მე-2 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
აჭარა ბათუმი №2 საჯარო ალექსანდრე ცისკარაძე ? ? 1
აჭარა ხელვაჩაური ზემო ახალშენის საჯარო სკოლა დიმიტრი ბერიძე 110 98 2
აჭარა ბათუმი №14 საჯარო ელენე ქათამაძე 107 103 3
აჭარა ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა ანდრია სამნიძე 107 103 3
აჭარა ბათუმი №8 საჯარო ნინო ყოლბაია 100 115 4
აჭარა ბათუმი სკოლა ლიცეუმი მასტერკლასი ლაშა დოლიძე 100 110 5
აჭარა ბათუმი №14 საჯარო დიანა მამედოვა 100 103 6
აჭარა ბათუმი გორდას   კერძო მრავალპროფილიანი საერო ელიტარული საშუალო სკოლა მარიამი სოფრომაძე 98 90 7
აჭარა ხელვაჩაური ჯოჭოს საჯარო სკოლა ნინი ლეონიძე 97 103 8
აჭარა ბათუმი №3 საჯარო ელენე აბაშიძე 97 94 9
 
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
აჭარა ბათუმი N 1 საჯარო თიკო ბერაია 110 100 1
აჭარა ბათუმი №1 საჯარო ჯუმბერ თავდგირიძე 105 110 2
აჭარა ბათუმი N 2 საჯარო აკაკი გორგილაძე 100 95 3
აჭარა ბათუმი N 1 საჯარო ანასტასია პრიხოდკო 100 94 4
აჭარა ბათუმი გორდას   კერძო მრავალპროფილიანი საერო ელიტარული საშუალო სკოლა ლუკა სალუქვაძე 97 110 5
აჭარა ბათუმი №6 საჯარო ალი დავლაძე 95 115 6
აჭარა ბათუმი №15 საჯარო ლიზი ძირკვაძე 95 113 7
აჭარა ბათუმი №18 საჯარო ნუცა დავითაძე 95 90 8
აჭარა ბათუმი №15 საჯარო ლიზი ცეცხლაძე 90 120 9
აჭარა ბათუმი N 2 საჯარო ელისაბედ დავლაძე 90 110 10
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
აჭარა ბათუმი №6 საჯარო თორნიკე ბერიძე 108 113 1
აჭარა ბათუმი იუ ჯი ნიკა ჩხაიძე 105 102 2
აჭარა ბათუმი №6 საჯარო გოგა ბაჯელიძე 103 120 3
აჭარა ბათუმი იუ ჯი ლუკა უჩანეიშვილი 93 120 4
აჭარა ბათუმი №8 საჯარო ლაშა ხაჯიშვილი 83 120 5
აჭარა ბათუმი N 1 საჯარო რატი დუმბაძე 82 90 6
აჭარა ბათუმი იუ ჯი ვახტანგ ნარაკიძე 80 112 7
აჭარა ბათუმი ნერგები თორნიკე შარვაშიძე 80 103 8
აჭარა ბათუმი №9 საჯარო ნატალი აბულაძე 79 110 9
აჭარა ბათუმი №6 საჯარო საბა ყულეჯიშვილი 79 105 10
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
აჭარა ბათუმი №6 საჯარო ნიკა დარსალია ? ? 1
აჭარა ბათუმი №6 საჯარო დავით მამულაძე 100 103 2
აჭარა ბათუმი იუ ჯი მილენა ქუთელია 92 59 3
აჭარა ბათუმი №2 საჯარო ანეტი ჭაღალიძე 86 85 4
აჭარა ბათუმი №3 საჯარო ნიკოლოზ ბლაგიძე 83 89 5
აჭარა ბათუმი №2 საჯარო მარიამ ბლაგიძე 81 91 6
აჭარა ბათუმი №8 საჯარო ალექსანდრე ხიმშიაშვილი 80 77 7
აჭარა ბათუმი იუ ჯი საბა შავაძე 59 59 8
აჭარა ბათუმი №25 საჯარო ნინი სურმანიძე 55 64 9
აჭარა ბათუმი №5 საჯარო ლუკა ცეცხლაძე 54 72 10
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
აჭარა ბათუმი №8 საჯარო გიორგი ინაიშვილი 93 86 1
აჭარა ბათუმი №8 საჯარო ლუკა კვირკვაია 75 64 2
აჭარა ბათუმი ქართულ-ამერიკული სკოლა 'პროგრესი' მარიამ ხმალაძე 64 74 3
აჭარა ხელვაჩაური ჯოჭოს საჯარო სკოლა მარიამ აფაქიძე 62 56 4
აჭარა ბათუმი წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა ქეთევან რუხაძე 61 66 5
აჭარა ბათუმი №1 საჯარო ნიკა ორაგველიძე 58 78 6
აჭარა ბათუმი კავკასიის ბიზნესის სკოლა გიორგი ბადურაშვილი 53 58 7
აჭარა ბათუმი №14 საჯარო კახაბერი ბერუაშვილი 51 61 8
აჭარა ხელვაჩაური თხილნარის №2 საჯარო სკოლა ლუკა ფუტკარაძე 49 66 9
აჭარა ბათუმი №8 საჯარო გიგი ვარშანიდძე 43 58 10
