3 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ბათუმი UG ნიკა ჩხაიძე 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
გორი 3 გიორგი პეტუაშვილი 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი 146 საბა სიჭინავა 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი ბაქსვუდი ნიკოლოზ ხაფავა 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
ქუთაისი 41 ელგუჯა წითაძე 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
ოქროს სიგელის მფლობელი
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ნიკოლოზი კასრაძე 193
თბილისი 21 ზაქარაია ნუცა 193
თბილისი 165 ლიზი თავართქილაძე 193
თბილისი 175 დავითაშვილი სალომე 193
თბილისი I ექსპერიმენტული  თიკა ჩალაგაშვილი 193
რუსთავი 22 ზუკა ზურაშვილი 193
ქუთაისი 41 კიკვაძე მერაბი 193
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მარიამ ადეიშვილი 190
ქუთაისი პროგრესი კვინიკაძე ანანო 190
საჩხერე წმ.  ნინოს სახ.  საირხის სასულიერო სკოლა-პანსიონი საბა ნოზაძე 188
ქუთაისი 41 გიორგი კაცაძე 188
თბილისი 32 ნიკოლოზ ველიჯანაშვილი 186
თბილისი 51 ირინა კურტანიძე 186
თბილისი 147 პაპუნაშვილი გურამი 186
თბილისი 172 ალექსანდრე მელიქჯანიანი 186
თბილისი 175 საბა ჩიქვინიძე 186
თბილისი I ექსპერიმენტული  დანიელი ბარბაქაძე 186
ქუთაისი 41 გუგა ალფაიძე 186
ბათუმი მერიის საჯარო სკოლა მილენა თურმანძე 185
თბილისი 63 ალექსანდრე გვარამია 185
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" საბა ფაჩუაშვილი 185
ქუთაისი 37 ანდრია გიგინეიშვილი 185
რუსთავი 4 ნიკოლოზი ექვთიმიშვილი 184
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. სკოლა თეკლა შერვაშიძე 183
თბილისი 124 დავითი ფირცხალავა 183
თბილისი 147 თამარი დილებაშვილი 183
ქუთაისი 2 ჯული აბჟანდაძე 183
ქუთაისი 41 ალექსი ჟორჟოლიანი 183
ქუთაისი 41 მარიამ ჩუბინიძე 183
ქუთაისი პროგრესი კიკაბიძე ელისაბედი 183
ქუთაისი 41 პერტაია ნიკოლოზი 181
თბილისი 117 საბა გედენიძე 180
თბილისი ახალი ქართული გიმნაზია საბა ჯიჯელავა 180
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" საბა სილაგაძე 180
თბილისი პრომეთე ნიკოლოზი ჩიქოვანი 180
ქუთაისი 2 საბა ჯინჭველაშვილი 180
ქუთაისი  ნ.  ნიკოლაძის სახ.  სკოლა-ლიცეუმი სანდრო სილაგაძე 179
ბათუმი 6 თორნიკე ბერიძე 178
თბილისი 23 გიორგი ჯავახიშვილი 178
თბილისი I ექსპერიმენტული  გიორგი ტატუნაშვილი 178
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლაშა კილასონია 178
ბათუმი მონპარნასი ირაკლი ზაქარაძე 176
თბილისი 62 ლუკა გოგიჩაიშვილი 176
თბილისი 54 ნიკოლოზ მექვაბიშვილი 175
თბილისი 161 ვახტანგ ზურაბაშვილი 175
თბილისი 161 ნიკოლოზ თავხელიძე 175
თბილისი პრომეთე ილია ჩიკვილაძე 175
რუსთავი 7 ანანო ბერულავა 175
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დათა დიასამიძე 174
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ანდრია წილოსანი 174
ბათუმი 8 ხაჯიშვილი ლაქშა 173
ბათუმი UG ვახტანგ ნარაკიძე 173
ბათუმი UG ლუკა უჩანეიშვილი 173
თბილისი 52 კესო აბულაძე 173
თბილისი 133 გიგა გოგოხია 173
თბილისი 147 ჩაჩხიანი ალექსანდრე 173
თბილისი 175 გუგა კიკუტაძე 173
თბილისი 192 ნინი ქურდაძე 173
თბილისი I ექსპერიმენტული  გიორგი დიდბერიძე 173
თბილისი იბერია გიორგი ქურციკიძე 173
თბილისი პრომეთე ნიკა მელიქიშვილი 173
