მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი UG უჩანეიშვილი ლუკა 110 110 1
2 ბათუმი 9 აბულაძე ნატალი 108 100 2
3 ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია შერვაშიძე თეკლა 106 120 3
4 ბათუმი 6 ბერიძე თორნიკე 93 113 4
5 ბათუმი 6 დავლაძე ალი 93 113 4
6 ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია გეგეშიძე ელისაბედი 88 110 5
7 ბათუმი 18 აბაშიძე ნია 88 108 6
8 ბათუმი რ. შაჰინის სახ. ლიცეუმი დიასამიძე დიანა 84 120 7
9 ბათუმი მონპარნასი ზაქარაძე ირაკლი 78 120 8
10 ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია თავბერიძე გიორგი 74 120 9
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი 2 ჭაღალიძე ანეტი 93 103 1
2 ბათუმი 14 შერვაშიძე ნინი 92 103 2
3 ბათუმი 2 ჭყონია მარიამი 92 95 3
4 ბათუმი 1 იოსელიანი ნუცა 86 96 4
5 ბათუმი 8 ხიმშიაშვილი ალექსანდრე 86 92 5
6 ბათუმი წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია ჯელია ალექსანდრე 85 99 6
7 ბათუმი 2 ჩოგაძე ნინი 84 118 7
8 ბათუმი 6 მამულაძე დათო 83 120 8
9 ბათუმი 2 ხელაძე ანა 80 98 9
10 ბათუმი 2 ჩალვეიშვილი ელენე 80 94 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი 14 თავდგირიძე ნინი 93 102 1
2 ბათუმი 8 ინაიშვილი გიორგი 88 98 2
3 ბათუმი მასტერკლასი ჭყონია იზაბელი 80 103 3
4 ბათუმი რ. შაჰინის სახ. თურქული ლიცეუმი ცინცაძე ტონი 76 64 4
5 ბათუმი 1 დუმბაძე საბა 72 120 5
6 ბათუმი 8 სირაძე ლაშა 70 98 6
7 ბათუმი 8 გვიანიძე მარი 70 93 7
8 ბათუმი 8 პატარაია ელენე 70 83 8
9 ბათუმი 1 მამუჭაძე ლილიკო 67 95 9
10 ბათუმი 14 შაინიძე მარი 65 110 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი 2 ბერია თორნიკე 120 120 1
2 ბათუმი 2 ვარშალომიძე თორნიკე 105 120 2
3 ბათუმი 6 მამულაძე ლუკა 93 110 3
4 ბათუმი მასტერკლასი მაჭუტაძე ნიკოლოზი 85 86 4
5 ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია სიხარულიძე თორნიკე 78 99 5
6 ბათუმი ანდრია პირველწოდებულის სახ. სასულიერო გიმნაზია შარაბიძე თემო 76 90 6
7 ბათუმი მასტერკლასი ბარამიძე რეზიკო 66 73 7
8 ბათუმი ევრო-2000 ვერძაძე ელისაბედი 65 108 8
9 ბათუმი UG ქუთელია ემილი 63 98 9
10 ბათუმი 8 მიქელაძე მათე 61 63 10