მე-2 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თელავი 4 დანელაშვილი ნიკა 115 79 1
2 ახმეტა 2 ქინქლაძე გარი 112 110 2
3 ყვარელი 2 კონჭოშვილი ნინო 112 106 3
4 წნორი 1 მათეშვილი თიკო 110 74 4
5 ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ჭაბაშვილი ანამარია 103 98 5
6 ახმეტა ზემო ალვანის 2 საჯარო სკოლა ითიურიძე საბა 97 112 6
7 გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა ფხალაძე ავთო 95 93 7
8 ლაგოდეხი ცოდნისკარის საჯარო სკოლა ფოლადაშვილი საბა 95 88 8
9 ლაგოდეხი აფენის 2 საჯარო სკოლა კაპანაძე საბა 90 90 9
10 თელავი კისისხევის საჯარო სკოლა ნასყიდაშვილი დავითი 90 88 10
 
მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ახმეტა აწყურის საჯარო სკოლა დანელაშვილი დათო 113 99 1
2 თელავი 4 ჩიკვაიძე ალექსანდრე 105 73 2
3 ყვარელი შილდის 1 საჯარო სკოლა აღნიაშვილი დალი 101 88 3
4 ყვარელი შილდის 1 საჯარო სკოლა მამუკიშვილი მარიამი 96 85 4
5 თელავი 4 სარაჯიშვილი ნატალი 88 75 5
6 საგარეჯო პატარძეულის საჯარო სკოლა ზუკაკიშვილი თინათინი 87 84 6
7 ლაგოდეხი არეშფერანის საჯარო სკოლა მგელაძე ცირა 81 86 7
8 გურჯაანი ვეჯინის საჯარო სკოლა სეფიაშვილი ანანო 81 66 8
9 წნორი ვაქირის საჯარო სკოლა ნანობაშვილი ნინო 80 85 9
10 ახმეტა 2 ერთგულაშვილი ელისაბედი 79 69 10
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ყვარელი ახალსოფლის 2 საჯარო სკოლა ნადირაძე ეთო 104 106 1
2 გურჯაანი 2 ხარაზიშვილი ნიკოლოზი 103 91 2
3 ყვარელი  2 საჯარო სკოლა ფერაშვილი მარიამი 97 74 3
4 ლაგოდეხი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ქუფარაშვილი ნინი 90 106 4
5 საგარეჯოს პატარძეულის საჯარო სკოლა ზუკაკიშვილი ლევანი 85 106 5
6 საგარეჯოს  1 საჯარო სკოლა დიღმელაშვილი ბიჭიკო 85 66 6
7 თელავი 9 თამარაშვილი დათა 83 64 7
8 წნორი 1 შიხაშვილი დემეტრე 82 82 8
9 თელავი 9 ხუცურაული გიგა 79 98 9
10 ყვარელი ახალსოფლის 2 საჯარო სკოლა ჯამალაშვილი მარიამი 68 77 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ყვარელი 2 კონჭოშვილი გიორგი 115 106 1
2 ყვარელი ყვარლის გიმნაზია ქსოვრელი ელენე 88 82 2
3 გურჯაანი 4 ცინცაძე დავითი 81 101 3
4 გურჯაანი 4 თარხნიშვილი ვიტალი 80 101 4
5 წნორი 1 სიფრაშვილი ეკა 68 106 5
6 წნორი პროგრესი ,,010'' ბაინდურაშვილი გიორგი 66 91 6
7 წნორი სამრეკლოს საჯარო სკოლა ცაკაშვილი გიორგი 66 91 6
8 წნორი 1 ცაბუტაშვილი გიორგი 63 98 7
9 ლაგოდეხი ბაისუბნის საჯარო სკოლა ლაბაძე რეზო 63 96 8
10 თელავი 4 ბაზერაშვილი სერგი 63 64 9
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გურჯაანი ვაზისუბნის საჯარო სკოლა მათიაშვილი ამირანი 82 90 1
2 გურჯაანი 4 თარხნიშვილი საბა 81 98 2
3 სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა კოჭლამაზაშვილი თეონა 71 98 3
4 გურჯაანი ბაკურციხის საჯარო სკოლა ქრისტესიაშვილი ნინო 71 59 4
5 გურჯაანი ჭანდრის საჯარო სკოლა რაქვიაშვილი მარიამი 65 68 5
6 წნორი ჯუგაანის საჯარო სკოლა ელაშვილი მარიამი 59 68 6
7 წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა გურაშვილი კესო 57 97 7
8 სიღნაღი ქვ. ბოდბის საჯარო სკოლა კაღაშვილი ნათია 56 98 8
9 წნორი ტიბაანის საჯარო სკოლა მამალაძე ლუკა 51 57 9
10 ლაგოდეხი გვიმრიანის საჯარო სკოლა ფხალაძე ეთერი 51 55 10