2 კლასი
ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
II ეტაპი
I ეტაპი
ჯამი
ადგილი
ბათუმი 6 დავლაძე ალი 120 120 240 1
თბილისი 53 ყალიჩავა გიორგი 120 120 240
თბილისი 55 მხეიძე ბარბარე 120 120 240
თბილისი 55 ტრიპოლსკი ბარბარე 120 120 240
თბილისი 61 მეგრელიშვილი ანასტასია 120 120 240
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა ვარდოშვილი ნათია 120 120 240
ქუთაისი პროგრესი კოვზაძე ლუკა 120 120 240
თბილისი სხივი ჭანტურია ნიკოლოზი 120 116 236 2
თბილისი წმ. გიორგი და ექვთიმე მთაწმინდელების სახ. სკოლა გვილავა ირაკლი 120 116 236
ბორჯომი 1 ჭალიძე ნიკა 115 120 235 3
თბილისი 117 მენაბდიშვილი ზურა 115 120 235
თბილისი 133 გამგონიძე ლუკა 115 120 235
ბათუმი 10 ტაკიძე გიორგი 115 118 233 4
თბილისი 21 ნადარეიშვილი ნინია 113 120 233
თბილისი 147 ხარაიშვილი თომა 120 113 233
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" აბულაძე ანასტასია 113 120 233
თბილისი ოაზისი მჭედლიშვილი ანდრია 120 113 233
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ლორთქიფანიძე ლიზი 113 120 233
ქუთაისი პროგრესი ხინგავა ლაზარე 113 120 233
თბილისი 161 ბუგიანიშვილი მარი 112 120 232 5
თბილისი 166 ბეჭვაია დავითი 120 111 231 6
თბილისი 172 კომლაძე გივი 113 118 231
თბილისი 165 ბერიანიძე ბარბარე 120 110 230 7
ქუთაისი 9 ბეროძე მათე 120 109 229 8
თბილისი 64 ბუჩუკური ნინო 115 113 228 9
თბილისი 122 ნაცვლიშვილი ვატო 110 118 228
თბილისი I ექსპერიმენტული ჩუბინიძე ანა 108 120 228
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ფრანგულაშვილი ნინო 108 120 228
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა კიკვაძე ნიკა 115 113 228
ქუთაისი 41 ლილუაშვილი ამირანი 108 120 228
ქუთაისი 41 ჩეჩელაშვილი სანდრო 108 120 228
თბილისი I ექსპერიმენტული ხიზანიშვილი ნიკოლოზი 115 112 227 10
თბილისი პრომეთე ხარაზიშვილი მარიამი 107 120 227
ბათუმი გორდა სალუქვაძე ლუკა 106 120 226
ოქროს ათეული
თბილისი 24 ნატროშვილი რატი 106 120 226
თბილისი თამარიონი აბრამიშვილი თიკა 113 113 226
თბილისი პრომეთე ნიორაძე თორნიკე 113 113 226
ქუთაისი 12 ლომთაძე ნინო 113 113 226
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი პატარიძე ანასტასია 113 113 226
გორი პატარა მეჯვრისხევის საჯარო სკოლა მახათაძე ანანო 105 120 225
თბილისი 71 უთალიშვილი მიხეილი 112 113 225
თბილისი 173 სანიკიძე ნიკოლოზი 105 120 225
თბილისი I ექსპერიმენტული ჯანგულაშვილი ბექა 115 110 225
თბილისი IB მთიები ხარაშვილი ნიკოლოზი 110 115 225
თბილისი ბრიტანიკა მაისურაძე კესო 115 110 225
სენაკი ა. შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა გვასალია მათე 105 120 225
ქუთაისი 9 ჟორჟოლიანი ნინო 110 115 225
ქუთაისი 41 ბუცხრიკიძე ზურა-გიორგი 115 110 225
თბილისი 55 ბოჭორიშვილი პაატა 120 103 223
ვერცხლის ათეული
თბილისი 62 წიკლაური თათია 103 120 223
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ურიდია ანა 120 103 223
ქუთაისი 21 ძოწენიძე დავითი 110 113 223
ქუთაისი 41 ხვადაგიანი ბარბარე 103 120 223
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ჟორჟოლიანი თამარი 113 110 223
ქუთაისი პროგრესი ჯინჭველაშვილი ლუკა 108 115 223
თბილისი 161 ჩივჩიური ლელა 112 110 222
თბილისი I ექსპერიმენტული ძაგანია ნიკოლოზი 112 110 222
გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა ივანიაძე მარიამი 108 113 221
თბილისი 22 გიგუაშვილი დიმიტრი 120 101 221
თბილისი 55 ჟღენტი ლუკა 120 101 221
თბილისი 133 გოგიაშვილი საბა 105 116 221
თბილისი 165 გუმბერიძე გიორგი 120 101 221
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ფაილოძე თეკლე 115 106 221
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გოგოლაძე მარიამი 110 110 220
ასეული
თბილისი წმ. გიორგი და ექვთიმე მთაწმინდელების სახ. სკოლა ხოფერია მარიამი 100 120 220
რუსთავი 22 კაციტაძე ბარბარე 110 110 220
ბათუმი ევრო-2000 დარჩიძე საბა 108 110 218
გორი 3 მოგელაშვილი მარიამი 108 110 218
თბილისი 69 სისაური გიგი 115 103 218
თბილისი 147 გაგნიძე ელენე 110 108 218
თბილისი 151 წიქარიძე სანდრო 108 110 218
თბილისი 157 ჩეჩელაშვილი ალექსანდრე 110 108 218
თბილისი 173 კოპალეიშვილი დავითი 98 120 218
ქუთაისი 41 აპლაკოვი გიორგი 108 110 218
ქუთაისი 41 გოტიაშვილი კონსტანტინე 120 98 218
ქუთაისი 41 მაწკეპლაძე ქეთა 108 110 218
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია ცეცხლაძე იოანე 105 112 217
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გიუაშვილი თომა 107 110 217
ახმეტა 2 ქინქლაძე გარი 113 103 216
თბილისი 118 ქარქაშაძე ანდრია 113 103 216
თბილისი 124 ასანიძე ლიკა 103 113 216
თბილისი 161 კევლიშვილი ნიკა 120 96 216
თბილისი 179 ყრუაშვილი ლუკა 113 103 216
თბილისი I ექსპერიმენტული კვაჭაძე გიორგი 108 108 216
თბილისი ბაქსვუდი კირთაძე ნიკოლოზი 105 111 216
თბილისი ბაქსვუდი ხერხეულიძე პაატა 98 118 216
თბილისი ბრიტანულ-ქართული სკოლა ცხადაძე კახა 111 105 216
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გელენიძე დავითი 103 113 216
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა მჭედლიშვილი დავითი 106 110 216
თბილისი ქართული სასწავლებელი კობაიძე ნია 113 103 216
ქუთაისი 41 გოგორიშვილი მარიამი 105 111 216
ქუთაისი 41 მეგრელიშვილი ლიზი 113 103 216
გორი 2 ბაინდურაშვილი ირაკლი 105 110 215
თბილისი 64 ქლიბაძე მარიამი 103 112 215
თბილისი 83 ჩიკვილაძე მარიამი 105 110 215
თბილისი 162 მოლოდინი ბექა 115 100 215
თბილისი პრომეთე გრძელიშვილი ჯანო 103 112 215
თბილისი წმ. გიორგი და ექვთიმე მთაწმინდელების სახ. სკოლა ქსოვრელი ლაზარე 97 118 215
