მე-2 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 რუსთავი 7 ტიკიშვილი ელენე 120 97 1
2 რუსთავი 7 სხირტლაძე ანდრია 112 86 2
3 რუსთავი 22 ჭყონია გიორგი 108 88 3
4 რუსთავი 24 ქავთარაძე ნიკოლოზი 107 105 4
5 რუსთავი 2 ღვინიაშვილი ნიკა 105 105 5
6 რუსთავი 14 ალავიძე ნიკა 105 103 6
7 რუსთავი 14 აბულაშვილი მარიამი 105 100 7
8 რუსთავი 22 კაციტაძე ბარბარე 105 95 8
9 რუსთავი 21 მაჭარაშვილი ნანა 100 75 9
10 რუსთავი 14 გაგლოშვილი ნიკა 93 95 10
მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 რუსთავი 4 მამნიაშვილი ნიკოლოზი 120 110 1
2 რუსთავი 22 ზურაშვილი ზუკა 120 95 2
3 რუსთავი 7 ფურელიანი თეკლე 115 105 3
4 რუსთავი 22 ჭაბაშვილი თეკლა 115 105 3
5 რუსთავი 7 ბერულავა ანანო 113 88 4
6 რუსთავი 22 ჩირიკაშვილი მარიამი 107 95 5
7 რუსთავი 13 დუგლაძე ლიზი 106 102 6
8 რუსთავი 4 ექვთიმიშვილი ნიკოლოზი 103 112 7
9 რუსთავი 4 გვასალია დათა 103 72 8
10 რუსთავი 4 ერვანდიანი დიმიტრი 100 102 9
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 რუსთავი 24 საბაშვილი ანა 120 105 1
2 რუსთავი 24 სამუნაშვილი გიორგი 115 120 2
3 რუსთავი 4 წიკლაური გიორგი 113 101 3
4 რუსთავი 2 თამაზაშვილი ლექსო 113 99 4
5 რუსთავი 4 კაციაშვილი გიორგი 110 84 5
6 რუსთავი 4 მანაგაძე ლუკა 108 99 6
7 რუსთავი 4 ზურაბაშვილი ნიკოლოზი 105 96 7
8 რუსთავი 2 ნანუაშვილი ლევანი 102 99 8
9 რუსთავი 4 ლოლაშვილი მარიამი 96 120 9
10 რუსთავი 4 ლომიძე მარიამი 93 84 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 რუსთავი 13 ბერიკაშვილი ნიკა 95 107 1
2 რუსთავი 4 მამნიაშვილი გიორგი 92 112 2
3 რუსთავი 21 ლომსაძე საბა 91 80 3
4 რუსთავი 24 კალანდაძე გიორგი 89 113 4
5 რუსთავი 17 აბრამიშვილი სოფია 89 99 5
6 რუსთავი 4 ვეფხვაძე ნიკოლოზი 88 101 6
7 რუსთავი 14 გაგლოშვილი საბა 85 101 7
8 რუსთავი 4 მაისაია თორნიკე 80 99 8
9 რუსთავი 24 ბერუაშვილი გიორგი 78 105 9
10 რუსთავი 4 მაისურაძე ანა 75 112 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 რუსთავი თელეთის საჯარო სკოლა კიკოლაშვილი ქეთი 113 89 1
2 რუსთავი 17 მერაბიშვილი მარიამი 100 91 2
3 რუსთავი 7 ბერულავა კლიმენტი 88 113 3
4 რუსთავი 13 დუგლაძე დავითი 84 105 4
5 რუსთავი 22 კალაიჯაშვილი ოთარი 79 93 5
6 რუსთავი 16 იჩქიტიძე ზაზა 79 82 6
7 რუსთავი 10 მაისურაძე ნინო 75 78 7
8 რუსთავი 21 ბიგანაშვილი თაზო 59 79 8
9 რუსთავი საიმერლოს საჯარო სკოლა ასანიძე ანა 29 78 9
10 რუსთავი 4 დოჭურიშვილი ლაშა 17 61 10