მე-2 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
გურია ლანჩხუთი №1 ლიზი ჩხაიძე 110 95 1
გურია ლანჩხუთი №1 თამარ ცინცაძე 98 100 2
გურია ოზურგეთი №4 საჯარო მარიამი ზოიძე 98 97 3
გურია ლანჩხუთი №1 მარიამ ჭეიშვილი 82 98 4
გურია ოზურგეთი №4 საჯარო მარიამი კვაჭაძე 80 105 5
გურია ლანჩხუთი №1 ნინო ცინცაძე 79 105 6
გურია ლანჩხუთი №1 ანნა კარახანიან 68 107 7
გურია ლანჩხუთი №1 გიგა კვერენჩხილაძე 0 97 8
გურია ლანჩხუთი №1 ამირან მშვიდობაძე 0 91 9
 
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
გურია ლანჩხუთი №3 ლანა ლომაძე 102 102 1
გურია ლანჩხუთი №1 გიორგი შეწირული 100 95 2
გურია ლანჩხუთი შრომისუბნის საჯარო სკოლა ქეთი გუჯაბიძე 96 98 3
გურია ლანჩხუთი №1 საბა ფაცურია 75 99 4
გურია ლანჩხუთი №1 გიორგი ნაცვალაძე 64 91 5
გურია ლანჩხუთი ჩოჩხათის საჯარო სკოლა თიკა ტიკარაძე 27 101 6
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
გურია ლანჩხუთი №1 დავით ფასიეშვილი 53 102 1
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
გურია ლანჩხუთი №1 გივი ზოიძე 80 54 1
გურია ლანჩხუთი №1 ანა ზენაიშვილი 0 79 2
გურია ლანჩხუთი №1 დაჩი დოლიძე 0 79 2
გურია ლანჩხუთი №1 დავით თევდორაძე 0 75 3
გურია ლანჩხუთი სხვა ნიკოლოზ თადუმაძე 0 74 4
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
გურია ლანჩხუთი №1 საბა ჭეიშვილი 67 51 1
მე-2 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
თბილისი თბილისი №55 საჯარო ნინო კოდუა ? ? ?
თბილისი თბილისი №61 საჯარო ნინო კვიციანი ? ?
თბილისი თბილისი №167 საჯარო ნიკოლოზი მუქერია ? ?
თბილისი თბილისი №128 საჯარო მარიამი აბუსერიძე ? ?
თბილისი თბილისი №151 საჯარო მათე რეხვიაშვილი ? ?
თბილისი თბილისი თბილისის ნიჭიერთა კერძო სკოლა აკადემია კატო დემეტრაშვილი ? ?
თბილისი თბილისი №64 საჯარო გიორგი ბექაური ? ?
თბილისი თბილისი №161 საჯარო საბა სტეფანიშვილი 115 105 7
თბილისი თბილისი №52 საჯარო ნიკოლოზი ყოჩაშვილი 113 113 8
თბილისი თბილისი №77 საჯარო ეკა იაკობიშვილი 112 120 9
 
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
თბილისი თბილისი №55 საჯარო ალექსანდრე ათანასოვი ? ? ?
თბილისი თბილისი სენტ ეგზიუპერის სახელობის ფრანგული სასწავლებელი ანასტასია ბართაია ? ?
თბილისი თბილისი №55 საჯარო ბარბარე მხეიძე ? ?
თბილისი თბილისი №165 საჯარო გიორგი გუმბერიძე ? ?
თბილისი თბილისი პრომეთე გიორგი კვაშილავა ? ?
თბილისი თბილისი №22 საჯარო დიმიტრი გიგუაშვილი ? ?
თბილისი თბილისი ქართულამერიკული უმაღლესი სკოლა ვანო ელიზბარაშვილი ? ?
თბილისი თბილისი №171 საჯარო ნინო მიქაძე ? ?
თბილისი თბილისი პრომეთე ჯანო გრძელიშვილი ? ?
თბილისი თბილისი №69 საჯარო ცოტნე სართანია 110 110 6
თბილისი თბილისი №51 საჯარო ნატა მამულაშვილი 110 110 6
თბილისი თბილისი მეექვსე საავტორო სკოლა ანა ხუჯაძე 110 110 6
თბილისი თბილისი №55 საჯარო პაატა ბოჭორიშვილი 110 110 6
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
თბილისი თბილისი №41 საჯარო ალექსანდროს დიმიტრიადის ? ? ?
თბილისი თბილისი №24 საჯარო ლაზარე ასათიანი ? ?
თბილისი თბილისი შავნაბადა ლაშა კილასონია ? ?
თბილისი თბილისი №191 საჯარო მარიამი მალაციძე ? ?
თბილისი თბილისი პრომეთე ნიკა მელიქიშვილი ? ?
თბილისი თბილისი №151 საჯარო ნიკოლოზი ბერია ? ?
