპერიმენტული მუშკუდიანი მარიამი 75
თბილისი I ექსპერიმენტული მულაძე ლუკა 71
თბილისი I ექსპერიმენტული თორია საბა 68
თბილისი I ექსპერიმენტული გობეჯიშვილი სოფო 51
თბილისი I ექსპერიმენტული ნიკოლაიშვილი ნუცა 50
თბილისი I ექსპერიმენტული შენგელია ბაჩანა 39
თბილისი NK ნოზაძე ლალი 98
თბილისი UG ჟამუტაშვილი ლუკა 76
თბილისი აია-GESS გეგეჭკორი ლუკა 86
თბილისი აია-GESS ბოლქვაძე თიკა 44
თბილისი ალბიონი სუხაშვილი გიგი 71
თბილისი ახალი სკოლა ჟღენტი ირაკლი 106
თბილისი ახალი სკოლა ქადეიშვილი თორნიკე 104
თბილისი ახალი სკოლა არღვლიანი ანდრია 67
თბილისი ახალი სკოლა ჯახაია ნიკა 64
თბილისი ახალი ქართული გიმნაზია დავლაშერიძე ილია 104
თბილისი ბაქსვუდი თარგამაძე ნინი 74
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია ბაკურაძე ლუკა 78
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დულუზაური ნიკოლოზი 101
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" აბრამიშვილი თამარი 92
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სამხარაძე საბა 89
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ფხალაძე სანდრო 86
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ასლანიშვილი ბექა 83
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბაირამაშვილი კოკა 78
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" შველიძე სანდრო 78
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ქებურია ბექა 74
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სამბელაშვილი საბა 72
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ხუნაშვილი ოთარი 69
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ტარტარაშვილი შოთა 57
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კუხიანიძე საბა 54
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ხორავა ალექსანდრე 51
თბილისი დემირელის სახ. კლეჯი ინაური მარიამი 105
თბილისი დემირელის სახ. კლეჯი შენგელაია ნინო 104
თბილისი დემირელის სახ. კლეჯი გრებენიუკ რომანი 100
თბილისი დემირელის სახ. კლეჯი ხაჩიაშვილი ნიკალა 96
თბილისი დემირელის სახ. კლეჯი არევაძე ქეთი 80
თბილისი დემირელის სახ. კლეჯი ფორჩხიძე ნიკა 52
თბილისი ევროპული სკოლა ზეიკიძე დაჩი 62
თბილისი ი. გოგებაშვილის სახ. სასწავლებელი ხოჯავა ანიტა 85
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ლომიძე სანდრო 113
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ბაკურაძე ნიკოლოზი 62
თბილისი კლასიკური გიმნაზია სამხარაძე ნინი 61
თბილისი კლასიკური გიმნაზია მარგიანი ლუკა 56
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ვაჩნაძე ირაკლი 47
თბილისი ლამპარი ტუხაშვილი დეა 37
თბილისი ლაშარი დავლაშერიძე ლუკა 105
თბილისი მერმისი დარციმელია ალექსანდრე 120
თბილისი მერმისი ბეჟანიშვილი სანდრო 87
თბილისი მერმისი ღლონტი სალომე 71
თბილისი მეფე თამარის სახ. სკოლა - პანსიონი გამსახურდია ეკატერინე 106
თბილისი მეფე თამარის სახ. სკოლა - პანსიონი კესარელი ბიძინა 87
თბილისი მოძღვარი მამიკონიანი ინნა 89
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ბარავკოვი ალექსანდრე 64
თბილისი მწიგნობარი ხვისტანი საბა 113
თბილისი ნინო მუმლაძე ლუკა 54
თბილისი ოლიმპი მამულაშვილი თორნიკე 105
თბილისი პოლიგლოტი მჟავანაძე სალომე 66
თბილისი პრომეთე ძიძავა ლუკა 113
თბილისი პრომეთე მეტრეველი ილია 105
თბილისი პრომეთე ნოსელიძე ვალერი 51
თბილისი სხივი დალალიშვილი გიორგი 113
თბილისი სხივი ტოგოევი დავითი 113
