მე-2 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი 2 დავლაძე ელისაბედი 115 112 1
2 ბათუმი UG ვერძაძე ვაჩე 113 95 2
3 ბათუმი 6 დავლაძე ალი 112 107 3
4 ბათუმი 15 ძირკვაძე ლიზი 112 105 4
5 ბათუმი გორდა სალუქვაძე ლუკა 112 103 5
6 ბათუმი 8 ხოფერია ლიზი 112 67 6
7 ბათუმი 15 ცეცხლაძე ლიზი 110 103 7
8 ბათუმი 16 ქურიძე ანანო 107 95 8
9 ბათუმი გორდა ბერიძე სანდრო 107 87 9
10 ბათუმი 6 ბერიძე შაქრო 107 81 10
 
მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი 6 ბერიძე თორნიკე 120 98 1
2 ბათუმი 8 ხაჯიშვილი ლაშა 113 94 2
3 ბათუმი 6 კამლაძე თორნიკე 108 94 3
4 ბათუმი მონპარნასი ზაქარაძე ირაკლი 106 102 4
5 ბათუმი 9 აბულაძე ნატალი 105 105 5
6 ბათუმი UG ნარაკიძე ვახო 103 72 6
7 ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. საულიერო გიმნაზია ნაკაშიძე გიორგი 102 87 7
8 ბათუმი ნერგები შარვაშიძე თორნიკე 101 79 8
9 ბათუმი UG ჩხაიძე ნიკა 100 112 9
10 ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. საულიერო გიმნაზია შერვაშიძე თეკლა 100 112 9
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი 6 მამულაძე დათო 110 101 1
2 ბათუმი 4 დარსალია ნიკა 107 96 2
3 ბათუმი 2 ცინცაძე ილია 105 108 3
4 ბათუმი 8 ხიმშიაშვილი ალექსანდრე 93 88 4
5 ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სასულიერო გიმნაზია ჯელია ალექსანდრე 91 89 5
6 ბათუმი 2 ჭაღალიძე ანეტი 85 108 6
7 ბათუმი UG ქუთელია მილენა 81 71 7
8 ბათუმი 2 ბლაგიძე მარიამი 80 113 8
9 ბათუმი 14 შერვაშიძე ნინი 78 98 9
10 ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სასულიერო გიმნაზია კიკნაძე ანდრია 75 72 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი 1 დუმბაძე საბა 113 106 1
2 ბათუმი 8 ინაიშვილი გიორგი 108 103 2
3 ბათუმი 1 ორაგველიძე ნიკა 86 96 3
4 ბათუმი ქვედა ბახვის საჯარო სკოლა აბულაძე ქეთი  85 106 4
5 ბათუმი მასტერ-კლასი ჯაშიტაშვილი თამარი 78 75 5
6 ბათუმი მასტერ-კლასი ჭყონია იზაბელ 74 101 6
7 ბათუმი 14 თავდგირიძე ნინი 74 98 7
8 ბათუმი მასტერ-კლასი ბოლქვაძე ჯემალი 72 106 8
9 ბათუმი 22 ბერიძე ნინი 67 83 9
10 ბათუმი დანდალოს საჯარო სკოლა მგელაძე რაინდი 66 75 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი 2 ვარშალომიძე თორნიკე 113 113 1
2 ბათუმი 2 ბერია თორნიკე 113 106 2
3 ბათუმი 1 როინიძე თედო 94 106 3
4 ბათუმი 6 მამულაძე ლუკა 82 77 4
5 ბათუმი UG ქუთელია ემილი 81 76 5
6 ბათუმი მასტერკლასი ცეცხლაძე ზვიადი 73 85 6
7 ბათუმი მასტერკლასი ჟორჟოლიანი ლუკა 60 76 7
8 ბათუმი მაწყვალთის საჯარო სკოლა ცეცხლაძე მათე 50 40 8
9 ბათუმი ახოს საჯარო სკოლა ბოლქვაძე მიხეილი 47 63 9
10 ბათუმი დანისპარაულის საჯარო სკოლა შამანაძე როსტომი 46 90 10