ყურადღება!!!
ფინალი ჩატარდება
11 დეკემბერს  (მე-4 კლასი)   ---   10 საათი
მე-4 კლასის მოსწალეთათვის ფინალში გამსვლელი ქულა არის 90
მე-4 კლასი ფინალისტები
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ადიგენი ადიგენის საჯარო სკოლა იაკობაშვილი ბესო 115
ადიგენი ადიგენის საჯარო სკოლა ჯელია ბონდო 101
ახალციხე 5 ივანიძე გიორგი  103
ახალციხე 5 კურტანიძე ალიკა 110
ახალციხე 5 მერაბიშვილი თორნიკე 97
ბათუმი 1 იოსელიანი ნუცა 96
ბათუმი 1 შეროზია ირაკლი 99
ბათუმი 1 ცეცხლაძე გელა 101
ბათუმი 2 აბსავა ალექსანდრე 106
ბათუმი 2 ბესელია ვატო 103
ბათუმი 2 ბიბინიძე ზაზა 103
ბათუმი 2 ბლაგიძე მარიამი 113
ბათუმი 2 სირაბიძე ოთო 120
ბათუმი 2 ჩალვეიშვილი ელენე 94
ბათუმი 2 ჩოგაძე ნინი 118
ბათუმი 2 ჩხიკვაძე ნინა 98
ბათუმი 2 ჭაღალიძე ანეტი 103
ბათუმი 2 ჭყონია მარიამი 95
ბათუმი 2 ხელაძე ანა 98
ბათუმი 4 ბლაგიძე ნიკა 95
ბათუმი 6 ბერიძე რეზი 92
ბათუმი 6 მამულაძე დათო 120
ბათუმი 6 სირაძე გიგა 103
ბათუმი 8 ხიმშიაშვილი ალექსანდრე 92
ბათუმი 14 შერვაშიძე ნინი 103
ბათუმი 20 ბერიძე ზალიკო 103
ბათუმი 20 ქაჯაია საბა 103
ბათუმი 25 თავდგირიძე ალექსანდრე 91
ბათუმი 29 ჭაღალიძე ნიკა 95
ბათუმი UG ქუთელია მილენი 98
ბათუმი მონპარნასი თავართქილაძე ილია 96
ბათუმი რ. შაჰინის სახ. სკოლა ლიცეუმი დიასამიძე დავითი 105
ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია ჯელია ალექსანდრე 99
ბორჯომი 3 გოგოლაძე ნიკოლოზი 100
ბორჯომი 3 შალიბაშვილი ზურა 102
ბორჯომი 3 ჩადუნელი გიგი 110
ბორჯომი 4 ბერიძე გიორგი 93
ბორჯომი 6 მჭედლიშვილი ნიკოლოზი 105
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა ჩინჩალაძე ნოდარი 94
ბორჯომი რველის საჯარო სკოლა ფომიჩოვი გიორგი 91
ბორჯომი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა რეხვიაშვილი ნიკოლოზი 93
გალი   მირცხულავა სულხანი 91
გალი   ხაზალია ალექსანდრე 102
გორი 1 დალაქიშვილი თემუკა 120
გორი 1 ოქროშიაშვილი მირიანი 113
გორი 2 პაპიაშვილი ჯანო 98
გორი 4 ოქრუაშვილი რამაზი 115
გორი 4 წულაია ალექსანდრე 113
გორი 4 ხმიადაშვილი ლიზი 110
გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა კვიკვინია თეკლა 96
გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა ბერაშვილი ლიკა 95
გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა დურული გიორგი 95
გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა თუშიშვილი ანრი 95
გორი ურბნისის საჯარო სკოლა ხანიშვილი ავთო 113
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია გოგიაშვილი ქეთევანი 106
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია გოლოშვილი შალვა 112
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია სარსევანიძე მირიანი 94
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ხორგუაშვილი მარიამი 113
გორი წმინდა გიორგის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ალიმბარაშვილი ნიკოლოზი 110
გურჯაანი 2 რაქვიაშვილი ნიკა 101
გურჯაანი 2 ხარაზიშვილი ნიკა 110
გურჯაანი 2 ხორიაშვილი ლუკა 105
გურჯაანი კარდენახის საჯარო სკოლა ბედენაშვილი ჯაბა 120
