ქალაქ ქუთაისში ოლიმპიადა ჩატარდება  კვირას,  3 ივნისს,
  ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა–ლიცეუმის შენობაში                   
           (
მის: ირ. აბაშიძის  № 22)
 
 
სკოლები   კლასი დრო კლასი დრო   კლასი დრო   კლასი დრო   კლასი დრო  
1 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
2 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
3 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
5 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
6 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
7 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
8 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
9 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
10 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
11 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
12 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
14 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
15 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
17 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
19 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
20 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
21 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
22 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
23 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
24 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
25 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
26 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
28 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
29 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
30 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
31 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
32 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
33 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
34 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
35 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
36 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
37 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
38 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
40 სკოლა   მე-2 კლასი 12:00 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
41 სკოლა   მე-2 კლასი 13:30 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
კერძო სკოლები   მე-2 კლასი 13:30 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30  
ხარაგაულის, ცაგერის, ბაღდათის, სენაკის,
ლანჩხუთი და ზუგდიდის სკოლები
  მე-2 კლასი 13:30 მე-3 კლასი 10:30   მე-4 კლასი 13:30   მე-5 კლასი 10:30   მე-6 კლასი 10:30