ყურადღება!!!
ფინალი ჩატარდება
11 დეკემბერს  (მე-5 კლასი)   ---   14 საათი
მე-5 კლასის მოსწალეთათვის ფინალში გამსვლელი ქულა არის 57
მე-5 კლასი ფინალისტები
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ადიგენი ადიგენის საჯარო სკოლა მათოშვილი გიორგი 71
ადიგენი კახარეთის საჯარო სკოლა კახაძე ბაჩი 66
ახალციხე 5 აბულაძე ნიკა 108
ახალციხე 5 ბიბიჩაძე მარიამი 86
ახალციხე 5 ზედგინიძე ლუკა 108
ახალციხე 5 ინასარიძე საბა 86
ახალციხე 5 მაღრაძე ტატო 86
ახალციხე 5 ღვალაძე ნიკა 71
ახალციხე ზიკილიის საჯარო სკოლა გაჩეჩილაძე სერგო 79
ახმეტა ზემო ალვანის 2 საჯარო სკოლა ცაძიკიძე თორნიკე 68
ბათუმი 1 დუმბაძე საბა 120
ბათუმი 1 მამუჭაძე ლილიკო 95
ბათუმი 1 ჭეიშვილი ანრი 103
ბათუმი 2 ბერიძე მარიამი 76
ბათუმი 3 ადამია ხატია 66
ბათუმი 3 ბათაძე ნიკა 66
ბათუმი 3 ბედინაძე მაგდა 91
ბათუმი 3 თოდრია ლუკა 73
ბათუმი 6 აბაშიძე ნინო 79
ბათუმი 6 თურმანიძე გიორგი 79
ბათუმი 6 ქარცივაძე თამაზი 64
ბათუმი 8 გვიანიძე მარი 93
ბათუმი 8 ვარშანიძე ნიკოლოზი 64
ბათუმი 8 ინაიშვილი გიორგი 98
ბათუმი 8 კომახიძე თამთა 59
ბათუმი 8 პატარაია ელენე 83
ბათუმი 8 სირაძე ლაშა 98
ბათუმი 8 შანთაძე მირზა 100
ბათუმი 14 დავითაძე მაგდა 102
ბათუმი 14 თავდგირიძე ნინი 102
ბათუმი 14 მოსიძე ლიკა 110
ბათუმი 14 შაინიძე მარი 110
ბათუმი 16 დავითაძე მარი 64
ბათუმი 16 დიასამიძე მარიამი 62
ბათუმი 25 დიასამიძე გიორგი 57
ბათუმი 25 მახარაძე თაკო 68
ბათუმი 25 მჟავანაძე ეთერი 72
ბათუმი 25 ნაკაშიძე თამარი 65
ბათუმი 25 სირაბიძე გიგი 69
ბათუმი 25 სურმანიძე ბექა 94
ბათუმი 25 სურმანიძე ლუკა 59
ბათუმი ალამბრის საჯარო სკოლა ტაკიძე ნინი 64
ბათუმი გორდა შარაძე ლიზი 81
ბათუმი თხილნარის საჯარო სკოლა პაპიძე ლადო 71
ბათუმი კოლოტაურის საჯარო სკოლა გოგუაძე ენრიკე 78
ბათუმი მასტერკლასი ბერიძე ილია 68
ბათუმი მასტერკლასი ბოლქვაძე ჯემალი 86
ბათუმი მასტერკლასი ჭყონია იზაბელი 103
ბათუმი მასტერკლასი ჯაშიტაშვილი თამარი 112
ბათუმი რ. შაჰინის სახ. თურქული ლიცეუმი ცინცაძე ტონი 64
ბათუმი რ. შაჰინის სახ. თურქული ლიცეუმი ხმალაძე მარიამი 79
ბათუმი ხალას საჯარო სკოლა ხალვაში რაული 65
ბორჯომი 1 ზერეკიძე შალვა 69
ბორჯომი 1 მამასახლისი ნიკოლოზი 64
ბორჯომი 3 ყურმაშვილი ლადო 78
ბორჯომი 3 ჩხეიძე საბა 59
ბორჯომი 4 ბედიაშვილი საბა 89
ბორჯომი 4 ბერიძე მირიანი 120
ბორჯომი 4 გიორგიძე იანა 57
ბორჯომი 4 გოგოლაძე მირიანი 120
ბორჯომი 4 გოგოლაძე სოფიო 120
ბორჯომი 4 სარიდი ანა 74
ბორჯომი ანდეზიტის საჯარო სკოლა გურგენაძე ზურაბი 61
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა დიაკონოვი გიორგი 86
ბორჯომი ი. ჯავახიშვილის სახ.ლიცეუმი კაპანაძე ნინი 73
ბორჯომი ი. ჯავახიშვილის სახ.ლიცეუმი ჩხეტია ლიზი 77
ბორჯომი ყვიბისის საჯარო სკოლა გოილაძე ანა 59
ბორჯომი ყვიბისის საჯარო სკოლა ტალახაძე მარიამი 57
გალი   აბესაძე ნინო 61