ქუთაისი 41 ალექსანდრე ლორთქიფანიძე 173
ქუთაისი 41 საბა საკანდელიძე 173
რუსთავი 4 ნიკოლოზი მამნიაშვილი 172
რუსთავი 7 თეკლე ფურელიანი 172
ქუთაისი პროგრესი გიორგი მიქიაშვილი 172
თბილისი 23 შოთიკო ქვაჭრელიშვილი 171
თბილისი 77 დავით სახვაძე 171
თბილისი 179 გონაშვილი ლუკა 171
ფოთი 15 დემეტრე ქირია 171
ქუთაისი  ნ.  ნიკოლაძის სახ.  სკოლა-ლიცეუმი ანა ჯიქია 171
თბილისი 47 ანი ახალაძე 170
თბილისი 151 ლაშა ჯაოშვილი 170
თბილისი I ექსპერიმენტული  ელენე გუგუშვილი 168
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სესილი წიქარიშვილი 168
ქუთაისი 41 ნიკო ნიკოლაძე 168
თბილისი 11 ფეხშველაშვილი მარიამი 167
თბილისი 129 ბრეგაძე ლუკა 167
ბათუმი 18 ნია აბაშიძე 166
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სალომე სამბელაშვილი 166
თბილისი მწვანე სკოლა ტატიშვილი დავითი 166
თბილისი პრომეთე გიორგი რომელაშვილი 166
თბილისი 39 ელიკაშვილი ანდრია 165
თბილისი 55 აკაკი ფირცხალავა 165
თბილისი 87 ხურცილავა ნია 165
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გიორგი ჭიაბრიშვილი 165
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ეფემია გუგუშვილი 165
ქუთაისი 1 თეკლა ნანავა 165
თბილისი 161 საბა ბურჯალიანი 164
თბილისი 24 ლაზარე ასათიანი 163
თბილისი 166 ზურაბ ჭედია 163
თბილისი ალბიონი კეპულაძე ჯუმბერი 163
თბილისი ქორალი ანა ხავთასი 163
სენაკი 2 თეკლა გრიგოლავა 163
ქუთაისი 41 ნინო გოტიაშვილი 163
თბილისი 161 ზურაბ ზურაბიშვილი 162
თბილისი I ექსპერიმენტული  დავით კლდიაშვილი 162
ქუთაისი 1 გიორგი ჩოგოვაძე 162
თბილისი 62 მარიამი ქვლივიძე 161
თბილისი 112 მღებრიშვილი თეკლა 161
თბილისი თამარიონი ნუცა ჭინჭარაული 161
ქუთაისი 41 გოგელიძე ლუკა 161
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. სკოლა გიორგი ნაკაშიძე 160
თბილისი 155 ილია ძინძიბაძე 160
თბილისი 182 გიორგი მაღლაკელიძე 160
რუსთავი 4 ბექა მიქაძე 159
თბილისი 146 ზაბახიძე გიორგი 158
თბილისი 161 ნინი კობახიძე 158
თბილისი 199 ლობჟანიძე მარიამი 158
თბილისი ოლიმპი გურამ მელიქია 158
თბილისი 11 გიორგი აფციაური 157
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნიკოლოზ ლაფაჩი 157
ბორჯომი 3 ანამარია გასიშვილი 156
თბილისი 105 რომან ლემონჯავა 156
მარნეული 5 ანი მინაძე 156
თბილისი 51 დავით სუბელიანი 155
თბილისი 163 ანასტასია ქოქიაშვილი 155
თბილისი 175 საბა ჯანანაშვილი 155
თბილისი 166 ქეთევანი გიორგაძე 154
თბილისი ლილე სანდრო მაჭარაშვილი 154
თბილისი 70 გურამი მოდებაძე 153
თბილისი I ექსპერიმენტული  გოგა გულუა 153
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სოფი ნაჭყებია 153
თბილისი 52 დავით მათიაშვილი 152
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" რუსლან წულაძე 152
თბილისი 4 გათიკოევი ნატალი 151
თბილისი 175 ელენე ანდღულაძე 151
თბილისი ახალი სკოლა თამარა ქადეიშვილი 151
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია ერეკლე სულუაშვილი 151
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა თორნიკე გაბელია 151
სენაკი 2 დიმიტრი იოსელიანი 151
ქუთაისი 31 შოთა ფერცულიანი 151
ვერცხლის სიგელის მფლობელი
თბილისი 21 გურგენიძე მარიამი 150
თბილისი 52 ნატალია ღვინიაშვილი 150
თბილისი 147 აღნიაშვილი დავითი 150
თბილისი 166 დიმიტრი დონდუა 150