თბილისი სხივი გეგეშიძე დემეტრე 98
თბილისი ფესვები ქურცაძე ხატია 77
თბილისი ფესვები ქურცაძე კესო 68
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ბოხაშვილი ვახო 113
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ჯავახიშვილი ნინი 109
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ჯავახიშვილი ქეთი 106
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ქორქაძე სანდრო 90
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ებრალიძე ლიზი 88
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა გობეჩია ნიკოლოზი 81
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ბოსტოღანაშვილი ილია 78
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა დალაქიშვილი ლიზი 69
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ბათავანი დანიელი 64
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა აგლაძე გვანცა 113
თბილისი ქართული სასწავლებელი კაპატაძე სანდრო 113
თბილისი ქართული სასწავლებელი ღვინიაშვილი ელენე 105
თბილისი ქართული სასწავლებელი მესხიძე სანდრო 73
თბილისი ქართული სასწავლებელი ოზელი მარიამი 68
თბილისი ქართული სასწავლებელი მჟავანაძე სანდრო 63
თბილისი ქორალი გაგნიძე ბიძინა 91
თბილისი ქორალი შენგელია ალექსი 75
თბილისი ქორალი ქათამაძე გიორგი 59
თბილისი ქორალი შამათავა ნიკო 21
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა სანაია მარიამი 113
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გაბუნია კვირიკე 84
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა უჯერაშვილი მიხეილი 79
თბილისი ჰამილტონი გვენცაძე ნიკოლოზი 65
თბილისი ჰამილტონი კიკალიშვილი დავითი 59
თბილისი ჰამილტონი დავითაია მარიამი 37
თელავი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ძამუკაშვილი აჩიკო 59
თერჯოლა 2 სახელაშვილი ბექა 68
თერჯოლა 2 მორალიშვილი დავითი 34
თერჯოლა 2 არჩვაძე საბა 34
თერჯოლა ალისუბნისთემის 2 საჯარო სკოლა გვენეტაძე ნიკოლოზი 88
თერჯოლა გოგნის საჯარო სკოლა ისაკაძე ბაგრატი 44
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა ბრეგაძე ირმა 97
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა გოგოლაშვილი ლიკა 85
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა თორთლაძე გურამი 60
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა ქასრაშვილი შოთა 60
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა კლდიაშვილი მანანა 56
თერჯოლა ქვ.  სიმონეთის საჯარო სკოლა ნიკოლაძე ნუნუ 81
თერჯოლა ქვ.  სიმონეთის საჯარო სკოლა გვენეტაძე თათია 25
თერჯოლა ღვანიკეთის საჯარო სკოლა ქურცაძე გიორგი 69
თერჯოლა ღვანიკეთის საჯარო სკოლა კოვზირიძე ლევანი 37
თერჯოლა ჩხარის 1 საჯარო სკლა ფართლაძე ანა 108
თერჯოლა ჩხარის 1 საჯარო სკლა აბულაძე მარიამი 96
თერჯოლა ჩხარის 2 საჯარო სკლა არაბიძე სერგი 68
თერჯოლა ჩხარის 2 საჯარო სკლა აბულაძე ვერა 66
თერჯოლა ძევრის საჯარო სკოლა ფანჩულიძე თემური 76
თერჯოლა ძევრის საჯარო სკოლა ფორჩხიძე საბა 46
ლაგოდეხი არეშფერანის საჯარო სკოლა შაინიძე ასლანი 63
ლაგოდეხი არეშფერანის საჯარო სკოლა გიგოლაევი მახარე 53
ლაგოდეხი არეშფერანის საჯარო სკოლა ცეცხლაძე სალომე 51
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა გოგოლიძე ნინო 76
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა მიხელიძე დავითი 68
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა ჩაბრაძე გიორგი 67
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა ნოზაძე მედეა 45