გალი   ალფენიძე თეკლე 61
გალი   ბუთბაია დათა 58
გალი   ფიფია ანა 64
გალი   შარია მიხეილი 105
გალი   ძანძავა ირაკლი 78
გალი   ჭანია ილია 73
გალი   ხარჩილავა ნინი 57
გორი 1 სამხარაძე ლიკა 71
გორი 3 თოფჩიშვილი ქეთევანი 69
გორი 3 ჩიტიშვილი თეკლა 99
გორი 3 ცეცხლაძე ოთო 76
გორი 3 ხორბალაძე ზუკა 120
გორი 4 ცხვედაძე ქეთევანი 120
გორი ამერიკის უნივერსიტეტის სკოლა მელქონაშვილი ეთო 120
გორი ატენის საჯარო სკოლა ვანიშვილი ეთერი 78
გორი ბერბუკის საჯარო სკოლა მერებაშვილი ელენე 59
გორი დიცის საჯარო სკოლა მაისურაძე ეთერი 66
გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა მუნჯიშვილი ნუკრი 61
გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა ჭალიძე გვანცა 61
გორი მეღვრეკისის საჯარო სკოლა მაისურაძე ანა 59
გორი ქვახვრელის საჯარო სკოლა მღებრიშვილი მარიამი 76
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ბურჯანაძე მარიამი 74
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია დადიანიძე ნიკოლოზი 93
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კაპანაძე ქეთევანი 88
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კიკაძე მარიამი 101
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია კლდიაშვილი დავითი 120
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ლოლიშვილი ანა 74
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ოქროშიაშვილი მარიამი 66
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ხიმშიაშვილი დაჩი 76
გურჯაანი 2 სესიაშვილი ლიზი 59
გურჯაანი 4 ცინცაძე დავითი 113
გურჯაანი კალაურის საჯარო სკოლა ბერიკაშვილი ნინი 112
გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა ღვინიაშვილი ნინო 92
გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა ჯაფარიძე გიორგი 73
გურჯაანი ჩალაუბნის საჯარო სკოლა დათუაშვილი სალომე 57
ზუგდიდი 1 თორდია ნინო 74
ზუგდიდი 4 გამსახურდია გიგი 68
ზუგდიდი 7 გერგედავა საბა 83
ზუგდიდი 7 გოგოხია ნინი 106
ზუგდიდი წმ. გიორგი სახ. გიმნაზია გადელია მარიამი 66
ზუგდიდი წმ. გიორგი სახ. გიმნაზია გერლიანი თამარი 93
ზუგდიდი წმ. გიორგი სახ. გიმნაზია ჩახაია გიორგი 59
თბილისი 8 პაიჭაძე ანა 69
თბილისი 8 საბაშვილი გიორგი 89
თბილისი 8 შენგელია ნიკოლა 74
თბილისი 9 ფერაძე გიორგი 120
თბილისი 10 ბარბაქაძე ნიკა 62
თბილისი 10 ოთარაშვილი ელენე 75
თბილისი 10 ხურცია ანა 59
თბილისი 11 ბატკუაშვილი ამრიამი 61
თბილისი 11 მჭედლიძე გიორგი 98
თბილისი 14 ბალიაშვილი გიორგი 97
თბილისი 14 ქეშელაშვილ ტატო 72
თბილისი 20 ბერულავა თამარი 81
თბილისი 20 ჩოჩია რობი 73
თბილისი 21 ხეცურიანი ნიკოლოზი 87
თბილისი 24 ბიწაძე ანანო 107
თბილისი 24 იაშვილი ანდრია 103
თბილისი 24 ციცქიშვილი ლილე 113
თბილისი 32 ანთიძე ნიკოლოზი 97
თბილისი 32 ფარცხალაძე ლუკა 93
თბილისი 32 ქორიძე ნია 103