თბილისი თბილისი №192 საჯარო თენგო ხაჩიძე 110 110 5
თბილისი თბილისი №172 საჯარო ალექსანდრე მელიქჯანიანი 110 110 5
თბილისი თბილისი ალბიონი ცოტნე მელიქიძე 110 95 6
თბილისი თბილისი №24 საჯარო დათო სვანიძე 107 103 7
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
თბილისი თბილისი №52 საჯარო გიორგი ბალანჩივაძე ? ? ?
თბილისი თბილისი წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის მარ გიორგი გაბუნია ? ?
თბილისი თბილისი №74 საჯარო დავითი ყანდარელი ? ?
თბილისი თბილისი №172 საჯარო დაჩი ჯიმშელეიშვილი ? ?
თბილისი თბილისი №173 საჯარო ლაშა ონეზაშვილი ? ?
თბილისი თბილისი №173 საჯარო ლია ერემაშვილი ? ?
თბილისი თბილისი შავნაბადა ლიზი პერანიძე ? ?
თბილისი თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო მარიამი ჯიშკარიანი ? ?
თბილისი თბილისი №11 საჯარო სანდრო შიუკაშვილი ? ?
თბილისი თბილისი №63 საჯარო გიოგი შენგელია 100 98 9
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
თბილისი თბილისი №151 საჯარო გოჩა ბუაჩიძე ? ? ?
თბილისი თბილისი ივერია ირაკლი მალვენიშვილი ? ?
თბილისი თბილისი შავნაბადა ლიზი ბოჭორიშვილი ? ?
თბილისი თბილისი აიაჯესს მარიამი გოგილაშვილი ? ?
თბილისი თბილისი ბაქსვუდის საერთაშორისო სკოლა რატი ხაფავა ? ?
თბილისი თბილისი №74 საჯარო ნიკოლოზი ჩაჩანიძე 102 71 6
თბილისი თბილისი №122 საჯარო ბარბარე პავლიაშვილი 101 101 7
თბილისი თბილისი იუჯი სკოლა ლუკა აბრამიშვილი 100 94 8
თბილისი თბილისი №151 საჯარო საბა ცირეკიძე 96 68 9
თბილისი თბილისი პირველი ექსპერიმენტული საჯარო გიორგი ციცვიძე 93 101 10
მე-2 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
იმერეთი ქუთაისი №1 საჯარო გიორგი რობაქიძე ? ? 1
იმერეთი ქუთაისი №21 საჯარო ალექსანდრე ნაჭყებია 115 110 2
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ლაშა ქობულაძე 115 96 3
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ანასტასია კუჭავა 112 110 4
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო გიორგი ჯვარშეიშვილი 112 110 4
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო მათე თუთბერიძე 112 103 5
იმერეთი ქუთაისი №21 საჯარო ელენე ქასრაშვილი 110 120 6
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ანდრია კოსტავა 110 120 6
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო საბა ორბელაძე 110 108 7
იმერეთი ჭიათურა №2 საჯარო ირაკლი ღვალაძე 110 98 8
 
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
იმერეთი ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი არჩილ ლომაშვილი ? ? ?
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო სანდრო ჩეჩელაშვილი ? ?
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ლუკა თელია 110 110 3
იმერეთი თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო ივა კვახაჯელიძე 110 103 4
იმერეთი თერჯოლა ღვანკითის საჯარო მურმანი კოვზირიძე 110 103 4
იმერეთი ქუთაისი №21 საჯარო დავით ძოწენიძე 110 102 5
იმერეთი ქუთაისი №37 საჯარო ნათია ხაჟომია 110 102 5
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ელენე ფოფხაძე 110 101 6
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ელენე უშხვანი 110 100 7
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო იოსები მიქავა 110 100 7
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
იმერეთი ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი გიორგი მიქიაშვილი ? ? ?
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო გუგა ალფაიძე ? ?
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ნიკო ნიკოლაძე ? ?
