მე-2 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ფოთი 15 ჯობავა ლუკა 113 107 1
2 სენაკი 2 გოგია გიგი 110 100 2
3 სენაკი წმ. ალექსი შუაშინიას სახ. სკოლა-გიმნაზია გვასალია მათე 102 96 3
4 ხობი 2 გერგაია ეკატერინე 97 105 4
5 სენაკი 2 კაპანაძე მარიამი 97 90 5
6 სენაკი 2 გოგია ნინი 92 112 6
7 სენაკი 2 ჯალაღონია ქეთევანი 92 88 7
8 სენაკი 2 ვაშაკიძე ანდრია 92 72 8
9 ფოთი 5 დუმბაძე ლიკა 90 112 9
10 სენაკი 2 გოგია ამირანი 90 93 10
 
მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ზუგდიდი 1 შეროზია სანდრო 115 71 1
2 ფოთი 3 სიჭინავა ჯუმბერი 105 94 2
3 ფოთი 5 შონია ლიზი 100 98 3
4 ფოთი 3 ნაკაშიძე დიანა 98 87 4
5 სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური გიმნაზია გაბელაია ნინი 97 102 5
6 ფოთი 5 ჩხარტიშვილი ელენე 97 78 6
7 სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური გიმნაზია კუჭავა დაჯი 95 80 7
8 ფოთი 1 თოლორდავა ნიკა 93 88 8
9 ზუგდიდი აფხაზეთის 2 საჯარო ბელქანია მარიამი 93 63 9
10 სენაკი 2 ჯღამაძე მათე 90 100 10
             
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ფოთი 15 ქანთარია მართა 102 106 1
2 ფოთი 5 ქაქუთია ლუკა 98 98 2
3 სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სკოლა-გიმნაზია გოგია ალექსი 92 113 3
4 ფოთი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა მუსელიანი საბა 92 91 4
5 ფოთი 5 წოწონავა ლიზი 88 99 5
6 ზუგდიდი 2 კილასონია მარიამი 88 93 6
7 ფოთი 5 ლემონჯავა ელიზა 84 88 7
8 ხობი 2 ცხადაია ანანო 80 77 8
9 ზუგდიდი 3 იზორია ნანა 79 69 9
10 ფოთი 1 აროსია ლუკა 75 70 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 სენაკი სკოლა-ლიცეუმი ხარებავა ლუკა 108 113 1
2 ხობი 2 ქირია სალომე 106 91 2
3 სენაკი წმ. ა. შუშანიას სახ. სკოლა გიმნაზია ჯანჯღავა გიორგი 83 93 3
4 ფოთი 15 ალექსანდრია ნატა 83 67 4
5 ზუგდიდი 7 გოგოხია ნინი 81 91 5
6 ფოთი წმ. ნიკოლოსის სახ. სკოლა ზარიძე ანდრია 68 86 6
7 ზუგდიდი 4 გამსახურდია გიგი 68 85 7
8 სენაკი წმ. ა. შუშანიას სახ. სკოლა გიმნაზია კანკავა ლუკა 66 81 8
9 სენაკი წმ. ა. შუშანიას სახ. სკოლა გიმნაზია ფიფია მარიამი 65 98 9
10 სენაკი შპს საერო სკოლა მაია მზარეულის სკოლა კვირკველია ვიტალი 55 108 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ხობი 2 ნარსია ლუკა 113 120 1
2 ზუგდიდი 7 კეზუა ლუკა 106 113 2
3 ზუგდიდი 3 იზორია ალექსი 91 91 3
4 სენაკი 2 ტყებუჩავა გიორგი 76 88 4
5 სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა-გიმნაზია წულეისკირი ზურაბი 66 98 5
6 სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა-გიმნაზია ლაბახუა სალომე 56 78 6
7 სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა-გიმნაზია ვეკუა ლუკა 48 87 7
8 სენაკი 2 ჭყონია ლუკა 45 69 8
9 ზუგდიდი ჭუბურხინჯის  2 საჯარო სკოლა ყოლბაია მერაბი 36 51 9
10 ფოთი 5 აბშილავა მათე 33 71 10