4 კლასი           
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
 
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ.  სკოლა ალექსანდრე ჯელია 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი 52 გიორგი ბალანჩივაძე 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი 163 ადეიშვილი ლუკა 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი ახალი სკოლა რატი ტაბატაძე 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი მერმისი მიხეილ ჭელიძე 197 V ადგილი (დიპლომი)
ოქროს სიგელის მფლობელი  
ახალციხე 5 გიორგი ივანიძე 195
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" თემიკო მაჭავარიანი 195
თბილისი 147 საბა ცინაძე 193
თბილისი 47 ყავლაშვილი მათე 190
თბილისი 52 ოთარ გაგნიძე 190
თბილისი სხივი დავუთ მამედოვ 190
რუსთავი 4 ლუკა მანაგაძე 190
თბილისი NK ილია დავითაშვილი 187
თბილისი 50 სოიტაშვილი სანდრო 185
თბილისი 186 ლუკა მანაგაძე 185
თბილისი ახალი სკოლა ჭელიძე ირაკლი 185
რუსთავი 4 წიკლაური გიორგი 185
თბილისი 55 დავით ლეფსაია 184
თბილისი  აია-GESS გიორგი ზაუტაშვილი 184
ქუთაისი 2 თამარი შალიკიანი 183
თბილისი 24 ანა იჩქითი 182
ქუთაისი  ნ. ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი ნიკოლას ბობოხიძე 182
ბათუმი 6 დავით მამულაძე 180
თბილისი 21 ანა კარიჭაშვილი 180
თბილისი 130 მარიამი ჭაღიაშვილი 180
თბილისი 161 სესილი მდივანი 180
თბილისი ბაქსვუდი ხაჩიაშვილი ნიკოლოზი 180
თბილისი პრომეთე დავით დვალიშვილი 180
თბილისი ჰამილტონი სანდრო ქომეთიანი 180
თერჯოლა 2 საბა კვახაჯელიძე 180
თბილისი 186 გიორგი კვიჟინაძე 179
რუსთავი 4 მარიამი ლოლაშვილი 179
თბილისი 61 კობაიძე ნიკოლოზი 177
რუსთავი 24 ანა საბაშვილი 177
თბილისი 55 ირაკლი ბოკუჩავა 175
რუსთავი 4 გიორგი კიკნაძე 175
რუსთავი 4 ნიკოლოზ ზურაბაშვილი 175
თბილისი 51 კობაიძე ივანე 173
თბილისი 74 დავითი ყანდარელი 173
თბილისი 179 სესილი ხუხუა 173
თბილისი ახალი ლიცეუმი გურეშიძე ნიკა 173
რუსთავი 24 არჩილ ზაბახიძე 173
თბილისი 177 ლაშა მოდებაძე 172
რუსთავი 2 ლექსო თამაზაშვილი 172
რუსთავი 2 მარიამი ოქრომჭედლიძე 172
თბილისი 161 გიორგი მშვენიერაძე 171
თბილისი 161 ალექსანდრე ჯიმშიაშვილი 170
თბილისი პრომეთე საბა შაყულაშვილი 170
თბილისი რ. შუმანის სახ.  ევროპული სასწავლებელი ქეთევან დვალიშვილი 170
ბათუმი 4 ნიკოლოზ ბლაგიძე 169
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ნინო სხირელი 168
თბილისი 117 დავითი აბრამიშვილი 167
თბილისი ბაქსვუდი ლუკა ჯინჭარაძე 167
ქუთაისი 41 გიორგი სარალიძე 167
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ტარიელ ტრაპაიძე 166
რუსთავი 4 კამკამიძე ნიკა 166
თბილისი 55 დემეტრე კუჭუხიძე 165
რუსთავი 4 ლუკა ქიტიაშვილი 165
თბილისი  აია-GESS ვაკო სოზიაშვილი 164
თბილისი 186 ირაკლი გიორგაძე 163
თბილისი პრომეთე ამირან ბექაური 163
ქუთაისი 41 ამიკო შვანგირაძე 163
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ლუკა ხიზანეიშვილი 162
თბილისი ფესვები ბარბაქაძე ირაკლი 162
თბილისი 52 დავით მაღულარია 161
თბილისი 87 საბა ფხოველიშვილი 161
თბილისი 126 გიორგი სამხარაძე 161
თბილისი 128 საბა ლეკვეიშვილი 161