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო მერაბ კიკვაძე 110 110 4
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ბექა ბაბუნაშვილი 110 110 4
იმერეთი ქუთაისი №2 საჯარო საბა ჯინჭველაშვილი 103 120 5
იმერეთი ქუთაისი №7 საჯარო ნიკოლოზ წვერავა 103 110 6
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო გიორგი კურდღელია 102 110 7
იმერეთი ქუთაისი №8 საჯარო ზურაბ მურადიანი 102 96 8
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ნინო გულიკაშვილი 101 110 9
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
იმერეთი ქუთაისი №2 საჯარო ლიკა ბაქრაძე 98 81 1
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო თამარი შალიკიანი 95 95 2
იმერეთი ქუთაისი ქართულამერიკული სკოლა პროგრესი გიორგი ფრუიძე 88 88 3
იმერეთი ქუთაისი №9 საჯარო ლაშა ჭელიძე 88 84 4
იმერეთი თერჯოლა ზედა საზანოს საჯარო ოთარ ურიადმყოფელი 88 76 5
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო გური ჩუბინიძე 88 67 6
იმერეთი თერჯოლა თერჯოლის №2 საჯარო საბა კვახაჯელიძე 87 91 7
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ლუკა ფორჩხიძე 82 78 8
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ამიკო შვანგირაძე 81 98 9
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო მარიამ ბუცხრიკიძე 81 67 10
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
იმერეთი ქუთაისი №31 საჯარო საბა მახარე კამლაძე ? ? 1
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო სოსო კოპალიანი 95 80 2
იმერეთი ქუთაისი №12 საჯარო დემეტრე ხაჭაპურიძე 93 66 3
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო მათე გურეშიძე 88 104 4
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ლიზიკო ქებულაძე 86 97 5
იმერეთი საჩხერე მოძვის საჯარო აკოლა ანი ზაქაშვილი 84 55 6
იმერეთი ქუთაისი №1 საჯარო ლუკა სახელაშვილი 76 81 7
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო ნიკოლოზი გაბრიაძე 76 74 8
იმერეთი ქუთაისი №41  საჯარო სანდრო კაპანაძე 76 72 9
იმერეთი საჩხერე ჭალის საჯარო ტატო სადღობელაშვილი 74 110 10
მე-2 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
კახეთი გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო ნათია ქიტოშვილი 100 98 1
კახეთი სიღნაღი შპს ეტალონი 2015 მარიამ ჩალაბაშვილი 94 105 2
კახეთი ყვარელი ჭიკაანის საჯარო სკოლა ბარბარე ტყემალაძე 89 103 3
კახეთი ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   ირაკლი აბაშიძე 85 95 4
კახეთი წნორი №1 საჯარო სკოლა ანა ზურაბაშვილი 84 112 5
კახეთი ყვარელი №1 ქეთევან ბურდიაშვილი 84 103 6
კახეთი გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო მარიამ თევდორაშვილი 84 98 7
კახეთი წნორი №1 საჯარო სკოლა ბარბარა ქარცივაძე 77 102 8
კახეთი გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო თორნიკე მამისაშვილი 71 91 9
კახეთი გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო შოთიკო ბაზერაშვილი 70 96 10
 
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
კახეთი ახმეტა ზემო ალვანის №2 საჯარო სკოლა საბა ითიურიძე 103 100 1
კახეთი ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა ნინი თადიაშვილი 102 103 2
კახეთი სიღნაღი შპს ეტალონი 2015 ანასტასია ჯანყარაშვილი 102 94 3
კახეთი ახმეტა №2 გარი ქინქლაძე 95 105 4
კახეთი ახმეტა ქისტაურის საჯარო სკოლა მარიამი სააკაშვილი 92 91 5
კახეთი თელავი №9 საჯარო თამარი დოლმაზაშვილი 91 105 6
კახეთი ყვარელი №2 ნინო კონჭოშვილი 89 97 7
კახეთი ყვარელი ახალსოფლის №1 საჯარო სკოლა ბარბარა თვალიაშვილო 87 90 8
კახეთი ყვარელი წმინდა ილია მართლის სახელობის ყვარლის გიმნაზია გიორგი ელიზბარაშვილი 85 91 9
კახეთი სიღნაღი ანაგის საჯარო სკოლა გიორგი დემეტრაშვილი 75 107 10
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
კახეთი წნორი №1 საჯარო სკოლა თორნიკე ბოქოლიშვილი 73 113 1
კახეთი წნორი №3 საჯარო სკოლა ოთო ახვლედიანი 60 113 2
კახეთი წნორი პროგრესი როლანდი ბაღაშვილი 60 90 3
კახეთი ახმეტა ქვემო ალვანის საჯარო სკოლა ლიზი გიგოიძე 58 90 4
კახეთი ახმეტა №2 ვლადიმერი უძილაური 56 94 5
კახეთი წნორი №1 საჯარო სკოლა თამარ ტუხაშვილი 55 95 6
კახეთი ახმეტა №2 რატი არაბული 51 103 7
კახეთი თელავი №7 საჯარო ავთო პაპუნაშვილი 50 90 8
კახეთი წნორი №1 საჯარო სკოლა მარიამ ფხოველიშვილი 46 95 9
კახეთი ახმეტა №2 ალექსანდრე იტონიევი 36 103 10
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
კახეთი სიღნაღი ნუკრიანის №1 საჯარო სკოლა თამაზ შალვაშვილი 74 65 1
კახეთი სიღნაღი სიღნაღის საჯარო სკოლა გიორგი კახეთელიძე 70 60 2