ქუთაისი პროგრესი შავგულიძე მიშა 112 103 215
თბილისი 122 კოხრეიძე ალექსანდრე 111 103 214
თბილისი 163 კილაძე ლუკა 101 113 214
თბილისი ცისკარი ჩიხრაძე ნინო 106 108 214
 
თბილისი 85 თუთბერიძე თათა 103 110 213
თბილისი 99 ერგეშიძე ნიკოლოზი 100 113 213
თბილისი 105 ლომიძე გიორგი 100 113 213
თბილისი I ექსპერიმენტული თევზაძე ნიკოლოზი 120 93 213
თბილისი მე-6 საავტორო ხუჯაძე ანა 108 105 213
თბილისი მომავლის სკოლა მიხანაშვილი საბა 103 110 213
სენაკი 2 გოგია ნინო 107 106 213
ქუთაისი 41 გურეშიძე ანასტასია 115 98 213
ბათუმი რ. შაჰინის სახ. თურქული ლიცეუმი ჟოჟაძე ნოდიკო 101 111 212
თბილისი 130 ღურწკაია ელენე 99 113 212
თბილისი 161 ბუგიანიშვილი ქეთი 92 120 212
თბილისი 161 დულარიძე ნათია 113 99 212
თბილისი პრომეთე დიდბარიძე ქრისტინე 92 120 212
სენაკი ა. შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა გვასალია ელენე 100 112 212
ბათუმი 8 თურმანიძე თეკლა 100 111 211
თბილისი 24 ივანოვი ნუცა 108 103 211
თბილისი 51 წითლაური გობრონი 99 112 211
თბილისი 71 ღვალაძე ნინო 108 103 211
თბილისი 151 თურმანიძე ნატალია 115 96 211
თბილისი 173 ბერუაშვილი გვანცა 91 120 211
თბილისი ალბიონი ყანდარაშვილი ელენე 98 113 211
თბილისი ლაშარი ორაგველიძე საბა 103 108 211
თბილისი ნიუტონის თავისუფალი სკოლა ვაშაყმაძე ანასტასია 93 118 211
თბილისი სანტ ეგზიუპერის სახ. ფრანგული სკოლა ბართაია ანასტასია 91 120 211
თბილისი ცისკარი მშვილდაძე ანა 101 110 211
სენაკი 2 გოგია გიგი 103 108 211
ქუთაისი 33 მაკარიძე ნიკა 108 103 211
ქუთაისი 37 ფანცულაია მართა 113 98 211
ქუთაისი პროგრესი ტურაბელიძე სანდრო 110 101 211
ბათუმი ევრო-2000 ხომერიკი ილია 108 102 210
თბილისი 47 შავერდაშვილი ნუცა 100 110 210
თბილისი 77 აჯაფაშვილი ანა 108 102 210
თბილისი 159 ნაცვლიშვილი გიორგი 90 120 210
თბილისი I ექსპერიმენტული პიპინაშვილი ელენე 100 110 210
თბილისი ახალი სკოლა მარგველაშვილი ალექსი 107 103 210
თბილისი პრომეთე კომლაძე საბა 98 112 210
ქუთაისი შპს 1 გვარაკიძე ნიცა 90 120 210
თბილისი 31 მარგიევი დავითი 108 101 209
თბილისი 118 დედალამაზაშვილი ლაშა 96 113 209
თბილისი 122 სუხიტაშვილი სანდრო 106 103 209
თბილისი 140 ტაბიძე ლიზი 115 94 209
თბილისი 39 ნადირაშვილი ნიკოლოზი 88 120 208
თბილისი 105 მაისურაძე ლიკა 97 111 208
თბილისი 147 მეტრეველი ნინო 98 110 208
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კუცია მარი 88 120 208
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლაგაზიძე ნიკოლოზი 90 118 208
თბილისი ლაშარი მჭედლიშვილი რეზო 120 88 208
თბილისი მწიგნობართუხუცესი პატარაია ანდრია 95 113 208
ქუთაისი 41 თელია ლუკა 110 98 208
ქუთაისი პროგრესი ვაშაყმაძე ტატო 88 120 208
თელავი 9 გიგაური სალომე 89 118 207
ქუთაისი 21 რევიშვილი მარიამი 96 111 207
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი კანდელაკი არჩილი 101 106 207
თბილისი 63 ბოჭორიშვილი ომარი 101 105 206
თბილისი 172 ზუმბაძე ნინი 98 108 206
თბილისი I ექსპერიმენტული სანაძე ლიზი 103 103 206
თბილისი ოაზისი გოგლიჩიძე ირაკლი 103 103 206
ქუთაისი 3 გამგია ბუბა 91 115 206
ქუთაისი 21 ბალანჩივაძე ნია 98 108 206
ქუთაისი 41 დოღონაძე ანანო 108 98 206
ქუთაისი 41 პირტახია ანა 103 103 206
გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა ფხალაძე ავთო 107 98 205
თბილისი 87 ყიფშიძე მათე 97 108 205
თბილისი 192 ლიქოკელი საბა 100 105 205
თბილისი ცისკარი ჩხეტიანი ანი 94 111 205
ფოთი 5 დუმბაძე ლიკა 103 102 205
ქუთაისი 37 ბენდელიანი ლიკა 92 113 205
ბათუმი 2 გორგილაძე აკაკი 101 103 204
თბილისი 77 სებუა დიმიტრი 96 108 204
თბილისი 147 ლომთათიძე ალექსანდრე 108 96 204
თბილისი ლამპარი მოდებაძე გიორგი 92 112 204
ბათუმი 8 ჯაიანი ბერდია 92 111 203
თბილისი 11 ორმოცაძე ანა 93 110 203
თბილისი 47 მელიქიძე ცისა 95 108 203
თბილისი 47 ჯალაბაძე ელენე 91 112 203
თბილისი აია-GESS გოგოხია ნინო 83 120 203
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მელაშვილი მათე 101 102 203
თბილისი მერმისი ჭელიძე ნუცა 95 108 203
თელავი კისისხევის საჯარო სკოლა ნასყიდაშვილი დავითი 103 100 203
ლანჩხუთი 1 შეწირული გიორგი 93 110 203
რუსთავი 14 გაგლოშვილი ნიკა 98 105 203
სენაკი 2 ჯალაღონია ქეთევანი 83 120 203
ქუთაისი 37 ხურციძე დიანა 90 113 203
ქუთაისი 41 ვაშაკიძე სანდრო 107 96 203
ქუთაისი პროგრესი ლომაშვილი აჩიკო 98 105 203
ყვარელი 2 კონჭოშვილი ნინო 100 103 203
თბილისი 24 ლომაძე ანასტასია 94 108 202
თბილისი 39 ხუბაშვილი მარიმი 91 111 202
თბილისი 63 ოთინაშვილი ელენე 91 111 202
თბილისი 175 მჭედლიშვილი მარიამი 98 104 202
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ვიაზოვსკი მარიამი 92 110 202
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" თაბუაშვილი ანდრია 91 111 202
თბილისი კლასიკური გიმნაზია წიქარიშვილი ნიკოლოზი 101 101 202
თბილისი 11 ჩხიტუნიძე დავითი 93 108 201
თბილისი 48 ესვანჯია დავთი 98 103 201
თბილისი 54 შამუგია ლიზი 93 108 201
თბილისი 71 ნემსაძე ანა 91 110 201
თბილისი 77 კოზირევი თევდორე 91 110 201
თბილისი 166 ოკუჯავა მარიამი 106 95 201
თბილისი I ექსპერიმენტული სანაძე ანასტასია 98 103 201
თბილისი ბაქსვუდი ნადირაშვილი დემეტრე 97 104 201
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ფხალაძე ქეთი 83 118 201
ფოთი 5 კუტალია თაზო 103 98 201
ქუთაისი 9 მუმლაძე უჩა 107 94 201
ქუთაისი 37 ნარეშელაშვილი მარიამი 91 110 201
ბათუმი 2 დავლაძე ელისაბედი 88 112 200
ბათუმი 14 აჟიბა ნუცა 98 102 200
ბათუმი ევრო-2000 თენიეშვილი დემეტრე 97 103 200
თბილისი 89 შონია ნიკოლოზი 88 112 200
თბილისი 163 ქევხიშვილი ანდრია 100 100 200