თბილისი 32 ხელაძე გიორგი 97
თბილისი 39 ბარათაშვილი ანი 62
თბილისი 47 მეტონიძე კატო 64
თბილისი 47 ჯაფარიძე ნიკა 106
თბილისი 50 სარიშვილი სანდრო 71
თბილისი 50 ფილფანი სანდრო 120
თბილისი 51 გოგიშვილი ანასტასია 108
თბილისი 51 თათვიძე ავთო 113
თბილისი 51 კილაძე ანა 99
თბილისი 51 ლაბაძე მარიამი 113
თბილისი 51 რობაქიძე გოჩა 86
თბილისი 51 ტალახაძე სანდრო 113
თბილისი 51 ჩუბინიძე ლუკა 89
თბილისი 52 ამბროლაძე ნანუკა 76
თბილისი 52 გოგელიძე ანა 100
თბილისი 52 გურული თინათინი 90
თბილისი 52 კობეშავიძე ანდრია 79
თბილისი 52 სოფრომაძე გიორგი 100
თბილისი 52 ქარჩაიძე ბარბარე 68
თბილისი 52 ცისკარიძე ნიკოლოზი 66
თბილისი 52 ხოშტარია ავთო 71
თბილისი 54 გუგეშაშვილი დათო 88
თბილისი 54 მექვაბიშვილი სოფიო 95
თბილისი 54 ქირია ბექა 61
თბილისი 55 ბაკურაძე ლუკა 105
თბილისი 55 ბაღაშვილი დაჩი 77
თბილისი 55 ბერულავა თევდორე 108
თბილისი 55 სარალიძე ვერა 84
თბილისი 55 სიხარულიძე საბა 81
თბილისი 55 ქარქაშაძე ნუცა 89
თბილისი 55 შაყულაშვილი საბა 76
თბილისი 55 შენგელია ანასტასია 95
თბილისი 55 ჩხაიძე ლუკა 59
თბილისი 55 ჭიღვარია ნიკა 62
თბილისი 55 ხაჭაპურიძე ლუკა 105
თბილისი 59 ლიპარტელიანი დავითი 76
თბილისი 59 მამადაშვილი გიორგი 61
თბილისი 63 თურნავა ანდრია 86
თბილისი 69 რეხვიაშვილი ანზორი 120
თბილისი 69 ხუტუნიშვილი მარიამი 59
თბილისი 70 მუშკუდიანი ლუკა 110
თბილისი 74 გასანოვი ქამალი 69
თბილისი 74 სნჯოიანი ალექსი 74
თბილისი 74 ჩაჩანიძე ნიკოლოზი 113
თბილისი 77 გიორგაძე ვალერი 61
თბილისი 77 იჩკიტიძე მარიამი 72
თბილისი 77 წითელაშვილი დაჩი 88
თბილისი 77 წითელაშვილი ლუკა 93
თბილისი 83 აბულაშვილი რამზესი 91
თბილისი 83 ცისკარაული ნიკოლოზი 115
თბილისი 85 ბარძიმაშვილი მიხეილი 98
თბილისი 87 მითაგვარია მარიამი 69
თბილისი 87 ფუთურიძე ბერდია 63
თბილისი 87 ხუნწელია ტატო 93
თბილისი 92 ჩაკვეტაძე გიორგი 91
თბილისი 94 ვეზდენი საბა 69
თბილისი 98 ბახტურიძე გიორგი 101
თბილისი 103 ზაქაროვი დავითი 105
თბილისი 105 დემეტრაშვილი ნინო 112
თბილისი 105 ნადირაძე მარიამი 112
თბილისი 105 რობაქიძე საბა 68
თბილისი 105 ქველიძე ანრი 93
თბილისი 105 წოწოლაშვილი ალექსი 88
თბილისი 105 ჭიღელიძე მარიამი 73
თბილისი 106 დავლაძე ლიზი 58
თბილისი 116 აბაიშვილი ალექსანდრე 69
თბილისი 116 შელია ირაკლი 84
თბილისი 118 ამირანაშვილი აკაკი 86
თბილისი 118 რუბანოვი ნიკოლოზი 79
თბილისი 124 მალვენიშვილი ირაკლი 110
თბილისი 124 ნიჟარაძე ქეთი 68
თბილისი 126 აქუბარდია დავითი 98
თბილისი 128 ქუთათელაძე ლაშა-გიორგი 72
თბილისი 129 ძაგანია გიგი 93
თბილისი 137 ღვინჯილია დავითი 69
თბილისი 143 ბიათაშვილი ლევანი 88
თბილისი 145 ნაცვლიშვილი თათია 96
თბილისი 145 სამაკაშვილი ქეთი 102
თბილისი 145 ცირეკიძე ივერი 102
თბილისი 147 აბაშიძე ნიკა 108
თბილისი 147 გორჯელაძე ნია 66
თბილისი 147 მურდალაშვილი ზურა 79