დედოფლისწყარო არხილოს საჯარო სკოლა თინიკაშვილი სალომე 96
ზუგდიდი 2 კილასონია მარიამი 103
ზუგდიდი 2 ხასია ბექა 96
ზუგდიდი 3 იზორია ნანა 103
თბილისი 9 ხეტეშვილი ლევანი 106
თბილისი 11 კვირკველია ნიკოლოზი 105
თბილისი 11 კილაძე ოლიკო 110
თბილისი 11 პაშკოვი ნიკა 113
თბილისი 11 ფეხშველაშვილი გიორგი 113
თბილისი 11 ქაჯაია ქეთევანი 96
თბილისი 11 ჭანტურია გვანცა 91
თბილისი 14 ბასილაძე ლუკა 96
თბილისი 14 გაბისონია დავითი 120
თბილისი 18 ქარჩავა საბა 96
თბილისი 21 კარიჭაშვილი ანა 110
თბილისი 21 მასხარაშვილი თამარი 96
თბილისი 23 ბანძელაძე ნია 94
თბილისი 23 ბოხაშვილი დაჩი 99
თბილისი 23 დარახველიძე გვანცა 101
თბილისი 23 ჭკადუა ნიკა 120
თბილისი 24 ბიჭიაშვილი მათე 103
თბილისი 24 გვარძიანი გიორგი 110
თბილისი 24 გურჩიანი ელენე 90
თბილისი 24 იჩქითი ანა 110
თბილისი 24 მარუაშვილი ანდრია 95
თბილისი 24 სულიაშვილი ნიკოლოზი 113
თბილისი 24 ტატიშვილი ილია 110
თბილისი 24 ფირცხალავა საბა 113
თბილისი 24 ქარჩავა მარიამი 98
თბილისი 32 ალიბეგაშვილი გიორგი 105
თბილისი 32 ზავრადაშვილი მარიამი 91
თბილისი 32 კუბლაშვილი ანი 110
თბილისი 32 ოთარაშვილი ილია 120
თბილისი 32 ხოკერაშვილი ნიკოლოზი 101
თბილისი 37 აროშიძე გურამი 103
თბილისი 37 საფაროვი დენი 105
თბილისი 39 გაზდელიანი ნიკა 103
თბილისი 39 ხარძიანი ლუკა 90
თბილისი 41 მეზურნიშვილი მარიამი 103
თბილისი 47 ყავლაშვილი მათე 120
თბილისი 50 ჩლაიძე ანდრია 92
თბილისი 51 გაჩეჩილაძე ლიზი 96
თბილისი 51 გოჩელაშვილი დათი 105
თბილისი 51 გოცაძე ანასტასია 98
თბილისი 51 კობაიძე ივანე 96
თბილისი 51 კუტუბიძე თინანო 97
თბილისი 51 მიშელაძე ლევანი 90
თბილისი 51 რობაქიძე ლიზი 110
თბილისი 51 ჩუბინიძე ანასტასია 90
თბილისი 52 ახვლედიანი ბარბარე 110
თბილისი 52 გაგნიძე ოთო 120
თბილისი 52 გულუაშვილი სოფო 105
თბილისი 52 კერვალიშვილი ბარბარე 91
თბილისი 52 კობეშავიძე სესილი 93
თბილისი 52 მაღულარია დავითი 103
თბილისი 52 მურჯიკნელი ანასტასია 98
თბილისი 52 რატიანი რატი 101
თბილისი 52 ქირია საბა 120
თბილისი 52 ჯოხარიძე თემური 120
თბილისი 53 ყალიჩავა ელენე 113
თბილისი 54 სახვაძე ანდრია 101
თბილისი 55 ბოკუჩავა ირაკლი 110
თბილისი 55 ბურდული ალექსანდრე 100
თბილისი 55 გელაშვილი სანდრო 96
თბილისი 55 კოღონია მარიამი 113
თბილისი 55 კუჭუხიძე დემეტრე 120
თბილისი 55 ოდიშვილი ნიკოლოზი 113
თბილისი 55 რამიშვილი ელენე 112
თბილისი 55 ჭილაძე ნინა 120
თბილისი 59 ბარბაქაძე დაჩი 96
თბილისი 59 ბუცხრიკიძე გვანცა 120
თბილისი 59 ჩიხლაძე ნიკა 113
თბილისი 61 ბესელია ანა 94
თბილისი 61 ვეკუა ივა 103
თბილისი 61 კობაიძე ნიკოლოზი 101
თბილისი 61 მეგრელიშვილი ნინი 97
თბილისი 61 ულიანოვა სოფო 110
თბილისი 62 ვარაზაშვილი დათო 108
თბილისი 62 კოზმანიშვილი დავითი 110
თბილისი 64 კილაძე ანდრია 113
თბილისი 70 ხიდეშელი ანი 98
თბილისი 77 ლეკვეიშვილი ილია 110
თბილისი 77 ლეკიაშვილი ნიკოლოზი 96
თბილისი 77 უგულავა ანი 102
თბილისი 77 ფეიქრიშვილი ელენე 110
თბილისი 87 აფციაური ნიკა 110
თბილისი 87 ნალჩევანიძე ელენე 105
