2 კლასი           
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
თბილისი 55 ბარბარე მხეიძე 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი 165 გიორგი გუმბერიძე 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი 115 სალომე ძიძიგური 198 III ადგილი (დიპლომი)
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა ნათია ვარდოშვილი 198 III ადგილი (დიპლომი)
თბილისი  წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ირაკლი გვილავა 197 IV ადგილი (დიპლომი)
ქუთაისი 23 ელენე ნებიერიძე 197 IV ადგილი (დიპლომი)
თბილისი 153 რობიზონ მაისურაძე 195 V ადგილი (დიპლომი)
ოქროს სიგელის მფლობელი
თბილისი 124 ბარბარე ბუბაშვილი 193
თბილისი აია-GESS გიორგი ჩილინგარაშვილი 193
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ანა ურიდია 193
საჩხერე საირხის სასულიერო სკოლა ნატალი გელბახიანი 192
ქუთაისი 41 ზურა-გიორგი ბუცხრიკიძე 192
ახმეტა 2 გარი ქინქლა ძე 190
ბათუმი 6 ალი დავლაძე 190
თბილისი 62 ნია ქაფიანიძე 190
თბილისი 64 გიორგი სურმავა 190
თბილისი 71 მიხეილ უთალიშვილი 190
თბილისი 89 ნინო ქათამაძე 190
თბილისი 99 ნიკოლოზ ერგეშიძე 190
თბილისი 161 ლელა ჩივჩიური 190
თბილისი 173 ნიკოლოზ ხიხაძე 190
თბილისი მწვანე სკოლა ლუკა შამუგია 190
თბილისი პრომეთე გიორგი კვაშილავა 190
ქუთაისი 41 ელენე მარგველაშვილი 190
ქუთაისი პროგრესი ლუკა კოვზაძე 190
თბილისი 173 დავით ჩიტიშვილი 188
ბათუმი გორდა აკაკი სალუქვაძე 187
თბილისი 55 ბარბარე ტრიპოლსკი 187
ქუთაისი 36 მარიამ სალდაძე 187
რუსთავი 7 ლუკა შუკაკიძე 185
ბორჯომი 1 ნიკა ჭალიძე 184
თბილისი 149 ნიკა ფილიშვილი 184
გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა მარიამი მაისურაძე 183
თბილისი 115 ნინო სიმონიშვილი 183
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა ილია ბარნოვი 183
ქუთაისი 41 დავით ჟორჟოლიანი 183
ბათუმი გორდა ლუკა სალუქვაძე 182
გორი 2 ირაკლი ბაინდურაშვილი 182
თბილისი 51 ნატა მამულაშვილი 182
თბილისი 117 ლუკა ქემაშვილი 182
თბილისი პრომეთე ჯანო გრძელიშვილი 182
ქუთაისი 9 ნინო ჟორჟოლიანი 182
ქუთაისი 21 მარიამ რევიშვილი 182
თბილისი პრომეთე ბარბარე შამუგია 181
ბათუმი 1 თიკო ბერია 180
ბათუმი 15 ლიზი ძირკვაძე 180
თბილისი 137 ელენე კანტიძე 180
თბილისი 171 ნინო მიქაძე 180
თბილისი აია-GESS დავით ქოჩიაშვილი 180
ქუთაისი პროგრესი მიხეილ შავგულიძე 180
გორი 1 ნინი მანძულაშვილი 179
თბილისი 124 საბა რამაზაშვილი 179
ქუთაისი 41 ალექსანდრე ჩეჩელაშვილი 179
თბილისი 10 ელისო მაჩიტიძე 178
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ანასტასია ქუთელია 178
თბილისი კლასიკური გიმნაზია მარიამ გოგოლაძე 178
თბილისი 50 მათე ჯალაღონია 177
თბილისი 64 ნინო ბუჩუკური 177
თბილისი 147 ნიკოლოზი თავაძე 177
თბილისი 161 სანდრო ჩიქოვანი 177
თბილისი ცისკარი საბა მელქაძე 177
გორი პატარა მეჯვრისხევის საჯარო სკოლა ანანო მახათაძე 176
ქუთაისი 41 სოზარ ლომთაძე 175
თბილისი 133 საბა გოგიაშვილი 173
თბილისი 149 ნინო ბუკია 173