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ტერტერაშვილი ლუკა 161
თბილისი 37 გურამ აროშიძე 160
თბილისი 39 ღვინჯილია გიორგი 160
თბილისი 149 ანა ხუციშვილი 160
თბილისი მწვანე სკოლა ლუკა ჯავახიშვილი 160
თბილისი ფესვები ფანჩვიძე მარიამი 160
რუსთავი 4 გიორგი კაციაშვილი 160
ბათუმი 2 ანეტი ჭაღალიძე 159
ბათუმი 2 მარიამ ბლაგიძე 159
თბილისი 87 გიორგი ტალახაძე 159
თბილისი 55 სალომე ბუნტური 158
ყვარელი ახალსოფლის 2 საჯარო სკოლა ნადირაძე ეთი 158
გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა თეკლა კვიკვინია 157
თბილისი 162 მარიამ ქურდაძე 157
თბილისი 162 ნიკოლოზ მეტონიძე 156
თბილისი 45 გიორგი მემანიშვილი 155
თბილისი 180 ლიზი ცერცვაძე 155
თბილისი 61 ანა ბესელია 153
თბილისი 61 ივა ვეკუა 153
თბილისი 118 დათო არსენაშვილი 153
თბილისი 146 მარიამ ბურდული 153
თბილისი 161 საბა ოთარაშვილი 153
თბილისი 173 თინათინი ფერაძე 153
თბილისი ბრიტანიკა ნინი ელიზბარაშვილი 153
რუსთავი 4 მარიამ სვიმონიშვილი 153
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია მარიამ ხორგუაშვილი 152
თბილისი 10 ლუკა რუხაძე 152
თბილისი ბაქსვუდი უსანეთაშვილი საბა 152
გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა ნინო მაისურაძე 151
თბილისი 166 ზურაბ ხუციძე 151
ვერცხლის სიგელის მფლობელი  
თბილისი 45 ნასყიდაშვილი ლევანი 150
თბილისი 52 ქირია საბა 150
თბილისი 77 ილია ლეკვეიშვილი 146
თბილისი 161 ქურდიანი ანა 146
ბათუმი 8 ალექსანდრე ხიმშიაშვილი 145
თბილისი 53 ელენე ყალიჩავა 145
თბილისი 99 დათო ფაჩუაშვილი 144
ქუთაისი 3 ფოფხაძე ნიკოლოზი 144
გორი 1 თეიმურზი დალაქიშვილი 142
თბილისი  წმ.  ნიკოლოზის სახ. სკოლა ანასტასია ტალახაძე 141
თბილისი ახალი სკოლა ნიკოლოზ ჯაფარიძე 141
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ნატალი მხეიძე 141
თბილისი ბრიტანიკა ლიზი-მარია ქობულია 140
თბილისი ბრიტანიკა ნოდარი მაისურაძე 140
თბილისი 161 ნიკოლოზი ბაკურაძე 139
თბილისი არქიმედე მაკინე კვიტაშვილი 139
ქუთაისი 3 ლუკა მეფარიშვილი 139
თბილისი 180 თამარ შოშიაშვილი 138
ქუთაისი 41 პაიჭაძე თეკლა 137
თბილისი 166 ავთანდილ გვირჯიშვილი 136
თბილისი 147 მარიამი კაპანაძე 135
თბილისი 161 ნოდარ მაისურაძე 135
თბილისი 161 ირაკლი ლიპარტელიანი 133
ლანჩხუთი 1 ზენაიშვილი ანა 133
თბილისი 173 ყულჯანიშვილი მინდია 132
თბილისი 161 კესარია ჩიქოვანი 131
თბილისი 166 ლიზი ქარდავა 131
თბილისი 186 ელენე გიორგაძე 131
ბათუმი ვაიოს საჯარო სკოა ანა მახაჭაძე 130
თელავი 9 გიგა ხუცურაული 130
მცხეთა წეროვნის 1 საჯარო ელენე მუხადგვერდელი 130
თბილისი 87 ანასტასია ჭიტაძე 129
თბილისი ალბიონი სანდრო კვირკვაია 129
თბილისი 61 დემეტრე გელაზონია 128
გორი 2 სერაფიმ დათიაშვილი 127
გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი სალომე კვალიაშვილი 126
თბილისი 74 გოჩიაშვილი საბა 126
მცხეთა წეროვნის 1 საჯარო ვახტანგ კვინიკაძე 125
რუსთავი 4 მარიამ ლომიძე 125
ჭიათურა 2 მარიამ ჩუბინიძე 125
თბილისი 77 ანი უგულავა 123
თბილისი 147 გიორგი ბასილაშვილი 122
თბილისი 161 დაუშვილი ლუკა 121
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ლუკა თაბაგარი 121
თბილისი 74 სოფო მეჭურჭლიშვილი 120
თბილისი 161 ანასტასია კვიტაიშვილი 120