კახეთი სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა ნანუკა კიკილაშვილი 65 67 3
კახეთი სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა გელა აბულაშვილი 65 62 4
კახეთი ყვარელი გავაზის საჯარო სკოლა ლიკა მინდიაშვილი 64 70 5
კახეთი სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა ცოტნე კიკილაშვილი 64 67 6
კახეთი ლაგოდეხი აფენის N1  საჯარო სკოლა   ნია ყაველაშვილი 64 61 7
კახეთი ყვარელი ახალსოფლის №2 საჯარო სკოლა სოსო ქიზიყურაშვილი 62 63 8
კახეთი წნორი №1 საჯარო სკოლა ელენე მატიაშვილი 59 77 9
კახეთი ლაგოდეხი აფენის N1  საჯარო სკოლა   ქეთევანი მელაშვილი 59 53 10
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
კახეთი ყვარელი №2 გიორგი კონჭოშვილი ? ? 1
კახეთი დედოფლისწყარო სამრეკლოს საჯარო სკოლა ტელმანი იაკობიშვილი 81 59 2
კახეთი ახმეტა ქვემო ალვანის საჯარო სკოლა ნიკიტა როშჩინი 62 51 3
კახეთი ლაგოდეხი ჭიაურის საჯარო სკოლა გოგა კუსიანი 60 74 4
კახეთი წნორი №1 საჯარო სკოლა გიორგი ცაბუტაშვილი 60 62 5
კახეთი ლაგოდეხი აფენის N2  საჯარო სკოლა   საბა ფერაძე 58 82 6
კახეთი სიღნაღი ტიბაანის საჯარო სკოლა ნიკა გიგოლაშვილი 54 62 7
კახეთი ლაგოდეხი გიორგეთის  საჯარო სკოლა   ნათავან ალლაზოვა 48 52 8
კახეთი გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო გიორგი ჯაფარიძე 36 51 9
კახეთი სიღნაღი ჯუგაანის საჯარო სკოლა ნინო ჯიყაშვილი 34 56 10
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა ჩარდახის საჯარო სკოლა ელენე ასლანიშვილი 68 108 1
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა წეროვნის №3 საჯარო ლუკა ხეთაგაშვილი 100 96 1
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა №1 საჯარო ლუკა იმერლიშვილი 84 103 2
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა წეროვნის №3 საჯარო ნინი ლომიძე 83 105 3
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა ნიჩბისის საჯარო ანა კენჩხაძე 43 90 4
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა წეროვნის №3 საჯარო ლადო ჯამრიშვილი 60 76 1
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა წეროვნის №3 საჯარო ნიკოლოზი ტატუნაშვილი 55 61 2
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა წეროვნის №3 საჯარო სანდრო მიდელაშვილი 46 52 3
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა ნიჩბისის საჯარო მარიამ კენჩხაძე 81 69 1
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა წეროვნის №1 საჯარო ლუკა სამაშვილი 69 57 2
მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა წეროვნის №1 საჯარო თამარი ჩოფლიანი 57 72 3
მე-2 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამეგრელო ზუგდიდი №1 საჯარო დავით შენგელია 103 105 1
სამეგრელო ფოთი №5 საჯარო ანი სიგუა 100 103 2
სამეგრელო ზუგდიდი №2 საჯარო მარიამი ღვინჯილია 95 102 3
სამეგრელო ფოთი №3 საჯარო ლიზა კალანდია 95 98 4
სამეგრელო ზუგდიდი №2 საჯარო ანასტასია ეხვაია 92 96 5
სამეგრელო ზუგდიდი №2 საჯარო ელენე თოდუა 88 98 6
სამეგრელო ფოთი №12 საჯარო საბა თოდუა 84 115 7
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია გიორგი გაბელაია 75 90 8
სამეგრელო ფოთი №1 საჯარო ანა გურგენაძე 73 95 9
სამეგრელო სენაკი თეკლათის საჯარო ანა კირტავა 72 97 10
 
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამეგრელო ზუგდიდი №1 საჯარო ნია შონია 110 99 1
სამეგრელო ფოთი №1 საჯარო მარიამ ტყეშელაშვილი 105 99 2
სამეგრელო ფოთი №5 საჯარო ლიკა დუმბაძე 100 108 3
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია ალექსი შუშანია 97 104 4
სამეგრელო ფოთი №1 საჯარო ნიკოლოზ ძიმისტარიშვილი 95 90 5
სამეგრელო ფოთი №15 საჯარო გაგა ფერცხელავა 92 110 6
სამეგრელო სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო ნინო გოგია 87 115 7
სამეგრელო ფოთი №5 საჯარო ლიზი ახალაია 81 95 8
სამეგრელო სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო მარიამი კაპანაძე 76 103 9
სამეგრელო ფოთი №15 საჯარო მათე სიჭინავა 73 103 10
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია ანანო ღაღანიძე 100 113 1
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია დავითი ფეტელავა 100 103 2
სამეგრელო ფოთი №15 საჯარო საბა კალანდია 98 98 3
სამეგრელო ფოთი №3 საჯარო ჯუმბერ სიჭინავა 94 103 4
სამეგრელო ფოთი №1 საჯარო ნიკა თოლორდავა 94 103 4
სამეგრელო ზუგდიდი №1 საჯარო საბა დარასელია 92 105 5
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია დაჯი კუჭავა 87 95 6
სამეგრელო ზუგდიდი №2 საჯარო მარიამ ბელქანია 85 95 7
სამეგრელო ფოთი წმინდა ნიკოლოზის სახელობის ზოგადსაგანმანათლებლო საშუალო სკოლა ნატა კვირკვაია 84 110 8
