5 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
თბილისი 50 სანდრო ფილფანი 200 I ადგილი (დიპლომი)
სენაკი სკოლა ლუცეუმი ლუკა ხარებავა 198 II ადგილი (დიპლომი)
თბილისი 69 ანზორი რეხვიაშვილი 193 III ადგილი (დიპლომი)
რუსთავი 4 გიორგი მამნიაშვილი 193 III ადგილი (დიპლომი)
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლიზი ბოჭორიშვილი 190 IV ადგილი (დიპლომი)
თბილისი დემირელის სახ.  კოლეჯი დაჩი ბოკუჩავა 190 IV ადგილი (დიპლომი)
თბილისი წმ.  ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ილია გვილავა 190 IV ადგილი (დიპლომი)
ქუთაისი 41 ნიკა ქობულოვი 190 IV ადგილი (დიპლომი)
თბილისი 74 ნიკოლოზ ჩაჩანიძე 188 V ადგილი (დიპლომი)
ოქროს სიგელის მფლობელი
თბილისი დემირელის სახ.  კოლეჯი გიორგი კეკენაძე 187
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია დავით კლდიაშვილი 186
გორი 3 თეკლა ჩიტიშვილი 185
თბილისი 51 დავითი მოისწრაფიშვილი 185
თბილისი ქართულ ამერიკული უმაღლესი სანდრო აბესაძე 185
ხობი 2 სალომე ქირია 185
თბილისი 180 აკაკი გოჩაშვილი 183
თბილისი ახალი სკოლა ნიკოლოზი სალაყაია 182
თბილისი 51 ანდრია მოისწრაფიშვილი 180
თბილისი 55 ნუცა ქარქაშაძე 180
რუსთავი 14 საბა გაგლოშვილი 179
თბილისი 17 აბრამიშვილი სოფია 178
თბილისი I ექსპერიმენტული  ანა გუგუშვილი 178
თბილისი 52 თინათინი გურული 176
თბილისი 83 აბულაშვილი რამზესი 176
გორი 3 ზუკა ხორბალაძე 173
ზუგდიდი 7 ნინო გოგოხია 173
ბათუმი დანდალოს საჯარო სკოლა მგელაძე რაინდი 172
თბილისი I ექსპერიმენტული  ნიკოლოზი ქაფიანიძე 170
თბილისი NK ანი რატიანი 170
თბილისი მწვანე სკოლა დავით ზარდიაშვილი 170
თბილისი ჰამილტონი ნინო ნანობაშვილი 170
ქუთაისი 3 ნიკოლოზ ბობოხიძე 170
თბილისი წმ.  ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ნიკოლოზ ქობალია 169
თბილისი 9 გიორგი ფერაძე 168
თბილისი 161 ლაშა ობოლაძე 168
თბილისი 24 ანდრია იაშვილი 166
თბილისი 137 ლუკა ჩალაძე 166
ზესტაფონი 7 თენგიზ შაოშაძე 164
თბილისი წმ.  ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა რეზი ანჩაბაძე 163
ქუთაისი 1 ლუკა სახელაშვილი 162
თბილისი 92 გიორგი ჩაკვეტაძე 160
თბილისი 87 მარიამ ჩუბინიშვილი 158
თბილისი 151 საბა ცირეკიძე 158
თბილისი 175 ანა ბაბუცაშვილი 158
თბილისი ქორქლი ნიკოლოზ ხავთასი 157
თბილისი 24 დემეტრე დემეტრაშვილი 156
თბილისი 141 ბაჩო დემეტრაძე 156
თბილისი 173 ილია ხიდეშელი 153
თბილისი NK კონსტანტინე დავითაშვილი 153
თბილისი ახალი სკოლა ალექსანდრე ხოჯაშვილი 152
თბილისი ბაქსვუდი ალექსანდრე დაუშვილი 152
გურჯაანი 4 ვიტალი თარხნიშვილი 151
თბილისი 52 ანა გოგელიძე 151
ვერცხლის სიგელის მფლობელი
ბათუმი 22 ნინი ბერიძე 150
თბილისი წმ.  ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა თეოდორე კილაძე 150
თბილისი 145 სანდრო აბულაძე 148
თბილისი ახალი სკოლა დავით საბაძე 146
თბილისი 165 ლუკა ხარჩილავა 145
თბილისი ცისკარი დავით კოვალენკო 144
სენაკი 147 გიორგი ყიფიანი 144
ბათუმი 7 კარინა კაზარიანი 143
თბილისი 166 გიორგი ოკუჯავა 141
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია მარიამ კიკაძე 140
თბილისი 94 ანი სურგულაძე 140
თბილისი 161 ლიკა ჩხეიძე 140
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ლუკა შონია 140