თბილისი 161 დავითი ტაბატაძე 173
თერჯოლა 2 ანი ბუიღლიშვილი 173
თბილისი 53 სალომე ვარდიძე 172
თბილისი 48 გიორგი მეცხოვრიშვილი 171
თბილისი 24 მარიამი გოცაძე 170
თბილისი 51 ნიკოლოზ სარდლიშვილი 170
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ანასტასია აბულაძე 170
ქუთაისი 25 ლუკა შავგულიძე 170
ქუთაისი 31 ლევან ბაღდავაძე 170
ქუთაისი 41 ბარბარე ხვადაგიანი 170
ქუთაისი 41 გიორგი აპლაკოვი 170
ქუთაისი 41 ქეთა მაწკეპლაძე 170
ქუთაისი პროგრესი არჩილ ლომაშვილი 170
თბილისი 9 მარიამი გოლაშვილი 169
ქუთაისი 31 საბა მალაქშანიძე 169
თბილისი 165 საბა ხარებავა 168
თბილისი ალბიონი დემნა დობორჯგინიძე 168
თბილისი 11 დავით ჩხიტუნიძე 167
თბილისი 62 თათია წიკლაური 167
თბილისი 173 ნიკოლოზი სანიკიძე 167
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ანანო ბერიძე 167
თბილისი პრომეთე სოფიო ბაინდურაშვილი 167
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა დავით მჭედლიშვილი 167
მცხეთა წეროვნის 3 საჯარო სკოლა გიორგი ოთინაშვილი 167
ქუთაისი 36 ნია დვალიშვილი 167
თბილისი 166 მარიამ ჭარელაშვილი 166
თბილისი 180 იოანე-ლაზარე შოშიაშვილი 166
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია თამარ ბარბაქაძე 165
თბილისი 173 ალექსანდრე კოხრეიძე 165
თბილისი 173 გიორგი ჯანგულაშვილი 165
თბილისი  ცისაკარი ანა მშვილდაძე 165
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გიორგი მაკარიძე 165
ქუთაისი 25 ნიკოლოზ ტორაძე 165
ბათუმი 2 აკაკი გორგილაძე 164
ბათუმი 16 ანანო ქუტიძე 164
გორი კარალეთის 1 საჯარო გუგა პეტუაშვილი 164
თბილისი 24 მარიამ გახელაძე 164
თბილისი 133 ლუკა გამგონიძე 164
თბილისი 166 ვლადიმერი ფრანგიშვილი 164
თბილისი  წმ.  ნიკოლოზის სახ.  სკოლა ნოე ადეიშვილი 164
თბილისი სენტ ეგზიუპერის სახ. სკოლა ანასტასია ბართაია 164
ლანჩხუთი 1 გიორგი შეწირული 164
ქუთაისი 3 შალვა ობოლაძე 164
ბათუმი 1 ანასტასია პრიხოდკო 163
თბილისი 55 ანა გაბაძე 163
თბილისი 145 მათე ომარაშვილი 163
თბილისი 153 სოფიო ფანჯარაშვილი 163
თბილისი 157 ალექსანდრე ჩეჩელაშვილი 163
ქუთაისი 33 გიორგი მაღლაკელიძე 163
თბილისი 47 ელენე ჯალაბაძე 162
თბილისი 51 გეგი ბურჭულაძე 162
თბილისი 161 ანდრია კიკნაძე 162
თბილისი ლამპარი გიორგი გვარიძისვილი 162
თბილისი ნინო დავით გულაღაშვილი 162
თბილისი პრომეთე საბა კომლაძე 162
თერჯოლა ალისუბნის თემის 2 საჯარო სკოლა სოსო კერესელიძე 162
ქუთაისი 41 მარიამი ბუსხრიკიძე 162
თბილისი 163 ქევხიშვილი ანდრია 161
თბილისი 186 ნიკოლოზი გუნია 161
ბათუმი 8 ბერდია ჯაიანი 160
ბათუმი 15 დათუნა მალაყმაძე 160
თბილისი 4 ანასტასია ცევრენიდუ 160
თბილისი 54 ეკატერინე ბენიძე 160
თბილისი 173 დავითი კოპალეიშვილი 160
თბილისი 174 მარიამი მაჭარაძე 160
თბილისი I ექსპერიმენტული ნიკა მიქაძე 160
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" თომა გიუაშვილი 160
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ.  სკოლა-ლიცეუმი თეკლა ფურცხვანიძე 160
ცაგერი ცაგერის საჯარო სკოლა ლიკა ფუტკარაძე 160
