მე-2 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბორჯომი 1 ჭალიძე ნიკა 105 106 1
2 ახალციხე 5 ჯვარიძე თეკლა 103 112 2
3 ახალციხე 5 კაპანაძე კახი 97 88 3
4 ახალციხე 5 ბერიძე ზურა 95 93 4
5 ბორჯომი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა ხაჭაპურიძე თედო 94 79 5
6 ახალციხე 5 გიგოლაშვილი ციცინო 93 112 6
7 ახალციხე 5 გოგიშვილი ანანო 93 81 7
8 ახალციხე 1 ბოჩიკაშვილი ლევანი 90 65 8
9 ახალციხე 5 ინასარიძე მათე 81 103 9
10 ბორჯომი 4 ტუღუში ანა 80 67 10
მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბორჯომი 3 გასიშვილი ანამარია 108 85 1
2 ახალციხე 5 ტაბატაძე ელენე 107 95 2
3 ახალციხე 5 ჭაბაშვილი მარიამი 106 85 3
4 ახალციხე მზექა ნებაძე გლახო 102 73 4
5 ბორჯომი 1 ხუჯაძე გუკა 97 86 5
6 ახალციხე ვარხნის საჯარო სკოლა კარკაძე ელგუჯა 93 79 6
7 ბორჯომი ივ. ჯავახიშვილის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ბერიძე მარიამი 85 112 7
8 ბორჯომი 4 პაპიძე დემეტრე 85 102 8
9 ახალციხე ლელოვნის საჯარო სკოლა ხვედელიძე ავთო 83 68 9
10 ახალციხე უდის საჯარო სკოლა ნარიმანიშვილი ნარიმანი 80 71 10
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ახალციხე 5 ივანიძე გიორგი 110 113 1
2 ახალციხე 5 ზედგინიძე ქრისტინე 104 113 2
3 ბორჯობი 3 ჩადუნელი გიგი 100 106 3
4 ახალციხე 5 კურტანიძე ალიკა 100 99 4
5 ბორჯობი 6 ქაჯაია ზუკა 91 91 5
6 ახალციხე უდეს 1 საჯარო სკოლა აბულაძე მარიამი 90 91 6
7 ბორჯობი 3 ჩადუნელი დათი 90 69 7
8 ახალციხე 5 მერაბიშვილი თორნიკე 89 84 8
9 ბორჯობი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა რეხვიაშვილი ნიკოლოზი 85 62 9
10 ბორჯობი 3 ციხისელი ქეთი 80 89 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბორჯომი 4 გოგოლაძე სოფიო 108 113 1
2 ბორჯომი ლიცეუმი კაპანაძე ნინო 95 95 2
3 ახალციხე ზიკილიის საჯარო სკოლა გაჩეჩილაძე სერგო 83 93 3
4 ბორჯომი 4 გოგოლაძე მირიანი 68 89 4
5 ბორჯომი 4 ბერიძე მირიანი 64 105 5
6 ახალციხე 5 ზედგინიძე ლუკა 57 113 6
7 ბორჯომი 4 სარიდი ანა 44 100 7
8 ბორჯომი 4 ბედიაშვილი საბა 40 74 8
9 ახალციხე 5 ლურსმანაშვილი ნიკა 31 106 9
10 ბორჯომი 4 გაგლოშვილი სალომე 29 81 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ადიგენი დიდი სმადის საჯარო სკოლა მაჭარაშვილი საბა 103 105 1
2 ახალციხე ახალქალაქის 3 საჯარო სკოლა ზედგინიძე ნიკა 91 80 2
3 ახალციხე ახალქალაქის 3 საჯარო სკოლა თეთვაძე მარიამი 81 112 3
4 ახალციხე ახალქალაქის 3 საჯარო სკოლა იაკობაძე ანა 71 98 4
5 ბორჯომი 1 ქურდაძე გიორგი 68 106 5
6 ახალციხე 1 მათოშვილი აჩიკო 67 91 6
7 ადიგენი უდეს 2 საჯარო სკოლა თუმანიშვილი დიანა 54 83 7
8 ბორჯომი 3 სალარიძე ალექსანდრე 54 54 8
9 ახალციხე აწყურის საჯარო სკოლა ბალახაძე ოთარი 49 47 9
10 ახალციხე ახალქალაქის 3 საჯარო სკოლა მიქელაძე რეზო 37 89 10