თბილისი 147 ყიფიანი გიორგი 105
თბილისი 147 შარიქაძე ლაშა გაბრიელი 113
თბილისი 147 ციკოლია ცოტნე 98
თბილისი 149 სარსევანიძე ნინო 57
თბილისი 151 ბუაჩიძე გოჩა 113
თბილისი 151 ვეშაპიძე იზი 120
თბილისი 151 მახარაშვილი ნიკოლოზი 101
თბილისი 151 მეტრეველი თამაზი 75
თბილისი 151 სებისკვერაძე თათა 80
თბილისი 151 ცირეკიძე საბა 120
თბილისი 152 ონიანი ნია 103
თბილისი 157 ბოჭორიშვილი ლიზი 120
თბილისი 157 გულუაშვილი ლუკა 73
თბილისი 157 უსუბიანი მურაზი 59
თბილისი 157 ჭკადუა კესო 108
თბილისი 157 ჯანანაშვილი მარიამი 108
თბილისი 158 ნოდია დავითი 102
თბილისი 159 ბერაშვილი ანი 79
თბილისი 159 კენჭიაშვილი სალომე 64
თბილისი 159 მუხათგვერდელი ნიკა 76
თბილისი 160 ჯოხაძე ლუკა 63
თბილისი 161 ანთაძე ზუკა 110
თბილისი 161 ახალკაციშვილი ლიზი 96
თბილისი 161 ბულია ეთერი 103
თბილისი 161 გოგილიძე ნია 108
თბილისი 161 გუდავაძე მარიამი 97
თბილისი 161 დალალიშვილი მერაბი 108
თბილისი 161 დარსაველიძე ლუკა 83
თბილისი 161 ინდაშვილი სოფო 88
თბილისი 161 კერატიშვილი ალექსანდრე 98
თბილისი 161 კილაძე ნიკა 90
თბილისი 161 ობოლაძე ლაშა 80
თბილისი 161 ონიანი ანა 68
თბილისი 161 პაიჭაძე მარიამი 101
თბილისი 161 ფიცხელაური ლაშა-გიორგი 87
თბილისი 161 ქაჯაია ქრისტიანა 86
თბილისი 161 ყაველაშვილი ლუკა 113
თბილისი 165 ხარჩილავა ლუკა 69
თბილისი 165 ჯაფარიძე თაზო 82
თბილისი 166 მღვდელაძე კესო 69
თბილისი 166 ოკუჯავა გიორგი 93
თბილისი 166 რეხვიაშვილი გიორგი 61
თბილისი 172 აბბილავა ნატალი 67
თბილისი 173 აბრამიშვილი ანა 94
თბილისი 173 გოგუა ნინი 59
თბილისი 173 ცოცხალაშვილი ვალერი 83
თბილისი 174 ხუციანიძე თათუკა 105
თბილისი 175 ბაბუცაშვილი ანა 93
თბილისი 175 ილაშვილი შოთა 106
თბილისი 175 კიკალიშვილი მარიამი 59
თბილისი 176 ნოზაძე სოფიო 113
თბილისი 179 ჭინჭარაშვილი ოთარი 61
თბილისი 180 გოჩაშვილი აკაკი 110
თბილისი 180 კამკამიძე ლიზი 78
თბილისი 180 ფოცხვერაშვილი გიორგი 91
თბილისი 180 ქამუშაძე ლევანი 83
თბილისი 182 ალუღიშვილი ანა 94
თბილისი 182 ბერიკაშვილი გიორგი 61
თბილისი 182 მერაბიშვილი ვერიკო 113
თბილისი 182 ძმანაშვილი ანა 82
თბილისი 191 სულთანიშვილი სოფო 100
თბილისი 191 ქსოვრელი საბა 86
თბილისი 191 შველიოძე ბექა 64
თბილისი 191 ჩხიკვაძე თამარი 71
თბილისი 192 გუჯაბიძე ანი 77
თბილისი 207 სუხმანი გიორგი 88
თბილისი GLC ლიპარტია ნიკა 74
თბილისი I ექსპერიმენტული ასათიანი ლადო 81
თბილისი I ექსპერიმენტული ბირბიჩაძე ანასტასია 99
თბილისი I ექსპერიმენტული გუგუშვილი ანა 120
თბილისი I ექსპერიმენტული დანელია შოთა 61
თბილისი I ექსპერიმენტული ვანიშვილი დავითი 78
თბილისი I ექსპერიმენტული ფაილოძე ნიკა 110
თბილისი I ექსპერიმენტული ჩინჩალაძე ელისაბედი 113
თბილისი I ექსპერიმენტული ცამციშვილი დეა 101
თბილისი NK აბულაძე ალექსანდრე 66
თბილისი NK დავითაშვილი კონსტანტინე 98