გორი უფლისციხის საჯარო სკოლა ანანო დავითიძე 159
თბილისი 11 ლევან ტყაბლაძე 159
თბილისი 166 გიორგი მაგრაქველიძე 159
თბილისი 166 მარიამი ოკუჯავა 159
ქუთაისი 41 ვახო კუჭუხიძე 159
ქუთაისი პროგრესი გიორგი კანკავა 159
თბილისი 112 ლუკა გამხუაშვილი 158
ქუთაისი 41 ანა პირტახია 158
ბათუმი 1 ჯუბა თავდგირიძე 157
ბათუმი 6 შაქრო ბერიძე 157
თბილისი 23 გვანცა წიკლაური 157
თბილისი 94 დავითი ბარბაქაძე 157
თბილისი 117 თომა ტაბიძე 157
თბილისი 157 ანანო ხულელიძე 157
თბილისი ცისკარი ნინო ჩიხრაძე 157
ქუთაისი 31 თემური ჩიქოვანი 157
ბათუმი 16 ნინო ქურიძე. 156
თბილისი 32 გეგა მიქაძე 156
თბილისი 123 დაჩი ხოსიტაშვილი 156
თბილისი პრომეთე ვახტანგი წიკლაური 156
ლაგოდეხი ვარდისუბნის  საჯარო სკოლა მარიამი წიქარიშვილი 156
ქუთაისი 31 დათა მაჭავარიანი 156
თბილისი 24 რატი ნატროშვილი 155
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია სესილი ჯურხაძე 155
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ნანუკა დვალიშვილი 155
ქუთაისი 31 თემურ დოღონაძე 155
ქუთაისი 37 მართა ფანცულია 155
გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა ჯული ვაშაყმაძე 154
თბილისი 143 ნიკა ალავიძე 154
თბილისი ლამპარი ანასტასია გორდეზიანი 154
ქუთაისი 41 ლუკა გურეშიძე 154
ბათუმი ევრო2000 საბა დარჩიძე 153
თბილისი პრომეთე ირინა კუბლაშვილი 153
ქუთაისი 41 ლუკა თელია 153
ბორჯომი 1 ამირან გოგოლაძე 152
თბილისი 32 ანი სოსელია 152
თბილისი 77 თეკლა მეხაშიშვილი 152
თბილისი 161 საბა ქარელიშვილი 152
თბილისი  ცისაკარი ხატია კუკავა 152
თბილისი პრომეთე ნიკოლოზ ჩუბინიძე 152
თბილისი ცოდნა ნინი ბესელია 152
თერჯოლა ალისუბნის თემის 2 საჯარო სკოლა ნათია ბუცხრიკიძე 152
ქუთაისი 41 ბაჩო ლილუაშვილი 152
ქუთაისი 41 კონსტანტინე გოტიაშვილი 152
ქუთაისი პროგრესი მარიამ გოგუა 152
ქუთაისი 41 ირაკლი დოლბაია 151
ვერცხლის სიგელის მფლობელი
ბათუმი 1  საბა აბესლამიძე 150
თბილისი 173 დაჩი ბაზაძე 150
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ნიკოლოზ ბიჭიაშვილი 150
თბილისი პრომეთე მარიამ ხარაზიშვილი 150
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ანამარია ჭაბაშვილი 150
ფოთი 15 ლუკა ჯობავა 150
ქუთაისი 41 მათე მესხორაძე 150
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ.  სკოლა-ლიცეუმი ლიზი ლორთქიფანიძე 150
ქუთაისი შ.პ.ს 1 ნიცა გვარაკიძე 150
ბათუმი 18 ლუკა დიდია 149
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ბარბარე-თამარი დეკანოიძე 149
ქუთაისი 30 მარიამ ლუკავა 149
ქუთაისი 23 გიორგი შიშინაშვილი 148
ქუთაისი შ.პ.ს 1 დავითი ხაჟალია 148
ბათუმი 7 გოგი დუმბაძე 147
ბათუმი ევრო2000 თორნიკე ჭანტურია 147
თბილისი 32 ნიკოლოზ ხორავა 147
თბილისი 51 ლუკა ოდიშვილი 147
თბილისი 55 ნიკა ჩიტიშვილი 147
თბილისი 106 გიორგი შველიძე 147
თბილისი 161 დავით კორშია 147
თბილისი 162 ბექა მოლოდინი 147
თბილისი ალმასი ნინო მეჭურჭლიშვილი 147
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ვოვა ხალატოვი 147
