ყურადღება!!!
ფინალი ჩატარდება
11 დეკემბერს  (მე-6 კლასი)   ---   14 საათი
მე-6 კლასის მოსწალეთათვის ფინალში გამსვლელი ქულა არის 55
მე-6 კლასი ფინალისტები
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ადიგენი დიდი სმადის საჯარო სკოლა მაჭარაშვილი საბა 103
ახალქალაქი 3 ზედგინიძე ნიკა 73
ახალქალაქი 3 მაცუკატოვი არსენი 71
ახალციხე 1 მათოშვილი აჩიკო 115
ახალციხე 1 ხითარიშვილი ლუკა 83
ახალციხე 5 დევაძე ბაია 68
ახალციხე 5 თაბუნიძე თამაზი 70
ახალციხე 6 ტეფნაძე საბა 86
ახალციხე ვალეს საჯარო სკოლა სარგსიანი კარენი 81
ახმეტა 1 შაშიაშვილი მიშიკო 56
ახმეტა 2 არაბული ხატია 113
ახმეტა 2 შათირიშვილი ასმათი 113
ახმეტა 2 ჩოხელიშვილი ლუკა 113
ახმეტა ზემო ალვანის საჯარო სკოლა არინდაული შოთა 95
ახმეტა მატანის საჯარო სკოლა ნონიაშვილი ცოტნე 74
ბათუმი 1 დუმბაძე რეზო 64
ბათუმი 1 კეშელავა ლიზი 102
ბათუმი 2 ბერია თორნიკე 120
ბათუმი 2 ვარშალომიძე თორნიკე 120
ბათუმი 6 მამულაძე ლუკა 110
ბათუმი 7 უსტიანი დანიელი 71
ბათუმი 8 მიქელაძე მათე 63
ბათუმი 8 ფუტკარაძე მიშა 68
ბათუმი 10 ნაკაშიძე გივიკო 66
ბათუმი 16 დუმბაძე მარიამი 83
ბათუმი 16 ხუნდაძე თემო 81
ბათუმი 18 ტერატურიანი ეკატერინა 81
ბათუმი 22 თებიძე თამარი 68
ბათუმი 22 ლორთქიფანიძე გოგა 81
ბათუმი 22 ცინცაძე მარიამი 61
ბათუმი 25 არძენაძე საბა 80
ბათუმი 25 რიჟვაძე გია 59
ბათუმი 28 მჟავანაძე გიგა 65
ბათუმი 28 პაქსაძე ტარიელი 65
ბათუმი 29 მახარაძე მზია 75
ბათუმი UG მაკარაძე ლევანი 91
ბათუმი UG ქუთელია ემილი 98
ბათუმი XXI საუკუნე მამულაძე ვახტანგი 77
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია სიხარულიძე თორნიკე 99
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია შარაბიძე თემო 90
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია ჩხაიძე გიორგი 90
ბათუმი განათლება ბერიძე ბექა 59
ბათუმი გორდა თორმანოვი მარიამი 91
ბათუმი ევრო-2000 ვერძაძე ელისაბედი 108
ბათუმი ევრო-2000 ჯანგველაძე შოთა 113
ბათუმი მასტერკლასი ბარამიძე რეზიკო 73
ბათუმი მასტერკლასი მაჭუტაძე ნიკოლოზი 86
ბათუმი მასტერკლასი ცეცხლაძე ზვიადი 81
ბათუმი მასტერკლასი ცივაძე ნინო 66
ბათუმი რ.შაჰინის სახ. ლიცეუმი დარჩიძე დაჩი 89
ბათუმი რ.შაჰინის სახ. ლიცეუმი ჯაყელი თეიმურაზი 89
ბათუმი ფერიის საჯარო სკოლა ბერიძე ივეტა 56
ბორჯომი 1 გელაშვილი ილია 79
ბორჯომი 1 დიასამიძე საბა 91
ბორჯომი 1 ქურდაძე გიორგი 103
ბორჯომი 3 მნოიანი ამირანი 75
ბორჯომი 3 სალარიძე ალექსანდრე 63
ბორჯომი 3 სტეფნაძე ლიზი 73
ბორჯომი 3 ჩხეიძე დავითი 73
ბორჯომი 3 ხორავა მარიამი 75
ბორჯომი ანდეზიტის საჯარო სკოლა გრამატოპულო ანა 58
ბორჯომი ანდეზიტის საჯარო სკოლა სეროფიანი ალექსანდრე 68
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა მიქაბერიძე ლევანი 61
