მე-2 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი 171 მიქაძე ნინო 120 120 1
2 თბილისი 55 მხეიძე ბარბარე 120 113 2
3 თბილისი 99 ერგეშიძე ნიკოლოზი 120 112 3
4 თბილისი 161 ტაბატაძე დათი 120 112 3
5 თბილისი 161 ჩივჩიური ლელა 120 112 3
6 თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გვილავა ირაკლი 120 112 3
7 თბილისი 11 ტყაბლაძე ლევანი 120 107 4
8 თბილისი 147 გოგოლაძე ნიკოლოზი 120 105 5
9 თბილისი აია-GESS ქოჩიაშვილი დავითი 120 105 5
10 თბილისი 4 წაველიძე ოთარი 120 103 6
  თბილისი 115 სიმონიშვილი ნინო 120 103 6
11 თბილისი 173 კოპალეიშვილი დავითი 120 103 6
 
მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ადეიშვილი მარიამი 120 120 1
2 თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ფაჩუაშვილი საბა 120 120 1
3 თბილისი პრომეთე მელიქიშვილი ნიკა 120 113 2
4 თბილისი 161 თუშურაშვილი მარიამი 120 112 3
5 თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გავაშელიშვილი თეკლა 120 112 3
6 თბილისი მწიგნობარი ხვისტანი ნიცა 120 112 3
7 თბილისი 186 პატარაია ირაკლი 120 110 4
8 თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნაჭყებია სოფი 120 110 4
9 თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სამბელაშვილი სალომე 120 108 5
10 თბილისი 151 ლორია სოფო 120 107 6
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა კირვალიძე გელა 120 120 1
2 თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ.სკოლა ბაქანიძე ელენე 120 120 1
3 თბილისი 173 ერემაშვილი ლია 120 112 2
4 თბილისი 192 ხაჩიძე გიორგი 120 108 3
5 თბილისი 52 მაღულარია დავითი 120 106 4
6 თბილისი 52 ბალანჩივაძე გიორგი 120 106 4
7 თბილისი არქიმედე ჯაბუა გვანცა 120 106 4
8 თბილისი 177 მოდებაძე ლაშა 120 98 5
9 თბილისი მწიგნობართუხუცესი ტრაპაიძე ტატო 120 98 5
10 თბილისი 11 შიუკაშვილი სანდრო 120 91 6
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი 180 გოჩაშვილი აკაკი 120 113 1
2 თბილისი UG აბრამიშვილი ლუკა 120 113 1
3 თბილისი ჰამილტონი ნანობაშვილი ნინი 120 105 2
4 თბილისი 71 ბახტაძე ანანო 115 113 3
5 თბილისი 161 ყაველაშვილი ლუკა 113 120 4
6 თბილისი დემირელის სახ. კერძო კოლეჯი ბოკუჩავა დაჩი 113 105 5
7 თბილისი 69 რეხვიაშვილი ანზორი 112 94 6
8 თბილისი NK დავითაშვილი კონსტანტინე 110 113 7
9 თბილისი ოლიმპი ბეჟანიშვილი ლიზი 110 113 7
10 თბილისი 124 მალვენიშვილი ირაკლი 108 120 8
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი 96 ბუჩნევა დარია 120 120 1
2 თბილისი 151 კიკორია თორნიკე 113 113 2
3 თბილისი 180 მოსიაშვილი ლუკა 113 113 2
4 თბილისი პრომეთე ძიძავა ლუკა 113 113 2
5 თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა სანაია მარიამი 113 113 2
6 თბილისი 55 ბოკუჩავა თამუნა 113 112 3
7 თბილისი 153 აბუაშვილი სოფიო 113 106 4
8 თბილისი 22 რაქვიაშვილი ქრისტინე 113 105 5
9 თბილისი სხივი დალალიშვილი გიორგი 108 113 6
10 თბილისი 175 ანსიანი საბა 106 113 7
11 თბილისი სხივი ტოგოევი დავითი 106 113 7