თბილისი 87 ტალახაძე გიორგი 120
თბილისი 87 ფხოველიშვილი საბა 113
თბილისი 92 მანველიანი ელენე 97
თბილისი 92 უზოევი ნიკა 95
თბილისი 99 მალხაზიანი სერგი 91
თბილისი 99 ფაჩუაშვილი დათო 113
თბილისი 106 დევნოზაშვილი შოთიკო 108
თბილისი 106 ხახანაშვილი ანა 115
თბილისი 108 ნოზაძე ნიკოლოზი 90
თბილისი 116 მამასახლისი ნია 103
თბილისი 117 აბრამიშვილი დავითი 110
თბილისი 117 გუგუნაძე ნინო 108
თბილისი 117 ხარებავა ლუკა 90
თბილისი 118 არსენაშვილი დავითი 103
თბილისი 118 ლეკიაშვილი ლუკა 105
თბილისი 122 აბაშიძე ანდრია 113
თბილისი 122 გიორგაძე ანანო 120
თბილისი 122 ერქვანია საბა 105
თბილისი 122 ფარცვანია ლიზი 91
თბილისი 124 კუპრაძე გიორგი 101
თბილისი 126 სამხარაძე გიორგი 120
თბილისი 126 ჩიქოვანი სანდრო 98
თბილისი 128 კუპრავა გიორგი 110
თბილისი 128 ლეკვეიშვილი საბა 100
თბილისი 128 ჩხეტია ანი 103
თბილისი 128 ჯინჭარაძე ეკატერინე 110
თბილისი 130 სოსელია მიხეილი 110
თბილისი 130 ჭაღიაშვილი მარიამი 120
თბილისი 133 ბრეგვაძე ანასტასია 110
თბილისი 133 ივანიშვილი გვანცა 103
თბილისი 133 ჯომიდავა ამირანი 96
თბილისი 139 ნანუაშვილი მარიამი 94
თბილისი 140 ჯუღელი ანა 106
თბილისი 143 ბახბახაშვილი სოფო 120
თბილისი 145 ლომიძე ლუკა 110
თბილისი 145 მინაშვილი მარიტა 103
თბილისი 146 ბიბილაშვილი თათა 106
თბილისი 146 ბურდული მარიამი 90
თბილისი 146 გაბლაია ლაშა 103
თბილისი 146 გაგელიძე თათია 105
თბილისი 146 იოსებაშვილი ნათია 96
თბილისი 146 კობახიძე საბა 96
თბილისი 146 მაყიშვილი ლუკა 93
თბილისი 146 პლიევა ლიკა 113
თბილისი 146 ქარდავა მათე 98
თბილისი 146 ყაყიჩაშვილი ანანო 90
თბილისი 146 ყაყიჩაშვილი კახი 100
თბილისი 146 შარაშენიძე ამბაკო 100
თბილისი 146 ჯოგლიძე ნიკა 113
თბილისი 147 ანტონიანი ივანე 109
თბილისი 147 კვერძელიძე ნიკა 103
თბილისი 147 ლეონიძე ლიზი 110
თბილისი 147 ტაბატაძე დემეტრე 105
თბილისი 147 ტოლიაშვილი ნინო 97
თბილისი 147 ტურაბელიძე ალექსანდრე 93
თბილისი 147 ყულიაშვილი ალექსანდრე 113
თბილისი 147 ცინაძე საბა 96
თბილისი 151 ადამაშვილი თორნიკე 120
თბილისი 151 არახამია ნინო 91
თბილისი 151 ბარბაქაძე საბა 108
თბილისი 151 ბაღათურია ლუკა 103
თბილისი 151 გაბრავა ნიცა 110
თბილისი 151 დარჯანია დავითი 103
თბილისი 151 ვერულეიშვილი სანდრო 105
თბილისი 151 კობაიძე გიორგი 101
თბილისი 151 მანჯავიძე სალომე 99
თბილისი 151 რუხაძე ნატალია 98
თბილისი 151 ჭინჭარაშვილი ნიკა 97
თბილისი 151 ხაჩიძე ელენე 110
თბილისი 151 ჯაღმაიძე ბექა 113
თბილისი 151 ჯაღმაიძე ელენე 103
თბილისი 152 ღვინჯილია თეონა 115
თბილისი 153 ბრეგაძე გიორგი 95
თბილისი 153 უგრეხელიძე ბექა 110
თბილისი 157 მჭედლიძე ელენე 95
თბილისი 157 ჭუჭულაშვილი იაკობი 91
თბილისი 161 ბაკურაძე ნიკოლოზი 93
თბილისი 161 ბერიანიძე საბა 110
თბილისი 161 გოცირიძე ალექსანდრე 113
თბილისი 161 იაკუბოვა ეკატერინე 93
თბილისი 161 კირკიტაძე დაჩი 110
თბილისი 161 ლიპარტელიანი ირაკლი 98
თბილისი 161 მაჩხოშვილი გიორგი 98
თბილისი 161 მდივანი სესილი 106
თბილისი 161 მშვენიერაძე გიორგი 103
თბილისი 161 ნოზაძე ანდრია 113