თბილისი NK რატიანი ანი 113
თბილისი UG გოგელია ლუკა 113
თბილისი UG ხვედელიანი ნიკოლოზი 76
თბილისი აია-GESS გოგილაშვილი მარიამი 112
თბილისი ალბიონი ბეშიძე გიორგი 91
თბილისი ანი-zet სეხნიაშვილი გიორგი 100
თბილისი აფხაზეთის 3 საჯარო სკოლა ბენიძე ლაშა 66
თბილისი ახალი სკოლა რაიმანი ემილი 93
თბილისი ახალი სკოლა საბაძე დათო 103
თბილისი ბაქსვუდი თოხაძე საბა 95
თბილისი ბაქსვუდი უთმელიძე სანდრო 93
თბილისი ბაქსვუდი ჩიქოვანი ანდრია 113
თბილისი ბაქსვუდი ხაფავა რატი 110
თბილისი ბინული კურდღელაიძე ლუკა 96
თბილისი ბრიტანიკა შარაშენიძე ირაკლი 85
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბენიაიძე ლუკა 78
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გაბუნია ქეთი 102
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გველესიანი თეკლა 83
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კაკიაშვილი ვანო 76
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კუპრაძე დავითი 120
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნავერიანი ნიკა 62
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნაჭყებია ნანო 72
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ობოლაშვილი მერაბი 57
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ტატანაშვილი კესო 86
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ჯაჭვაძე ანასტასია 79
თბილისი დეა გეგეშიძე ნინი 66
თბილისი დემირელის სახ. სკოლა ბოკუჩავა დაჩი 120
თბილისი დემირელის სახ. სკოლა კეკენაძე გიორგი 105
თბილისი დემირელის სახ. სკოლა ნოზაძე ოთო 110
თბილისი დემირელის სახ. სკოლა ფეიქრიშვილი თამარი 103
თბილისი დემირელის სახ. სკოლა ყუფარაძე საბა 88
თბილისი ევროპული სკოლა თედორაძე ნინი 108
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია ხატიაშვილი ანდრია 57
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია ხატიაშვილი ნიკა 110
თბილისი ი. გოგებაშვილი სახ. სასწავლებელი მჭედლიძე ლუკა 73
თბილისი იბერია ნეფარიძე ნიკოლოზი 120
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ბარსეგოვი ეკატერინე 98
თბილისი კლასიკური გიმნაზია სართანია სანდრო 90
თბილისი კლასიკური გიმნაზია შონია ლუკა 89
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჯოხაძე ლუკა 120
თბილისი ლაშარი ჩუბინიშვილი მარიამი 118
თბილისი ლომისი 1 თვალავაძე ლუკა 113
თბილისი ლომისი 1 ლოლაძე ლუკა 62
თბილისი მე-6 საავტორო დათუკიშვილი მარიამი 98
თბილისი მე-6 საავტორო ჯანჯალია ნუცა 110
თბილისი მომავლის სკოლა თურმანიძე მაქსიმე 64
თბილისი მომავლის სკოლა ლაცაბიძე ნიკოლოზი 82
თბილისი მწვანე სკოლა ზარდიაშვილი დავითი 95
თბილისი მწვანე სკოლა მეტივიშვილი ელენე 67
თბილისი მწიგნობართუხუცესი გალდავა ვახტანგი 120
თბილისი მწიგნობართუხუცესი კლდიაშვილი ნიკა 108
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ონაშვილი ეთერი 120