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბეგიჯანაშვილი ბაჩანა 94 106 200
თბილისი ოლიმპი გუჯაბიძე სანდრო 99 101 200
თბილისი ცოდნა ტყემალაძე ლუკა 98 102 200
ბორჯომი 3 გოგიჩაიშვილი გიორგი 104 95 199
თბილისი 10 ბეგიაშვილი მარიამი 91 108 199
თბილისი 39 კუნელაშვილი დათა 89 110 199
თბილისი 118 ბარნოვი ელენე 91 108 199
თბილისი 147 თაბაგარი პაატა 110 89 199
თბილისი 154 გურგენიძე ელენე 103 96 199
თბილისი ახალი სკოლა ყორანაშვილი ჯარჯი 95 104 199
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჯავახიშვილი მარიამი 88 111 199
ქუთაისი 21 ჯანელიძე გიორგი 93 106 199
ბათუმი 2 ჯაფარიძე ნიზაბელი 98 100 198
ბათუმი ევრო-2000 ფარტენაძე ანა 98 100 198
თბილისი 130 ჟორჟოლიანი თეკლა 89 109 198
თბილისი 161 მაჩიტიძე გუგა 92 106 198
ქუთაისი 37 მაკარიძე გიორგი 96 102 198
ბათუმი 8 ჩავლეიშვილი ნინი 97 100 197
თბილისი 105 ნაჭყებია ნიკოლოზი 87 110 197
თბილისი 161 კორშია დავითი 85 112 197
თბილისი 173 არევაძე ლუკა 110 87 197
თბილისი 186 გოცირიძე მათე 87 110 197
თბილისი ნინო გულაღაშვილი დავითი 95 102 197
ბორჯომი ლიცეუმი ბერიძე ელენე 93 103 196
თბილისი 51 ბაკურაძე ლიზი 100 96 196
თბილისი 55 ოქრიაშვილი ლიზი 100 96 196
თბილისი 117 ტაბიძე თომა 89 107 196
თბილისი 157 გოლეთიანი მარიამი 84 112 196
თბილისი 160 ჩიხლაძე მარი 85 111 196
თბილისი 163 კირაკოზაშვილი მარიამი 95 101 196
თბილისი 163 კოტორაშვილი ლევანი 90 106 196
თბილისი ლამპარი მთვარელიშვილი თინათინი 100 96 196
თბილისი ლაშარი ქიტიაშვილი ბექა 88 108 196
ქუთაისი 37 კუჭავა ბარბარე 95 101 196
ქუთაისი თერჯოლის  2 სკოლა კვახაჯელიძე ივა 91 105 196
ბათუმი ევრო-2000 ჭანტურია თოკო 82 113 195
თბილისი 11 ცომაია ლუკა 85 110 195
თბილისი 24 გვარამია ნიკოლოზი 75 120 195
თბილისი 51 წითლაური ელისაბედი 89 106 195
თბილისი 97 ბულია თიკო 85 110 195
თბილისი 117 სივსივაძე მართა 85 110 195
თბილისი 151 ურუშაძე ცოტნე 91 104 195
თბილისი 154 გზირიშვილი საბა 92 103 195
თბილისი 162 ალუღიშვილი სალომე 92 103 195
თბილისი ახალი სკოლა ჩერქეზიშვილი  ნინი 86 109 195
თბილისი პრომეთე კოპალიანი თორნიკე 85 110 195
ქუთაისი 9 შალიკიანი ნიკოლოზი 93 102 195
ადიგენი ადიგენის საჯარო სკოლა კიკაბიძე ბარბარე 91 103 194
ბათუმი 18 სანიკიძე საბა 98 96 194
ბათუმი UG ვერძაძე ვაჩე 83 111 194
თბილისი 51 ბურჭულაძე გეგი 120 74 194
თბილისი 52 გაბეხაძე მარიამი 87 107 194
თბილისი 64 მაღლაკელიძე ლუკა 101 93 194
თბილისი 147 თავაძე ნიკოლოზი 103 91 194
თბილისი 166 ჭარელაშვილი მარიამი 88 106 194
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ლომიძე ლიზი 92 102 194
თბილისი ცისკარი მელქაძე საბა 98 96 194
ქუთაისი 9 დოლიძე შაკო 100 94 194
ქუთაისი 37 გურეშიძე გურამი 110 84 194
ქუთაისი 41 ბუსხრიკიძე მარიამი 103 91 194
თბილისი 51 დვალი ლიზი 115 78 193
თბილისი 122 სულაბერიძე ნიკოლოზი 90 103 193
თბილისი UG ელისაბედაშვილი ნიკოლოზი 85 108 193
თბილისი ივერია ბერძენიშვილი საბა 95 98 193
რუსთავი 23 მურჯიკნელი კესო 98 95 193
სიღნაღი ბოდბის საჯარო სკოლა კაღაშვილი მარიამი 80 113 193
ქუთაისი 37 ჟვანია ნინო 95 98 193
ბორჯომი 1 არბოლიშვილი იოანე 83 109 192
თბილისი 54 გიოშვილი თამაზი 107 85 192
თბილისი 77 ტაბატაძე თომა 89 103 192
თბილისი 105 კბილცეცხლაშვილი ლუკა 90 102 192
თბილისი 130 ნასრაშვილი თიკა 80 112 192
თბილისი 161 ყაველაშვილი რუთი 105 87 192
თბილისი ლომისი 1 ვასაძე ანდრია 90 102 192
ახმეტა  ალვანის 2 საჯარო სკოლა ითიურიძე საბა 95 96 191
ბათუმი გორდა სალუქვაძე აკაკი 78 113 191
თბილისი 24 ლომიძე სანდრო 90 101 191
თბილისი 39 აღნიაშვილი მარიამი 83 108 191
თბილისი 62 გოროზია ნოდარი 81 110 191
თბილისი 69 სართანია ცოტნე 97 94 191
თბილისი 71 ნავაძე მარიამი 88 103 191
თბილისი 77 ახობაძე აკაკი 93 98 191
თბილისი 77 კირთაძე ლუკა 80 111 191
თბილისი 179 ბეგლარაშვილი მარიამი 88 103 191
თბილისი ახალი სკოლა ანდღულაძე ლიზა 83 108 191
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია მაღრაძე თემური 71 120 191
თბილისი კაი ყმა ტოგონიძე ანა 98 93 191
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ქუთელია ანასტასია 78 113 191
თბილისი ნინო რაინდაშვილი ნოდარი 81 110 191
ლანჩხუთი 1 წილოსანი ნიკოლოზი 115 76 191
რუსთავი 22 ბერიძე ეკა 93 98 191
სენაკი 2 კაპანაძე მარიამი 78 113 191
ქუთაისი პროგრესი გოგუა მარიამი 98 93 191
ბათუმი 11 გაბრუშიძე ლუკა 92 98 190
თბილისი 161 ჯავახიშვილი თიკო 85 105 190
თბილისი 163 ბარამიძე ნიკოლოზი 93 97 190
თბილისი 175 გურგენიძე ვანო 95 95 190
თბილისი 179 მასლენიკოვი საბა 95 95 190
თბილისი I ექსპერიმენტული სარჯველაძე მარიამი 105 85 190
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ელაშვილი მათე 84 106 190
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კეპაშვილი დავითი 89 101 190
გორი 1 დავითაშვილი ლიკა 88 102 190
თბილისი ქართული სასწავლებელი ჭელიძე სანდრო 90 100 190
თელავი 3 მეტრეველი საბა 92 98 190
რუსთავი 7 ფირვხალაიშვილი გაბრიელი 78 112 190
საჩხერე 2 ფარქოსაძე თათია 88 102 190
ბათუმი 2 თავაძე გიორგი 98 91 189
თბილისი 11 მიქაძე ლუკა 93 96 189
თბილისი 64 ფხაკაძე დათა 93 96 189
თბილისი 143 სახოკია ლილე 77 112 189
თბილისი 175 ხომასურიძე ელენე 86 103 189
თბილისი ბრიტანულ-ქართული სკოლა ენოხი ნიცა 106 83 189
თბილისი ლამპარი ბახუაშვილი ლიზი 93 96 189
თბილისი ცისკარი პეტრიაშვილი გეგა 93 96 189
თბილისი ცისკარი ქოქოლაძე ირაკლი 100 89 189
რუსთავი 14 აბულაშვილი მარიამი 83 106 189
რუსთავი 21 მაჭარაშვილი ნანა 79 110 189
ქუთაისი 37 ბეღელაძე დავითი 83 106 189
ქუთაისი 41 მარგველაშვილი ელენე 88 101 189
ბათუმი 6 ბერიძე დემეტრე 78 110 188