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია ანდრია გიორგაძე 147
თბილისი 147 გეგა დემურიშვილი 146
ქუთაისი შ.პ.ს 1 გიორგი ჩხოლარია 146
თბილისი 85 ანდრია მენთეშაშვილი 145
თბილისი 161 ნიკოლოზ დანელია 145
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ანანო კვირკველია 145
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ანდრია თაბუაშვილო 145
თბილისი ლამპარი ილია არევაძე 145
რუსთავი 14 ნიკა გაგლოშვილი 145
ქუთაისი 41 ბარბარე ვარდანიძე 145
ბათუმი 2 დათო ქოიავა 144
ბათუმი 15 ლიზი ცეცხლაძე 144
თბილისი 147 პაატა თაბაგარი 144
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ნინო ფრანგულაშვილი 144
მარნეული 5 ანანო გურგენიშვილი 144
თბილისი 53 გიორგი ყალიჩავა 143
თბილისი 122 ვატო ნაცვლიშვილი 143
ქუთაისი პროგრესი ნია როხვაძე 143
ბათუმი 14 დავით ვაშაყმაძე 142
თბილისი 26 ალექსანდრე ყულოშვილი 142
თბილისი 115 ნიკა მურადაშვილი 142
თბილისი 186 ნიკოლოზ ყველაშვილი 142
თბილისი პრომეთე საბა ქართველიშვილი 142
თბილისი პრომეთე სესილი მოთიაშვილი 142
თბილისი ფესვები ლუკა ვაშაკიძე 142
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია თეკლა მირუაშვილი 141
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინელის გიმნაზია დავით ხორგუაშვილი 141
თბილისი 145 შოთა ქვარცხავა 141
თბილისი I ექსპერიმენტული  ბექა ჯანგულაშვილი 141
თბილისი კლასიკური გიმნაზია მარიამ გოგილავა 141
რუსთავი 21 ნანა მაჭარაშვილი 141
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ.  სკოლა-ლიცეუმი ანასტასია პატარიძე 141
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა ლუკა ზოიძე 140
ბათუმი ევრო 2000 ილია ხომერიკი 140
თბილისი 11 სანდრო ყურაშვილი 140
თბილისი 161 ლუკა ჯაში 140
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბაჩანა ბეგიჯანაშვილი 140
თერჯოლა 2 ივა კვახაჯელიძე 140
ქუთაისი 37 ბარბარე კუჭავა 140
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა გიორგი სინჯარაძე 139
თბილისი 107 მეგი გაბიდაური 139
თბილისი 142 ლაშა მჭედლიშვილი 139
თბილისი 149 გიორგი ზაზაძე 139
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ჯაბა ძულიაშვილი 139
ახმეტა 2 საბა ითიური 138
ქუთაისი 23 მარიამი ძიძიშვილი 138
ქუთაისი 37 დავით ბეღელაძე 138
თბილისი 115 მათე ჭიალაშვილი 137
თბილისი პოლუსი გიორგი ხაჭვანი 137
ქუთაისი იმედი გიორგი კერესელიძე 137
თბილისი 4 ოთარი წაველიძე 136
თბილისი 24 ნიკოლოზ გეზელიშვილი 136
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბარბარე გოჩიტაშვილი 136
თბილისი მერმისი ნუცა ჭელიძე 136
ბათუმი UG ვაჩე ვერძაძე 135
თბილისი 122 მარიამ კოშაძე 135
თბილისი 147 დავით ქენქაძე 135
თბილისი 161 ელენე შავდათუაშვილი 135
თბილისი 179 მიხეილ კილაძე 135
სენაკი ა. შუშანიას სახ. სკოლა-ლიცეუმი ალექსი შუშანია 135
ბათუმი ევრო 2000 ანა ფარტენაძე 134
თბილისი 161 რატი ბერეშვილი 134
თბილისი კლასიკური გიმნაზია დავით გელენიძე 134
თბილისი ლამპარი სესილი შილაკაძე 134
ქუთაისი 9 ლუკა სანიკიძე 134
თბილისი 2 ილია ციყელაშვილი 133