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა მიქაბერიძე ლუკა 67
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა საყვარელიძე მარიამი 56
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა ღონღაძე გოგიტა 68
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა ხაჩატურიანი თათია 68
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარო სკოლა ხუბაევი მარიამი 71
ბორჯომი კორტანეთის საჯარო სკოლა ღონღაძე მარიამი 88
ბორჯომი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა ხაჭაპურიძე მიშიკო 63
გალი   ანჩაბიძე მარიამი 68
გალი   ანჩაბიძე მეგი 58
გალი   ბაძაღუა ნიკა 96
გალი   თაკალანძე აკაკი 70
გალი   კვარაცხელია ანა 75
გალი   კვარაცხელია რეზი 61
გალი   მირცხულავა საბა 66
გალი   სიჭინავა ლუკა 75
გალი   ტაბაღუა თენგო 66
გალი   ქირთბაია ლიზი 68
გალი   შარია მაია 70
გალი   შენგელია საბა 63
გალი   ხუბულავა ნიკა 62
გალი   ჯინჯოლია სალომე 68
გორი 3 ბარჯაძე დავითი 56
გორი ახალხიზის საჯარო სკოლა ბალიაშვილი ჯემალი 108
გორი დიცის საჯარო სკოლა ლომაური ნინო 63
გორი დიცის საჯარო სკოლა მარკოზაშვილი ნელი 73
გორი დიცის საჯარო სკოლა მარკოზაშვილი ნიკოლოზი 98
გორი დიცის საჯარო სკოლა სოსიაშვილი სოსო 86
გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა გაროზაშვილი მარიამი 58
გორი კარალეთის 1 საჯარო სკოლა ჩუხრუკიძე ტატო 100
გორი კარალეთის 2 საჯარო სკოლა კუზიბაბაშვილი გიორგი 76
გორი კარალეთის 2 საჯარო სკოლა საღრიჩაშვილი კახაბერი 61
გორი მეღვრეკისის საჯარო სკოლა ილარიანი თამაზი 65
გორი ღირსი მამა გიორგის მთაწმინდელის გიმნაზია ბერძნიშვილი გიორგი 98
გორი ღირსი მამა გიორგის მთაწმინდელის გიმნაზია დადიანიძე სალომე 81
გორი ღირსი მამა გიორგის მთაწმინდელის გიმნაზია კვირიკაშვილი ნუცა 82
გორი ღირსი მამა გიორგის მთაწმინდელის გიმნაზია ორჯონიკიძე საბა 105
გორი ღირსი მამა გიორგის მთაწმინდელის გიმნაზია რაზმაძე ნინო 69
გორი ღირსი მამა გიორგის მთაწმინდელის გიმნაზია საძაგლიშვილი ვოვა 91
გორი ღირსი მამა გიორგის მთაწმინდელის გიმნაზია ღვინიაშვილი გიორგი 103
გურჯაანი ვაზისუბნის საჯარო სკოლა მათიაშვილი ამირანი 106
გურჯაანი მუკუზნის საჯარო სკოლა ჩიტაშვილი საბა 103
გურჯაანი ჭანდრის საჯარო სკოლა რაქვიაშვილი მარიამი 83
გურჯაანი ჭიკაანის საჯარო სკოლა პარწიკანაშვილი ნიკა 61
გურჯაანი ჭიკაანის საჯარო სკოლა ხარაზიშვილი მარინა 105
გურჯაანი ჭიკაანის საჯარო სკოლა ჯავარაშვილი ნინო 59
ზუგდიდი 3 იზორია ალექსი 89
ზუგდიდი 7 კეზუა ლუკა 106
ზუგდიდი წმ. გიორგის სახ. გიმნაზია გელოვანი კესარია 72
ზუგდიდი წმ. გიორგის სახ. გიმნაზია ვეკუა მარიამი 63
თბილისი 5 ჭელიშვილი საბა 59
თბილისი 9 დვალაძე ბექა 74