ბათუმი 18 დავითაძე ნუცა 104 84 188
თბილისი 97 ბარამია ლიკა 78 110 188
თბილისი 107 ჯანელიძე ლელა-მარია 81 107 188
თბილისი 147 ქენქაძე დავითი 96 92 188
თბილისი 175 პეტრიაშვილი ლუკა 80 108 188
თბილისი I ექსპერიმენტული ცერცვაძე ანა 68 120 188
თბილისი ქართული სასწავლებელი კობახიძე ნუცა 86 102 188
თბილისი წმ. გიორგის სახ. ბრიტანულ-ქართული სკოლა მწითური ნუგზარი 75 113 188
საჩხერე 2 აბრამიშვილი გიორგი 85 103 188
ქუთაისი 9 ხურციძე ნიკოლოზი 75 113 188
თბილისი 24 გოგრიჭიანი თორნიკე 77 110 187
თბილისი 63 თაბუკაშვილი ალექსანდრე 86 101 187
თბილისი 163 ქოქრაშვილი ნინი 87 100 187
თბილისი 167 ფიფია თორნიკე 85 102 187
თბილისი 175 ბუთხუზი ნინო 77 110 187
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჯგუშია ნია 81 106 187
თბილისი მწვანე სკოლა შამუგია ლუკა 89 98 187
თბილისი პრომეთე თოდრაძე ნია 98 89 187
თბილისი ცისკარი ასპანიძე ცოტნე 106 81 187
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა ბერელაშვილი ბიკო 82 105 187
სიღნაღი მაღაროს საჯარო სკოლა ღვინიაშვილი დავითი 103 84 187
ადიგენი ადიგენის საჯარო სკოლა მათოშვილი საბა 80 106 186
ბათუმი 10 შენგელია ანდრია 90 96 186
ბათუმი 14 დავითაძე ნიკოლოზი 66 120 186
თბილისი 55 ბოკუჩავა მარიამი 76 110 186
თბილისი 55 გაბაძე ანა 95 91 186
თბილისი 146 შენგელია თამარი 93 93 186
თბილისი 172 ამირეჯიბი ჯარჯი 76 110 186
თბილისი ბრიტანულ-ქართული სკოლა ჯურხაძე სესილი 92 94 186
თბილისი დუშეთის საჯარო სკოლა ქაშიაშვილი სანდრო 103 83 186
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჯიქია თორნიკე 80 106 186
თბილისი ნინო ნადიბაიძე გიორგი 76 110 186
თბილისი სადუნი დემეტრაძე ნიკოლოზი 73 113 186
სენაკი 2 რუსია კახი 78 108 186
ქუთაისი 1 დოგრაშვილი კესო 83 103 186
ქუთაისი 41 ბობოხიძე ბაქარი 80 106 186
თბილისი 51 ლაზიშვილი ლადო 73 112 185
თბილისი 105 დავლაშერიძე თომა 83 102 185
თბილისი 173 ბერიძე ლიზი 75 110 185
თბილისი I ექსპერიმენტული პატაშური საბა 98 87 185
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" კვირკველია ანანო 92 93 185
თბილისი ივერია ელიკაშვილი გიორგი 86 99 185
სენაკი ა. შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა ჭანტურია გიორგი 95 90 185
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ტყეშელაშვილი თამარი 77 108 185
ბათუმი 1 დუმბაძე ანრი 81 103 184
გორი 2 დოთიაშვილი ილია 93 91 184
თბილისი 39 ლეკვეიშვილი ანა 64 120 184
თბილისი 47 არუსია ალექსანდრე 91 93 184
თბილისი 138 გახელაძე ნუცა 76 108 184
თბილისი 147 თინიკაშვილი ნია 83 101 184
თბილისი 151 ბურჯანაძე მარიამი 90 94 184
თბილისი 166 ორბელაძე გიორგი 72 112 184
თბილისი ლამპარი გაგიშვილი გეგა 110 74 184
თბილისი 47 ვახტანგაძე თომა 63 120 183
თბილისი 71 ხარანაული რეზი 81 102 183
თბილისი 117 პეტროსიანი ნატა 82 101 183
თბილისი ბაქსვუდი ცაბაძე სანდრო 90 93 183
თბილისი ოლიმპი მაჭავარიანი მერაბი 88 95 183
სენაკი 2 ვაშაკიძე ანდრია 88 95 183
ქუთაისი 21 კვერნაძე ნათია 77 106 183
ქუთაისი 32 ჩხიკვაძე საბა 81 102 183
ბორჯომი 1 სტეფანიანი ანასტასია 71 111 182
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია გარსიძე მარიამი 95 87 182
თბილისი 32 ქვარცხავა ლუკა 69 113 182
თბილისი 71 ქუთათელაძე ნინი 100 82 182
თბილისი 137 ღვინჯილია კონსტანტინე 81 101 182
თბილისი 166 ჩაჩხიანი თამარი 81 101 182
თბილისი I ექსპერიმენტული ლომაძე ელენე 71 111 182
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ხახიაშვილი დანიელი 87 95 182
თბილისი სადუნი შათირიშვილი ელენე 94 88 182
ქუთაისი 26 მამრიკიშვილი გიორგი 83 99 182
ქუთაისი 41 კაპანაძე მარი 94 88 182
ახმეტა 2 არუთინოვი ბადრი 91 90 181
თბილისი 128 თოფჩიშვილი ნუცა 73 108 181
თბილისი 166 ამირეზაშვილი ლუკა 72 109 181
თბილისი 181 მესხია მარიამ მაშო 86 95 181
თბილისი აია-GESS უგულავა ირაკლი 84 97 181
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ამირანაშვილი ანა 74 107 181
თბილისი კლასიკური გიმნაზია კვიტია დემეტრე 95 86 181
თბილისი ოაზისი რაზმაძე ბარბარე 80 101 181
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა ჭელიძე ოლიკო 71 110 181
თბილისი წმ. გიორგი და ექვთიმე მთაწმინდელების სახ. სკოლა კუპრავა თინათინი 81 100 181
რუსთავი 22 ქარჩავა ცოტნე 83 98 181
საჩხერე 2 ჩაბრაძე ნინო 68 113 181
ფოთი 5 თორია ანამარია 85 96 181
ბათუმი 1 ჯიბლაძე ელისაბედი 91 89 180
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია კუტუბიძე დავითი 70 110 180
გორი 2 დოიჯაშვილი დეა 88 92 180
თბილისი 9 გოლაშვილი მარიამი 86 94 180
თბილისი 21 თარგამაძე ანდრია 101 79 180
თბილისი 71 ამოევი გვანცა 86 94 180
თბილისი 143 თინიკაშვილი ლუკა 82 98 180
თბილისი ახალი სკოლა გელბახიანი ნუცა 86 94 180
თბილისი ბრიტანიკა გოგოლაძე ლიზი 97 83 180
თბილისი კლასიკური გიმნაზია საგინაძე ნიკა 94 86 180
ლანჩხუთი 1 წილოსანი ნინი 70 110 180
ბათუმი 1 მუკბანიანი მარიამი  86 93 179
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია მიქაძე ლუკა 90 89 179
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარაო სკოლა გეორქოვი ნინო 70 109 179
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია წკრიალაშვილი ბარბარე 91 88 179
თბილისი 41 მეზურნიშვილი რატი 66 113 179
თბილისი 69 გრიგალაშვილი ნიკოლოზი 87 92 179
თბილისი 173 გალუაშვილი ლუკა 86 93 179
თბილისი I ექსპერიმენტული ფანჩულიძე ელენე 83 96 179
თბილისი ახალი სკოლა სირაძე ირაკლი 81 98 179
თბილისი ბრიტანიკა ბენდიანიშვილი თაზო 83 96 179
თბილისი სანტ ეგზიუპერის სახ. ფრანგული სკოლა ლაღიძე გიორგი 68 111 179
ლანჩხუთი 1 კუკულაძე თორნიკე 96 83 179