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ჩხაიძე ნინო 102
თბილისი ნიჩბისის საჯარო სკოლა კენჩხაძე მარიამი 89
თბილისი ნიჭიერთა კერძო სკოლა-აკადემია დავითაშვილი გიორგი 57
თბილისი პრომეთე ალუდაური გიორგი 86
თბილისი პრომეთე ბაინდურაშვილი თამარი 78
თბილისი პრომეთე გაფრინდაშვილი ნატალი 81
თბილისი პრომეთე ლობჟანიძე ბასილი 113
თბილისი პრომეთე მაჭარაშვილი გიგი 81
თბილისი პრომეთე ძაგანია მარიამი 71
თბილისი პრომეთე ჯიქია საბა 78
თბილისი რ. შუმანის სახ. ევროპული სასწავლებელი ბჟალავა ანა 87
თბილისი სადუნი არჩვაძე ნინო 106
თბილისი სენტ ეგზიუპერის სახ. სკოლა გვასალია ალექსანდრა 90
თბილისი სენტ ეგზიუპერის სახ. სკოლა ქარცხავა დანიელი 71
თბილისი ქართულ ამერიკული სკოლა ვიპოვსკი დანილა 78
თბილისი ქართულ ამერიკული სკოლა სამარგულიანი ჯანო 86
თბილისი ქართულ ამერიკული სკოლა ჩომახიძე გიორგი 101
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა აბესაძე სანდრო 83
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა გუგუციძე ანამარია 64
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა ჩხიკვაძე დავითი 76
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა ჭელიძე ანა 73
თბილისი ქართული სასწავლებელი ბაკურაძე ლაშა 66
თბილისი ქართული სასწავლებელი გოცაძე ნიკა 93
თბილისი ქართული სასწავლებელი ოთარაშვილი გიორგი 98
თბილისი ქართული სასწავლებელი ქარცივაძე დაჩი 65
თბილისი ქართული სასწავლებელი ცქიტიშვილი მარიამი 77
თბილისი ქორალი ცნობილაძე სანდრო 93
თბილისი ცისკარი კოვალენკო დავითი 88
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა ირემაშვილი ზურაბი 91
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა სოხაშვილი რატი 120
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა ჩოფლიანი თამარი 71
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა ხამაშვილი ლუკა 120
თბილისი წეროვნის 1 საჯარო სკოლა ჯაჭვაძე თამაზი 71
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა აგაშენაშვილი თინათინი 78
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ანჩაბაძე რეზი 108
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ბარკალაია ნინო 59
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ბენდიანიშვილი ნიკოლოზი 105
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გაჩეჩილაძე ია 74
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გვილავა ილია 113
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა კილაძე თეოდორე 113
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა მამაგულიშვილი მარიამი 83
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა მარშავა მარიამი 89
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა პატურაშვილი ანა 96