თბილისი 11 კოპალეიშვილი მარიამი 55
თბილისი 11 რაზმაძე ნია 106
თბილისი 11 ტეტელაშვილი დემეტრე 88
თბილისი 12 გელაშვილი ბარბარე 89
თბილისი 16 პაპულაშვილი ლიკა 83
თბილისი 22 გიგუაშვილი ირაკლი 75
თბილისი 22 დარსანია თამარი 96
თბილისი 22 დარსანია მარიამი 87
თბილისი 22 რაქვიაშვილი ქრისტინე 101
თბილისი 23 ღუბიანური თეკლა 66
თბილისი 24 ლობჯანიძე სალომე 76
თბილისი 24 ჩინჩალაძე ანა 81
თბილისი 24 ჯელია ნიკოლოზი 95
თბილისი 39 ნიქაბაძე ნიკოლოზი 66
თბილისი 43 ტაბიძე გიორგი 83
თბილისი 47 ყავლაშვილი დაჩი 111
თბილისი 47 ყურაშვილი ალექსანდრე 84
თბილისი 47 ჯაფარიძე გიორგი 65
თბილისი 48 თვაური ლუკა 105
თბილისი 48 კახიძე თეონა 98
თბილისი 51 ბედოიძე ანანო 69
თბილისი 51 თათვიძე ნატალი 106
თბილისი 51 ნატრიაშვილი ლუკა 111
თბილისი 51 წითლაური ქეთი 96
თბილისი 52 სიხარულიძე გიორგი 80
თბილისი 53 ლალიაშვილი სანდრო 102
თბილისი 53 ლებანიძე შალვა 113
თბილისი 53 ფიფია თამარი 107
თბილისი 53 ქოიავა ნიკა 99
თბილისი 53 ცერცვაძე ლიზა 113
თბილისი 55 ბოკუჩავა თამარი 120
თბილისი 55 დარბაისელი ირაკლი 80
თბილისი 55 იმერლიშვილი ნიკა 103
თბილისი 55 კვეკვესკირი ნიკა 78
თბილისი 55 კუბლაშვილი მათე 84
თბილისი 55 მარგალიტაძე გურამი 112
თბილისი 55 მაჭავარიანი ანასტასია 84
თბილისი 55 მახათაძე ოთო 91
თბილისი 55 მელაძე ეკა 66
თბილისი 55 ქარჩაიძე გიორგი 113
თბილისი 55 ქარცხია ნუცა 84
თბილისი 55 ციცქიშვილი ლაზარე 76
თბილისი 55 ძნელაძე ნატალი 68
თბილისი 55 ჯაფარიძე სანდრო 61
თბილისი 63 ბულია აბესალომი 106
თბილისი 63 კოშაძე ელენე 58
თბილისი 63 მღებრიშვილი დავითი 80
თბილისი 63 ძნელაძე თამარი 71
თბილისი 64 აფციაური ლუკა 74
თბილისი 64 გუჩუა მილენა 65
თბილისი 64 დავითური დათო 61
თბილისი 67 ხარძიანი ნინო 81
თბილისი 70 ხიდეშელი ნიკოლოზი 78
თბილისი 71 ხელაშვილი ალექსანდრე 91
თბილისი 72 აბრამიანი მიშა 90
თბილისი 81 ალახვერდიევი აიხანი 68
თბილისი 81 შევჩენკო ნიკოლოზი 74
თბილისი 81 ჯაბიშვილი დემეტრე 81
თბილისი 83 ჩაჩავა გივი 95
თბილისი 85 გურგენიძე ერეკლე 66
თბილისი 85 მეხრიშვილი დეა 85
თბილისი 87 კოკოლაშვილი ნიკა 57
თბილისი 87 მამუკაშვილი ლუკა 64
თბილისი 87 ტუკვაძე ნატა 56
თბილისი 94 იუნოზოვი ამინი 64
თბილისი 94 მიქაუტაძე ანდრია 71
თბილისი 94 ნიორაძე მათე 56
თბილისი 96 ბუჩნევა დარია 113
თბილისი 96 სტეფანოვა ელიზავეტა 63
თბილისი 102 კოჭლამაზაშვილი თათული 71
თბილისი 105 ბაბოვი ალექსანდრე 58
თბილისი 106 დადიანი მიხეილი 87
თბილისი 106 მარღია თამარი 59
თბილისი 106 ცუცქირიძე გიორგი 76
თბილისი 114 აფციაური ლუკა 106
თბილისი 114 ბალავაძე ლუკა 91
თბილისი 114 ბასილაშვილი ლუკა 69
თბილისი 114 მელაძე ლუკა 113
თბილისი 114 ჩხეიძე თემური 76
თბილისი 115 მამისმედიშვილი ლუკა 91