თბილისი მოძღვარი დათო მუმლაძე 120
თბილისი 55 საბა ვერულაშვილი 119
ბორჯომი 6 ზაურ ქაჯაია 117
თბილისი 55 სანდრო მუქერია 117
ქუთაისი 3 ანასტასია შენგელია 116
ქუთაისი 41 ნიკოლოზ ჩხაიძე 116
თბილისი ოლიმპი ნატალია ბოიარკო 115
თბილისი  მერმისი სანდრო აგლაძე 114
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ანა მარგიანი 114
თბილისი 52 ბესო კიწმარიშვილი 113
თბილისი 61 ცოტნე მეტრეველი 113
თბილისი 99 ტარიელი კოტოვი 113
ქუთაისი 3 ელენე შენგელია 112
ქუთაისი 3 საბა ნემსიწვერიძე 112
თბილისი 147 ნინო ალუდაური 110
თბილისი 176 ნიკოლოზი ცინცაძე 110
მცხეთა წეროვნის 1 საჯარო მაგდა ხუროშვილი 110
თბილისი 161 ეკატერინე იაკუბოვა 109
თბილისი მერმისი გიორგი აბაზაძე 108
ლანჩხუთი 1 ნიკოლოზ თადუმაძე 107
თბილისი 39 საბა ჯელაძე 106
თბილისი I ექსპერიმენტული საჯარო ანა ასათიანი 106
ჭიათურა 2 თამარ ასანიძე 106
ბათუმი 18 დავით ჟდანოვი 105
თბილისი 64 ანდრია კილაძე 105
თბილისი ცისკარი გერმანე კოვალენკო 105
ბათუმი 1 ლუკა ტოროშელიძე 104
თბილისი I ექსპერიმენტული  როგავა ნიკა 103
თბილისი 166 სულხან-საბა სალუქვაძე 101
ბრინჯაოს სიგელის მფლობელი  
თბილისი 147 თათია მამუჭაძე 98
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ანდრია ნორაკიძე 95
თბილისი 94 გიორგი წიკლაური 94
რუსთავი 22 გუნდიშვილი ელენე 94
თბილისი 117 თეონა ვაშაკიძე 92
ლანჩხუთი 1 ანანო წილოსანი 92
თელავი 9 დავითი თამარაშვილი 91
ფოთი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა ნია კუპრაძე 91
ქუთაისი 21 არჩილი საკანდელიძე 91
თბილისი 94 ელენე ორველაშვილი 90
თბილისი პრომეთე თინათინ ჩიკვილაძე 90
ქუთაისი 37 ნინო რუხაძე 89
თბილისი 24 ანი ბერიძე 88
ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა ცოტნე სამნიძე 87
თბილისი 39 ანი მოძღვრიშვილი 84
თბილისი წმ. გიორგის სახ.  ბრიტანულ- ქართული სკოლა ილია არქანია 83
ზუგდიდი 3 ნანა იზორია 80
თბილისი 114 ბექა გოგიშვილი 79
ბათუმი 25 ხატია ცეცხლაძე 78
ქუთაისი 1 გეგი ნერგაძე 78
თბილისი 117 ახვლედიანი ირაკლი 76
ბათუმი 6 გოგიბერიძე სალომე 75
ქუთაისი 1 გუგა ჭელიძე 74
თბილისი 114 ბაჩი ჯარიაშვილი 73
თბილისი 180 ქაჯაია მარია 72
თბილისი პრომეთე გიორგი ყულიაშვილი 72
თბილისი 61 ანი მერაბიშვილი 71
ბათუმი 25 ბოლქვაძე ანა 70
თბილისი 117 მარიამი სააკიანი 70
თბილისი ოლიმპი ნინო ხეცურიანი 70
ქუთაისი 19 თამარ ჩაფიჩაძე 68
თბილისი 21 ივანე ბექაური 67
თბილისი 23 მათე ხადური 67
თბილისი 166 ევე ქავთარაძე 67
ქუთაისი 21 ელენე ოყრეშიძე 65
თბილისი 23 აკო გოგოლაძე 64
თბილისი პრომეთე ნიკოლოზ გავაშელი 63
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კურმაშვილი ტარიელი 61
ქუთაისი 3 ნიცა დალაქიშვილი 60
კასპი კავთისხევის საჯარო სკოლა ვატო ბარდაძე 59
თბილისი 166 ქინქლაძე ანანო 58
თბილისი 118 საბა აზმაიფარაშვილი 56
თბილისი 55 შანიძე ლიზი 55
საჩხერე ჭალის საჯარო სკოლა სალომე გიორგაძე 55
თბილისი 154 ქეთი საყვარელიძე 54
თბილისი 18 დიმიტრი გელოვანი 53
თბილისი 117 ჭამიაშვილი თინათინი 51
სერთიფიკატის მფლობელი  
თბილისი 173 სალომე მელაძე 48
ბათუმი 25 კიკალიშვილი ნიკოლოზი 46
თბილისი ქართული სასწავლებელი   ნინო ვასაძე 43
თბილისი 61 საბა ბარამიძე 39