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ყარაშვილი ლუკა 76
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ჩილინდრიშვილი საბა 103
თბილისი ჰამილტონი კუბლაშვილი ნიკა 78
თბილისი ჰამილტონი ნანობაშვილი ნინი 110
თბილისი ჰამილტონი ხარაბაძე ანა 113
თელავი 2 ალადაშვილი ნინო 103
თელავი 7 მიშიძე ზეზვა 59
თელავი 9 ალთუნაშვილი გიორგი 70
თელავი კისისხევის საჯარო სკოლა ფაციაშვილი ანი 76
თელავი კურდღელაურის საჯარო სკოლა მესტვირიშვილი თიკა 106
თელავი სასულიერო სკოლა გოჩიაშვილი ლიზი 84
ლანჩხუთი 1 გენჯელაშვილი დემეტრე 120
ლანჩხუთი 1 ურუშაძე ლიზი 96
ლანჩხუთი 1 ჩხაიძე თომა 72
ლანჩხუთი 1 ჩხაიძე მარიამი 69
ლანჩხუთი 1 ჭკუასელი საბა 80
რუსთავი 4 ვეფხვაძე ნიკა 120
რუსთავი 4 კაციაშვილი ოთიკო 78
რუსთავი 4 მამნიაშვილი გიორგი 120
რუსთავი 4 ჭკუასელი ნიკოლოზი 91
რუსთავი 10 კუჭავა კოტე 86
რუსთავი 10 სარალიძე ელენე 91
რუსთავი 10 ჩიკვილაძე ლიზი 76
რუსთავი 13 ბერიკაშვილი ნიკა 103
რუსთავი 14 გაგლოშვილი საბა 108
რუსთავი 17 აბრამიშვილი სოფია 103
რუსთავი 21 ლომსაძე საბა 62
რუსთავი 22 ბერიძე მარიამი 66
რუსთავი 24 ბერუაშვილი გიორგი 98
რუსთავი 24 ემიროვი ნიკა 65
რუსთავი 24 ერისთავი დემეტრე 76
რუსთავი 24 კალანდაძე გიორგი 98
რუსთავი 24 კობერიძე ნიკა 101
რუსთავი 24 ტალახაძე თამარი 58
რუსთავი 28 ორჯონიკიძე ელენე 91
საჩხერე 1 კაპანაძე მარიამი 89
საჩხერე 2 კირვალიძე თინათინი 106
საჩხერე 2 ჭიღლაძე ნინო 79
საჩხერე 3 გოგატიშვილიო მარიამი 100
საჩხერე 3 ზაბახიძე ლიზი 68
საჩხერე 3 შუბითიძე ლიზი 66
საჩხერე იტავაზის საჯარო სკოლა შაორშაძე ნიკოლოზი 91
საჩხერე იტავაზის საჯარო სკოლა ძინძიბაძე ერეკლე 81
საჩხერე მერჯევის საჯარო სკოლა დემეტრაშვილი გიორგი 57
საჩხერე მოძვის საჯარო სკოლა ზაქაშვილი ანი 113
საჩხერე მოძვის საჯარო სკოლა ნოზაძე ფიქრია 69
საჩხერე საირხის საჯარო სკოლა ჩუბინიძე მარიამი 66
საჩხერე სხვიტორის საჯარო სკოლა ზაბახიძე გიორგი 91
საჩხერე სხვიტორის საჯარო სკოლა მაკასარაშვილი გიორგი 84
საჩხერე ქორეთის საჯარო სკოლა ლაბაძე ივანე 58
საჩხერე ქორეთის საჯარო სკოლა მოდებაძე თორნიკე 110
საჩხერე ჭალის საჯარო სკოლა სადღობელაშვილი ტატო 113
სენაკი ლიცეუმი ხარებავა ლუკა 120
სენაკი მარიოტა ნარსია ანა 84
სენაკი მარიოტა ჭანტურია მეგი 84
სენაკი წმ. ალექსი შუაშიანს სახ. გიმნაზია გაბელია ლიკა 74
სენაკი წმ. ალექსი შუაშიანს სახ. გიმნაზია ლომაია სანდრო 100
სენაკი წმ. ალექსი შუაშიანს სახ. გიმნაზია ფიფია მარიამი 59
სენაკი წმ. ალექსი შუაშიანს სახ. გიმნაზია წულეისკირი ლუკა 90
სენაკი წმ. ალექსი შუაშიანს სახ. გიმნაზია ჯანჯღავა გიორგი 59
სიღნაღი პროგრესი ყატაშვილი თეონა 66
სიღნაღი წნორის  1 საჯარო სკოლა ზურაშვილი ნიკა 68
სიღნაღი წნორის  1 საჯარო სკოლა სიფრაშვილი ეკა 62
სიღნაღი წნორის  1 საჯარო სკოლა ჯალიაშვილი ნათია 97
სურამი 3 შიხიაშვილი დაჩი 76
სურამი 3 ცხადაძე ბარბარე 86