სენაკი წმ.  ალექსი შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა-გიმნაზია გიორგი ჯანჯღავა 140
ქუთაისი 36 ლიზი სტაჯაძე 138
თბილისი 175 ქეთევანი შენგელია 133
თბილისი 182 ვერიკო მერაბიშვილი 133
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ლიზი გუჩაშვილი 130
თბილისი 166 ლაშა ტეფნაძე 130
თბილისი NK ალექსანდრე აბულაძე 130
თბილისი 11 გიორგი მჭედლიძე 128
თბილისი 128 მარიამი მეიშვილი 125
თბილისი 180 ლიზი კამკამიძე 124
ქუთაისი 41 ნია კორძაია 124
თბილისი 8 ნიკოლოზ შენგელია 123
თბილისი 70 ლუკა მუშკუდიანი 123
თბილისი 161 ლაშა-გიორგი ფიცხელაური 123
თბილისი 11 მჭედლიძე ქრისტინე 122
თბილისი 165 თამაზ ჯაფარიძე 122
თბილისი ნიჩბისის საჯარო სკოლა მარიამი კენჩხაძე 120
თბილისი მწიგნობართუხუცესი საბა მაცაბერიძე 119
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ანა ლოლიშვილი 117
თბილისი 11 მარიამ ივანიშვილი 117
თბილისი 55 ქეთა სახამბერიძე 116
თბილისი 166 გიორგი რეხვიაშვილი 116
ბათუმი მასტერკლასი ლიზი დოლიძე 115
თბილისი დემირელის სახ.  კოლეჯი თამარ ფეიქრიშვილი 115
რუსთავი 21 საბა ლომსაძე 114
ქუთაისი 41 ნიტა ჩიხლაძე 114
თბილისი ბაქსვუდი მარიამი სეთურიძე 113
თბილისი 151 ნიკოლოზო მახარაშვილი 111
თბილისი 161 ნიკოლოზ კილაძე 111
ქუთაისი 1 ანი სახელაშვილი 109
ბათუმი მასტერკლასი მათე ბარამიძე 108
თბილისი დეა ნინო გეგეშიძე 108
თბილისი 180 მარიამ ჯიქია 107
გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა ეთო მელქონაშვილი 105
თბილისი 151 ნინო აშორდია 105
თბილისი 157 ლევანი ტუხაშვილი 103
თბილისი 161 მარიამ გუდავაძე 103
თბილისი UG ანანო ესართია 103
ქუთაისი 3 ლუკა მღვდელაძე 102
ქუთაისი 35 მარიამი ტრაფილოვა 101
ბრინჯაოს სიგელის მფლობელი
თბილისი I ექსპერიმენტული  დავით გოგსაძე 100
ქუთაისი 1 ნიკოლოზ გაჩეჩილაძე 100
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" თარიმანიშვილი ნატა 97
ქუთაისი 41 გეგი ჩხეტიანი 97
თბილისი აისი ელენე როგავა 95
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია გიორგი ჯორჯიაშვილი 94
თბილისი 180 ნინო ჩადუნელი 93
ბათუმი 8 ვარშანიძე ნიკოლოზი 90
თბილისი 161 ლიზი სიამაშვილი 88
თბილისი 166 საბა ცინდელიანი 88
ლაგოდეხი გიორგეთის საჯარო სკოლა ნათაკ ალლაზოვა 88
თბილისი 55 დავით შუბლაძე 85
თბილისი 147 ცოტნე ციკოლია 85
თბილისი I ექსპერიმენტული  ლიზი დაუშვილი 85
თბილისი 162 ბარბარე ჯმუხაძე 82
თბილისი 162 ირმა გვილია 82
თბილისი 115 ოდიშვილი მარიამი 80
თბილისი 151 სოფიო ხითარიშვილი 80
თბილისი 172 მარიამი ხუნდაძე 80
ზუგდიდი 7 საბა ზარანდია 79
თბილისი 162 მიქაბერიძე მერი 79
თბილისი 166 ლაშა ჯულუხაძე 75
თერჯოლა ეწრის საჯარო სკოლა ლიზი არაბიძე 74
თბილისი 55 შოთა თოფურია 73
თბილისი 55 გიორგი ღონღაძე 70
თბილისი 11 მარიამ ბატკუაშვილი 67
ბათუმი 25 გიორგი დიასამიძე 66
ბათუმი 17 ლერი აბაშიძე 64
ბათუმი ევრო 2000 დავით დობორჯგინიძე 60
თბილისი 10 ცირა ჯალაღონია 55
ბათუმი 25 სურმანიძე ლუკა 53
თბილისი 53 ლუკა ახვლედიანი 53 3
ლაგოდეხი გიორგეთის საჯარო სკოლა თურქან ალლაზოვა 51
სერთიფიკატის მფლობელი
თბილისი 162 ჯაბა ჯოხაძე 50
თბილისი იაკობ გოგებაშვილის სახ. სასწავლებელი ლუკა მჭედლიძე 49
ბათუმი 8 ამიკო დუმბაძე 32
ბათუმი 29 ლიზი თებიძე 22