მე-3კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 გორი 3 პეტუაშვილი გიორგი 120 120 1
2 გორი ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის სახ. გიმნაზია კასრაძე ნიკოლოზი 120 120 1
3 თბილისი 23 ქვაჭრელიშვილი შოთი 120 120 1
4 თბილისი ბაქსვუდი ხაფავა ნიკოლოზი 120 110 2
5 თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" გუგუშვილი ეფემია 115 120 3
6 თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია "შავნაბადა" დიასამიძე დათა 115 120 3
7 თბილისი პრომეთე ჩიქოვანი ნიკოლოზი 115 120 3
8 ქუთაისი ნ. ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი ჩუბინიძე დაჩი 115 120 3
9 თბილისი პრომეთე ხვედელიძე გიორგი 115 113 4
10 თბილისი 179 გონაშვილი ლუკა 113 120 5
11 თბილისი პრომეთე მელიქიშვილი ნიკა 113 120 5
12 საჩხერე საირხის წმ. ნინოს სახ. სასულიერო გიმნაზია ნოზაძე საბა 113 120 5
13 თბილისი 186 მიგრიაული ერეკლე 113 115 6
14 თბილისი 65 ჩახნაშვილი ანასტასია 113 113 7
15 თბილისი ივერია არჩემაშვილი ანანო 113 113 7
 
4 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 თბილისი ახალი სკოლა ტაბატაძე რატი 120 120 1
2 ახალციხე 5 კურტანიძე ალიკა 120 110 2
3 თბილისი 55 ბოკუჩავა ირაკლი 120 110 2
4 თბილისი 173 ერემაშვილი ლია 120 110 2
5 რუსთავი 24 სამუნაშვილი გიორგი 120 110 2
6 თბილისი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია ,,შავნაბადა'' მაჭავარიანი თემიკო 115 110 3
7 თბილისი 177 მოდებაძე ლაშა 113 120 4
8 თბილისი 55 ჭილაძე ნინა 110 120 5
9 თბილისი 161 ქარჩავა ოთო 110 120 5
10 თბილისი 172 ჯიმშელეიშვილი დაჩი 110 120 5
11 თბილისი I ექსპერიმენტული მუსელიანი ბაქარი 110 105 6
12 ქუთაისი 37 ნერგაძე გუგა 110 103 7
13 თბილისი 146 კობახიძე საბა 110 96 8
14 თბილისი 173 ონეზაშვილი ლაშა 107 120 9
15 თბილისი 161 ჯიმშიაშვილი ალექსანდრე 105 120 10
16 თბილისი 192 თოლორდავა გიორგი 105 120 10
17 თბილისი წმ. ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახ. სკოლა ბაქანიძე ელენე 105 120 10
18 რუსთავი 24 საბაშვილი ანა 105 120 10
 
5 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 რუსთავი 4 ვეფხვაძე ნიკა 110 120 1
2 თბილისი მწიგნობართუხუცესი გალდავა ვახტანგი 105 120 2
3 თბილისი 69 რეხვიაშვილი ანზორი 103 120 3
4 თბილისი 161 ყაველაშვილი ლუკა 102 113 4
5 თბილისი 151 ბუაჩიძე გოჩა 100 113 5
6 თბილისი 180 გოჩაშვილი აკაკი 100 110 6
7 თბილისი ბინული კურდღელაიძე ლუკა 100 96 7
8 თბილისი 165 ხარჩილავა ლუკა 98 69 8
9 თბილისი დემირელის სახ. სკოლა ბოკუჩავა დაჩი 97 120 9
10 თბილისი დემირელის სახ. სკოლა ფეიქრიშვილი თამარი 95 103 10
11 თელავი 2 ალადაშვილი ნინო 95 103 10
12 სენაკი ლიცეუმი ხარებავა ლუკა 93 120 11
13 ქუთაისი 12 ხაჭაპურიძე დემეტრე 93 112 12
14 ბათუმი 14 თავდგირიძე ნინი 93 102 13
15 ქუთაისი 1 სახელაშვილი ლუკა 93 101 14
 
6 კლასი
  ქალაქი სკოლა გვარი, სახელი
ფინალი
II ტური
ადგილი
1 ბათუმი 2 ბერია თორნიკე 120 120 1
2 თბილისი მერმისი ჭელიძე კესო 120 120 1
3 ქუთაისი 41 ლიკლიკაძე ლუკა 120 113 2
4 თბილისი 96 ბუჩნევა დარია 115 113 3
5 თბილისი I ექსპერიმენტული ყულჯანიშვილი ივანე 115 106 4
6 ქუთაისი 1 კუპრეიშვილი ქეთევანი 115 89 5
7 თბილისი 22 რაქვიაშვილი ქრისტინე 113 101 6
8 თბილისი 180 მოსიაშვილი ლუკა 112 115 7
9 თბილისი სხივი ტოგოევი დავითი 110 113 8
10 ზუგდიდი 7 კეზუა ლუკა 110 106 9
11 ქუთაისი 41 გელაშვილი მარიამი 110 96 10
12 თბილისი ქართული სასწავლებელი კაპატაძე სანდრო 107 113 11
13 ბათუმი 2 ვარშალომიძე თორნიკე 105 120 12
14 თბილისი მერმისი დარციმელია ალექსანდრე 105 120 12
15 თბილისი 133 იდნოევი რაუფი 105 113 13