სამეგრელო სენაკი ჟიული შარტავას სახელობის   №2 საჯარო თამარ ლომია 81 97 9
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამეგრელო ზუგდიდი №3 საჯარო ნანა იზორია 88 78 1
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია დავითი მალანია 73 91 2
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია გიორგი პაპავა 73 79 3
სამეგრელო ფოთი №3 საჯარო ცოტნე გვიჩია 73 52 4
სამეგრელო ზუგდიდი №2 საჯარო მარიამი კილასონია 72 71 5
სამეგრელო ზუგდიდი საქართველოს საპატრიარქო,  წმიდა გიორგის სახელობის გიმნაზია სალომე დარასელია 59 62 6
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია ანანო სამინავა 54 82 7
სამეგრელო ფოთი №15 საჯარო მართა ქანთარია 0 91 8
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამეგრელო სენაკი კერძო სკოლალიცეუმი ლუკა ხარებავა ? ? 1
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია საბა ხაბურზანია 88 97 2
სამეგრელო ჩხოროწყუ რამინ დიხამინჯიას სახელობის დაბა  №1 საჯარო გიგი ჩალიგავა 79 65 3
სამეგრელო სენაკი ა(ა)იპ წმინდა ალექსი შუშანიას სახელობის მართლმადიდებლური სკოლაგიმნაზია მარიამი ფიფია 56 58 4
სამეგრელო ფოთი №6 საჯარო ლეონტი ბერაია 46 60 5
სამეგრელო სენაკი სკოლა მარიოტა ლიზი კაჭარავა 0 55 6
მე-2 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო დიმიტრი თუმანიშვილი 110 103 1
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო ლიზი გიგოლაშვილი 103 100 2
სამცხე-ჯავახეთი ასპინძა დაბა ასპინძის საჯარო სკოლა ნინო რიჟამაძე 97 96 3
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე ვალის №1 საჯარო ვახტანგი სამარჯიშვილი 92 103 4
სამცხე-ჯავახეთი ადიგენი აბასთუმნის საჯარო სკოლა მარიამ კეღოშვილი 92 95 5
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო ვაჟა სუხიშვილი 90 91 6
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №1 მარიამ გაგლოშვილი 89 95 7
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №1 საჯარო გიორგი ტატალაშვილი 87 102 8
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №3 ოთარ ოთარაშვილი 87 95 9
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №1 ნატალი ბარდაძე 82 99 10
 
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №6 ლევან ნოზაძე 90 100 1
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო ზურა ბერიძე 82 90 2
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №6 თორნიკე გელაშვილი 77 90 3
სამცხე-ჯავახეთი ადიგენი უდის №1 საჯარო სკოლა თორნიკე პეტრიაშვილი 73 96 4
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა ერეკლე ფანქველაშვილი 73 95 5
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა თედო ხაჭაპურიძე 66 107 6
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №1 გიორგი შოთაშვილი 41 91 7
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი შპს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ბორჯომის კერძო ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლა მარიამ ბერიძე 90 103 1
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №3 ანამარია გასიშვილი 72 110 2
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №6 ნიკა გელაშვილი 71 103 3
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა დაჩი დარჩია 67 93 4
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი შპს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ბორჯომის კერძო ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლა ნანა კაპანაძე 62 110 5
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო მარიამი სუხიშვილი 60 95 6
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №6 ლუკა გოგოლაძე 60 93 7
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო მარიამი ჭაბაშვილი 55 100 8
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო რუსუდანი კაპანაძე 55 95 9
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო მარიამი ელიოსიძე 48 103 10
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამცხე-ჯავახეთი ადიგენი დაბა ადიგენის საჯარო სკოლა ბესიკი იაკობაშვილი 98 103 1
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო ალიკა კურტანიძე 88 101 2
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №6 საჯარო გიორგი ივანიძე 88 99 3
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №5 საჯარო ნიკა მერაბიშვილი 88 83 4
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე №2 საჯარო ქრისტინე ზედგინიძე 85 88 5
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა ნიკოლოზ რეხვიაშვილი 81 67 6