ფოთი 5 ბიგვავა ნინი 86 93 179
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ცირეკიძე მარიამი 68 111 179
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ბარბაქაძე თამარი 68 110 178
თბილისი 140  ცერცვაძე ნიკა 87 91 178
თბილისი 161 ბადრიძე ნინი 83 95 178
თბილისი 166 მაგრაქველიძე გიორგი 65 113 178
თბილისი 167 ხეჩუაშვილი თეკლა 78 100 178
თბილისი 175 დგებუაძე ნინო 77 101 178
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბერიძე ანანო 66 112 178
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბუწაშვილი ნატალი 80 98 178
ქუთაისი პროგრესი როხვაძე ნია 90 88 178
თბილისი 11 გუნთაიშვილი თაზო 83 94 177
თბილისი 11 დარციმელია მარი 78 99 177
თბილისი 45 წიკლაური ელენე 84 93 177
თბილისი 48 მეტრეველი დემეტრე 79 98 177
თბილისი 147 ბეკურიშვილი მარიამი 87 90 177
თბილისი 151 ცირკუნშისკი მაშო 75 102 177
თბილისი I ექსპერიმენტული ვაშაძე ნინუკა 83 94 177
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ლოლუა ანასტასია 79 98 177
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჩაბაკაური ელისო 85 92 177
თბილისი ოლიმპი ნემსაძე ნატალი 72 105 177
თბილისი პოლიგლოტი მჭედლიშვილი ილია 89 88 177
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა ნაფეტვარიძე ქრისტი 91 86 177
თბილისი ქართული სასწავლებელი ნიკოლაიშვილი ალექსანდრე 81 96 177
რუსთავი 22 ხვიჩია ნიკოლოზი 93 84 177
საჩხერე სავანის საჯარო სკოლა მეცხოვრიშვილი ნიკოლოზი 76 101 177
ქუთაისი 9 ბერეკაშვილი ნინო 82 95 177
ქუთაისი 41 ჯაიანი ეკატერინე 87 90 177
ახალციხე 5 გიგოლაშვილი ციცინო 73 103 176
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია გოგიაშვილი გიორგი 83 93 176
ბათუმი მასტერკლასი ფაღავა ალექსანდრე 63 113 176
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია მირუაშვილი თეკლა 71 105 176
თბილისი 55 ოკუჯავა ლიზი 73 103 176
თბილისი 145 ბენაშვილი სანდრო 78 98 176
თბილისი 173 მუსერიძე ბარბარე 73 103 176
თბილისი 179 მამალაძე დავითი 78 98 176
თბილისი ბაქსვუდი ჯანჯღავა ნია 84 92 176
თბილისი ნინო არქანია ალექსანდრე 85 91 176
თბილისი ცოდნა ბესელია ნინი 92 84 176
თბილისი წმ. გიორგი და ექვთიმე მთაწმინდელების სახ. სკოლა კუნდუხაშვილი ანასტასია 64 112 176
რუსთავი 7 მაჩაიძე გვანცა 68 108 176
სენაკი ა. შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა ოჩიგავა შორენა 76 100 176
ფოთი 5 ლასარეიშვილი ირინა 70 106 176
ბათუმი 6 ბუცხრიკიძე სალომე 87 88 175
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია ხორგუაშვილი დავითი 76 99 175
თბილისი 14 სისაური დავითი 72 103 175
თბილისი 21 ტყებუჩავა ნიკოლოზი 70 105 175
თბილისი 47 ბოსტოღანაშვილი ლაზარე 72 103 175
თბილისი 61 ციცქიშვილი ანა 62 113 175
თბილისი 118 ფრიდონაშვილი სოფია 80 95 175
თბილისი ოპიზა კაპანაძე ალეკო 81 94 175
თბილისი პრომეთე ჩიკაშუა სესილი 100 75 175
თბილისი ცისკარი კუკავა ხატია 78 97 175
რუსთავი 7 ჯალაღანია ნატალი 105 70 175
რუსთავი 24 ელბაქიძე ელენე 76 99 175
საჩხერე კორბოულის 2 საჯარო სკოლა კაპანაძე საბა 99 76 175
სიღნაღი ბოდბის საჯარო სკოლა ხუნაშვილი ბარბარე 62 113 175
ქუთაისი პროგრესი სვინტრაძე თენგო 55 120 175
ბათუმი 18 ბახტაძე ნატა 79 95 174
გორი 2 ჯინიყაშვილი გიორგი 76 98 174
თბილისი 179 ფრუიძე ანა 78 96 174
თბილისი ბაქსვუდი მაღრაძე გიო 90 84 174
თბილისი ივერიის ღვთისმშობლის სახ. სკოლა მურმანიძე ნიკოლოზი 85 89 174
თბილისი ლიდერი მელაძე დემეტრე 78 96 174
ქუთაისი 31 გოლეთიანი ნიკოლოზი 80 94 174
თბილისი 17 ბექაური თორნიკე 80 93 173
თბილისი 77 ფლიონაშვილი არჩილი 78 95 173
თბილისი 107 მოდებაძე რეზი 70 103 173
თბილისი 126 ყარაულაშვილი ალექსანდრე 85 88 173
თბილისი 146 გორგაძე ცოტნე 89 84 173
თბილისი 151 მკერვალიშვილი ანდრია 73 100 173
თბილისი 172 ჯუკაშვილი გიორგი 64 109 173
თბილისი I ექსპერიმენტული მინდიაშვილი ანა 75 98 173
თბილისი ლამპარი ჩაჩანიძე ნინი 61 112 173
თბილისი პრომეთე გლოველი გიორგი 75 98 173
თბილისი ფესვები ვაშაკიძე ლუკა 78 95 173
რუსთავი 14 ორდენიძე გაბრიელი 76 97 173
რუსთავი 24 წიკლაური დათო 87 86 173
საჩხერე 2 ჩხეიძე პაპუნა 67 106 173
ფოთი 5 გუჯაბიძე ელენე 60 113 173
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ჩხიკვაძე დაჩი 90 83 173
ბათუმი ევრო-2000 დავითაძე რეზო 85 87 172
თბილისი 12 გამსახურდია მარი 62 110 172
თბილისი 47 ალაფიშვილი ანატოლი 73 99 172
თბილისი 140 სამხარაძე კოტე 81 91 172
თბილისი 147 ხაჩიძე ნიკოლოზი 68 104 172
თბილისი კლასიკური გიმნაზია თაფლაძე ნიკა 83 89 172
თბილისი კლასიკური გიმნაზია მამაცაშვილი ვატო 103 69 172
თბილისი ოაზისი პაპინაშვილი ნიკოლოზ 90 82 172
თბილისი ოლიმპი ბერულავა საბა 66 106 172
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა ადეიშვილი ნოე 85 87 172
საჩხერე სავანის საჯარო სკოლა მაკასარაშვილი თამარი 79 93 172
ქუთაისი 41 გამრეკლიძე ლუკა 75 97 172
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი კურტანიძე საბა 74 98 172
გორი 1 ოქროშიაშვილი ანა 65 106 171
გორი 2 გელაშვილი ირაკლი 78 93 171
თბილისი 24 აღლაძე ანდრია 73 98 171
თბილისი 54 ბენიძე ეკატერინე 77 94 171
თბილისი 74 ოსიყმაშვილი ნატალი 73 98 171
თბილისი 83 გოგილიძე ელიზაბეტი 73 98 171
თბილისი 147 ქიქავა ელისაბეტი 85 86 171
თბილისი 157 გოგოლაძე ლევანი 63 108 171
თბილისი I ექსპერიმენტული ბარბაქააძე ანა 70 101 171
თბილისი ქართული სასწავლებელი კონდოლელი ლუკა 76 95 171
თბილისი ქართული სასწავლებელი ხურციძე გიორგი 67 104 171
თბილისი ცისკარი ვაჩეიშვილი მათე 75 96 171
ბათუმი რ. შაჰინის სახ. თურქული ლიცეუმი ხოზრევანიძე თამარი 76 94 170