თბილისი 161 ოთარაშვილი საბა 97
თბილისი 161 ქარუმიძე თეკლა 105
თბილისი 161 ქარჩავა ოთო 120
თბილისი 161 ჩიტიშვილი მარიამი 110
თბილისი 161 წიქარიძე ნინი 93
თბილისი 161 ჯიმშიაშვილი ალექსანდრე 120
თბილისი 162 მორჩაძე ანა 103
თბილისი 163 ადეიშვილი ლუკა 98
თბილისი 163 ბიწაძე დემეტრე 120
თბილისი 163 ყაველაშვილი ლაშა 91
თბილისი 163 წიგნაძე ნატა 110
თბილისი 166 გვირჯიშვილი ავთანდილი  103
თბილისი 166 ვეფხვაძე კესარია 112
თბილისი 166 ქავთარაძე ევა 98
თბილისი 166 ქარდავა ლიზი 110
თბილისი 166 ცხადაძე გიორგი 120
თბილისი 166 ხელაშვილი თამარი 93
თბილისი 167 კვარაცხელია ზიზი 103
თბილისი 169 დანელია რეზიკო 95
თბილისი 169 ლობჟანიძე ლაშა-გიორგი 90
თბილისი 172 თათენაშვილი გიორგი 113
თბილისი 172 იმედაძე ლიზი 101
თბილისი 172 ჯიმშელეიშვილი დაჩი 120
თბილისი 173 ერემაშვილი ლია 110
თბილისი 173 თაბორიძე დავითი 113
თბილისი 173 თაბორიძე საბა 106
თბილისი 173 მანაგაძე გურამი 120
თბილისი 173 მელაძე სალომე 96
თბილისი 173 ონეზაშვილი ლაშა 120
თბილისი 173 ფერაძე თინათინი 120
თბილისი 173 ჩხიკვაძე ეკატერინე 95
თბილისი 173 ჯინიყაშვილი მარიამი 91
თბილისი 175 ანსიანი ნიკოლოზი 96
თბილისი 175 სინაურიძე ოთო 110
თბილისი 175 ქვათაძე მარიამი 120
თბილისი 175 ჩხაიძე თორნიკე 105
თბილისი 177 მოდებაძე ლაშა 120
თბილისი 179 ბაბუციძე სოფო 105
თბილისი 179 დურგლიშვილი თეკლა 101
თბილისი 179 საჩეჩელაშვილი გიორგი 91
თბილისი 179 ყრუაშვილი ნიკოლოზი 120
თბილისი 179 ხუხუა სესილია 103
თბილისი 180 მოურავიძე დათა 98
თბილისი 180 რევიშვილი ალქსანდრა 108
თბილისი 180 ცერცვაძე ლიზი 110
თბილისი 181 ჯუღელი გიორგი 120
თბილისი 186 ბოჭორიშვილი მათე 98
თბილისი 186 გიორგაძე ელენე 98
თბილისი 186 გიორგაძე ირაკლი 103
თბილისი 186 კვიჟინაძე გიორგი 105
თბილისი 186 მანაგაძე ლუკა 120
თბილისი 190 სამხარაძე გიორგი 95
თბილისი 191 აფციაური ნინო 120
თბილისი 191 ბიბილეიშვილი მარიამი 112
თბილისი 191 მურველაშვილი საბა 95
თბილისი 191 სულთანიშვილი თამარი 92
თბილისი 191 ღელეყვა ლექსო 103
თბილისი 191 ღონღაძე ეკატერინე  91
თბილისი 191 ცუხიშვილი თომა 113
თბილისი 191 ხაჩიძე ლიზი 91
თბილისი 191 ხუციშვილი მარიამი 108
თბილისი 192 არაბული სანდრო 103
თბილისი 192 ზირაქაშვილი მარიამი 96
თბილისი 192 თოლორდავა გიორგი 120
თბილისი 192 კუბლაშვილი მარიამი 115
თბილისი 192 ხაჩიძე გიორგი 94
თბილისი  ,,მოძღვარი'' დათუკიშვილი მარიამი 103
თბილისი I ექსპერიმენტული გეფერიძე იოანე 103
თბილისი I ექსპერიმენტული გოგალაძე ანნა 98
თბილისი I ექსპერიმენტული თანდაშვილი თორნიკე 110
თბილისი I ექსპერიმენტული იოსელიანი ანდრია 100
თბილისი I ექსპერიმენტული კუპატაძე მარიამი 98
თბილისი I ექსპერიმენტული მეგრელიშვილი ნიკოლოზი 91
თბილისი I ექსპერიმენტული მუსელიანი ბაქარი 105
თბილისი I ექსპერიმენტული ნავროზაშვილი ალექსანდრე 103
თბილისი I ექსპერიმენტული პავლიაშვილი ანი 110
თბილისი I ექსპერიმენტული შერგელაშვილი ალექსანდრე 96
თბილისი I ექსპერიმენტული ჭელიძე გიო 91
თბილისი I ექსპერიმენტული ჭელიძე მარიამი 98
თბილისი I ექსპერიმენტული ხარშილაძე ნიკოლოზი 106