ქუთაისი 41 შოთიკო ბუსხრიკიძე 150
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ელგუჯა ბერუაშვილი 149
ქუთაისი პროგრესი ელენე სილაგავა 149
ზუგდიდი 1 შეროზია სანდრო 148
თბილისი 77 თორნიკე ხიხაძე 148
თბილისი 186 ჩაბიევი სანდრო 148
თბილისი 192 საბა გაბუნია 148
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კეკელია ვახტანგი 148
თბილისი რ. შუმანის სახ.  ევროპული სასწავლებელი სალომე სილაგაძე 148
თბილისი აიბი  მთიები ნატალი რობაქიძე 147
სენაკი 2 ვაკო პაპასკირი 147
თბილისი 7 ჩიტაძე თიკო 146
თბილისი 112 გიორგი ქიტუაშვილი 146
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გია გრიგალაშვილი 146
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სოფია ბაბუციძე 146
საჩხერე წმ.  ნინოს სახ.  საირხის სასულიერო სკოლა-პანსიონი გიორგი თურმანიძე 146
ქუთაისი პროგრესი კუხიანიძე ალექსი 146
ახალციხე 5 ელენე ტაბატაძე 145
თბილისი 161 ნანა ლომიძე 145
სენაკი 2 ნინო ცხვიტარია 145
თბილისი 77 ოთარ ნადირაშვილი 144
თბილისი 141 ანასტასია კაპანაძე 144
თბილისი 151 სოფიო ხინიკაძე 144
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დავით ჭიჭიკოშვილი 144
გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი რუსიშვილი ნიკოლოზი 143
თბილისი 50 ქუხილავა ილია 143
თბილისი 147 აბულაშვილი თეკლა 143
თბილისი 175 ანა გაგოშიძე 143
ბათუმი 6 მერაბ ცქიფური 142
თბილისი 133 იაკობ ტოგონიძე 142
თბილისი 151 ჯაფარაშვილი ნიკოლოზი 142
თბილისი I ექსპერიმენტული  სანდრო ხუციშვილი 142
ბათუმი 6 მიხეილი დონაძე 141
თბილისი 182 გიორგი ჭარაქაშვილი 141
მარნეული 5 ზაურ ვალიევი 141
ქუთაისი 41 დავითი ციბაძე 141
ზუგდიდი 2 მარიამ ბელქანია 140
თბილისი 136 ზვიადი კოხია 140
თბილისი 151 დემნა ვეშაპიძე 140
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო სკოლა გიორგი ბოჭორიშვილი 140
ბათუმი 20 დავით დავითაძე 138
თბილისი 147 გვანცა გაბედავა 138
თბილისი 174 ნიკა ბარბაქაძე 138
თბილისი 175 ოთო ხარანაული 138
ქუთაისი 41 ბოგვერაძე გიორგი 138
თბილისი 52 ნინო გრძელიძე 137
ბათუმი განახლების საჯარო სკოლა ტუნაძე დათო 136
თბილისი 146 ბიკაშვილი საბა 136
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა ლიზი ჭანტურიძე 136
ქუთაისი აფხაზეთის6 საჯარო ვართანოვი გიორგი 136
თბილისი 62 ნინი ბუცხრიკიძე 135
თბილისი 76 გიორგი ავალიანი 135
თბილისი 175 ნუცა ლიქოკელი 135
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია ლუკა ბაქარაშვილი 135
ბათუმი მასტერკლასი თამარ მამუჭაძე 134
თბილისი 133 სუჯაშვილი ალექსანდრე 134
თბილისი 147 მარი ხუბაშვილი 134
ბათუმი 22 დავითაძე ანანო 133
გორი ხიდისთავის საჯარო სკოლა ვაკო რამაზაშვილი 133
თბილისი 55 შანიძე სანდრო 133
თბილისი 115 ბოლოკაძე ლუკა 133
თბილისი 128 ნიკოლოზ ღვალაძე 133
თბილისი 161 ანდრია ქართველიშვილი 133
თბილისი 146 ლიზა გვიბირიძე 132
თბილისი 166 გიორგი კარანაძე 132
ქუთაისი 41 გულიკაშვილი ნინო 132
გორი 6 მართა სააკაშვილი 131
თბილისი 9 კოკაშვილი ნოდარი 131
თბილისი 146 ქეთევან სხირტლაძე 131
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" თეკლა გავაშელიშვილი 131
თბილისი 123 სანოი რაული 130
თბილისი 146 ზურაშვილი ელენე 130
თბილისი 175 კოკოლაშვილი სოფიო 130
თბილისი 175 ლუკა თხელიძე 130
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლუკა ქათამაძე 130