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა მაჭარაშვილი ნიკოლოზი 44
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა კაპანაძე მურმანი 44
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა ბიბილაშვილი შმაგი 40
ლაგოდეხი გვიმრიანის საჯარო სკოლა ფხალაძე ეთერი 55
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა გაჩეჩილაძე ზურა 65
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ფაფიაშვილი ანა 61
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ჩაჩანიძე ნათია 56
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ნაცვლიშვილი ლუკა 54
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ალავერდაშვილი ქეთევანი 52
ლაგოდეხი თამარიანის საჯარო სკოლა თამაზაშვილი გოჩა 37
ლაგოდეხი მსხალგორის საჯარო სკოლა შუბითიძე ანზორი 71
ლანჩხუთი 1 ურუშაძე ანა 80
ლანჩხუთი 1 დარჩია ანა 75
ლანჩხუთი 1 კალანდაძე თამთა 70
ლანჩხუთი სასულიერო გიმნაზია ფირცხალაიშვილი გიორგი 96
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა პატარაია გიორგი 83
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა ჩხარტიშვილი ანრი 67
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა ფუტკარაძე ნინი 60
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა ბოლქვაძე დათო 57
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა შავაძე ლინდა 55
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა ჯაბნიძე ნატო 52
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა ვაშაყმაძე რამინი 23
რუსთავი 4 ბაგრატაშვილი ილია 83
რუსთავი 4 დოჭურიშვილი ლაშა 61
რუსთავი 7 ბერულავა კლიმენტი 113
რუსთავი 10 მაისურაძე ნინო 78
რუსთავი 13 დუგლაძე დავითი 105
რუსთავი 16 იჩქიტიძე ზაზა 82
რუსთავი 17 მერაბიშვილი მარიამი 91
რუსთავი 21 ბიგანაშვილი თაზო 79
რუსთავი 22 კალაიჯაშვილი ოთარი 93
რუსთავი თელეთის საჯარო სკოლა კიკოლაშვილი ქეთი 89
რუსთავი საიმერლოს საჯარო სკოლა ასანიძე ანა 78
საჩხერე 1 ქურციკიძე ნინო 95
საჩხერე 1 ბარბაქაძე ნინო 95
საჩხერე იტავაზის საჯარო სკოლა გოგობერიშვილი მარიამი 95
საჩხერე მორძგვეთის საჯარო სკოლა ნიშნიანიძე შორენა 81
საჩხერე საირხის სასულიერო სკოლა დვალი თამარი 41
საჩხერე საირხის სასულიერო სკოლა ენუქიძე დავითი 40
საჩხერე ჭორვილის საჯარო სკოლა დემეტრაშვილი ზურაბი 82
საჩხერე ჭორვილის საჯარო სკოლა ივანაშვილი გიორგი 80
სენაკი 2 ტყებუჩავა გიორგი 88
სენაკი 2 ჭყონია ლუკა 69
სენაკი აპოდიქსი ბარკალაია სალომე 30
სენაკი ნოჯიხევის საჯარო სკოლა ჯორჯიკია ლევანი 47
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა-გიმნაზია წულეისკირი ზურაბი 98
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა-გიმნაზია ვეკუა ლუკა 87
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა-გიმნაზია ლაბახუა სალომე 78
სიღნაღი სიღნაღის საჯარო სკოლა დალაქიშვილი იაკობი 67
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა კაღაშვილი ნათია 98
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა კოჭლამაზაშვილი თეონა 98
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა ლეკიაშვილი მარიამი 74
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა ლეკიაშვილი ლევანი 73
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა ოთარაშვილი ნინო 66
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა გოჩიტაშვილი ლელა 58
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა ოთარაშვილი ოთარი 57
