გამარჯვებული მასწავლებლები
გამარჯვებულებს შორის ვინ რომელი ადგილი დაიკავა, ტრადიციულად გამოცხადდება დაჯილდოების ცერემონიალზე, რომელიც გაიმართება 17 ივნისს.

ზოგიერთი მასწავლებლის დაბალი სარეიტინგო ქულა მოსწავლეების ტურზე არგამოცხადებამ განაპირობა.
 
ოლიმპიადა „ევერესტის“ შემოქმედებითი გუნდი ულოცავს გამარჯვებულებს მიღწეულ წარმატებას!!! 
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი ქულა
თბილისი პრომეთე ცისანა ლუაშვილი 162,3
თბილისი დემირელის კერძო ნინო შაშიაშვილი 162,1
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნინო ლიკლიკაძე 158,6
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დალი ჭიჭინაძე 156,2
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნინო ბუაძე 156,1
თბილისი 146 ნაზი რეხვიაშვილი 154,3
ქუთაისი 41 ნათია ფხაკაძე 152,2
ქუთაისი ნ,ნიკოლაძის სახელობის ნინო ელიაშვილი 151,8
თბილისი 173 მაია ხარატი 150
თბილისი 173 მაია ნანავა 149,9
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია ნინო ლომსაძე 149,9
თბილისი 161 მაია მაჭავარიანი 148,7
თბილისი პრომეთე ირინა ჩაგინავა 148,5
ქუთაისი პროგრესი მაგდა შურღაია 147,7
ქუთაისი 41 ნანა ძეგოშვილი 147,3
თბილისი ლამპარი ქეათევან ბერიძე 144,1
თბილისი აია ჯესი ლია ბაშარაული 143,4
თბილისი პრომეთე ირმა ბაკურაძე 140,9
თბილისი 124 მანანა ჭაფოძე 139,8
თბილისი პრომეთე ციცო მელაძე 139,6
თბილისი 54 თინა ნიკოლაძე 139,5
თერჯოლა ზედა საზანოს  საჯარო სკოლა შორენა გეწაძე 138,2
თბილისი პრომეთე თამარ ნარჩემაშვილი 138
სენაკი 2 სოფო შეროზია 137,3
თბილისი 151 ეკა სებისკვერაძე 136,5
თბილისი 146 ლია შანყულაშვილი 133,9
რუსთავი 4 ნათია წიკლაური 133,9
თბილისი 175 თამთა მასხულია 133,4
თბილისი 147 ნინო კოჭლამაზიშვილი 133,1
თბილისი 173 მადლენა ასლანიკაშვილი 131,7
ქუთაისი 41 მაგდა პაპიძე 131
სიღნაღი წნორის 1 საჯარო სკოლა იზა ბულაშვილი 129
თბილისი ქართული სასწავლებელი ნინო სამხარაძე 128,6
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია მაია აბაშიძე 128,1
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მერი ონიკაშვილი 128
თბილისი 11 ნინო რაზმაძე 126,5
თბილისი 1 ექსპერიმენტული რუსუდან გვათუა 126,5
ქუთაისი 37 ანა კვირიკაშვილი 126,1
რუსთავი 14 მთვარისა ბიწაძე 124,9
თბილისი 157 იამზე ზეინკლიშვილი 124,5
თბილისი 1 ექსპერიმენტული ირმა მაღალაშვილი 123,2
ქუთაისი 21 ივეტა იმედაძე 122,8
თბილისი 191 ლელა გადახაბაძე 121,8
თბილისი 112 სოფიკო შულაია 121,2
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ქეთი ოთარაშვილი 117,9
თბილისი 32 ეკა მათიაშვილი 114
თბილისი 161 ნინო ბაბუციძე 112,9
ქუთაისი 41 ნანა ბენდელიანი 112,8
რუსთავი 4 ხათუნა მაჭარაშვილი 112,5
თბილისი 192 ნატო წიქარაშვილი 112,4
თბილისი 48 ლეილა ვაშაკიძე 112,3
ქუთაისი 41 მაკა მარგველაშვილი 110,8
თბილისი ქართულ ამერიკული სკოლა მარადი ჩოხელი 110
თბილისი წეროვნის საჯარო სკოლა  ინგა ხალიბეგაშვილი 109
თბილისი წმ, ნიკოლოზის სახელობის სკოლა ნინო ტატიაშვილი 108,8
თბილისი 24 ირმა გახოკია 108,7
ბათუმი 15 თამრიკო ტრაპაიძე 107,2
თბილისი 186 ანა კუხიანიძე 106,4
საჩხერე 2 ლალი ვეშაპაძე 106,1
თბილისი 191 ნონა გამხიტაშვილი 105,6
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა მართა ტაბატაძე 105,6
თბილისი 146 ნონა გოგილაშვილი 103,6
თბილისი 173 ნინო გიორგაძე 103,5
თბილისი 122 მაია გომარელი 101,5
თბილისი 147 მაია საყვარელიძე 101,3
თერჯოლა 1 თეა მაცაბერიძე 101
თბილისი 138 ნატო სიბაშვილი 100,7
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნინო ბარჯაძე 100,2
თბილისი 26 ჯულიეტა კობზანძე 98,8
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ინგა ლაზარია 97,9
ქუთაისი 41 თამარ ფოჩხუა 96,8
თერჯოლა მზეკაბანი 2007 ინგა გაბრიჭიძე 86,1
ბათუმი 2 ცირა კვაჭანტირაძე 85,3
თბილისი 177 ნანა ბაიაშვილი 84,8
სიღნაღი ტიბაანის საჯარო სკოლა თამრიკო ონანაშვილი 84,8
ბორჯომი 3 მაია გიაშვილი 83,1
თბილისი 94 მადონა ლაშხია 79,7
საჩხერე 2 მანანა ერაძე 78,3
ფოთი 5 ნონა ჩხიტუნაძე 77,3
ბათუმი 6 ხათუნა წილოსანი 76,8
ბორჯომი 1 მერი ხარატიშვილი 73,9
თბილისი 191 დიანა ზაქარაია 72,4
თბილისი 118 მაია ჩქარეული 72,3
თბილისი ბრიტანული ქართული აკადემია მაგდა აბესაძე 71,3
ბათუმი 25 მარინა ჩავლეიშვილი 71,2
თბილისი პრომეთე ფატი გოდერიძე 65,2
თბილისი 1 ექსპერიმენტული დალი კედელაშვილი 64,5
ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა თამარი კაპანაძე 62,5
ფოთი 1 სოფო მესხი 59,6
თბილისი 55 თეონა ჩიქოვანი 59,4
ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა მარინა ჯიღაური 51
ქუთაისი მესხეთის საჯარო სკოლა ჯაჯალა კლდიაშვილი 45,8
ბათუმი ახალ სოფლის საჯარო სკოლა მზიური ნაგერვაძე 30,8