ქალაქ ბათუმში ოლიმპიადა გაიმართება კვირას, 26 მარტს, 
დამოუკიდებელი უნივერსიტეტის შენობაში
 (მის:ი. ჯავახიშვილის № 3 )
skolis dasaxeleba  
1   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 12 საათი  
2   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 12 საათი  
3   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 12 საათი  
4   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 12 საათი  
5   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 12 საათი  
6   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 12 საათი  
7   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 12 საათი  
8   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 12 საათი  
9   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 12 საათი  
10   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
11   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
13   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
14   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
15   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
16   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
18   მე–2 კლასი 13 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
20   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
22   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
25   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
26   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
27   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
28   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 10 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
29   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 11 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
30   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 11 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
კერძო სკოლები   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 11 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
ქედას საჯარო სკოლები   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 11 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
ქობულეთის საჯარო სკოლები   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 11 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
შეუახევის საჯარო სკოლები   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 11 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
ხელვაჩაურის საჯარო სკოლები   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 11 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი  
ხულოს საჯარო სკოლები   მე–2 კლასი 14 საათი მე–3 კლასი 11 საათი   მე–4 კლასი 15 საათი   მე–5 კლასი 12 საათი   მე–6 კლასი 11 საათი