თბილისი 116 ღვინიაშვილი ნიკა 113
თბილისი 117 აბზიანიძე შალვა 103
თბილისი 117 კაპანაძე ბუბა 78
თბილისი 124 წიგნაძე ირაკლი 98
თბილისი 126 მამისაშვილი ლუკა 63
თბილისი 126 ნუცუბიძე გიორგი 61
თბილისი 128 ბასიაშვილი დავითი 104
თბილისი 130 შალვაშვილი დაჩი 82
თბილისი 133 ბუღაძე ალექსანდრე 98
თბილისი 133 დგებუაძე სოფიო 61
თბილისი 133 ინდოევი რაუფი 113
თბილისი 136 ბაციკაძე ანა 71
თბილისი 140 მაჭარაშვილი გიორგი 105
თბილისი 140 ნადარეიშვილი ნიკოლოზი 65
თბილისი 141 ღლონტი ნიკა 75
თბილისი 143 მიქელაძე ლუკა 66
თბილისი 145 შალოშვილი ლუკა 69
თბილისი 146 მამნიაშვილი თამარი 95
თბილისი 146 რობაქიძე ლუკა 113
თბილისი 146 შონია ზუკა 78
თბილისი 147 ალადაშვილი სალომე 66
თბილისი 147 მთვარელიძე ალექსანდრე 89
თბილისი 147 პაიჭაშვილი საბა 83
თბილისი 147 ციმაკურიძე ქეთევანი 120
თბილისი 149 გურეშიძე ივერი 56
თბილისი 149 ჩოფლიანი საბა 61
თბილისი 151 თურმანიძე სანდრო 108
თბილისი 151 კიკორია თორნიკე 106
თბილისი 151 მამფორია მარიამი 88
თბილისი 151 მეტრეველი ანდრია 120
თბილისი 158 ნოდია ანი 93
თბილისი 159 მახარაძე ირაკლი 63
თბილისი 160 ახალკაცი ელენე 120
თბილისი 160 იარაჯული რატი 68
თბილისი 161 გოცირიძე ანასტასია 113
თბილისი 161 ზანგურაშვილი კატო 73
თბილისი 161 თელიაშვილი ნინო 106
თბილისი 161 ყიფიანი მარიამი 103
თბილისი 162 გიორგობიანი ანი 113
თბილისი 162 სტეფლიანი საბა 115
თბილისი 165 თავართქილაძე დათი 112
თბილისი 165 მირზიაშვილი მარიამი 79
თბილისი 166 ელიზაროვი ელენე 88
თბილისი 166 იმნაძე შალვა 106
თბილისი 166 საღლიანი ნინი 68
თბილისი 166 შარაშენიძე ლევანი 69
თბილისი 166 ჭაუჭიძე სალომე 63
თბილისი 166 ჯანაშია გურამი 106
თბილისი 167 კვარაცხელია ალექსანდრე 91
თბილისი 169 თეთრაშვილი ვასიკო 99
თბილისი 172 აბესაძე ნიკოლოზი 59
თბილისი 172 მშვიდობაძე მარიამი 100
თბილისი 173 აბრამიშვილი ნინო 113
თბილისი 174 გობეჯიშვილი ქეთევანი 88
თბილისი 174 ფაცია საბა 88
თბილისი 175 ანსიანი საბა 88
თბილისი 175 გაგუა გიორგი 78
თბილისი 178 გოგოლაძე გიორგი 76
თბილისი 179 ლეკიშვილი ნათია 101
თბილისი 179 მაღრაძე მარიამი 94
თბილისი 180 მოსიაშვილი ლუკა 115
თბილისი 182 ბარათაშვილი საბა 68
თბილისი 182 გულუაშვილი მარიამი 85
თბილისი 182 ჩანადირი ელენე 86
თბილისი 182 ცინცაძე ანდრია 89
თბილისი 186 ბაბუაძე დიმიტრი 57
თბილისი 186 მძევაშვილი გიორგი 91
თბილისი 186 ძაძამია ნინო 106
თბილისი 186 ჭილაძე ტარიელი 68
თბილისი 190 კალატოზიშვილი ნატალი 60
თბილისი 191 ასანიძე ეკა 88
თბილისი 191 ბეჭვაია თამარი 96
თბილისი 191 კეკენაძე ნიკა 67
თბილისი 192 ცინცაძე ლიზი 106
თბილისი 195 არხოზაშვილი ელენე 113
თბილისი I ექსპერიმენტული გაგნიძე მარიამი 65
თბილისი I ექსპერიმენტული გოგატიშვილი სალომე 71