თბილისი 4 ლონგურაშვილი ნიკოლოზი 93 77 170
თბილისი 24 ქორიძე ნინი 85 85 170
თბილისი 54 არეშიძე რეზი 76 94 170
თბილისი 54 გაგილაძე დემეტრე 72 98 170
თბილისი 128 აფინიანი ანდრია 57 113 170
თბილისი 147 ჭუმბურიძე ელენე 78 92 170
თბილისი 161 კაციაშვილი მარი 80 90 170
თბილისი ახალი სკოლა კირცხალია სოსო 71 99 170
თბილისი ილია მართლის სახ. სკოლა ზარიძე თათა 64 106 170
თბილისი მჭევრი ქათამაძე მაგდა 71 99 170
ფოთი 5 გოლოვინი ნიკოლოზი 69 101 170
ქუთაისი 17 ზირაქაძე სალომე 74 96 170
ახმეტა 2 ჩხუტიაშვილი ბექა 87 82 169
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია მგალობლიშვილი ეკატერინე 66 103 169
ბათუმი ევრო-2000 ალიქაძე დანიელი 92 77 169
თბილისი 11 მაისაშვილი ცოტნე 63 106 169
თბილისი 24 ზურაბაშვილი სალომე 76 93 169
თბილისი 24 მახათაძე ანასტასია 77 92 169
თბილისი 32 მიქაძე გეგა 90 79 169
თბილისი 62 ზირაქაშვილი თიკა 83 86 169
თბილისი 62 ქუფარაშვილი გიორგი 71 98 169
თბილისი 63 დოლიძე მათე 78 91 169
თბილისი 77 ხანიანი ელიზავეტა 66 103 169
თბილისი IB მთიები სეიდოვი დავითი 73 96 169
თბილისი ბაქსვუდი ლომინაძე ალექსანდრე 78 91 169
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბაბუციძე ქეთი 68 101 169
თბილისი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა პავლიაშვილი ლილია 86 83 169
სენაკი 2 ადამია მარიამი 74 95 169
სენაკი ა. შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა მელქაძე ნინი 73 96 169
სენაკი ა. შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა ცირამუა ანდრია 71 98 169
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი მერკვილაძე სანდრო 74 95 169
ბათუმი 1 ძირკვაძე გიგი 73 95 168
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია დავითაძე ნათია 71 97 168
თბილისი 94 ბარბაქაძე დავითი 58 110 168
თბილისი 163 ქლიბაძე ზურაბი 85 83 168
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მაკარიძე გიორგი 76 92 168
თბილისი ივერია კაპანაძე მარიამი 82 86 168
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ალიბეგაშვილი მარიამი 60 108 168
თბილისი ცოდნა კაბულაშვილი იანა 65 103 168
თბილისი წმ. გიორგი და ექვთიმე მთაწმინდელების სახ. სკოლა ხაჭაპურიძე დათა 62 106 168
ფოთი 5 გვათუა ნია 75 93 168
ქუთაისი 31 კილაძე ივანე 82 86 168
ქუთაისი 41 ბაშალეიშვილი სანდრო 72 96 168
ქუთაისი 41 კირკიტაძე საბა 76 92 168
ბათუმი ევრო-2000 ნაკაშიძე ალექსანდრე 68 99 167
ბორჯომი ქვაბისხევის საჯარო სკოლა ხაჭაპურიძე თედო 78 89 167
თბილისი 147 დემურიშვილი გეგა 82 85 167
თბილისი I ექსპერიმენტული კალანდია ნანა 68 99 167
თბილისი I ექსპერიმენტული უთმელიძე გიორგი 66 101 167
თბილისი ბაქსვუდი ქუთათელაძე ნიკოლოზი 71 96 167
თბილისი ბრიტანიკა არევაძე გიზო 56 111 167
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გუგუშვილი ქეთევანი 86 81 167
რუსთავი 13 გოგბერაშვილი საბა 83 84 167
გურჯაანი ახაშნის საჯარო სკოლა სონღულაშვილი გიორგი 73 93 166
თბილისი 5 ბადალაშვილი სანდრო 61 105 166
თბილისი 24 უსენაშვილი ნინო 61 105 166
თბილისი 52 იზორია ვაკო 66 100 166
თბილისი 62 ბაქრაძე ნიკა 71 95 166
თბილისი 76 მაჭავარიანი ალექსანდრე 85 81 166
თბილისი 166 ყოლბაია ნინო 54 112 166
თბილისი 179 ბეგლარაშვილი დავითი 86 80 166
თბილისი 179 იარალიშვილი მერაბი 71 95 166
თბილისი 179 მამისაშვილი ცოტნე 68 98 166
თბილისი ბრიტანულ-ქართული სკოლა კანდელაკი ნიკა 73 93 166
თბილისი პრომეთე მემანიშვილი თამარი 65 101 166
თბილისი პრომეთე ქართველიშვილი საბა 85 81 166
თბილისი ქორალი ბუაჩიძე მია 86 80 166
თბილისი ქორალი წიკლაური თემური 75 91 166
თელავი კისისხევის საჯარო სკოლა ჯავახიშვილი ივანე 75 91 166
საჩხერე 2 თეზელაშვილი დათო 63 103 166
ქუთაისი 10 სვანიძე ნოდარი 70 96 166
ბათუმი 9 მამულაძე ანრი 76 89 165
ბათუმი 14 ცინარიძე მათე 54 111 165
ბორჯომი 3 ფაფაკერაშვილი თამუნა 108 57 165
გორი 3 რევაზიშვილი რატი 78 87 165
თბილისი 24 უბურია ნია 70 95 165
თბილისი 32 ჯაიანი დავითი 56 109 165
თბილისი 146 ბერიაშვილი რატი 80 85 165
თბილისი I ექსპერიმენტული ჟღენტი სანდრო 64 101 165
თბილისი ბრიტანიკა ბლიაძე დეა 75 90 165
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ცარციძე თამარი 66 99 165
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ხაჩიძე ბექა 71 94 165
რუსთავი 23 კუპატაძე მარიამი 71 94 165
საჩხერე 2 ცუცქირიძე ვაკო 68 97 165
სიღნაღი მაღაროს საჯარო სკოლა უსუფაშვილი ლიკა 67 98 165
ფოთი 15 ხარშილაძე დავითი 70 95 165
ბათუმი 6 თურმანიძე დათა 72 92 164
თბილისი 23 ნაკაიაძე დათა 88 76 164
თბილისი 24 კაკაბაძე ლუკა 61 103 164
თბილისი 77 კირვალიძე ლუკა 81 83 164
თბილისი 82 წოწორია ლუკა 64 100 164
თბილისი 83 კალაძე ვატო 85 79 164
თბილისი 147 დოხნაძე მათე 71 93 164
თბილისი 157 უტიაშვილი ლიზი 68 96 164
თბილისი 173 ზეიკიძე ლაშა 56 108 164
თბილისი 186 ანთაური ნინი 63 101 164
თბილისი UG კავთიაშვილი ნია 77 87 164
თბილისი სადუნი თანდილაშვილი ნიკოლოზი 61 103 164
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი კოხრეიძე ნიკოლოზი 68 96 164
ბათუმი 1 ლუხუტაშვილი თაკო 65 98 163
თბილისი 51 კევლიშვილი ანდრია 76 87 163
თბილისი 119 ბენია ანა 72 91 163
თბილისი 186 პაპიძე ნიკა 92 71 163
თბილისი ახალი სკოლა საბაძე მარიამი 59 104 163
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ტურაშვილი დაჩი 65 98 163
თბილისი ივერია ღუჭაშვილი დათა 83 80 163
თბილისი მჭევრი მუჩიაშვილი სესილი 71 92 163
თბილისი ქართული სასწავლებელი იმედაძე ნატალია 50 113 163
თბილისი წმ. გიორგი და ექვთიმე მთაწმინდელების სახ. სკოლა ძარია ბარბარე 64 99 163
რუსთავი 7 სვანიძე თამარი 69 94 163