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ჯაჭვლიანი მარიამი 130
რუსთავი 4 ნინო მეტრეველი 130
სენაკი 2 მათე ჯღამაძე 130
თბილისი 161 ვახტანგი გაგუა 129
თბილისი 166 თინათინ კარელიძე 129
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ელენე ლომთაძე 129
თბილისი 55 კულუმბეგაშვილი დათა 128
თბილისი 61 ჯოხაძე მარიამი 128
თბილისი 175 ელენე ბიწაძე 128
თბილისი 175 რევაზ მიქიაშვილი 128
თბილისი I ექსპერიმენტული  ანამარია სანაია 127
ბათუმი 20 მარი ბეჟანიძე 126
გორი 1 ნიკოლოზ ქონიაშვილი 126
თბილისი 24 გიორგი შათირიშვილი 126
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნიკოლოზი მერებაშვილი 126
თბილისი 175 საბა ქავთარია 125
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ანი ბოლოთაშვილი 125
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სოლომნიშვილი მარიამი 124
თერჯოლა 2 საბა ვერულაშვილი 124
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ნია მურაჩაშვილი 123
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ალექსანდრე ნაზღაიძე 123
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი დათუნა გაბაშვილი 123
ქუთაისი 20 ვახტანგი კუხიანიძე 123
თბილისი აისი საბა გორდელაძე 122
თბილისი ახალი სკოლა ანდრია ჯაკობია 122
თბილისი ახალი სკოლა სანდრო გოგეშვილი 122
თბილისი 52 ელენე შვანგირაძე 121
თბილისი მოძღვარი ქიტიაშვილი ნატალი 121
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბარბარე ვარადაშვილი 120
თბილისი მწვანე სკოლა მარიამ ჯანიაშვილი 120
თბილისი 67 თედო ჯიქური 119
თბილისი 112 ასანიძე თამარი 119
თბილისი მწვანე სკოლა ზურაბ მეტრეველი 119
სენაკი 2 ილია ჭანტურია 119
თბილისი 151 ნიკოლოზ დავითაშვილი 118
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ელენე მაღრაძე 118
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო თიკო თვაური 118
ბათუმი 16 ლაშა გუნდაძე 117
ბათუმი 16 ნია კეჭეყმაძე 117
თბილისი 157 ანი ქარდავა 117
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ნიკოლოზი გულუა 117
თბილისი 24 ჯაბანაშვილი სერგი 115
თბილისი 105 მანუკიანი რომანი 115
ქუთაისი 2 საბა ხუბუკელაშვილი 115
თბილისი ბაქსვუდი ნიკოლოზ ბახია 114
თიანეთი ხევსურთსოფლის საჯარო სკოლა მარიამი ბექაური 114
ზესტაფონი ანაბასისი ანასტასია ჯაფარიძე 113
თბილისი 47 იახტნიშვილი ლუკა 113
თბილისი 147 ლუკა გაგუა 113
თბილისი 155 დათა მიმინოშვილი 113
თბილისი 161 დოლიძე დაჩი 113
თბილისი 175 ანა ნიკოლაიშვილი 113
ბათუმი 29 ბერიძე ნინო 112
ქუთაისი 41 ანანო ახალაძე 112
თბილისი 182 ნუგზარ ჩალათაშვილი 111
ქუთაისი 1 ყიფიანი დიმიტრი 111
გარდაბანი  კუმისის საჯარო სკოლა აბულაძე ოთარი 110
გორი 5 ელენე ჯავახიშვილი 110
ახალციხე უდის საჯარო სკოლა ნარიმან ნარიმანიშვილი 109
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. სკოლა ნიკოლოზ ლორია 109
ქუთაისი 41 ანრი ჩოგოვაძე 109
მცხეთა წეროვნის 1 საჯარო საბა კედელაშვილი 108
ქუთაისი 41 დავით მელაძე 108
თბილისი 55 ირაკლი ყარალაშვილი 107
თბილისი დემირელის სახ. კოლეჯი გიორგი შენგელია 107
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა გიორგი ცხაკაია 107
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა ბექა თარგალაძე 107
გორი ფლავის საჯარო სკოლა შალვა ნიკოლაშვილი 106