თბილისი I ექსპერიმენტული დოლიძე ანა 90
თბილისი I ექსპერიმენტული ვანიშვილი ანამარია 88
თბილისი I ექსპერიმენტული თევზაძე გიორგი 106
თბილისი I ექსპერიმენტული კალანდარიშვილი ლუკა 100
თბილისი I ექსპერიმენტული ყორანაშვილი ნიკა 88
თბილისი I ექსპერიმენტული ყულჯანიშვილი ივანე 106
თბილისი I ექსპერიმენტული ცნობილაძე გიორგი 99
თბილისი I ექსპერიმენტული ჭიჭინაძე გიორგი 99
თბილისი IB მთიები გოდალაძე ლუკა 105
თბილისი IB მთიები სარია გიორგი 66
თბილისი IB მთიები სარია სანდრო 100
თბილისი IB მთიები სულაძე ნიკა 105
თბილისი UG ინასარიძე ნიკა 93
თბილისი XXI საუკუნე გამრეკელი სანდრო 100
თბილისი XXI საუკუნე ქველიძე სანდრო 88
თბილისი ალბიონი ნოზაძე სანდრო 72
თბილისი ალბიონი სუხაშვილი გიგი 68
თბილისი ახალი სკოლა არღვლიანი ანდრია 96
თბილისი ახალი სკოლა ახალაძე საბა 61
თბილისი ახალი სკოლა გოგორიშვილი მარიამი 79
თბილისი ახალი სკოლა ვაშაძე ნანიკო 62
თბილისი ახალი სკოლა კოვზანაძე დიანა 81
თბილისი ახალი სკოლა კოკოჩაშვილი ლუკა 55
თბილისი ახალი სკოლა მეგრელიძე ანასტასია 98
თბილისი ახალი სკოლა მუმლაძე გიორგი 81
თბილისი ახალი სკოლა ჟღენტი ირაკლი 96
თბილისი ახალი სკოლა ტოტოჩია ლიზი 98
თბილისი ახალი სკოლა ქადეიშვილი თორნიკე 96
თბილისი ახალი სკოლა შამუგია ანა-მარია 83
თბილისი ახალი ქართული გიმნაზია დავლაშერიძე ილია 95
თბილისი ბაქსვუდი აბრამიშვილი ეკატერინე 61
თბილისი ბრიტანიკა გაბადაძე ლუკა 86
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ასლანიშვილი ბექა 103
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დულუზაური ნიკოლოზი 98
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" თეგეთაშვილი ლუკა 78
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლაბაძე ნინო 103
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ნაჭყებია ლიზი 95
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სამხარაძე საბა 98
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" სულაბერიძე ელენე 70
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ტარტარაშვილი შოთა 78
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ფხალაძე სანდრო 75
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ქასრაშვილი გიორგი 90
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ქებურია ბექა 74
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ხუნაშვილი ოთარი 75
თბილისი დემირელის სახ. კოლეჯი ინაური მარიამი 99
თბილისი დემირელის სახ. კოლეჯი ლომიძე გიორგი 97
თბილისი დემირელის სახ. კოლეჯი ხაჩიაშვილი ნიკალა 84
თბილისი დემირელის სახ. კოლეჯი ჯვარშეიშვილი აკაკი 106
თბილისი ევროპული სკოლა ზეიკიძე დაჩი 82
თბილისი მე-6 საავტორო თაყაიშვილი სოფო 68