თბილისი I ექსპერიმენტული ჯიშკარიანი მარიამი 108
თბილისი IB მთიები ლიჩელი ანა 103
თბილისი IB მთიები საყვარელიძე ლიზი 110
თბილისი NK დავითაშვილი ილია 103
თბილისი XXI-საუკუნე თოდუა სალვადორი 113
თბილისი XXI-საუკუნე ცანავა ლუკა 110
თბილისი ათასწლეულის სკოლა რამიშვილი გიორგი 103
თბილისი აია-GESS ზაუტაშვილი გიორგი 120
თბილისი აია-GESS ირემაშვილი დაჩი 110
თბილისი აია-GESS სოზიაშვილი ვაკო 110
თბილისი ალბიონი ალელიშვილი სალომე 90
თბილისი ალბიონი ასანიძე ანანო 96
თბილისი ალბიონი გიუნაშვილი ნიკოლოზი 90
თბილისი ალბიონი ზურაბიშვილი მარიამი 97
თბილისი ალბიონი სადაღაშვილი ნიკა 103
თბილისი ალბიონი სალიმოვა მედინა 110
თბილისი ახალი სკოლა გრიშიკაშვილი ანასტასია 115
თბილისი ახალი სკოლა მრელაშვილი ანანო 105
თბილისი ახალი სკოლა ტაბატაძე რატი 120
თბილისი ახალი სკოლა ჭელიძე ირაკლი 103
თბილისი ახალი სკოლა ჯაფარიძე ნიკოლოზი 103
თბილისი ბაქსვუდი ბაბუციძე გიო 101
თბილისი ბაქსვუდი მუსხელიშვილი ელისაბედი 93
თბილისი ბაქსვუდი უსანეთაშვილი საბა 105
თბილისი ბაქსვუდი ფეიქრიშვილი გიორგი 98
თბილისი ბაქსვუდი ხავთასი ანა 95
თბილისი ბაქსვუდი ხაჩიაშვილი ნიკოლოზი 110
თბილისი ბაქსვუდი ჯინჭარაძე ლუკა 120
თბილისი ბრიტანიკა ახობაძე დავითი 103
თბილისი ბრიტანიკა გაბადაძე იაკობი 108
თბილისი ბრიტანიკა ელიზბარაშვილი ნინი 101
თბილისი ბრიტანიკა მაისურაძე ნოდარი 103
თბილისი ბრიტანიკა ქობულია ლიზი-მარია 108
თბილისი ბრიტანიკა ყიფშიძე გიორგი 90
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია ლომიძე ანდრია 98
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია მაზმიშვილი სერგი 102
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია მახარაძე ანდრა 101
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია საყვარელიძე სოფია 101
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია ტვილდიანი რატი 93
თბილისი ბრიტანულ-ქართული აკადემია ხოხიაშვილი ელისაბედი 113
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ადეიშვილი ანნა 110
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ბეგაშვილი ბექა 105
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ბენიაიძე გიორგი 108
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ბოლღოციშვილი ლუკა 120
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ბონდარენკო ნიკიტა 113
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' დარსალია მარიამი 108
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ელბაქიძე ანა 96
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' თაბუაშვილი ელენე 102
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' თუშიშვილი ლუკა 120
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ლაბუჩიძე იოანე 96
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' მაჭავარიანი თემიკო 110
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' მღებრიშვილი გუგა 113
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ოქრუაშვილი ცოტნე 94
