გამარჯვებული მასწავლებლები
გამარჯვებულებს შორის ვინ რომელი ადგილი დაიკავა, ტრადიციულად გამოცხადდება დაჯილდოების ცერემონიალზე, რომელიც გაიმართება 20 ივნისს.
 
ოლიმპიადა „ევერესტის“ შემოქმედებითი გუნდი ულოცავს გამარჯვებულებს მიღწეულ წარმატებას!!! 
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი მოსწალეების რაოდენობა
თბილისი 128 მაია ყურაშვილი 1678
თბილისი შავნაბადა ანა ენუქიძე 1666
ქუთაისი 21 ნინო ჩარკვიანი 1666
თბილისი 166 ლალი ლილუაშვილი 1656
თბილისი შავნაბადა მერი ონიკაშვილი 1638
თბილისი 175 ლალი თამარაძე 1633
რუსთავი 4 ლამარა გოგუაძე 1603
თბილისი 71 ხათუნა ფახურიძე 1561
თბილისი შავნაბადა რუსუდან ლომთაძე 1559
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო სოფიკო შეროზია 1552
თბილისი შავნაბადა ნინო ლიკლიკაძე 1543
თბილისი 175 ნანა მეტრეველი 1539
თბილისი 175 ციცინო  ხერკელაძე 1515
ქუთაისი 41 მარიკა დათუაშვილი 1499
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო დალი კედელაშვილი 1484
თბილისი 146 ნაზი რეხვიაშვილი 1473
ქუთაისი 37 ანა კვირიკაშვილი 1468
თბილისი პრომეთე ირინა ჩაგინავა 1451
თბილისი 87 ქეთევან ავალიანი 1450
თბილისი 51 ანა ქიტუაშვილი 1449
ქუთაისი 41 მარიკა ყურაშვილი 1438
თბილისი პრომეთე ხათუნა  სვიანაძე 1435
თბილისი 24 ეკა კაკაბაძე 1430
თბილისი პრომეთე ნატალია ბეიტრიშვილი 1418
თბილისი შავნაბადა მარიამ ქისტიშვილი 1416
გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო ლარისა ქიტოშვილი 1415
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო ქეთევან კიკვაძე 1411
ქუთაისი 37 ნინი გურეშიძე 1404
ქუთაისი 41 ნანა ძებოშვილი 1398
თბილისი 166 ნანა ანდრიაძე 1365
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი დარიკო სანიკიანი 1362
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია ნინო ლომსაძე 1357
ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი ირმა  გაჩეჩილაძე 1352
ქუთაისი 41 ელისო კუბლაშვილი 1342
თბილისი 51 თეა ღვინჯილია 1325
ქუთაისი 41 ნარგიზა ჭეიშვილი 1312
თბილისი 71 ეკატერინე  მაისურაძე 1301
თბილისი 161 ნინო ბაბუციძე 1284
თბილისი 175 თამთა მასხულია 1250
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია ხათუნა ბაჯელიძე 1249
რუსთავი 4 ნათია  წიკლაური 1246
თბილისი 61 მარინა ხუციშვილი 1217
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია სოფიო ფაჩულია 1201
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი ნინა სამხარაძე 1189
ბათუმი სკოლა ლიცეუმი მასტერკლასი ნანა ფაღავა 1179
თბილისი 161 ირმა ანდღულაძე 1158
თბილისი 124 შორენა კუპრავა 1141
თბილისი 161 ნინო ნარინდოშვილი 1140
წნორი №1 საჯარო სკოლა იზა ბულაშვილი 1138
ქუთაისი 41 ესმა ღვინიანიძე 1131
თბილისი ბაქსვუდის საერთაშორისო სკოლა ნაილ ბეჭვაია 1118
ქუთაისი 30 თიკო კახიძე 1118
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო თამარ სიმონიშვილი 1081
თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო ირმა მაკარიძე 1072
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია მანანა სირბილაძე 1069
თბილისი 181 მაკა ნატროშვილი 1067
თბილისი შავნაბადა ნინო  ბუაძე 1066
სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო მეგი  გრიგოლია 1043
თბილისი თბილისის კლასიკური გიმნაზია თამარ დათუკიშვილი 1036
რუსთავი 5 მარინა ბაქრაძე 1032
ქუთაისი 35 ბელა მშვილდაძე 1030
თბილისი 117 თეა ჯვარშეიშვილი 1027
თბილისი 41 მერი რამიშვილი 1020
ბათუმი 14 ლამარა ხაბაძე 1018
თბილისი 169 ლეილა  ხიჩაკაძე 1002
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო თეა მაცაბერიძე 993
ქუთაისი 41 თამარ ფოჩხუა 985
თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო შორენა გეწაძე 972
თბილისი 74 ლია  გორგიშელი 968
ბათუმი 15 თამარ ტრაპაიძე 967
გორი გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლალიცეუმი მზია გიგაშვილი 961
თბილისი 51 ნათია ნუგზარაშვილი 952
თბილისი 179 გულნაზი თაბუკაშვილი 949