თბილისი მერმისი გუმბერიძე ქეთო 88
თბილისი მერმისი დარციმელია ალექსანდრე 120
თბილისი მერმისი მესხი სანდრო 91
თბილისი მერმისი რაფავა ლუკა 106
თბილისი მერმისი ტატიშვილი ელენე 61
თბილისი მერმისი ღლონტი სალომე 102
თბილისი მერმისი ჭელიძე კესო 120
თბილისი მეფე თამარის სახ. სკოლა-პანსიონი გამსახურდია ეკა 106
თბილისი მომავლის სკოლა გედენიძე გიორგი 83
თბილისი მომავლის სკოლა დარჩია ლიზი 113
თბილისი მოძღვარი მამიკონიანი ინნა 91
თბილისი მწვანე სკოლა გიორგაძე ნუცი 88
თბილისი მწვანე სკოლა თითმერია დავითი 91
თბილისი მწვანე სკოლა მეტრეველი გიორგი 71
თბილისი მწიგნობართუხუცესი არაბული ნიკოლოზი 93
თბილისი მწიგნობარი ხვისტანი საბა 105
თბილისი ოლიმპი ალიაიძე სარა 95
თბილისი ოლიმპი გოგოჭური ელენე 55
თბილისი ოლიმპი მამულაშვილი თორნიკე 90
თბილისი ორ-ავნერი და ჰანა ბენიაკოვი ნოა 87
თბილისი ორ-ავნერი და ჰანა დათიკაშვილი ბინიამინი 100
თბილისი ორ-ავნერი და ჰანა დათიკაშვილი ედენი 80
თბილისი პოლიგლოტი მჟავანაძე სალომე 76
თბილისი პრომეთე დვალიძე ტარიელი 94
თბილისი პრომეთე თინიკაშვილი ქეთევანი 74
თბილისი პრომეთე კვიჟინაძე ლუკა 105
თბილისი პრომეთე კურტანიძე სალომე 83
თბილისი პრომეთე მამიკონიანი ლევანი 61
თბილისი პრომეთე მემანიშვილი ნუცა 113
თბილისი პრომეთე მიქელთაძე ნიკა 69
თბილისი პრომეთე ფარფალია დავითი 97
თბილისი პრომეთე ცუცქირიძე მარიამი 74
თბილისი პრომეთე ძიძავა ლუკა 113
თბილისი რ.შუმანის სახ. ევროპული სასწავლებელი დათუნაშვილი ნიკოლოზი 79
თბილისი სხივი ბექირიშვილი გიორგი 76
თბილისი სხივი გეგეშიძე დემეტრე 83
თბილისი სხივი დალალიშვილი გიორგი 104
თბილისი სხივი ტოგოევი დავითი 113
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა ებრალიძე ლიზი 57
თბილისი ქართულ-ამერიკული სკოლა თვარაძე ანნა 92
თბილისი ქართული სასწავლებელი კაპატაძე სანდრო 113
თბილისი ქართული სასწავლებელი მესხიძე სანდრო 75
თბილისი ქართული სასწავლებელი ღვინიაშვილი ელენე 113
თბილისი ქორალი გაგნიძე ბიძინა 91
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა გაბუნია კვირიკე 108
თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა სანაია მარიამი 103
თბილისი წმ. ილია მართლის სახ. სკოლა გრძელიშვილი გიგი 103
თელავი 3 კასრელიშვილი აკაკი 73
თელავი 7 პაპიაშვილი თემური 76
თელავი გიმნაზია ტურაშვილი მათე 72
ლანჩხუთი 1 კალანდაძე თამთა 78
ლანჩხუთი 1 ურუშაძე ანა 88
ლანჩხუთი 1 ღლონტი ანა 68
ლანჩხუთი სასულიერო გიმნაზია ფირცხალაიშვილი გიორგი 113
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა კუკულაძე იური 57
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა პატარაია გიორგი 83
ლანჩხუთი ჩიბათის საჯარო სკოლა ჯაბნიძე ნატო 55
მარტვილი 1 გულორდავა თამთა 98