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' სოხაძე ვიქტორია 105
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ფანცულაია ელენე 113
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ფიროსმანაშვილი გიორგი 120
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ჩარგეიშვილი ნინო 95
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ჩიხლაძე ლუკა 108
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ჭიღლაძე მარიამი 106
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' ხაჩიძე საბა 108
თბილისი დეა გოგელია გიორგი 108
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია გორგაძე ელენე 93
თბილისი ივერია გოგლოძე ნანა 103
თბილისი იტალიური სკოლა ,,ცისკარი'' კოვალენკო გერმანე 110
თბილისი იტალიური სკოლა ,,ცისკარი'' მანია ლიზი 100
თბილისი კლასისკური გიმნაზია დორეული მარიამი 120
თბილისი კლასისკური გიმნაზია ნიჟარაძე ვალერი 113
თბილისი კლასისკური გიმნაზია ხიზანეიშვილი ლუკა 110
თბილისი მე-6 საავტორო სკოლა იაშვილი ლიზი 95
თბილისი მერმისი აგლაძე სანდრო 91
თბილისი მერმისი ჭელიძე მიშა 120
თბილისი მომავლის სკოლა გამრეკელი ალექსანდრე 100
თბილისი მომავლის სკოლა კაციტაძე გუკა 100
თბილისი მომავლის სკოლა უშვერიძე  ნუცა 95
თბილისი მწვანე სკოლა ჯავახიშვილი ლუკა 113
თბილისი მწიგნობართუხუცესი არაბული ანა 104
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ტრაპაიძე ტატო 113
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ჩაჩანიძე ლუკა 102
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ჯამრულიძე ერეკლე 91
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა ბესტავაშვილი სანდრო 103
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა კირვალიძე გელა 113
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა სიყმაშვილი ალექსანდრე 113
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა ჯუღაშვილი ანო 113
თბილისი ოაზისი მიქიაშვილი პაატა 115
თბილისი ოლიმპი ალიაიძე გიორგი 120
თბილისი ოლიმპი ბარბაქაძე ნინი 108
თბილისი ოლიმპი ბოიარკო ნატა 101
თბილისი ოლიმპი მიქაუტაძე ცოტნე 120
თბილისი პოლიგლოტი პატარაია ნინო 108
თბილისი პრომეთე ალუდაური სოფო 108
თბილისი პრომეთე ბექაური ამირანი 105
თბილისი პრომეთე დვალიშვილი დავითი 120
თბილისი პრომეთე კალანდია ალექსანდრე 98
თბილისი პრომეთე კურტანიძე რატი 112
თბილისი პრომეთე ცაავა გიორგი 116
თბილისი ჟინვალი საჯარო სკოლა ქადაგიშვილი საბა 103
თბილისი სენტ ეგზიუპერის სახ.ფრანგული სკოლა დვალიშვილი ქეთევანი 120
თბილისი სხივი კვარაცხელია მანო 110
თბილისი სხივი მამედოვი დავუთ 110
თბილისი ქართული სასწავლებელი საგანიშვილი ირაკლი 120
თბილისი ქართული სასწავლებელი ღვინიაშვილი გიო 120
თბილისი ქორალი ბუაჩიძე ზუკა 96
თბილისი ქორალი ღურწკაია ლიზი 108
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ბაქანიძე ელენე 120
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გაბუნია გიორგი 120
თბილისი წმ. ილია მართლის სახ. გიმნაზია დარსანია ნიკოლოზი 115
