მე-3 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ყვარელი შილდის 1 საჯარო სკოლა ჩახტაური ლაშა 79 108 1
2 ახმეტა აწყურის საჯარო სკოლა დანელაშვილი დათო 76 115 2
3 თელავი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა ახვერდაშვილი გიორგი 76 105 3
4 ყვარელი შილდის 1 საჯარო სკოლა მამუკიშვილი მარიამი 71 103 4
5 ახმეტა ზემო ალვანის საჯარო სკოლა გარსევანიძე სარა 68 113 5
6 ახმეტა 1 კიკლიაშვილი ელენე 59 108 6
7 თელავი 2 კონჭოშვილი გია 56 104 7
8 თელავი ვარდისუბნის საჯარო სკოლა კობიაშვილი ნიკა 52 120 8
9 ახმეტა 2 არაბული რატი 49 101 9
10 თელავი 7 სადოიანი ნიკა 49 91 10
 
მე-4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ყვარელი ახალსოფლის 2 საჯარო სკოლა ნადირაძე ეთი 95 103 1
2 გურჯაანი 2 ხარაზიშვილი ნიკოლოზი 92 110 2
3 გურჯაანი 2 რაქვიაშვილი ნიკა 88 101 3
4 ყვარელი ახალსოფლის 2 საჯარო სკოლა ბეზარაშვილი გიგი 83 113 4
5 ყვარელი 2 ფერაშვილი მარიამი 77 90 5
6 თელავი 1 ოქრუაშვილი სანდრო 75 113 6
7 თელავი 2 ალადაშვილი გიორგი 75 110 7
8 დედოფლისწყარო არხილოს საჯარო სკოლა თინიკაშვილი სალომე 71 96 8
9 სიღნაღი მაღაროს საჯარო სკოლა უსუფაშვილი ანა 61 113 9
10 თელავი 1 ვარძელაშვილი გოგა 58 110 10
 
მე-5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თელავი 2 ალადაშვილი ნინო 95 103 1
2 ყვარელი 2 კონჭოშვილი გიორგი 86 113 2
3 გურჯაანი კალაურის საჯარო სკოლა ბერიკაშვილი ნინი 80 112 3
4 გურჯაანი კაჭრეთის საჯარო სკოლა ღვინიაშვილი ნინო 71 92 4
5 თელავი კისისხევის საჯარო სკოლა ფაციაშვილი ანი 68 76 5
6 გურჯაანი 4 ცინცაძე დავითი 63 113 6
7 თელავი სასულიერო სკოლა გოჩიაშვილი ლიზი 60 84 7
8 ყვარელი სასულიერო გიმნაზია ქსოვრელი ელენე 55 108 8
9 სიღნაღი წნორის  1 საჯარო სკოლა სიფრაშვილი ეკა 54 62 9
10 თელავი კურდღელაურის საჯარო სკოლა მესტვირიშვილი თიკა 52 106 10
 
მე-6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ახმეტა 2 შათირიშვილი ასმათი 95 113 1
2 სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა კოჭლამაზაშვილი თეონა 78 98 2
3 გურჯაანი ვაზისუბნის საჯარო სკოლა მათიაშვილი ამირანი 63 106 3
4 ახმეტა 2 ჩოხელიშვილი ლუკა 58 113 4
5 სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა ლეკიაშვილი მარიამი 58 86 5
6 გურჯაანი ჭიკაანის საჯარო სკოლა ჯავარაშვილი ნინო 54 59 6
7 სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა კაღაშვილი ნათია 51 81 7
8 თელავი 3 კასრელიშვილი აკაკი 48 73 8
9 გურჯაანი მუკუზნის საჯარო სკოლა ჩიტაშვილი საბა 46 103 9
10 სიღნაღი ბოდბისხევის საჯარო სკოლა ოთარაშვილი ნინო 43 81 10