მე-2 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა მაისურაძე მარიამი 120 100 1
2 გორი პატარა მეჯვრისხევის საჯარო სკოლა მახათაძე ანანო 115 112 2
3 გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა პეტუაშვილი გუგა 112 88 3
4 ხაშური 3 სამსონიძე ვალერიანი 112 81 4
5 გორი 2 ბაინდურაშვილი ირაკლი 108 112 5
6 გორი 3 მოგელაშვილი მარიამი 107 95 6
7 გორი 1 დავითაშვილი ლიკა 100 80 7
8 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია ბარბაქაძე თამარი 97 102 8
9 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის  გიმნაზია მირუაშვილი თეკლა 97 102 8
10 გორი 2 კალანდარიშვილი ნინი 95 66 9
 
მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი 3 პეტუაშვილი გიორგი 120 120 1
2 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კასრაძე ნიკოლოზი 120 120 1
3 გორი ხიდისთავის საჯარო სკოლა რამაზაშვილი ვაკო 108 77 2
4 გორი დიცის საჯარო სკოლა მარკოზაშვილი ანა 107 87 3
5 გორი 2 მაყიშვილი ელისაბედი 103 95 4
6 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ბერუაშვილი გუჯა 100 92 5
7 ხაშური დ. ყიფიანის სახ. სკოლა გიგაშვილი მიხეილი 97 101 6
8 გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა - ლიცეუმი სადაღაშვილი გუჯა 94 75 7
9 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ბოლოთაშვილი მარიამი 91 94 8
10 გორი 2 ბეგლარიშვილი ნანუკი 91 80 9
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა კვიკვინია თეკლა 103 100 1
2 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ახალკაცი დავითი 95 91 2
3 გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ალიმბარაშვილი ნიკოლოზი 93 96 3
4 გორი 1 დალაქიშვილი თემუკა 90 79 4
5 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია გოლოშვილი შალვა 90 67 5
6 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ხორგუაშვილი მარიამი 87 105 6
7 გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ვაშაყმაძე გიორგი 86 96 7
8 გორი 4 წულაია ალექსანდრე 85 104 8
9 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კოპაძე ნიკა 81 89 9
10 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია გოგიაშვილი ქეთევანი 78 84 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი 3 ჩიტიშვილი თეკლა 110 113 1
2 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ლოლიშვილი ანა 102 81 2
3 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კლდიაშვილი დავითი 100 98 3
4 გორი 3 ხორბალაძე ზუკა 93 106 4
5 გორი 3 ბაბუციძე მიხეილი 82 100 5
6 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კიკაძე მარიამი 81 82 6
7 გორი 4 ჯორბენაძე გიორგი 76 78 7
8 ხაშური სურამის 3 საჯარო სკოლა ცხადაძე ბარბარე 75 105 8
9 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კაპანაძე ქეთევანი 65 96 9
10 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ჯორჯაშვილი გიორგი 59 69 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი დიცის საჯარო სკოლა მარკოზაშვილი ნიკოლოზი 101 87 1
2 ხაშური სურამის 2 საჯარო სკოლა ხაჩიძე ნინი 84 106 2
3 გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა ჩუხრუკიძე ტატო 81 90 3
4 გორი 1 მანძულაშვილი გიორგი 44 107 4
5 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზი ინაური იოსები 40 53 5
6 ხაშური 9 გოგოლაძე მარიშა 32 81 6
7 ხაშური 1 ლომიძე ლევანი 32 59 7
8 გორი წმ. გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი შავარდენიძე მარიამი 30 59 8
9 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზი დადიანიძე სალომე 0 72 9