თბილისი წმ. ილია მართლის სახ. გიმნაზია ფირცხალაიშვილი თამარი 115
თბილისი წმ.გიორგის საერო სკოლა გახოკიძე ნუცა 96
თბილისი წმ.გიორგის სახ.ბრიტანულ-ქართული აკადემია არქანია ილია 107
თელავი 1 ვარძელაშვილი გოგა 110
თელავი 1 ოქრუაშვილი სანდრო 113
თელავი 2 ალადაშვილი გიორგი 110
თელავი 5 ნახუცრიშვილი დავითი 103
თერჯოლა 2 კვახაჯელიძე საბა 96
კასპი 4 ნონიაშვილი საბა 103
კასპი კასპის გიმნაზია ტერტერაშვილი ლუკა 96
ლანჩხუთი 1 ზენაიშვილი ანა 93
ლანჩხუთი 1 თევდორაძე დავითი 98
ლანჩხუთი 1 წილოსანი ანანო 100
ლანჩხუთი 3 მანჯავიძე ქეთი 90
რუსთავი 2 თამაზაშვილი ლექსო 90
რუსთავი 2 მარშანია თემუკა 97
რუსთავი 2 ხუციშვილი ნიკა 93
რუსთავი 4 ასპანიძე ანა 113
რუსთავი 4 ბაცანაძე საბა 113
რუსთავი 4 ბერძენიშვილი ბაქარი 115
რუსთავი 4 გავაშელი გიორგი 93
რუსთავი 4 გელაშვილი საბა 99
რუსთავი 4 დემეტრაშვილი ლევანი 108
რუსთავი 4 ვაზაგაშვილი მარიამი 105
რუსთავი 4 ზურაბაშვილი ნიკოლოზი 103
რუსთავი 4 კამკამიძე ნიკა 98
რუსთავი 4 კაციაშვილი გიორგი 98
რუსთავი 4 ლოლაშვილი მარიამი 120
რუსთავი 4 ლომიძე მარიამი 105
რუსთავი 4 მანაგაძე ლუკა 110
რუსთავი 4 მახალდიანი ნიკოლოზი 103
რუსთავი 4 რეხვიაშვილი მათე 98
რუსთავი 4 სვიმონიშვილი მარიამი 94
რუსთავი 4 ურიდია ლიზი 110
რუსთავი 4 ქარქუსოვი ანა 98
რუსთავი 4 ქიტიაშვილი ლუკა 106
რუსთავი 4 ღვინიფაძე სალომე 96
რუსთავი 4 წიკლაური გიორგი 105
რუსთავი 4 ხარაიშვილი ლიზი 120
რუსთავი 4 ჯვარიძე ელენე 110
რუსთავი 24 ლიპარტელიანი ელისაბედი 103
რუსთავი 24 საბაშვილი ანა 120
რუსთავი 24 სამუნაშვილი გიორგი 110
რუსთავი 24 ტაბაღუა ლუკა 110
რუსთავი 24 ხურცილავა აკაკი 101
რუსთავი მილენიუმი კობახიძე სოფიო 102
საჩხერე 1 მოდებაძე მარიამი 92
საჩხერე 2 გელბახიანი საბა 91
საჩხერე 2 ერაძე ნიკოლოზი 103
საჩხერე 2 თოდაძე ნინო 95
საჩხერე 2 კაპანაძე ნიკოლოზი 91
საჩხერე 2 კაპანაძე ნინო 91
საჩხერე 2 მაკასარაშვილი ოთიკო 90
საჩხერე 2 ფცქიალაძე ჯაბა 108
საჩხერე 2 ცერცვაძე მერაბი 101
საჩხერე 2 ციბაძე მამუკა 103
საჩხერე 3 იაკობაშვილი ქეთი 95
საჩხერე იტავაზის საჯარო სკოლა კომლაძე სერგი 103
საჩხერე იტავაზის საჯარო სკოლა ყაველაშვილი ლიზი 110
საჩხერე კორბოულის 2 საჯარო სკოლა გოგალაძე ოლეგი 103
საჩხერე საირხის წმინდა ნინოს სახ. სკოლა პანსიონი გაბაძე ცოტნე 96
საჩხერე საირხის წმინდა ნინოს სახ. სკოლა პანსიონი გიორგაძე დავითი 106
საჩხერე საირხის წმინდა ნინოს სახ. სკოლა პანსიონი ეზიაშვილი მარიამი 91
სენაკი 2 გაბუნია ნინი 90
სენაკი წმ. ა.შუშანიას სახ.მართმადიდებლური სკოლა გიმნაზია მალანია დავითი 105
სენაკი წმ. ა.შუშანიას სახ.მართმადიდებლური სკოლა გიმნაზია პაპავა გიორგი 106
სენაკი წმ. ა.შუშანიას სახ.მართმადიდებლური სკოლა გიმნაზია რუხაია ანა 95
სენაკი წმ. ა.შუშანიას სახ.მართმადიდებლური სკოლა გიმნაზია ფაღავა გიორგი 105
სენაკი წმ. ა.შუშანიას სახ.მართმადიდებლური სკოლა გიმნაზია ჩიტაია ნანა 95
სენაკი წმ. ა.შუშანიას სახ.მართმადიდებლური სკოლა გიმნაზია ჭანტურია სიდონია 91
სიღნაღი მაღაროს საჯარო სკოლა ბოლღაშვილი ნიკა 113
სიღნაღი მაღაროს საჯარო სკოლა უსუფაშვილი ანა 113