თბილისი 55 მარიამი ბოკუჩავა 133
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დაჩი ტურაშვილი 133
ბათუმი 18 ნათია გაბაიძე 132
თბილისი 20 ნიკოლოზ ხვედელიძე 132
თბილისი 137 კონსტანტინე ღვინჯილია 132
თბილისი 171 ანასტასია წასიძე 132
თბილისი 182 გიგი ფეიქრიშვილი 132
თბილისი UG გიორგი ავალიშვილი 132
თბილისი პრომეთე გიორგი გლოველი 132
თბილისი პრომეთე საბა ნადარეიშვილი 132
თბილისი 142 თამარ ზუბიაშვილი 131
თბილისი მწიგნობარი ნინო შელეგია 131
თბილისი პრომეთე ქრისტინე დიდბარიძე 131
რუსთავი 7 ერეკლე ბუნტური 131
თბილისი 171 თადეოზ ლორთქიფანიძე 130
თბილისი 173 ლაშა ზეიკიძე 130
თბილისი 173 ლუკა გალუაშვილი 130
თბილისი პრომეთე არჩილ მაკასარაშვილი 130
ქუთაისი 41 დავითი პაპიაშვილი 130
ცაგერი ცაგერის საჯარო სკოლა თამარ ქურასბედიანი 130
გორი წმ. გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი ნინო ბიბილაშვილი 129
თბილისი 47 გელა ალადაშვილი 129
თბილისი 70 ზურაბი ჯაბაური 129
თბილისი 173 ზურაბი დოლიძე 129
თბილისი  ქართული სასწავლებელი  თბილისი ნუცა კობახიძე 129
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა ანა შარაშიძე 128
თბილისი 63 ომარი ბოჭორიშვილი 128
თბილისი 82 ანი რატიანი 128
თბილისი 20 მარიამ ბუჩუკური 127
თბილისი 20 მარიამი იოსელიანი 127
თბილისი 36 თეოდორე ჟიჟიაშვილი 127
თბილისი 51 პეტრე თენიეშვილი 127
თბილისი 173 მათე ჭუმბურიძე 127
ბათუმი 6 დემეტრე ბერიძე 125
გორი 9 ნიკოლოზი ქანაშვილი 125
გორი წმ. გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი გიორგი ბაბუციძე 125
თბილისი 11 ანუკი გაბუნია 125
ქუთაისი 23 ლიზი ავალიანი 125
ბორჯომი 3 მარიამ გელაშვილი 124
თბილისი 18 დიანა ჩხიტუნიძე 123
თბილისი 31 ნიკოლოზ სუთიძე 123
თბილისი აია-GESS მარიამი სოფრომაძე 123
ქუთაისი 41 მალხაზი ერაძე 123
ქუთაისი 41 საბა კირკიტაძე 123
თბილისი 55 კესო ხვისტანი 122
ყვარელი ახალსოფლის 1 საჯარო სკოლა ბარბარა თვალიაშვილო 122
ყვარელი საბუეს საჯარო სკოლა ნუცა დვალი 122
თბილისი 166 მარიამ ქებურია 121
თბილისი  წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გიორგი ასათიანი 121
ბათუმი ევრო2000 დავით ბათაძე 120
გორი უფლისციხის საჯარო სკოლა ნინო წიწიკაშვილი 120
თბილისი 173 ლუკა არევაძე 120
ქუთაისი 40 იოსებ ხეცურიანი 120
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა ლუკა მახარაძე 119
თბილისი 11 თაზო გუნთაიშვილი 119
თბილისი 146 ნუცა კილასონია 119
თბილისი  ბრიტანიკა კესო მაისურაძე 119
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინელის გიმნაზია ნინი ხორგუაშვილი 118
თბილისი 55 ანა სარდანაშვილი 118
თბილისი 124 შოთა ჭიღლაძე 118
თბილისი 162 ნიკა ჯაფარიძე 118
თბილისი 172 ანდრია მჭედლიძე 118
თბილისი 172 გიორგი ჯუკაშვილი 118
თბილისი აია-GESS დავით სირაძე 118
თბილისი 55 ირაკლი ჯიმშელეიშვილი 117
თბილისი 55 მარიამ ალანია 117
თბილისი 55 შალვა უგრეხელიძე 117
ქუთაისი პროგრესი ნინი ჟორჟოლიანი 117
თბილისი ლაშარი საბა ორაგველიძე 116
ქუთაისი 10 მარიამ ყალიჩავა 116