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა მათეშვილი ნიკოლოზი 56
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა ქოქიაშვილი ირაკლი 56
სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა ლაზარიაშვილი ნინო 50
ფოთი 5 აბშილავა მათე 71
ქუთაისი 1 კუპრეიშვილი ქეთევანი 108
ქუთაისი 1 ხაჩიძე დავითი 60
ქუთაისი 3 კიკვაძე ელენე 98
ქუთაისი 3 მიქაუტაძე თენგიზი 63
ქუთაისი 7 კიკვაძე გუჯი 73
ქუთაისი 9 ჩოგოვაძე თამარი 44
ქუთაისი 9 ჩიტაძე ეთო 44
ქუთაისი 12 ტოფაძე ნინო 75
ქუთაისი 19 კუპრაშვილი სანდრო 95
ქუთაისი 21 კანდელაკი ნინო 96
ქუთაისი 21 ხუციძე საბა 55
ქუთაისი 30 კაპანაძე გვანცა 81
ქუთაისი 31 კამლაძე დავითი 105
ქუთაისი 31 ფხაკაძე ნაომი 76
ქუთაისი 41 გიორბელიძე მათე 120
ქუთაისი 41 ლიკლიკაძე ლუკა 113
ქუთაისი 41 შონია მარიამი 113
ქუთაისი 41 ფანცხავა ბარბარე 113
ქუთაისი 41 ჯვარშეიშვილი ნინო 113
ქუთაისი 41 ფონაძე გიორგი 113
ქუთაისი 41 ხურციძე გიორგი 113
ქუთაისი 41 ჩაფიძე თეკლა 112
ქუთაისი 41 შონია თამარი 112
ქუთაისი 41 ბენიძე ბორისი 106
ქუთაისი 41 ხელაძე შოთა 105
ქუთაისი 41 გელაშვილი მარიამი 105
ქუთაისი 41 ჭაბუკიანი თამარი 105
ქუთაისი 41 კუჭავა ლიზი 105
ქუთაისი 41 კვიცარიძე რომა 100
ქუთაისი 41 კვატაშიძე ანი 98
ქუთაისი 41 არველაძე ერეკლე 98
ქუთაისი 41 მესხორაძე ხატია 97
ქუთაისი 41 სარალიძე საბა 91
ქუთაისი 41 კირთაძე გაბი 90
ქუთაისი 41 გაბიძაშვილი ციცინო 89
ქუთაისი 41 ივანეიშვილი არჩილი 89
ქუთაისი 41 კობახიძე ნატა 86
ქუთაისი 41 ჯანგიძე ნინი 84
ქუთაისი 41 სიჭინავა გიგი 84
ქუთაისი 41 ბალანჩივაძე გიორგი 83
ქუთაისი 41 პაიკიძე სანდრო 83
ქუთაისი 41 ლოსაბერიძე საბა 82
ქუთაისი 41 უგრეხელიძე ლიზი 79
ქუთაისი 41 მოწონელიძე გიორგი 74
ქუთაისი 41 ჩუბინიძე ლიზი 68
ქუთაისი მახაშის საჯარო სკოლა გოლეთიანი ირაკლი 51
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ჩხაიძე გვანცა 113
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი მშვენიერაძე იური 61
ქუთაისი პროგრესი დეკანოზიშვილი ლიზი 71
ქუთაისი პროგრესი შალიკიანი ანა 69
ყვარელი 2 სეფაშვილი დავითი 63
ყვარელი საბუეს საჯარო სკოლა ზაალიშვილი ლევანი 63
წნორი 1 ჯავაშვილი ნიკუშა 98
წნორი 1 ჩახნაშვილი ანრი 98
წნორი 1 გიუაშვილი ბაჩო 96
წნორი 1 სანდომისაშვილი ინა 88
წნორი 1 მჭედლიშვილი ირინკა 88
წნორი 1 კუსრაშვილი ოთარი 83
წნორი 1 სიფრაშვილი ლუკა 76
წნორი 1 ბეჟანიშვილი ალეკო 72
წნორი 1 ლურსმანაშვილი ნათია 49
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა გურაშვილი კესო 97
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა გურაშვილი მარიამი 90
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა ბიძინაშვილი ანი 90
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა ბიძინაშვილი დათო 90
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა მაისურაძე მარიამი 59
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა მამალაძე მარიამი 57
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა მამალაძე ლუკა 57
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა მამაიშვილი ნინო 54
წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა დათიბაშვილი ანი 54
წნორი ძველი ანაგის საჯარო სკოლა ღვედაშვილი ლიზი 66
წნორი ჯუგაანის საჯარო სკოლა ელაშვილი მარიამი 68
ხაშური 1 ლომიძე ლევანი 59
ხაშური 9 გოგოლაძე მარიშა 81
ხაშური სურამის 2 საჯარო სკოლა ხაჩიძე ნინი 106
ხობი 2 ნარსია ლუკა 120