თბილისი მწვანე სკოლა დარბაიძე ანა 106
თბილისი ფესვები მარიამი ხაჭაპურიძე 106
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ანდრია ბუნტური 105
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლუკა ბერაძე 105
ბათუმი 14 ნოზაძე გურამი 104
თბილისი 124 ანასტასია გელაშვილი 104
თბილისი ლილე თორნიკე ბიჩინაშვილი 104
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა ნინი ჯანელიძე 104
თბილისი 70 მარიამ მურადელი 103
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა მარიამი სოხაძე 103
ქუთაისი 9 ნინო ჟორჟოლიანი 103
თბილისი 11 ნინო ჯავახიშვილი 102
თბილისი 147 ნია ხაჩიძე 101
თბილისი კანდიდი ცოტნე შამათავა 101
ბრინჯაოს სიგელის მფლობელი
თბილისი 175 მარიამ მაჩიტაძე 100
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ანა ქუთელია 100
მცხეთა ნიჩბისის საჯარო სკოლა ანა კენჩხაძე 100
ქუთაისი 2 დაჩი ჩხობაძე 99
თბილისი 161 მარიამ ღოღობერიძე 97
თბილისი 167 ჩხუტიაშვილი ანა 96
თბილისი პრომეთე ზვიადაძე საბა 96
ადიგენი უდის 1 საჯარო სკოლა კახაბერი გაბოშვილი 95
თბილისი 147 კასაბური გაბრიელი 95
თბილისი 151 მაჭარაშვილი თომა 95
რუსთავი 4 დათა გვასალია 95
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. სკოლა გეგი თებიძე 94
თბილისი 161 კილაძე დაჩი 94
თბილისი 186 კარიჭაშვილი ლუკა 94
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ტატო ასათიანი 94
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა ნინი გამეზარდაშვილი 94
თბილისი 54 მარიამ ღლონტი 93
თბილისი 175 იოანე მეფარიშვილი 93
თბილისი 180 მუშკუდიანი მათე 93
თბილისი კანდიდი ნია გოგბერაშვილი 93
სენაკი 2 სოფიკო შურღულაია 93
თბილისი 122 კავკავაშვილი ლილუ 92
თბილისი 145 ლუკა ხორხელი 92
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ჭეჟია ვასო 92
თბილისი ქორალი ანდრია ფუტკარაძე 92
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა ანანო ცხელიშვილი 92
ბათუმი 18 ლიზი დობორჯგინიძე 91
თბილისი 54 ანასტასია ლუტიძე 91
თბილისი 147 ილია ალადაშვილი 91
თბილისი 175 ნინო გრიგოლია 91
ქუთაისი 41 გიორგი სარალიძე 91
ქუთაისი პროგრესი ჭეიშვილი ოთარი 91
თბილისი 118 თვაური ცოტნე 90
თბილისი ახალი სკოლა ანასტასია ჯავახიძე 90
თბილისი 55 ანა გურეშიძე 89
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია საბა ბაკურაძე 89
თერჯოლა 2 თათია მორალიშვილი 89
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა თიკო მექვაბიძე 89
მცხეთა წეროვნის 1 საჯარო ნათია ტატიშვილი 87
ბათუმი 9 მარი იაკობაძე 86
ბათუმი შუახევის საჯარო სკოლა მირიან ზოიძე 86
თბილისი 94 ბუჯიაშვილი საბა 85
თბილისი 128 ნინო ხავთასი 85
ბათუმი 22 მოსიძე ანეტი 84
თბილისი 128 მარიამ ბედიაშვილი 84
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია გიგა ადამია 84
თბილისი 118 ქეთი ხუხუნაიშვილი 83
თბილისი 124 ანა კაჭახიძე 83
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბარბარე ჩარქსელიანი 83
თბილისი ოქროს აკვანი საბა გილიგაშვილი 83
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა მარინე ქაშაკაშვილი 82
ქუთაისი პროგრესი გიორგი ჩიტიაშვილი 82
თბილისი ახალი სკოლა ირინა დაუშვილი 81
თბილისი 175 მიხეილი ჯოხაძე 80
თბილისი მომავლის სკოლა თემო გრიგორაშვილი 80
თბილისი 175 ქუმსიაშვილი შოთა 79