თბილისი 54 ბარბარე ტარტარაშვილი 115
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დავით სილაგაძე 115
ქუთაისი 41 ნიკოლოზ თალაკვაძე 115
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა გიორგი გოგიაშვილი 114
თბილისი 4 ნიკოლოზ ლონგურაშვილი 114
თბილისი 11 გიორგი ტრაპაიძე 114
თბილისი 147 ალექსი გაგუა 114
თბილისი 180 ლუკა გელაშვილი 114
ქუთაისი 9 ნიკოლოზ შალიკიანი 114
თბილისი 4 მარიამ თამარაშვილი 113
თბილისი 47 ავთო ჯიქია 113
თბილისი 173 ლიკა დეკანაძე 113
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მარიამ მჭედლიშვილი 113
ქუთაისი 41 ვახო გრძელიშვილი 113
ბათუმი UG ნიკოლოზ დიასამიძე 112
თბილისი 63 ელენე ოთინაშვილი 112
თბილისი 186 ზურაბ ცინცაძე 112
თბილისი 195 მარიამი გოგოლაძე 112
ბათუმი 25 ნინი ქოქოლაძე 111
თბილისი 151 ლუკა ლობჯანიძე 111
თბილისი  ბრიტანიკა ნანუკა ვარძიელი 111
თბილისი 71 ნინო ღვალაძე 110
თბილისი ალბიონი მერაბ მაისურაძე 110
თბილისი 112 გიორგი ოქროპირიძე 109
თბილისი 161 ანდრია ახობაძე 109
თბილისი 77 გურამ ნადირაშვილი 108
თბილისი 82 ნანა გაგანაშვილი 108
თბილისი 151 ნიკოლოზ პაპავა 108
თბილისი 11 მარიამი ლილუაშვილი 107
თბილისი 83 ელენე ბასილაძე 107
თბილისი დემირელის სახ. კოლეჯი დავით ჯაფარიძე 107
თერჯოლა მზეკაბანი - 2007 ელენე ლეჟავა 107
ბათუმი ევრო2000 საბა იმნაძე 106
თბილისი 50 საბა ხურცილავა 106
თბილისი 45 ნიკოლოზ მემანიშვილი 105
თბილისი 89 კესარია გავაშელი 105
თბილისი 124 ლიზი ნოზაძე 105
ქუთაისი 41 დავით ბილისეიშვილი 105
ზუგდიდი 3 ლევანი იზორია 104
თბილისი 54 ნიკოლოზ ჩოხელი 104
თბილისი 161 ზუკა შონია 104
თბილისი აიბი  მთიები ნიკოლოზ შარვაძე 104
ქედა ზედა ბზუბზუს საჯარო სკოლა გიგა თავდგირიძე 104
თბილისი 11 ნიკა ადეიშვილი 103
თბილისი 161 ოთარ შალიკაძე 103
ლანჩხუთი   ზური კუნჭულია 103
თბილისი 21 ლევან ბახია 102
თბილისი 26 სულიკო სალომე გორგილაძე 102
თბილისი 62 ეთო ბერუაშვილი 102
თბილისი 191 ლუკა ქუსიკაშვილი 102
თბილისი  წმ.  ნიკოლოზის სახ.  სკოლა გუჯა მჟავანაძე 102
გორი 2 ანამარია ტარუშვილი 101
თბილისი 32 დავით პაპიძე 101
თბილისი 63 ნიკოლოზ გევორქიანი 101
თბილისი 146 ანასტასია ბასილიაშვილი 101
თბილისი 191 სალომე ჭურღულია 101
ბრინჯაოს სიგელის მფლობელი
ბათუმი 14 ნიკოლოზ გორგილაძე 100
თბილისი 107 სონია ოგანიანი 100
თბილისი 173 საბა ტატანაშვილი 100
ქუთაისი 3 ბუბა გამგია 100
გორი 1 ლიკა დავითაშვილი 99
თბილისი 161 ტატო კოპალეიშვილი 99
თბილისი 162 ანა მეტონიძე 99
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მათე ბაღდავაძე 99
თბილისი 122 ნიკა ქისიშვილი 98
თბილისი 174 მარიამ ცანავა 98
თბილისი 176 ანა ეუაშვილი 98
ბათუმი 1 ავთო ნაგერვაძე 97
თბილისი 11 მათე ხარიბეგაშვილი 97
თბილისი 63 სალომე მელაძე 97
მარნეული 5 ანასტასია კაპანაძე 97
ქუთაისი 12 დავით ჭუმბურიძე 97
თბილისი 181 ანა კაპანაძე 96
ხობი 2 ძაძუა გიორგი 96
თბილისი 88 გიორგი ჯოლოხავა 95
თბილისი   ბრიტანულ ქართული აკადემია ირაკლი ბაკურაძე 95
