ქალაქ ბათუმში ოლიმპიადა გაიმართება კვირას, 1 აპრილს, 
კერძო სკოლა
იუჯის შენობაში
 (მის: ი. ჯავახიშვილის № 5 )
სკოლის დასახელება    
1   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
2   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
3   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
4   მე-2 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
5   მე-2 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
6   მე-2 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
7   მე-2 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
8   მე-2 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
9   მე-2 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
10   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
11   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
12   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
13   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
14   მე-2 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
15   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
16   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
17   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
18   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
19   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
20   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
21   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
22   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
23   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
24   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
25   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
26   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
27   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
28   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
29   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
30   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
კერძო სკოლები   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
ქედას საჯარო სკოლები   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
ქობულეთის საჯარო სკოლები   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
შუახევის საჯარო სკოლები   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
ხელვაჩაურის საჯარო სკოლები   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი   
ხულოს საჯარო სკოლები   მე-2 კლასი 13 საათი  მე-3 კლასი 10 საათი    მე-4 კლასი 11 სთ. და 30 წთ.    მე-5 კლასი 10 საათი    მე-6 კლასი 10 საათი