ფოთი 1 მათითაიშვილი ნენე 67
ფოთი 2 ნასყიდაშვილი გიორგი 59
ფოთი 5 დანელია ლუკა 75
ფოთი 15 ალექსანდრია ნატა 113
ქუთაისი 1 სახელაშვილი ანა 94
ქუთაისი 1 სახელაშვილი ლუკა 101
ქუთაისი 2 ფახურიძე გიორგი 86
ქუთაისი 2 ჩხობაძე სოფიო 88
ქუთაისი 3 ჟორჟოლიანი გიორგი 71
ქუთაისი 7 კობეშავიძე შოთა 120
ქუთაისი 7 ჩხაიძე უჩა 95
ქუთაისი 9 შაინიძე გიორგი 92
ქუთაისი 9 ჭელიძე გიორგი 93
ქუთაისი 11 თავხელიძე ვახტანგი 81
ქუთაისი 12 კეთილაძე ნიკოლოზი 110
ქუთაისი 12 ხაჭაპურიძე დემეტრე 112
ქუთაისი 12 ჯანელიძე ქეთევანი 88
ქუთაისი 17 კირთაძე ირაკლი 61
ქუთაისი 17 კუბლაშვილი ნიკოლოზი 64
ქუთაისი 17 მაზაშვილი ნიკოლოზი 107
ქუთაისი 17 ქათამაძე ელენე 80
ქუთაისი 21 ასათიანი ნინო 97
ქუთაისი 21 მაჩიტაძე ლუკა 93
ქუთაისი 30 სიდკო დიანა 108
ქუთაისი 31 კამლაძე საბა მახარე 120
ქუთაისი 37 გოდერიძე გიორგი 69
ქუთაისი 37 თორთლაძე ლუკა 84
ქუთაისი 37 ნემსაძე ანა 85
ქუთაისი 37 ქურასბედიანი ნანო 85
ქუთაისი 37 ცერცვაძე ლუკა 59
ქუთაისი 41 ახვლედიანი ლუკა 78
ქუთაისი 41 ბასილაძე კახი 98
ქუთაისი 41 ბენიძე გიორგი 88
ქუთაისი 41 ბიბიჩაძე მათე 69
ქუთაისი 41 ბურჯალიანი გიორგი 66
ქუთაისი 41 გაბრიაძე გუგა 86
ქუთაისი 41 გიორბელიძე გიორგი 81
ქუთაისი 41 გიორგაძე ანრი 106
ქუთაისი 41 გურეშიძე მათე 120
ქუთაისი 41 დოლიძე გივიკო 81
ქუთაისი 41 კაპანაძე სანდრო 103
ქუთაისი 41 კოპალიანი სოსო 110
ქუთაისი 41 კორძაია ნია 89
ქუთაისი 41 ლომთაძე თაბა 80
ქუთაისი 41 მანჯგალაძე გეგე 83
ქუთაისი 41 მუკბანიანი კარლო 120
ქუთაისი 41 ნებიერიძე ნინო 113
ქუთაისი 41 ნუცუბიძე ნოდარი 83
ქუთაისი 41 ტოგონიძე ნია 83
ქუთაისი 41 ქემოკლიძე გიორგი 78
ქუთაისი 41 ქობულოვი ნიკა 120
ქუთაისი 41 ქოჩიაშვილი ალექსანდრე 113
ქუთაისი 41 ყიფიანი ელენე 91
ქუთაისი 41 ყიფიანი ნიკოლოზი 91
ქუთაისი 41 ჩეჩელაშვილი გიორგი 120
ქუთაისი 41 ჩიხლაძე ნიტა 83
ქუთაისი 41 ჩხეტიანი გელა 83
ქუთაისი 41 ცხადაძე თეკლა 107
ქუთაისი 41 წერეთელი გიორგი 85
ქუთაისი 41 ჭყოიძე ანეტი 110
ქუთაისი 41 ჯგერნაია შოთიკო 89
ქუთაისი 41 ჯინჭარაძე გიორგი 87
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი იაქარი ეფე 66
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ცხაკაია მიხეილი 80
ქუთაისი პროგრესი გოგიტიძე ანა 110
ქუთაისი პროგრესი მიქიაშვილ ბარბარე 69
ქუთაისი პროგრესი ჭეიშვილი გიორგი 74
ყვარელი 2 ვარადაშვილი ნინო 69
ყვარელი 2 კონჭოშვილი გიორგი 113
ყვარელი სასულიერო გიმნაზია ოთარაშვილი ლევანი 66
ყვარელი სასულიერო გიმნაზია ქსოვრელი ელენე 108
ჩხოროწყუ 1 ჩალიგავა გიგი 81
ხაშური 8 გუდაძე მარიამი 59
ხაშური ოსიაურის საჯარო სკოლა ბუხრიკიძე მარიამი 58
ხაშური ოსიაურის საჯარო სკოლა ზანიერი ზაზა 64
ხაშური ფლევის საჯარო სკოლა კაპანაძე ცოტნე 63
ხაშური წმ. დიმიტრი ყიფიანის სახ. სკოლა-პანსეონი ჩინჩალაძე მიშიკო 69
ხობი 2 ქირია სალომე 102