სამცხე-ჯავახეთი ასპინძა დამალის საჯარო სკოლა მარტინ აკოფიან 74 57 7
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე სხვა სკოლა ანა ფირალიშვილი 64 70 8
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა სოფიკო მაისურაძე 57 71 9
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა ნინო ჯიკაევი 56 52 10
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე ზიკილიის საჯარო სერგო გაჩეჩილაძე 91 61 1
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №4 სოფიო გოგოლაძე 88 95 2
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი №4 მირიანი გოგოლაძე 88 90 3
სამცხე-ჯავახეთი ადიგენი კახარეთის საჯარო სკოლა ბაჩი კახაძე 49 54 4
სამცხე-ჯავახეთი ასპინძა ტოლოშის საჯარო სკოლა ნიკა გვარამაძე 34 56 5
სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი შპს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ბორჯომის კერძო ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლა ნინო კაპანაძე 0 51 6
მე-2 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
ქვემო-ქართლი რუსთავი №24 ქართული გიმნაზია მარიამი ყაულაშვილი ? ? 1
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ნიკოლოზ თედორაძე 107 91 2
ქვემო-ქართლი რუსთავი №5 საჯარო ელენე ბარბაქაძე 105 106 3
ქვემო-ქართლი რუსთავი №5 საჯარო ბარბარე ხაჩიძე 105 99 4
ქვემო-ქართლი რუსთავი №24 ქართული გიმნაზია გიორგი აზარაშვილი 104 120 5
ქვემო-ქართლი რუსთავი №28 საჯარო საბა კოჭლამაზაშვილი 103 113 6
ქვემო-ქართლი რუსთავი №7 საჯარო ლუკა ქაბზინაძე 100 113 7
ქვემო-ქართლი რუსთავი №5 საჯარო ლუკა შეყრილაძე 100 102 8
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ქეთი სვანი 97 95 9
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ანანო ღვინიაშვილი 97 91 10
 
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
ქვემო-ქართლი რუსთავი №22 საჯარო ბარბარე კაციტაძე 110 107 1
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ბეგი ბეგიაშვილი 110 100 2
ქვემო-ქართლი მარნეული მარნეულის#6 საჯარო სკოლა ანანო გურგენიშვილი 102 103 3
ქვემო-ქართლი რუსთავი №7 საჯარო ელენე ტიკიშვილი 102 96 4
ქვემო-ქართლი რუსთავი №23 საჯარო მარიამ კუპატაძე 95 95 5
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ელენე დიდებაშვილი 95 93 6
ქვემო-ქართლი რუსთავი №16 საჯარო ქრისტინე ფანცულაია 89 108 7
ქვემო-ქართლი რუსთავი №2 საჯარო ნიკა ღვინიაშვილი 85 96 8
ქვემო-ქართლი რუსთავი №21 საჯარო ნანა მაჭარაშვილი 82 98 9
ქვემო-ქართლი რუსთავი №14 საჯარო მარიამ აბულაშვილი 80 95 10
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
ქვემო-ქართლი რუსთავი №22 საჯარო თეკლა ჭაბაშვილი ? ? 1
ქვემო-ქართლი რუსთავი №22 საჯარო ზუკა ზურაშვილი 97 102 2
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ნიკოლოზი მამნიაშვილი 95 102 3
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო მიშიკო ჭიღლაძე 93 95 4
ქვემო-ქართლი რუსთავი №24 ქართული გიმნაზია რომან კალანდაძე 92 113 5
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ანა აბაშიძე 91 110 6
ქვემო-ქართლი რუსთავი №5 საჯარო ლაშა სიმონიშვილი 90 102 7
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ნიკოლოზ ექვთიმიშვილი 90 95 8
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ნიკოლოზ ყაჭეიშვილი 83 97 9
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო დემეტრე მანჯგალაძე 83 90 10
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
ქვემო-ქართლი რუსთავი №24 ქართული გიმნაზია გიორგი სამუნაშვილი ? ? 1
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ანა ასპანიძე 100 71 2
ქვემო-ქართლი რუსთავი №2 საჯარო ლიკა სულიაშვილი 98 106 3
ქვემო-ქართლი რუსთავი №21 საჯარო ანანო გიორგაძე 98 84 4
ქვემო-ქართლი რუსთავი №24 ქართული გიმნაზია ანა საბაშვილი 95 109 5
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ნიკოლოზი კამკამიძე 93 102 6
ქვემო-ქართლი რუსთავი მილენიუმი ნატალი ჩალაძე 93 99 7
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო გიორგი კაციაშვილი 93 93 8
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ნიკოლოზ ზურაბაშვილი 88 102 9
ქვემო-ქართლი რუსთავი №2 საჯარო ლექსო თამაზაშვილი 80 116 10
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო სოფია აბრამიშვილი ? ? 1
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო გიორგი მამნიაშვილი 103 92 2
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ნათია ჯანიკაშვილი 93 84 3
ქვემო-ქართლი რუსთავი №14 საჯარო მიხეილი კახნიაშვილი 91 95 4
ქვემო-ქართლი რუსთავი №14 საჯარო საბა გაგლოშვილი 84 64 5