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნატალი ბურკაძე 95
თბილისი 82 ქეთევან გეთიაშვილი 94
თბილისი ლელი ელენე ჩხატარაშვილი 94
ბათუმი 8 მამუკა ხალვაში 93
თბილისი 122 მარიამ ხურცილავა 93
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლუკა პაიაშვილი 93
ქუთაისი 41 ჯემიკო ბალანჩივაძე 93
ბათუმი 8 ლიზი ხოფერია 92
ბათუმი 8 საბა მამულაძე 92
ბათუმი 14 ნინი ბერიძე 92
თბილისი 72 ირაკლი ზოიძე 92
თბილისი 107 ნიკოლოზ ხადილაშვილი 92
ბათუმი 8 ლუკა ნუმანიშვილი 91
ბათუმი ევრო2000 კახი კახაძე 91
თბილისი 62 თიკა ზირაქაშვილი 91
გორი 2 გურამ გოგიჩაიშვილი 90
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გაბრიელ შიხიაშვილი 90
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ალექსანდრე იაშვილი 89
თბილისი 87 ლადო მელქაძე 89
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია გიორგი ელიკაშვილი 88
ქუთაისი 31 ანასტასია ფურცხვანიძე 88
გორი 2 ირაკლი გელაშვილი 86
თბილისი 146 ნიკოლოზ კვანტალიანი 86
თბილისი მწვანე სკოლა ცოტნე პერტაია 86
ქუთაისი 9 ნოდარ შათირიშვილი 86
ქუთაისი 35 ლუკა ზივზივაძე 86
თბილისი 47 მარიამ ბუზალაძე 85
თბილისი 94 დიმიტრი ცენტერაძე 85
თბილისი 162 ნიკოლოზ კაკაბაძე 85
თბილისი 186 ეკატერინა დაბრუნდაშვილი 85
საჩხერე ჭალის საჯარო სკოლა ლიკა ლომაძე 85
ქუთაისი 2 ილია დოგრაშვილი 85
ბათუმი 14 ანასტასია ლორთქიფანიძე 84
ბათუმი 14 მარიამ ასამბაძე 84
ბათუმი მასტერკლასი ლუი თურმანიძე 84
თბილისი 9 თამარ ბაბაშვილი 84
თბილისი 124 კობა არსენაშვილი 84
ცაგერი ცაგერის საჯარო სკოლა მარიამ საღინაძე 84
ბათუმი 1 მარიამ მოისწრაფიშვილი 83
თბილისი 20 გიორგი ბაინდურაშვილი 83
თბილისი 51 ნიკოლოზ ჯიჩოშვილი 83
თბილისი 192 ავთანდილი მაშანეიშვილი 83
თბილისი ახალი სკოლა მარიამ საბაძე 83
თბილისი 21 ლანა ბექაური 82
თბილისი 74 ანანო ზურაბაშვილი 82
თბილისი 176 ჯაბა ჯაყელი 82
თბილისი 99 გელა მაისურაძე 81
თბილისი 11 ანანო გურგენიძე 80
თბილისი 11 ოთარი ვაჭარაძე 78
თბილისი კლასიკური გიმნაზია თამარი ცარციძე 77
მარნეული 5 ნინი გოგროჭიანი 77
ფოთი 1 მარიამ მოსულიშვილი 77
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა ლინდა ბერიძე 76
თბილისი 146 ცოტნე გორგაძე 76
თბილისი აიბი  მთიები კესარია ხაბაზი 76
ლანჩხუთი 1 ქეთევან მენაღარიშვილი 76
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა ლუკა მამულაძე 75
თბილისი 124 რეზი ქავთარაძე 75
თბილისი 24 ნინო ბერიძე 74
თბილისი 124 ჰამლეტ ოსკანოვი 74
ბათუმი 14 ზურა დიასამიძე 73
თბილისი 124 ნოდარი დავითაი 73
თბილისი 179 ლუკა ჯანქაიძე 73
ლაგოდეხი აფენის 2  საჯარო სკოლა   ელენე კოვზირიძე 73
თბილისი კლასიკური გიმნაზია დემეტრე წენგუაშვილი 72
ბათუმი 8 რეზიკო შაინიძე 71
ბათუმი 15 ლიზი დევიძე 71
გორი უფლისციხის საჯარო სკოლა ლუკა მაზმიშვილი 71
თბილისი 87 ნინო ჯორბენაძე 71
თბილისი ქართულ- ამერიკული სკოლა მაშიკო ბაკურაძე 71
თბილისი 173 ნიკოლოზ ბიძინაშვილი 69
თბილისი 173 ნინო სიდამონიძე 69
თბილისი 174 გურამ ჩიხელიძე 69
ფოთი 1 ლუკა სხულუხია 69
