6 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ბათუმი 2 თორნიკე ბერია 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
ბათუმი 2 თორნიკე ვარშალომიძე 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი 133 რაუფ იდნოევი 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
თბილისი სხივი დავითი ტოგოევი 200 დასკვნითი ტური - 16 ივნისი
ქუთაისი 41 გიორგი ხურციძე 198 V ადგილი (დიპლომი)
ოქროს სიგელის მფლობელი
ზუგდიდი 7 ლუკა კეზუა 192
თბილისი   მერმისი კესარია ჭელიძე 192
თბილისი მერმისი ალექსანდრე დარციმელია 190
რუსთავი თელეთის საჯარო სკოლა ქეთი კიკოლაშვილი 190
ქუთაისი 41 ლიზი კუჭავა 190
ქუთაისი 41 ლუკა ლიკლიკაძე 190
ქუთაისი 41 თეკლა ჩაფიძე 189
რუსთავი 7 კლიმენტი ბერულავა 187
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია საბა ორჯონიკიძე 186
თბილისი 151 თორნიკე კიკორია 182
თბილისი პრომეთე ბერიძე ლუკა 182
თბილისი 48 თეონა კახიძე 180
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ლომიძე სანდრო 175
თბილისი 71 ალექსანდრე ხელაშვილი 174
თბილისი ახალი სკოლა თორნიკე ქადეიშვილი 174
თბილისი დემირელის სახ.  კოლეჯი მარიამი ინაური 172
ქუთაისი 19 სანდრო კუპრაშვილი 167
თბილისი 180 აკაკი გარშაულიშვილი 164
თბილისი დემირელის სახ.  კოლეჯი ნიკალა ხაჩიაშვილი 159
თბილისი 192 ლიზი ცინცაძე 157
თბილისი პრომეთე კვიჟინაძე ლუკა 156
ხობი 2 ლუკა ნარსია 156
თბილისი 55 თამარ ბოკუჩავა 154
თბილისი 165 დავით თავართქილაძე 153
თბილისი 48 ლუკა თვაური 152
ვერცხლის სიგელის მფლობელი
ზუგდიდი 3 ალექსი იზორია 150
თბილისი 47 დაჩი ყავლაშვილი 149
თბილისი პრომეთე ილია მეტრეველი 147
თბილისი 182 ანდრია ცინცაძე 144
გურჯაანი 4 საბა თარხნიშვილი 143
თბილისი 161 ნუციკო ჩხაიძე 143
თერჯოლა ჩხარის 1 საჯარო სკოლა ანნა ფართლაძე 141
თბილისი ახალი სკოლა ირაკლი ჟღენტი 138
თბილისი 55 ლევან კულუმბეგაშვილი 137
ბათუმი მასტერკლასი ცეცხლაძე ზვიადი 136
თბილისი აია-GESS ლუკა გეგეჭკორი 136
თბილისი 191 თამარ ბეჭვაია 132
თბილისი I ექსპერიმენტული  სანდრო კურდღელაშვილი 132
თერჯოლა ჩხარის 2 საჯარო სკოლა სერგი არაბიძე 129
თბილისი 166 ჯანაშია გურამი 124
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ლუკა მარგიანი 118
თერჯოლა ალისუბნის თემის 2 საჯარო ნიკოლოზ გვენეტაძე 116
გორი 1 გიორგი მანძულაშვილი 115
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ლიზი ებრალიძე 115
ქუთაისი 41 ციცინო გაბიძაშვილი 106
ბათუმი 25 საბა არძენაძე 101
ბრინჯაოს სიგელის მფლობელი
თბილისი ბრიტანულ ქართული აკადემია ბაკურაძე ლუკა 93
თბილისი 138 თამაზი ცუცქირიძე 91
თბილისი 94 ვასილი კაველიძე 90
ქუთაისი 23 მარიამ კვიცარიძე 89
თბილისი 126 სოფო კვანტალიანი 88
ბათუმი ახოს საჯარო სკოლა მიხეილ ბოლქვაძე 87
ქუთაისი 31 ნაუმი ფხაკაძე 85
თბილისი 81 კახნიაშვილი დავითი 82
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სალომე ბიტარაშვილი 82
თბილისი 173 ანა-მარია მელაძე 79
თბილისი 166 აქირთავა ლუკა 78
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნინო ხვთისიაშვილი 78
თბილისი 128 ბექა თხილაიშვილი 77
თბილისი 5 საბა ჭელიშვილი 75
თბილისი 55 ანა ქართველიშვილი 73
ბათუმი ევრო 2000 ხატია ბერიძე 72
გორი 1 ნატო გორდაძე 71
ზუგდიდი 7 ანანო ჯალაღონია 71
ბათუმი მაწყვალთის საჯარო სკოლა მათე ცეცხლაძე 70
თბილისი 55 ადეიშვილი მაკინე 70
ქუთაისი 9 თამარ ჩოგოვაძე 70
ზუგდიდი 7 ლიზა ჩაკვეტაძე 69
თბილისი ჰამილტონი ნაკაშიძე სანდრო 69
თბილისი I ექსპერიმენტული  მარიამ მუშკუდიანი 68
ბათუმი 25 მახარაძე მეგი 67
თერჯოლა ჩხარის 2 საჯარო სკოლა ვერა აბულაძე 67
ბათუმი 7 მარიამ ბუაჩიძე 65
თბილისი 55 ოთარ უთმელიძე 64
თბილისი 166 ნიკოლოზ კუპრეიშვილი 61
თერჯოლა გოგნის საჯარო სკოლა ბაგრატი ისაკაძე 61
ქუთაისი 21 კუბლაშვილი გიორგი 59
ბათუმი მერისის საჯარო სკოლა ბექა თურმანიძე 56
ქუთაისი 31 ლუკა როხვაძე 56
ბათუმი მაწყვალთის საჯარო სკოლა მაკარაძე ლაურა 55
თბილისი 63 ძნელაძე თამარი 55
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" წიქარიძე ნათია 54
ქუთაისი 41 ლუკა ლურსმანაშვილი 54
სერთიფიკატის მფლობელი
ბათუმი 16 დუმბაძე მარიამი 50
ბათუმი მერისის საჯარო სკოლა ლაშა დევაძე 50
თბილისი   ქორალი ნიკო შამათავა 49
ქუთაისი 1 მარიამ ბობოხიძე 43
ბათუმი დანდალოს საჯარო სკოლა მამუჭაძე მაია 42
თბილისი 161 თორნიკე რამიშვილი 41
ქუთაისი 41 ყურაშვილი ანანო 36
ბორჯომი 3 ალექსანდრე სალარიძე 32
თბილისი I ექსპერიმენტული  ბაჩანა შენგელია 32
თბილისი ჰამილტონი ნიკოლოზი გვენცაძე 30