რუსთავი 2 მანდარია ნიკოლოზი 68
რუსთავი 2 მეტრეველი სოსო 56
რუსთავი 2 ფანჯარაძე საბა 56
რუსთავი 2 შამილოვი ფახრადი 56
რუსთავი 7 ბერულავა კლიმენტი 98
რუსთავი 9 ერიაშვილი ნიკოლოზი 106
რუსთავი 10 მაისურაძე ნინო 94
რუსთავი 13 დუგლაძე დავითი 113
რუსთავი 16 გოგოლაძე გიო 78
რუსთავი 16 იჩქიტიძე ზაზა 81
რუსთავი 17 მერაბიშვილი მარიამი 89
რუსთავი 22 კალაიჯიშვილი ოთარი 103
რუსთავი 24 გორგაძე ლუკა 89
რუსთავი 24 ლიპარტელიანი ლილე 79
რუსთავი 24 ცენტერაძე მარიამი 60
რუსთავი სამღერეთის საჯარო სკოლა ბოლქვაძე ინგა 56
საჩხერე 2 კუჭაშვილი თამარი 61
საჩხერე იტავაზის საჯარო სკოლა გოგობერიშვილი მარიამი 113
საჩხერე იტავაზის საჯარო სკოლა ძინძიბაძე აკაკი 100
საჩხერე კორბოულის საჯარო სკოლა სისვაძე მიშიკო 60
საჩხერე კორბოულის საჯარო სკოლა ჯალაბაძე შალვა 60
საჩხერე სავანის საჯარო სკოლა ლაცაბიძე ნინი 61
საჩხერე საირხის წმ. ნინოს სახ. სასულიერო გიმნაზია ხომასურიძე გურამი 60
საჩხერე ქორეთის საჯარო სკოლა გუდაძე ნინო 98
საჩხერე ქორეთის საჯარო სკოლა ეზიაშვილი მარიამი 66
სენაკი 2 ტყებუჩავა გიორგი 108
სენაკი 2 წირქვაძე ზურა 95
სენაკი 2 წირქვაძე ნიკა 95
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. გიმნაზია კვარაცხელია ნინო 72
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. გიმნაზია კობახიძე დაჩი 74
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. გიმნაზია ლაბახუა სალომე 105
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. გიმნაზია ჟვანია გიორგი 74
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. გიმნაზია სოლომონია სალომე 71
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. გიმნაზია ცაავა ლუკა 74
სენაკი წმ. ალექსი შუშანიას სახ. გიმნაზია ხარებავა თეკლე 64
სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა კაღაშვილი ნათია 81
სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა კოჭლამაზაშვილი თეონა 98
სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა ლამაზოშვილი ნიკოლოზი 83
სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა ლეკიაშვილი მარიამი 86
სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა მათეშვილი ნიკოლოზი 61
სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა ოთარაშვილი ნინო 81
სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა ოთარაშვილი ოთო 76
სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა ქოქიაშვილი მარიამი 61
სიღნაღი მაღაროს საჯარო სკოლა ბოლღაშვილი ოთარი 78
სიღნაღი სიღნაღის საჯარო სკოლა დალაქიშვილი იაკობი 88
სიღნაღი ტიბაანის საჯარო სკოლა კუპრაშვილი გიორგი 90
სურამი 2 კვერნაძე ეკა 83
სურამი 2 ჩაგელიშვილი იზა 91
სურამი 2 ხაჩიძე ნინი 98