ფოთი 1 გიჰკაშვილი ალიკა 105
ფოთი 2 ბაკურაძე თათული 91
ფოთი 2 ჯაბელია ლაშა 120
ფოთი 3 კობახიძე მიხეილი 105
ფოთი 3 უბილავა ავთანდილი 104
ფოთი 3 ხახნელიძე ნიკოლოზი 113
ფოთი 5 გაბისონია ლანა 103
ფოთი 5 ნასარია გიორგი 98
ფოთი 5 ქაქუთია ლუკა 103
ფოთი 5 წოწონავა ლიზი 95
ფოთი 15 ქანთარია მართა  110
ფოთი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა გიორგაძე ანა 90
ფოთი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა კუპრაძე ნია 94
ფოთი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა მუსელიანი საბა 96
ქუთაისი 1 აბულაძე ანა 98
ქუთაისი 1 აბულაძე თეკლე 95
ქუთაისი 1 ამბროლაძე ელენე 103
ქუთაისი 1 ბოჭორიშვილი გური 103
ქუთაისი 1 გრიგალაშვილი გუგა 110
ქუთაისი 1 დიაკონიძე მათე 90
ქუთაისი 1 დოგრაშვილი სანდრო 120
ქუთაისი 1 მახარაძე ქრისტი 96
ქუთაისი 1 ჩიქოვანი ლუკა 110
ქუთაისი 1 ჩხეიძე ზალიკო 110
ქუთაისი 2 ბაქრაძე ლიკა 103
ქუთაისი 2 ნემსიწვერიძე ანანო 103
ქუთაისი 2 შალიკიანი თამარი 120
ქუთაისი 7 ნარეშელაშვილი ალექსი 91
ქუთაისი 7 ქათამაძე შაკო 103
ქუთაისი 7 ჩოგოვაძე ლუკა 91
ქუთაისი 9 ჭელიძე ლაშა 98
ქუთაისი 10 შალიკიანი მარიამი 96
ქუთაისი 17 ამაღლობელი ნინო 96
ქუთაისი 19 ჩაფიჩაძე თამარი 110
ქუთაისი 21 გრძელიძე ბარბარე 103
ქუთაისი 31 უკლება ლიზი 108
ქუთაისი 37 კაჭარავა ნინი 96
ქუთაისი 37 ლიკლიკაძე მათე  98
ქუთაისი 37 ნერგაძე გუგა 103
ქუთაისი 40 მუშკუდიანი მათე 91
ქუთაისი 41 გიორგაძე ნინი 94
ქუთაისი 41 გიორგაძე ტატო 103
ქუთაისი 41 ზივზივაძე ლინდა 96
ქუთაისი 41 კაკაურიძე ლიზიკო 96
ქუთაისი 41 კაცაძე სანდრო 113
ქუთაისი 41 კუტივაძე ნინო 103
ქუთაისი 41 ლუტიძე ლიზი 103
ქუთაისი 41 მარგველაშვილი ქეთევანი 96
ქუთაისი 41 მიქაუტაძე გოგა 91
ქუთაისი 41 ოქროპილაშვილი ეთიკო 120
ქუთაისი 41 სალდაძე ანა 110
ქუთაისი 41 ფორჩხიძე ლუკა 110
ქუთაისი 41 ფრუიძე ზვიადი 102
ქუთაისი 41 ფხაკაძე გიორგი 115
ქუთაისი 41 ქავთარაძე ნანო 98
ქუთაისი 41 ყრუაშვილი ნიკა 110
ქუთაისი 41 შავგულიძე ლუკა 110
ქუთაისი 41 შვანგირაძე ამიკო 103
ქუთაისი 41 ჩაფიძე იოანე 103
ქუთაისი 41 ჩაფიძე საბა 91
ქუთაისი 41 ჩუბინიძე გური 103
ქუთაისი 41 ჩუბინიძე სანდრო 108
ქუთაისი 41 ცხვედიანი ლილე 101
ქუთაისი 41 ხარაბაძე თორნიკე 103
ქუთაისი 41 ხურციძე დეა 96
ქუთაისი 41 ჯუღელი მარიამი 113
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა ლიცეუმი ბობოხიძე ნიკოლასი 106
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა ლიცეუმი გვეტაძე ლუკა 113
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა ლიცეუმი კანდელაკი დემეტრე 103
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა ლიცეუმი ჩხაიძე თათია 105
ყვარელი 2 ფერაშვილი მარიამი 90
ყვარელი ახალსოფლის 2 საჯარო სკოლა ბეზარაშვილი გიგი 113
ყვარელი ახალსოფლის 2 საჯარო სკოლა ნადირაძე ეთი 103
ჭიათურა 2 ასანიძე თამარი 91
ჭიათურა 2 მოდებაძე ელენე 106
ხაშური 2 კიკნაძე ანასტასია 97
ხაშური 7 დოფიძე ხათუნა 110
ხაშური მარელისის საჯარო სკოლა ტაბატაძე ლუკა 100
ხობი 2 შონია დავითი 91
ხობი 2 ცხადაია ანანო 91