თბილისი I ექსპერიმენტული  ნიკოლოზ ვარდიშვილი 79
ბათუმი 25 აბესლამიძე სალომე 78
თბილისი 11 მოდებაძე გუგა 78
თბილისი 21 კერესელიძე საბა 78
თბილისი I ექსპერიმენტული  მარიამ აბრამიშვილი 78
თბილისი ქორალი ალექსანდრე შამათავა 78
ბათუმი 8 დაჩი შანთაძე 77
გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ლაშა- გიორგი შავარდენიძე 77
თბილისი 77 ჯიბლაძე დათო 75
თბილისი 94 ლიზი ბარბაქაძე 73
თბილისი მწვანე სკოლა შველიძე ქრისტინე 73
თერჯოლა ღვანკითის საჯარო სკოლა სოფიკო ბოჭორიშვილი 73
ფოთი 3 ირაკლი გეგეჭკორი 73
ბათუმი 14 ნია ჭაღალიძე 72
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა მარიამ მემანიშვილი 72
ბათუმი 4 ანანო სავულიდი 71
ბათუმი სალიბაურის 2 საჯარო სკოლა ლიკა ბერიძე 70
თერჯოლა ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა ბარდაველიძე მარიამი 70
თბილისი 147 ირაკლი კვიციანი 69
მცხეთა წეროვნის 1 საჯარო გიორგი თვაური 69
ქუთაისი  ნ.  ნიკოლაძის სახ.  სკოლა-ლიცეუმი უშვერიძე ანასტასია 69
თბილისი 175 ალექსანდრე პაპიძე 68
ბათუმი 15 დიტო ჯაიანი 65
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა შოთიკო სურმანიძე 65
თბილისი 128 ლუტიძე ანი 65
ბათუმი 16 მაგდა დუმბაძე 64
თბილისი 52 ხარაბაძე დეა 63
თბილისი 55 მუხიგული ნიკოლოზი 63
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა ლიზი ჩუბინიძე 63
კასპი ქვემო  ხანდაკის საჯარო სკოლა აფციაური დალი 63
გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი სადაღაშვილი გუჯა 62
თბილისი 166 ქავთარაძე გიორგი 62
თბილისი ჩვენი სკოლა სიდონია ჩხეიძე 62
თბილისი 161 ლუკა ბაღათურია 61
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ალექსანდრე ხოდელი 61
ბათუმი მერიის საჯარო სკოლა თიკო თურმანიძე 60
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია დემეტრე ტიტვინიძე 60
თბილისი 94 ნინი მესხიშვილი 59
თბილისი 175 საბა დარგუაშვილი 58
თბილისი I ექსპერიმენტული  ალექსანდრე გულისაშვილი 58
ბათუმი 14 ელისაბედ ნაკაშიძე 57
თბილისი I ექსპერიმენტული  ნინო ადამაშვილი 57
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა თომა წაქაძე 57
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა დალი თარგალაძე 57
ბათუმი 14 ნიკო წულუკიძე 56
გორი 1 ხატია ხიზანიშვილი 56
თბილისი 161 დავით ჭანკვეტაძე 56
თბილისი 173 გიორგი სამსონოვი 56
თბილისი 74 ხუციშვილი ირაკლი 55
თბილისი 161 შავლაძე თომა 55
თბილისი ახალი სკოლა საბა ჯამბურია 55
თბილისი მწვანე სკოლა საბა ალექსანდია 54
ბათუმი 15 ნიკოლოზი გორაძე 53
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. სკოლა გიორგი მოდინი 52
თბილისი 9 ლუკა თურმანიძე 52
თბილისი 146 გიორგი ვარამიშვილი 52
თბილისი 141 ბიწაძე ნიკოლოზი 51
სერთიფიკატის მფლობელი
თბილისი 59 ფოფხაძე მარიამი 48
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა მარიამ ჯაოშვილი 48
ბათუმი 17 ლიზი ბერიძე 47
თბილისი 62 ხაჩატრიანი მონიკა 46
თბილისი ბრიტანიკა ნუცა პატარქალაშვილი 46
ბათუმი 22 ბუბა ბერიძე 45
ბათუმი 22 შანთაძე ნოდარი 45
თბილისი 94 ბარდაძე ლიზი 45
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა დალი გიორგაძე 43
რუსთავი 5 კარახმაზლი რუსლანი 39
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო სკოლა ლანა ჩუბინიძე 37
ბათუმი მასტერკლასი გიორგი სრაბონიანი 35