2 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
მე-2 ტური
ადგილი
თბილისი 171 მიქაძე ნინო 120 120 1
თბილისი 55 მხეიძე ბარბარე 120 113 2
ქუთაისი 30 ლუკავა მარიამი 120 113 2
თბილისი 99 ერგეშიძე ნიკოლოზი 120 112 3
თბილისი 161 ტაბატაძე დათი 120 112 3
თბილისი 161 ჩივჩიური ლელა 120 112 3
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გვილავა ირაკლი 120 112 3
ქუთაისი 21 ბაბუნაშვილი ელენე 120 112 3
თბილისი 11 ტყაბლაძე ლევანი 120 107 4
თბილისი 147 გოგოლაძე ნიკოლოზი 120 105 5
თბილისი აია-GESS ქოჩიაშვილი დავითი 120 105 5
თბილისი 4 წაველიძე ოთარი 120 103 6
თბილისი 115 სიმონიშვილი ნინო 120 103 6
თბილისი 173 კოპალეიშვილი დავითი 120 103 6
ქუთაისი 41 ლილუაშვილი ამირანი 120 103 6
 
3 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
მე-2 ტური
ადგილი
გორი 3 პეტუაშვილი გიორგი 120 120 1
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კასრაძე ნიკოლოზი 120 120 1
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ადეიშვილი მარიამი 120 120 1
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ფაჩუაშვილი საბა 120 120 1
თბილისი პრომეთე მელიქიშვილი ნიკა 120 113 2
თბილისი 161 თუშურაშვილი მარიამი 120 112 3
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გავაშელიშვილი თეკლა 120 112 3
თბილისი მწიგნობარი ხვისტანი ნიცა 120 112 3
ქუთაისი პროგრესი კიკაბიძე ელისაბედი 120 112 3
თბილისი 186 პატარაია ირაკლი 120 110 4
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნაჭყებია სოფი 120 110 4
რუსთავი 4 მამნიაშვილი ნიკოლოზი 120 110 4
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სამბელაშვილი სალომე 120 108 5
თბილისი 151 ლორია სოფო 120 107 6
ქუთაისი 41 ჟორჟოლიანი ალექსი 120 107 6
 
4 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
მე-2 ტური
ადგილი
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა კირვალიძე გელა 120 120 1
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ.სკოლა ბაქანიძე ელენე 120 120 1
თბილისი 173 ერემაშვილი ლია 120 112 2
თბილისი 192 ხაჩიძე გიორგი 120 108 3
თბილისი 52 მაღულარია დავითი 120 106 4
თბილისი 52 ბალანჩივაძე გიორგი 120 106 4
თბილისი არქიმედე ჯაბუა გვანცა 120 106 4
რუსთავი 24 საბაშვილი ანა 120 105 5
თბილისი 177 მოდებაძე ლაშა 120 98 6
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ტრაპაიძე ტატო 120 98 6
თბილისი 11 შიუკაშვილი სანდრო 120 91 7
თბილისი 52 ქირია საბა 120 81 8
რუსთავი 24 სამუნაშვილი გიორგი 115 120 9
თბილისი 161 ქარჩავა ოთო 115 106 10
თბილისი 179 ყრუაშვილი ნიკოლოზი 115 106 10
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' თაბუაშვილი ელენე 115 106 10
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ.სკოლა გაბუნია გიორგი 115 106 10
 
5 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
მე-2 ტური
ადგილი
თბილისი 180 გოჩაშვილი აკაკი 120 113 1
თბილისი UG აბრამიშვილი ლუკა 120 113 1
თბილისი ჰამილტონი ნანობაშვილი ნინი 120 105 2
თბილისი 71 ბახტაძე ანანო 115 113 3
ყვარელი 2 კონჭოშვილი გიორგი 115 106 4
თბილისი 161 ყაველაშვილი ლუკა 113 120 5
ბათუმი 1 დუმბაძე საბა 113 106 6
თბილისი დემირელის სახ. კერძო კოლეჯი ბოკუჩავა დაჩი 113 105 7
თბილისი 69 რეხვიაშვილი ანზორი 112 94 8
გორი 3 ჩიტიშვილი თეკლა 110 113 9
თბილისი NK დავითაშვილი კონსტანტინე 110 113 9
თბილისი ოლიმპი ბეჟანიშვილი ლიზი 110 113 9
თბილისი 124 მალვენიშვილი ირაკლი 108 120 10
ბორჯომი 4 გოგოლაძე სოფიო 108 113 11
სენაკი სკოლა-ლიცეუმი ხარებავა ლუკა 108 113 11
 
6 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
მე-2 ტური
ადგილი
თბილისი 96 ბუჩნევა დარია 120 120 1
ქუთაისი 41 გიორბელიძე მათე 120 120 1
ქუთაისი 41 ფონაძე გიორგი 120 113 2
ქუთაისი 41 ჩაფიძე თეკლა 120 112 3
ხობი 2 ნარსია ლუკა 113 120 4
ბათუმი 2 ვარშალომიძე თორნიკე 113 113 5
თბილისი 151 კიკორია თორნიკე 113 113 5
თბილისი 180 მოსიაშვილი ლუკა 113 113 5
თბილისი პრომეთე ძიძავა ლუკა 113 113 5
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა სანაია მარიამი 113 113 5
ქუთაისი 41 შონია მარიამი 113 113 5
თბილისი 55 ბოკუჩავა თამუნა 113 112 6
ბათუმი 2 ბერია თორნიკე 113 106 7
თბილისი 153 აბუაშვილი სოფიო 113 106 7
თბილისი 22 რაქვიაშვილი ქრისტინე 113 105 8