სენაკი 2 გოგია ამირანი 66 97 163
ქუთაისი 37 სალაძე ავთო 74 89 163
ხობი 2 ცხადაია ლუკა 72 91 163
ახმეტა 2 მჭედლური ავთო 88 74 162
ბათუმი 11 ენუქიძე ნია 71 91 162
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია ხუჯაძე საბა 75 87 162
გორი 2 გოგიჩაიშვილი გურამი 86 76 162
თბილისი 21 მესხიძე მარიამი 67 95 162
თბილისი 77 წივილაშვილი ნიკოლოზი 59 103 162
თბილისი 105 კანდელაკი გიორგი 64 98 162
თბილისი 107 ჭრიკიშვილი ანა 64 98 162
თბილისი 133 ბუბუტეიშვილი გიორგი 63 99 162
თბილისი 161 ტომარაძე ნიკა 67 95 162
თბილისი ბაქსვუდი გენგიური მარიამი 80 82 162
საჩხერე 2 სამხარაძე გიორგი 78 84 162
საჩხერე 2 სისვაძე რუსუდანი 63 99 162
საჩხერე სავანის საჯარო სკოლა ნოზაძე მარიამი 67 95 162
სენაკი 2 ბერიშვილი ნიკა 54 108 162
სენაკი 2 გაბელია თაკო 83 79 162
სიღნაღი ბოდბის საჯარო სკოლა ტაველურიშვილი ნიკოლოზი 54 108 162
ახმეტა 2 ჩხუტიაშვილი მათე 84 77 161
ბათუმი 1 ალექსაია მარიამი 55 106 161
ბათუმი 9 ჩხეტიანი ლევანი 65 96 161
ბათუმი ევრო-2000 მგელაძე კესო 70 91 161
თბილისი 26 გორგილაძე სალომე-სულიკო 61 100 161
თბილისი 77 გაფრინდაშვილი თორნიკე 74 87 161
თბილისი 92 ჩიტაძე ბარბარე 65 96 161
თბილისი 107 ქურასბედიანი გიორგი 68 93 161
თბილისი 133 ფერაძე ნიკოლოზი 71 90 161
თბილისი 145 მორგოშია ნიკოლოზი 67 94 161
თბილისი 150 ნათიშვილი კესო 63 98 161
თბილისი 155 კაპანაძე ლუკა 62 99 161
თბილისი 180 ლოლაძე ანდრია 98 63 161
თბილისი I ექსპერიმენტული ნოზაძე ნია ნინო 59 102 161
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბეგაშვილი მარიამი 67 94 161
თბილისი კლასიკური გიმნაზია კაპანაძე ლაშა-გიორგი 51 110 161
თბილისი მწიგნობართუხუცესი ჭანტურია სანდრო 65 96 161
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ტვილდიანი ანანო 66 95 161
რუსთავი 13 ივეჩიანი ლიკა 68 93 161
ქუთაისი 41 ლეონიძე სანდრო 74 87 161
ახალციხე 5 ბერიძე ზურა 72 88 160
თბილისი 31 კვირიკაშვილი გრიგოლი 67 93 160
თბილისი 77 ქებურია ლიზი 83 77 160
თბილისი 151 ომანაძე გიორგი 47 113 160
თბილისი 163 გამახარია ლუკა 74 86 160
თბილისი 173 დოლიძე ზურაბი 66 94 160
თბილისი GLC ნაკანი ზუკა 61 99 160
თბილისი IB მთიები ჭელიძე იოანე 68 92 160
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჭითანავა გიორგი 76 84 160
თბილისი სადუნი აბესაძე სანდრო 65 95 160
ქუთაისი 9 შარაშენიძე ლუკა 62 98 160
ქუთაისი 41 თალაკვაძე ნიკოლოზი 71 89 160
ბათუმი 6 გოგელია ნინი 85 74 159
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია ხარაბაძე თკლა 68 91 159
ბათუმი გორდა კუკულავა ალექსანდრე 74 85 159
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარაო სკოლა არბოლიშვილი თომა 71 88 159
გორი 2 კალმახელიძე ილია 62 97 159
თბილისი 64 ტატიშვილი რატი 64 95 159
თბილისი 173 კოხრეიძე ალექსანდრე 65 94 159
თბილისი I ექსპერიმენტული გაბელაია ანა 60 99 159
თბილისი ბაქსვუდი ნადირაშვილი გიო 66 93 159
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია ლურსმანაშვილი ზუკა 61 98 159
თბილისი კლასიკური გიმნაზია წენგუაშვილი დემეტრე 74 85 159
ქუთაისი 41 ლომთაძე საბა 93 66 159
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ბაკურაძე მათე 90 69 159
ბათუმი ევრო-2000 ჩხარტიშვილი თეკლა 74 84 158
გორი 2 გოგიძე თორნიკე 61 97 158
თბილისი 31 მირზაშვილი გიორგი 69 89 158
თბილისი 48 კუჭაშვილი ნატალი 76 82 158
თბილისი 54 უსანეთაშვილი ელენე 87 71 158
თბილისი 77 ხეცაძე ანასტასია 83 75 158
თბილისი 147 ლევანიშვილი გოგიტა 59 99 158
თბილისი 161 უბირია სალი 57 101 158
თბილისი I ექსპერიმენტული კიტრიაშვილი ნინო 48 110 158
თბილისი I ექსპერიმენტული ჭანტურია მართა 86 72 158
თბილისი I ექსპერიმენტული ჯუღელი ლუკა 64 94 158
თბილისი კლასიკური გიმნაზია გოგიჩაიშვილი გიორგი 65 93 158
თბილისი წმ. ნიკოლოზის სახ. სკოლა ვაშაკიძე ანა 77 81 158
თელავი წინანდლის საჯარო სკოლა ადამიანცი ნიკა 54 104 158
რუსთავი 22 ხარშილაძე ნიკა 75 83 158
თბილისი 24 გეზელიშვილი ნიკოლოზი 73 84 157
თბილისი 26 ყულოშვილი ალექსანდრე 66 91 157
თბილისი 51 შავერდაშვილი სანდრო 83 74 157
თბილისი 83 მაჩაიაძე ლიზი 76 81 157
თბილისი 105 ჭელიძე რატი 88 69 157
თბილისი 138 ბოდაველი გიორგი 62 95 157
თბილისი 150 ჯოკოლია ალექსანდრე 68 89 157
თბილისი 161 კოპალეიშვილი ესტატე 58 99 157
თბილისი I ექსპერიმენტული ბულია მარიამი 81 76 157
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ხვედელიძე ნიკოლოზი 79 78 157
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ხუბუნაია ანდრია 75 82 157
თბილისი რ. შუმანის ევროპული სასწავლებელი ზამთარაძე მარიამი 68 89 157
ახმეტა ქისტაურის საჯარო სკოლა სააკაშვილი მარიამი 66 90 156
ბათუმი 2 კაიკაციშვილი ალექსი 79 77 156
თბილისი 24 გახელაძე მარიამი 60 96 156
თბილისი 128 ჩხეტია ვატო 85 71 156
თბილისი 161 შავდათუაშვილი ელენე 65 91 156
თბილისი 163 ბასილაია გიგი 55 101 156
თბილისი IB მთიები ბურჭულაძე დემეტრე 75 81 156
თბილისი ბაქსვუდი ფირცხალაიშვილი გიორგი 70 86 156
თბილისი კლასიკური გიმნაზია თათრიშვილი სოფო 71 85 156
საჩხერე 2 მიქაძე თამარი 79 77 156
ბათუმი 14 ბეჟანიძე ნიკოლოზი 56 99 155
თბილისი 24 პაპიაშვილი ლევანი 78 77 155
თბილისი 26 ყაველაშვილი ლექსო 71 84 155
თბილისი 32 პაპიძე ლევანი 73 82 155
თბილისი 105 კეკელია ნიკა 70 85 155
თბილისი 180 ნადაშვილი ანდრია 49 106 155
თბილისი I ექსპერიმენტული ჭუბაბრია ივა 71 84 155
თბილისი ცისკარი ოზაშვილი ლუკა 67 88 155
ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ფალიანი თენგო 73 82 155
ბათუმი 18 ქათამაძე მირიანი 58 96 154
ბორჯომი 1 შოთაშვილი გიორგი 71 83 154
თბილისი 21 პარუნაშვილი ეკატერინე 65 89 154