ქუთაისი 3 ბელა მეტრეველი 947
რუსთავი 4 მაკა დვალიშვილი 937
თბილისი 112 ნინო ბოჭორიშვილი 920
ყვარელი წმინდა ილია მართლის სახელობის ყვარლის გიმნაზია ქეთევან ოჩინსკი 916
თბილისი 26 ჟულიეტა  კობზონაძე 904
ბათუმი 14 ინეზა ირემაძე 902
თბილისი 51 ქეთი ქველაძე 892
ბათუმი 6 თამარ ტრაპაიძე 880
თბილისი შავნაბადა დალი ჭიჭინაძე 877
თბილისი 71 ნანა  თედორაძე 875
თბილისი პრომეთე თამარ ებანოიძე 871
თბილისი აკადემოსი თამარ ქემოკლიძე 868
ახალციხე №5 საჯარო მირანდა  წინწკალაძე 866
თბილისი ქართული სასწავლებელი  თბილისი ქეთევან შიუკაშვილი 859
თბილისი წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის მარ თამარ სტეფნიაშვილი 856
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო ნანა ჭანტურიძე 850
თერჯოლა შპს მზეკაბანი - 2007 ინგა გაბრიჭიძე 843
თბილისი 143 სოფია  დათუნაშვილი 837
რუსთავი 22 მანანა ლეკიშვილი 832
ბათუმი 14 მადონა მიქელაძე 814
თბილისი 186 ხათუნა არჩვაძე 806
თბილისი პრომეთე ლელა ზვიადაური 806
თბილისი პრომეთე ირმა კენტელაძე 805
თბილისი 11 ელენე ჩუბინიძე 802
ბათუმი გორდას   კერძო მრავალპროფილიანი საერო ელიტარული საშუალო სკოლა ნინო ქარჩავა 795
ლაგოდეხი აფენის N1  საჯარო სკოლა   მაია ბუიძე 782
თბილისი 143 ქეთევან მჭედლიშვილი 777
თბილისი 186 ლელა კუმლაძე 765
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო მაია ქოჩიაშვილი 765
თბილისი 118 ლელა დავითლიძე 753
თბილისი 154 შორენა ხვედელიძე 752
ბათუმი 22 ნინო ურუშაძე 748
თბილისი 32 თინათინ ფორჩხიძე 746
ჭიათურა №2 საჯარო ასმათ ქაშაკაშვილი 743
თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო ქეთი სახაროვა 742
რუსთავი 21 ლია ლაღიძე 742
თბილისი 117 რუსუდან   მელითაური 736
თბილისი 103 დარეჯან მარღიშვილი 728
ბათუმი 10 ეთერი ბერიძე 723
თბილისი 166 მარინა ბასიშვილი 713
თბილისი 178 მეგი იაკობაშვილი 699
თბილისი 24 ლელა ასლამაზაშვილი 670
ქუთაისი 9 შორენა გიორგაძე 668
თბილისი 161 ნინო კერესელიძე 636
ქუთაისი 21 ხათუნა ხუნდაძე 632
ფოთი №15 საჯარო სოფიკო დადიანი 613
სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა ნათელა ნარინდოშვილი 611
ყვარელი მთისძირის საჯარო სკოლა ნანა  გოგოლაძე 603
თბილისი 83 ფატი დვალაშვილი 602
თბილისი 175 ნინო მერკვილაძე 601
თბილისი 50 ნინო არეშიძე 586
რუსთავი 4 ნონა გოგოლაძე 583
რუსთავი 28 მეგი მეტონიძე 583
თბილისი 142 სოფიო ჩუბინიძე 580
ასპინძა დამალის საჯარო სკოლა კატია ნორდუკიან 575
ახმეტა ქისტაურის საჯარო სკოლა ნანა ხოსიაშვილი 573
თერჯოლა თერჯოლის №1 საჯარო დალი სარალიძე 568
გორი 4 ლელა მეყანწიშვილი 552
ქუთაისი 3 თეა კვარაცხელია 541
თბილისი 4 მარიკა დათვაძე 526
რუსთავი 14 მთვარისა ბიწაძე 523
ყვარელი ახალსოფლის №2 საჯარო სკოლა მაია გიუნაშვილი 517
ლაგოდეხი გიორგეთის  საჯარო სკოლა   მაია მერმანიშვილი 515
გურჯაანი კარდენახის საჯარო მარინა ჯაგაშვილი 513
ფოთი №1 საჯარო მიმოზა ფაცია 490
ბათუმი 25 თეა ოქრაძე 485
ზუგდიდი 3 მანანა გოგიბერიძე 480
ხაშური №8 საჯარო ეკატერინე ახმეტელი 474
ბათუმი 14 ხათუნა ზაქარაძე 472
თბილისი 14 ინდირა მანველიშვილი 472
რუსთავი 13 მანანა მეტრეველი 467
ქუთაისი 31 ელენე გოლოშვილი 460
რუსთავი 4 ნუნუ ქვლივიძე 444
ქუთაისი შპს მერაბ ჭოხონელიძის საავტორო სკოლა ირმა ხაჭაპურიძე 441
ქუთაისი შპს №1 სკოლა თამარ გეწაძე 433
ქუთაისი 33 სოფიო ბახსოლიანი 417
თბილისი 74 ქეთევან ხარატი 414
ბორჯომი 3 ეკა ფანქველაშვილი 400
ბათუმი სკოლა ლიცეუმი მასტერკლასი ნესტან ხიბაია 379
თბილისი 175 ხატია დევდარიაშვილი 379
სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია ხათუნა კვირკველია 374
ქუთაისი 31 ლია კვირიკაძე 355
ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   ია შველიძე 329
რუსთავი 4 ლია ბორაშვილი 320
ბათუმი 14 ჯავიდან ჩაზმავა 307
რუსთავი 28 ელისო ბუთიაშვილი 270
რუსთავი 28 მაია შიოშვილი 171
თბილისი წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის მარ მზია ზაალიშვილი 113