ქუთაისი 3 დავით კიკნაველიძე 69
ახმეტა 1 ანი შათირიშვილი 68
თბილისი ქართულ- ამერიკული სკოლა ნიკოლოზ კერვალიშვილი 68
ბათუმი ახალსოფლის საჯარო სკოლა რევაზ დუმბაძე 67
თბილისი 85 დათუნა ნავროზაშვილი 67
თბილისი 175 ზურაბ ლაგვილავა 67
ლანჩხუთი შრომისუბნის საჯარო სკოლა ქეთი გუჯაბიძე 67
ბათუმი 1 გოგა წულუკიძე 66
ლაგოდეხი აფენის 2  საჯარო სკოლა   საბა გობეჯიშვილი 66
ქუთაისი 41 გუგა სახეჩი 66
თბილისი 122 ნინო დევდარიანი 65
ქუთაისი 37 დიმა ეზიეშვილი 63
თბილისი 83 ცოტნე ბასილაძე 62
თბილისი 122 კესო შეითნიშვილი 62
თბილისი 173 მათე ჭანტურია 62
ქუთაისი 10 ლიზი დარჯანია 62
თბილისი 147 თეკლე გობეჯიშვილი 61
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გიორგი მარტიროსიანი 60
ლაგოდეხი აფენის 2  საჯარო სკოლა   ირაკლი ჭანტურიძე 60
თბილისი ნიჭიერთა კერძო სკოლა-აკადემია ანასტასია კაჭარავა 59
თბილისი 45 ნიკოლოზ მესხი 58
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლილე სხირტლაძე  58
ბათუმი 30 სანდრო ბარამიძე 57
ბათუმი გორდა მარიამი ვანიძე 57
თბილისი 157 ნინო ოთიაშვილი 57
თბილისი 179 ნიკოლოზ პატაშური 57
ქუთაისი 31 ანა კამლაძე 57
თბილისი 54 სანდრო კეკელიძე 54
ქედა მახუნცეთის საჯარო სკოლა ირაკლი გოგიტიძე 54
თბილისი 151 ანდრია გულაშვილი 53
ყვარელი ახალსოფლის 1 საჯარო სკოლა ანა ჩოხადარი 53
ბორჯომი 4 გიორგი მუტაფიანი 52
თბილისი 12 ნია სოლომნიშვილი 52
გორი წმ. გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი ნიკა გიგუაშვილი 51
თბილისი კლასიკური გიმნაზია საბა სოლომონია 51
ხელვაჩაური ფერიის საჯარო სკოლა მურად მელაძე 51
სერთიფიკატის მფლობელი
ლაგოდეხი შრომის საჯარო სკოლა ნიკოლოზი დონაძე 50
ქუთაისი 41 რევაზ შენგელია 50
რუსთავი 14 მარიამ ბოსტაშვილი 49
ქუთაისი 31 მარიამ ჩილინდრიშვილი 49
ქუთაისი 35 ბარბარე ბარდაველიძე 49
ბათუმი 30 შოთიკო აბაშიძე 48
თბილისი 131 ლუკა წიკლაური 48
ახმეტა 1 გიორგი ოტიაშვილი 46
თბილისი 24 გიორგი ბარბაქაძე 46
თბილისი მოძღვარი ვახტანგი სულუაშვილი 46
ქუთაისი 31 მარიამ როხვაძე 46
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა ბექა გიორგაძე 45
თბილისი 18 ნინო გობეჯიშვილი 43
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ქეთი ბაბუციძე 42
თბილისი კლასიკური გიმნაზია მარიამ ალიბეგაშვილი 42
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ნიტა გურგენიძე 42
ქუთაისი 14 გიორგი კვერნაძე 42
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ბარბარე ტეტიაშვილი 41
თბილისი 26 ნინო ტურაშვილი 39
თბილისი 195 საბა ხელაშვილი 36
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ალექსი ახალმოსულიშვილი 36
თბილისი 157 ერეკლე გლოველი 35
თბილისი 179 ედგარ მამედოვი 35
თბილისი 173 სანდრო თუშიშვილი 34
თბილისი 159 საბა ცაციაშვილი 32
თბილისი 122 ალექსანდრე ბერძენიშვილი 29
თბილისი 147 დავით მარიამული 27
თბილისი 173 საბა ხელაძე 24
თბილისი მოძღვარი დეა ხაჩიძე 24
ქუთაისი 7 ნია მესხი 24
თერჯოლა გოგნის საჯარო სკოლა ნინო რობაქიძე 21
ბათუმი ევრო2000 მარიამ გუჯაბიძე 20