სურამი 2 ხაჩიძე სოფო 68
სურამი 4 კორკოტაძე ლიზი 74
სურამი 4 ძამანაშვილი ილია 55
ფოთი 1 დოლუაშვილი ნია 56
ფოთი 1 ღვინჯილია ანი 82
ფოთი 3 ბლუაშვილი ნიკა 78
ფოთი 3 მეგრელიძე ნიკოლოზი 70
ფოთი 3 ხვიჩია ალექსანდრე 75
ფოთი 5 ასლანიანი ანანო 78
ფოთი 5 ასლანიანი ჟანა 83
ფოთი 5 გიორგაძე ანი 63
ფოთი 5 ქავთარაძე მარიამი 73
ქუთაისი 1 ალადაშვილი ელენე 113
ქუთაისი 1 ახალაძე მურმანი 106
ქუთაისი 1 კუპრეიშვილი ქეთევანი 89
ქუთაისი 3 ფორჩხიძე საბა 64
ქუთაისი 7 კიკვაძე გუჯი 95
ქუთაისი 12 პატარიძე ნინო 61
ქუთაისი 12 სულაბერიძე ლედი 60
ქუთაისი 12 ტოფაძე ნინო 74
ქუთაისი 17 თედორაძე ნია 57
ქუთაისი 30 კაპანაძე გვანცა 108
ქუთაისი 31 კამლაძე დავითი 103
ქუთაისი 41 ალავიძე საბა 81
ქუთაისი 41 არაბიძე რამაზი 84
ქუთაისი 41 არველაძე ერეკლე 98
ქუთაისი 41 ბენიძე ბორისი 100
ქუთაისი 41 გაბიძაშვილი ციცინო 71
ქუთაისი 41 გელაშვილი მარიამი 96
ქუთაისი 41 გეწაძე საბა 63
ქუთაისი 41 გიორბელიძე მათე 101
ქუთაისი 41 გორგოძე ლუკა 78
ქუთაისი 41 გუბელაძე ლუკა 66
ქუთაისი 41 ვარდოსანიძე ნიკა 77
ქუთაისი 41 კვაჭაძე ლუკა 108
ქუთაისი 41 კირთაძე გაბი 120
ქუთაისი 41 კობახიძე ნატა 90
ქუთაისი 41 კუჭავა ლიზი 105
ქუთაისი 41 ლიკლიკაძე ლუკა 113
ქუთაისი 41 ლოსაბერიძე დათო 106
ქუთაისი 41 მარგველაშვილი მარიამი 100
ქუთაისი 41 მოწონელიძე გიორგი 113
ქუთაისი 41 მუსელიანი ლილე 96
ქუთაისი 41 ნუცუბიძე ნინო 89
ქუთაისი 41 სარალიძე საბა 100
ქუთაისი 41 ტყაბლაძე ელენე 89
ქუთაისი 41 ფანცხავა ბარბარე 101
ქუთაისი 41 ფონაძე გიორგი 113
ქუთაისი 41 შეყრილაძე თეკლა 113
ქუთაისი 41 შონია თამარი 106
ქუთაისი 41 შონია მარიამი 110
ქუთაისი 41 ჩაფიჩაძე მარიამი 89
ქუთაისი 41 ჩეჩელაშვილი რეზი 76
ქუთაისი 41 ცქიფურიშვილი გიორგი 63
ქუთაისი 41 ხურციძე გიორგი 106
ქუთაისი 41 ხუციძე საბა 84
ქუთაისი 41 ჯანგიძე ნინი 93
ქუთაისი 41 ჯვარშეიშვილი ნინო 115
ქუთაისი 41 ჯინჭარაძე დავითი 110
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა კანდელაკი ანა 81
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა მშვენიერაძე იური 103
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა ქაჯაია ივიკო 103
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა ყავლაშვილი ანნა 81
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა ყავლაშვილი მარი 76
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა ჩხაიძე გვანცა 108
ყვარელი საბუეს საჯარო სკოლა ზაალიშვილი ლევანი 73
ყვარელი შილდის 2 საჯარო სკოლა ქარცივაძე ნიკოლოზი 56
ხაშური 3 გორგაძე მათე 91
ხაშური 3 მელაძე შოთიკო 67
ხაშური 3 ჩაჩანიძე შალვა 84
ხაშური 4 ბარბაქაძე ლიზი 73
ხობი 2 ნარსია ლუკა 113
ხობი 2 ყალიჩავა ლუკა 79
ხობი 2 ჭითაშვილი ირაკლი 85