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო თორნიკე მაისაია 79 64 6
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ლუკა მწყერაშვილი 78 88 7
ქვემო-ქართლი რუსთავი №24 ქართული გიმნაზია გიორგი კალანდაძე 73 52 8
ქვემო-ქართლი რუსთავი №4 საჯარო ნიკა ვეფხვაძე 71 79 9
ქვემო-ქართლი რუსთავი №13 საჯარო ნიკა ბერიკაშვილი 0 56 10
მე-2 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
შიდა-ქართლი გორი ეისი გიორგი მაისურაძე 115 100 1
შიდა-ქართლი ხაშური ილია ჭავჭავაძის სახელობის   №3 საჯარო ნია რუსია 108 120 2
შიდა-ქართლი გორი ხიდისთავის საჯარო ანანო ნონიკაშვილი 107 100 3
შიდა-ქართლი გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ანდრია ქობლიანიძე 107 98 4
შიდა-ქართლი გორი №1 საჯარო ნინო მაზმიშვილი 102 103 5
შიდა-ქართლი გორი ხიდისთავის საჯარო გია გელიტაშვილი 97 90 6
შიდა-ქართლი ხაშური გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის   №6 საჯარო თეიმურაზ არჩვაძე 94 105 7
შიდა-ქართლი ხაშური №1 საჯარო ელენე ლურსმანაშვილი 82 96 8
შიდა-ქართლი გორი №9 საჯარო ივანე ჯიოშვილი 78 100 9
შიდა-ქართლი ხაშური №1 საჯარო მარიამ გოგოლაძე 67 96 10
 
მე-3 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
შიდა-ქართლი გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა მარიამ მაისურაძე 110 105 1
შიდა-ქართლი გორი შიდა ქართლის საერო კოლეჯი ჯული ვაშაყმაძე 105 105 2
შიდა-ქართლი გორი №2 საჯარო თორნიკე გოგიძე 102 93 3
შიდა-ქართლი ხაშური გომის საჯარო თეონა ცქიფურიშვილი 102 93 3
შიდა-ქართლი გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია თამარი ბარბაქაძე 102 91 4
შიდა-ქართლი ხაშური დაბა სურამის №2 საჯარო ნიკოლოზ ხაჩიძე 95 92 5
შიდა-ქართლი გორი №2 საჯარო გურამ გოგიჩაიშვილი 89 90 6
შიდა-ქართლი გორი გორის №4 საჯარო თემურ ტურაშვილი 88 93 7
შიდა-ქართლი ხაშური №9 საჯარო საბა ქიმერიძე 87 95 8
შიდა-ქართლი გორი გორის №4 საჯარო შოთიკო შატაკიშვილი 87 91 9
 
მე-4 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
შიდა-ქართლი გორი №3 საჯარო გიორგი პეტუაშვილი 105 120 1
შიდა-ქართლი გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ნიკოლოზი კასრაძე 95 110 2
შიდა-ქართლი გორი დიცის საჯარო ანა მარკოზაშვილი 88 98 3
შიდა-ქართლი გორი ქიწნისის საჯარო ლიკა ბუთხუზი 84 102 4
შიდა-ქართლი გორი ხიდისთავის საჯარო ვაკო რამაზაშვილი 80 113 5
შიდა-ქართლი გორი ხიდისთავის საჯარო გიორგი ვანიშვილი 80 113 5
შიდა-ქართლი გორი №1 საჯარო თამარ ტატალაშვილი 80 95 6
შიდა-ქართლი გორი №2 საჯარო ელისაბედი მაყიშვილი 70 110 7
შიდა-ქართლი გორი გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლალიცეუმი ნინი ხურიშვილი 67 102 8
შიდა-ქართლი ხაშური ქრისტეფორე IIIის სახელობის   დაბა სურამის №4 საჯარო საბა კიპაროიძე 66 99 9
 
მე-5 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
შიდა-ქართლი გორი შიდა ქართლის საერო კოლეჯი თეკლა კვიკვინია 90 69 1
შიდა-ქართლი კასპი ბესიკ ნიპარიშვილი მრავალპროფილიანი სკოლაგიმნაზია ლუკა ტერტერაშვილი 88 83 2
შიდა-ქართლი ხაშური №8 საჯარო ლუკა კაპანაძე 87 58 3
შიდა-ქართლი გორი №2 საჯარო ჯანო პაპიაშვილი 86 59 4
შიდა-ქართლი გორი გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლალიცეუმი გიორგი ვაშაყმაძე 73 58 5
შიდა-ქართლი გორი №9 საჯარო მარიამ ბალიაშვილი 69 69 6
შიდა-ქართლი გორი №2 საჯარო სერაფიმე დოთიაშვილი 68 59 7
შიდა-ქართლი გორი №12 საჯარო ომარ გიუნაშვილი 68 58 8
შიდა-ქართლი გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ნინი ელიკაშვილი 51 69 9
შიდა-ქართლი გორი გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლალიცეუმი ლიკა მჭედლიშვილი 49 52 10
 
მე-6 კლასი
რეგიონი ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
შიდა-ქართლი გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია დავით კლდიაშვილი 96 102 1
შიდა-ქართლი გორი №3 საჯარო ზუკა ხორბალაძე 88 77 2
შიდა-ქართლი გორი №3 საჯარო თეკლა ჩიტიშვილი 79 81 3
შიდა-ქართლი ხაშური ლესია უკრაინკას სახელობის   დაბა სურამის №3 საჯარო დაჩი შიხიაშვილი 76 73 4
შიდა-ქართლი ხაშური ლესია უკრაინკას სახელობის   დაბა სურამის №3 საჯარო ბარბარე ცხადაძე 76 73 4
შიდა-ქართლი გორი გორის №4 საჯარო გიორგი ჯორბენაძე 69 72 5
შიდა-ქართლი ხაშური დაბა სურამის №1 საჯარო ნიკოლოზ დევდარიანი 66 56 6
შიდა-ქართლი გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ანა ლოლიშვილი 65 84 7
შიდა-ქართლი გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია ქეთევან კაპანაძე 56 55 8
შიდა-ქართლი ხაშური ლესია უკრაინკას სახელობის   დაბა სურამის №3 საჯარო ილია კაპანაძე 36 73 9