თბილისი 51 ბაქანიძე ბარბარე 48 106 154
თბილისი 51 ტყეშელაშვილი საბა 71 83 154
თბილისი 89 ლაგვილავა ელენე 60 94 154
თბილისი 107 მარიამიძე მარიამი 44 110 154
თბილისი 130 გულუა ანასტასია 76 78 154
თბილისი 140 გორდეზიანი მარიამი 63 91 154
თბილისი 162 ჩიქოვანი მარიამი 68 86 154
თბილისი 173 ასანიძე მარი 66 88 154
თბილისი ახალი სკოლა კუპრავა კესარია 61 93 154
თბილისი ბრიტანიკა ანთაძე გიორგი 70 84 154
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ელოშვილი ლიზი 59 95 154
თბილისი თანამედროვე განათლების აკადემია რურუა მარი 71 83 154
თბილისი ცისკარი ჩხეიძე ბარბარე 66 88 154
ფოთი 5 ბერია მარიამი 73 81 154
ადიგენი ადიგენის საჯარო სკოლა ჩაგუნავა ანა 52 101 153
ახალციხე 5 ინასარიძე მათე 74 79 153
ბათუმი 8 მამულაძე საბა 60 93 153
გორი 2 არაბაშვილი ლექსო 73 80 153
თბილისი 69 ძულიაშვილი ნიკოლოზი 68 85 153
თბილისი 77 მანჯავიძე დათო 59 94 153
თბილისი 83 ბობოხიძე ელენე 59 94 153
თბილისი 117 გახარია საბა 54 99 153
თბილისი 146 ბიბილაშვილი დათა 70 83 153
თბილისი 146 სამყურაშვილი დაჩი 60 93 153
თბილისი 147 შონია გიორგი 62 91 153
თბილისი 165 ხარებავა საბა 71 82 153
თბილისი ბაქსვუდი კვარაცხელია ლიზი 71 82 153
თბილისი ბაქსვუდი კუნჭულია ოთო 50 103 153
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გოჩიტაშვილი ბარბარე 76 77 153
თბილისი წმ. ნინოს სახ. სკოლა ყანადაშვილი ლიზი 58 95 153
თელავი კისისხევის საჯარო სკოლა კოზმანიშვილი თინათინი 65 88 153
ქუთაისი 37 ხარაიშვილი ნიკა 75 78 153
ქუთაისი 41 ჟორჟოლიანი დათო 86 67 153
ბათუმი 2 ჩოგაძე ნიკა 63 89 152
ბათუმი 14 ქაჯაია თათია 56 96 152
ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია ხალვაში გიგი 63 89 152
გორი 1 მანძულაშვილი ნინი 44 108 152
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია გოდერძიშვილი სერგი 76 76 152
თბილისი 14 კახოშვილი ნიკოლოზი 60 92 152
თბილისი 99 თევდორაშვილი გიორგი 48 104 152
თბილისი 105 არჩვაძე ბარბარე 58 94 152
თბილისი 107 ოგანიანი სოფო 65 87 152
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" მახარაძე გიორგი 76 76 152
თბილისი კლასიკური გიმნაზია კალანდარიშვილი გაბრიელი 61 91 152
თბილისი ლამპარი პაპავა ლიზი 76 76 152
ქუთაისი 31 პიტნავა ანანო 76 76 152
ბათუმი 6 ბერიძე შაკო 48 103 151
ბათუმი მასტერკლასი ოსეფაიშვილი ბარბარე 48 103 151
თბილისი 4 მელიქიძე ზუკა 85 66 151
თბილისი 72 ზოიძე ირაკლი 77 74 151
თბილისი 117 კიკილაშვილი სალომე 76 75 151
თბილისი 137 გიორბელიძე ანანო 55 96 151
თბილისი 137 ტაბატაძე მარიამი 76 75 151
თბილისი 147 გავაშელი დავითი 70 81 151
თბილისი ბაქსვუდი ჩიტიაშვილი გიორგი 63 88 151
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ხალატოვი ვოვა 48 103 151
თელავი კისისხევის საჯარო სკოლა ციბაძე თინათინი 66 85 151
რუსთავი 21 ასლამაზაშვილი ლუკა 46 105 151
სენაკი 2 ოდიშარია დიმიტრი 51 100 151
ფოთი 5 გოლოვინი ალექსანდრე 56 95 151
თბილისი 146 ჯაგაშვილი ანა 78 72 150
თბილისი ბაქსვუდი სეხნიაშვილი ანნა-მარია 65 85 150
თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" ბაღდავაძე მათე 78 72 150
თბილისი კლასიკური გიმნაზია შამუგია ნიკა 74 76 150
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ჯიქია გვანცა 78 72 150
თელავი 9 წიგნაძე ლიზი 60 90 150
სენაკი ა. შუშანიას სახ. მართლმადიდებლური სკოლა კოკაია გიორგი 48 102 150
ქუთაისი 21 მარდალეიშვილი დემეტრე 46 104 150
ქუთაისი 31 საბიაშვილი გიორგი 85 65 150
ბათუმი 6 სიხარულიძე ამიკო 58 91 149
გორი 2 ტარუაშვილი ანამარია 80 69 149
გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია მაჭარაშვილი ნიკოლოზი 62 87 149
თბილისი 52 კეკელიძე ლუკა 58 91 149
თბილისი 61 ქვარაია ლუკა 66 83 149
თბილისი 67 ჭეშმარიტაშვილი საბა 73 76 149
თბილისი 71 გაბრიაძე ანანო 60 89 149
თბილისი 74 ოსიყმაშვილი კესო 61 88 149
თბილისი 85 ფიფია დათო 60 89 149
თბილისი 167 ჩაჩანიძე მათე 70 79 149
თბილისი 177 კუჭაშვილი ნიკოლოზი 55 94 149
თბილისი ალმასი მეჭურჭლიშვილი ნინი 68 81 149
თბილისი კლასიკური გიმნაზია ხიზანიშვილი მარიამი 65 84 149
თბილისი სხივი კვარაცხელია ბაბი 58 91 149
რუსთავი 14 ალავიძე ნიკა 36 113 149
რუსთავი 23 ხაჩიძე საბა 58 91 149
ქუთაისი 32 ცხვარაძე გიორგი 51 98 149
ბათუმი 8 ხალვაში მამუკა 50 98 148
ბათუმი ევრო-2000 რეხვიაშვილი ნაიმე 60 88 148
გორი 2 ბუთხუზი ლიზი 54 94 148
თბილისი 20 ხვედელიძე ნიკოლოზი 54 94 148
თბილისი 47 ჩიქოვანი ანა 63 85 148
თბილისი 77 ფარცვანია ალექსი 62 86 148
თბილისი 105 ზურაბაშვილი ლუკა 47 101 148
თბილისი 118 ჯავახიშვილი სოფია 59 89 148
თბილისი 146 ბასილაშვილი ანასტასია 58 90 148
თბილისი 151 მურჯიკნელი დათუნა 75 73 148
თბილისი 175 ლაგვილავა ზურა 65 83 148
თბილისი ნიჭიერთ კერძო სკოლა-აკადემია მარიამიძე ნიკა 76 72 148
თბილისი ჰელიოსი ლეჟავა ნიკა 54 94 148
სენაკი 2 ახვლედიანი ნინი 70 78 148
ფოთი 5 ჭანტურია დავითი 51 97 148
ქუთაისი 32 მაჩიტიძე ნინი 54 94 148
ბორჯომი ბაკურიანის საჯარაო სკოლა ფანქველაშვილი ერეკლე 70 77 147
თბილისი 21 კერვალიძე ნიკა 74 73 147
თბილისი 59 მაისურაძე საბა 73 74 147
თბილისი 117 ისაშვილი გიორგი 63 84 147
თბილისი 186 შუკაკიძე თამარი 68 79 147
თბილისი ბრიტანიკა სახვაძე გიორგი 58 89 147
თბილისი ბრიტანულ-ქართული სკოლა ქვლივიძე საბა 83 64 147
საჩხერე 2 გაფრინდაშვილი ნინო 50 97 147
ფოთი 5 გოგიჩაიშვილი დავითი 48 99 147
ფოთი 5 გოჩოლეიშვილი ელენე 53 94 147
ბათუმი 11 დავითაძე სალომე 62 84 146
ბათუმი 18 სულაბერიძე სულხანი 69 77 146
თბილისი 11 კაცია ნინი 66 80 146
თბილისი 11 ტერ-ნერსესიანი მია 60 86 146
თბილისი 11 ყურაშვილი სანდრო